Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Magyar ZEC pool ZEC termelés mennyisége

Indította PeetHunBp, január 04, 2017, 04:22:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

PeetHunBp

Na meg ja ha ennyi riget rakna össze egy gyárat kellene vennie aki csak neki gyárt.....
Mondjuk ha nem lehet hónapokig videó kártyát kapni tudni fogjuk, hogy építi!!!!!

Habár vannak már ilyen farmok:
https://www.youtube.com/watch?v=RhLVELIXjs0&t=40s
https://www.youtube.com/watch?v=RqEgF7NCJ-0

Vízi erőműves is, habár az még bitcointos most nem találom a videót de egy vízesés mellett volt a csarnok és a vízesés tetejére tették a vízierőművet...


drizzt_do_urden

Idézetet írta: andysk Dátum január 04, 2017, 08:29:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tenyleg komolyan gondolom. Ez a jovokepem es megcsinalom. 200nal meg sem allok. Minden az olcso aramrol szol ebben a szakmaban az pedig megoldodni latszik a napokban. A tobbi csak reszletkerdes. Ha 0.1 €/$ felett tudnek szerezni 1 kilowattorat akkor bizti nem nyomnek bele annyi let. Szerintem a 10 cent/kilowattora a lelektani hatar. Akinek dragabb az elobb-utobb lekapcsolja a vasait. Akinek az alatt van az meg akkor is kiraly hosszutavon. Ja es nem probalok vaganykodni abbol mar ugy 20 eve kinottem. Az irigykedoket meg 1enesen leszarom... Ha tobb milliio euros uzletkozpontokat es vizeromuveket fel tudok epiteni akkor par szaros farmmal elbirok tan. De nem a magyar ZEC poolrol kell szoljon ez a tema??

ha adminisztratorra van szukseged szoljal!  8)

andysk

Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 08:19:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: banda Dátum január 04, 2017, 08:15:56 DÉLUTÁN
Ő írta régebben egy hozzászólásában, hogy vízerőműve van valahol. Szerintem meg fogja tudni oldani.  ;)
És ha jön egy rendes esős időszak még Overclockolni is lehetne :)

Akkor sajna nem. A vizszintkulombseg csokken es ezaltal a termelt aram mennyisege is. De dijjazom a humorod  ;D

boti123

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 04, 2017, 08:33:37 DÉLUTÁN
Na meg ja ha ennyi riget rakna össze egy gyárat kellene vennie aki csak neki gyárt.....
Mondjuk ha nem lehet hónapokig videó kártyát kapni tudni fogjuk, hogy építi!!!!!

Habár vannak már ilyen farmok:
https://www.youtube.com/watch?v=RhLVELIXjs0&t=40s
https://www.youtube.com/watch?v=RqEgF7NCJ-0

Vízi erőműves is, habár az még bitcointos most nem találom a videót de egy vízesés mellett volt a csarnok és a vízesés tetejére tették a vízierőművet...

Genesis Mining 4000 gpu-val igen írországba 0.04 $ kapják kb az áramot a szolgáltatól kint van interneten utána lehet olvasni.  560kw / h nyomnak el. 2545 amper kb ez a menyiség. 

raffiakötö

Idézetet írta: andysk Dátum január 04, 2017, 08:29:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tenyleg komolyan gondolom. Ez a jovokepem es megcsinalom. 200nal meg sem allok. Minden az olcso aramrol szol ebben a szakmaban az pedig megoldodni latszik a napokban. A tobbi csak reszletkerdes. Ha 0.1 €/$ felett tudnek szerezni 1 kilowattorat akkor bizti nem nyomnek bele annyi let. Szerintem a 10 cent/kilowattora a lelektani hatar. Akinek dragabb az elobb-utobb lekapcsolja a vasait. Akinek az alatt van az meg akkor is kiraly hosszutavon. Ja es nem probalok vaganykodni abbol mar ugy 20 eve kinottem. Az irigykedoket meg 1enesen leszarom... Ha tobb milliio euros uzletkozpontokat es vizeromuveket fel tudok epiteni akkor par szaros farmmal elbirok tan. De nem a magyar ZEC poolrol kell szoljon ez a tema??

Arról kell szóljon de amit írtál az túlmutat mindenki fantáziáján, képzelő erején...
Egy kalappal, és sok sikert hozzá!
Kiváncsi lennék egy ilyen farmra.
Tényleg nagy falat, de ha megteheted és van rá keret akkor hajrá. Annyi gépet elég necces menedzselni.
A flypool-on van olyan miner akinek ~800 rigje van úgyhogy nem lehetettlen küldtés.
Ilyen mennyiségű kártyánál már mehetsz a gyártóhoz közvetlen, nem kell a kereskedőkkel tárgyalni.

dexter


andysk

Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 04, 2017, 08:38:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum január 04, 2017, 08:29:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tenyleg komolyan gondolom. Ez a jovokepem es megcsinalom. 200nal meg sem allok. Minden az olcso aramrol szol ebben a szakmaban az pedig megoldodni latszik a napokban. A tobbi csak reszletkerdes. Ha 0.1 €/$ felett tudnek szerezni 1 kilowattorat akkor bizti nem nyomnek bele annyi let. Szerintem a 10 cent/kilowattora a lelektani hatar. Akinek dragabb az elobb-utobb lekapcsolja a vasait. Akinek az alatt van az meg akkor is kiraly hosszutavon. Ja es nem probalok vaganykodni abbol mar ugy 20 eve kinottem. Az irigykedoket meg 1enesen leszarom... Ha tobb milliio euros uzletkozpontokat es vizeromuveket fel tudok epiteni akkor par szaros farmmal elbirok tan. De nem a magyar ZEC poolrol kell szoljon ez a tema??

Arról kell szóljon de amit írtál az túlmutat mindenki fantáziáján, képzelő erején...
Egy kalappal, és sok sikert hozzá!
Kiváncsi lennék egy ilyen farmra.
Tényleg nagy falat, de ha megteheted és van rá keret akkor hajrá. Annyi gépet elég necces menedzselni.
A flypool-on van olyan miner akinek ~800 rigje van úgyhogy nem lehetettlen küldtés.
Ilyen mennyiségű kártyánál már mehetsz a gyártóhoz közvetlen, nem kell a kereskedőkkel tárgyalni.
Koszi a jokivansagot!! Persze hogy odamegyek de ahhoz talan 1200 kartya kis mennyiseg. Na majd meglatjuk. Ha erdekel a projektem szivesen megosztom azokkal akik nem irigykednek..

drizzt_do_urden

ha utana szamoltok nem is olyan nagy dolog 200 rig. kb 300 000 euro. nem egy ember van akinek megvan ez a penze a padlason. szoval ha anyagi megvan akkor meg lehet csinalni gond nelkul. aztan persze hogy ki andysk senki se tudja. de miert ne lehetne neki ennyi penze!

ezen ne vesszetek ossze megkerlek!

drizzt_do_urden

pedig azzal hogy elmondod a ceged nevet vagy cegeid nevet nem vesztesz semmit csak bebizonyitod hogy tenyleg az vagy akinek mondod magad. amugy is publiku sminden ceg adatja megvan az interneten. forglama nyereseg minden!

sebajtóbiás

Rigfarmot akar építeni, nem a cégeiről értekezni, nem értem mit rugóztok még mindig ezen.

Artthur

Én abba a 10 %-ban vagyok ezek szerint.

Fiatalon sokmindent én sem hittem el de pl. egyik gyerekkori haverom nemrég meglátogatott és ennyit mondott: a türkminisztáni diktátornak épít sas alakú repülőgép terminált. Megnéztem igaznak bizonyult cége is stb... van akinek összejön

Sok sikert hozzá andyk, én csak drukkolni tudok és várom a linket amin a fórumtagoknak beígért 0% fee-s bányászást elkezdhetem!
Amúgy úgy érzem ha 1000 dollárt keresel havonta bányászással 1 százalékot fizetsz (10 dollár) vagy 0-t az szinte elhanyagolható fagyira való pénz... szerintem sokat rugóztok ezen is.

drizzt_do_urden

en nem azt mondtam nem hiszem el. de peldaul (itt magambol indulok ki) ha ilyent mondanek egy forumon hogy ezt es ezt megtudom csinalni es valaki lehurrogna es trollnak hivna akkor biztos hogy bebizonyitanam es befognam a szajat annak aki azt mondja hogy hazudok. egyszoval alatamasztanam az altalam allitottakat. en csak ennyit mondtam. amugy sok sikert a farmhoz. amin az elobb is ondtam ha adminisztrator kell akkor szivesen jelntkezek :)

sebajtóbiás

drizzt_do_urden azt mondtad, h már mész aludni, hogy jöjjön végre a blokk!!  :D  :D

boti123

Egyik barátom apukája épitési vállalkozó 60 év körül van és 500 -1000 millió forint nyereséggel zár 1 évet és a srác még pár hónapja elmondta az apjának hogy 10 milliót kér hogy épitsen rigeket az apja nem add nem azért nem add mert nincs hanem mert ha már ennyi pénze van valakinek jobban is betudja forgatni. Azóta elinditott a srác Magyar - Osztrák céget 5 alkalmazottal adozva könyvelve 100% legálisan nem tudom mennyibe került ez neki mármint az apjának de 3000 - 4000 eurot megkeres vele havonta tisztán adozás után.
Azota a srácnak van 3 rigje 18 kártyával de nem tervez többet mert a másik sokkal nyereségesebb.

Artthur

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 04, 2017, 09:07:29 DÉLUTÁN
en nem azt mondtam nem hiszem el. de peldaul (itt magambol indulok ki) ha ilyent mondanek egy forumon hogy ezt es ezt megtudom csinalni es valaki lehurrogna es trollnak hivna akkor biztos hogy bebizonyitanam es befognam a szajat annak aki azt mondja hogy hazudok. egyszoval alatamasztanam az altalam allitottakat. en csak ennyit mondtam. amugy sok sikert a farmhoz. amin az elobb is ondtam ha adminisztrator kell akkor szivesen jelntkezek :)

Nagy ember mondta egyszer, szerintem van benne valami:
,,Sohasem fogsz eljutni a célodig, ha folyton megállsz, hogy megdobálj kövekkel minden egyes kutyát, amelyik megugat." (W. Churchill)
inkább mond miben segíthetünk andys?

botit is megértem de fő a pozitív gondolkodás.

drizzt_do_urden


andysk

Az egyik farm vsz Borsodban lessz. Majd szolok hogy kell valaki ha aktualis a dolog. Azert vagyok itt mert tanulok. Ami meg a befektetest illeti en ugy szamolom hogy occo arammal, occob hardverrel a megterules meg szar idoszak eseten is 1 ev. A cucc meg minimum  a felet eri amennyiert megveszem (persze nagyban occobban). Na es akkor evi tiszta 50% Persze szerencses esetben akar a duplaja is lehet de en a legrosszabbal szamolok. A gepek dolgoznak helyettem. Bankok szart sem adnak. Egyenlore veszem a BTC-t is bar egyre dragabb. Remelem nem lessz lufi. De ha megnezitek hogy milyen utemben vasarolja fel Kina akkor talan nem lessz. www.fiatleak.com

andysk

Idézetet írta: Artthur Dátum január 04, 2017, 09:16:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 04, 2017, 09:07:29 DÉLUTÁN
en nem azt mondtam nem hiszem el. de peldaul (itt magambol indulok ki) ha ilyent mondanek egy forumon hogy ezt es ezt megtudom csinalni es valaki lehurrogna es trollnak hivna akkor biztos hogy bebizonyitanam es befognam a szajat annak aki azt mondja hogy hazudok. egyszoval alatamasztanam az altalam allitottakat. en csak ennyit mondtam. amugy sok sikert a farmhoz. amin az elobb is ondtam ha adminisztrator kell akkor szivesen jelntkezek :)

Nagy ember mondta egyszer, szerintem van benne valami:
,,Sohasem fogsz eljutni a célodig, ha folyton megállsz, hogy megdobálj kövekkel minden egyes kutyát, amelyik megugat." (W. Churchill)
inkább mond miben segíthetünk andys?

botit is megértem de fő a pozitív gondolkodás.
Nagyon koszonom Arthur! Szolni fogok ha elakadtam vagy segitseg kell.

kidface

Első figyelmeztetés!

Megkernek minden kedves "kollégát" mellőzzük a nem ide illő szavak használatát! És próbálja meg mindenki turtoztetni magát!

A nem témába illő hozzaszolasok törlésre fognak kerülni és ideiglenes kitiltast kap a hozzaszolo legközelebb!

Köszönöm!

bacsoka

Úgy látom a fórum ezen részén elharapództak a dolgok. Már azt hittem, hogy lesz egy ZEC poolunk is.
Nos az én "hessrétem" még csak 890 Sol/s-es, de már ennek is nagyon örülök.
Annak is örülök, hogy vannak olyan emberek akik szeretnek nagyban gondolkozni és olyanok is akik kételkednek. Ez így jó mert ha nem lennének ellentétek előbb-utóbb mi sem lennénk.
Egyet nem szabad, előítéletekbe bocsátkozni.
"Ne ítélj, hogy ne ítéltess..."
Mindenkit szépen kérek, hogy tiszteljük egymást és ha már sok ember fáradtságos munkája van ebben a fórumban, akkor annak a légkörét őrizzük meg (kutya kötelességünk megőrizni!). Az elfogadásnál és a megbocsátásnál nagyobb erény nagyon kevés van. Gyakoroljuk!!!
Jó szerencsét bányásztársak!!!