Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Minden ami Nvidia

Indította Székely Vegán, december 27, 2016, 10:08:47 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

Alex 2017

mostmar ezt adja ki pascal socket was closed remotly by pool ez mi?

dioo89

Idézetet írta: Alex 2017 Dátum június 18, 2017, 09:15:02 DÉLELŐTT
mostmar ezt adja ki pascal socket was closed remotly by pool ez mi?
ezt irja nekem is tegnaptol....es megnottek a stale sharek is.de nekem amd rigeken...valami lehet a poolal....

dioo89

Idézetet írta: TC Dátum június 17, 2017, 07:43:25 DÉLUTÁN
Nos, sok reakció nem érkezett arra a kérdésemre, hogy vajon mennyit kellene mennie egy MSI GTX 1060 GAMING X+ 6G-nak, így még mindig csak gyanús, hogy valami nincs rendben.

Alapból 16,5-17ETH-val mennek, több alaplapban is, 1703-as Win10-es OP rendszerekkel, riserrel és anélkül is, illetve Simplemininges linuxon is. Tuningolva el tudok érni 20ETH-t, de ezt továbbra is kevésnek érzem. Van valakinek valami ötlete mi lehet a gond, illetve valóban van-e gond?
hali.lesd meg ezt a videot..konkretan nemtudom h hany percnel van de tekergess bele ahol csinalja az 1060as beallitasokat.erdemes kovetni a csatornat,ver profik a csavok!!! Itt megtalalsz beallitasokat... https://m.youtube.com/watch?v=MA_sH4q2toU
  nezd meg hatha...amugy ha jol emlekszem,epp tegnap este lestem meg es a faszi az 1060 6g OC +145/+1000  feltolta,60power limit es 65C ...nezd meg biztos h megtalalod benne vagy akar mas videojaban a megoldast.

Fxpwrh

Idézetet írta: Worlynox Dátum június 18, 2017, 08:50:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Alex 2017 Dátum június 18, 2017, 08:38:05 DÉLELŐTT
nemtudod miert?


Nem jó beállítás miatt.
Es melyik beallitast kell hozza modositani? Nekem is jobban megeri csak eth-t 30-31mh/s sebeesseggel, mint dualban, mert akkor az eth 26-27 korulre esik. Illetve a pascal minden esetben tizszerese az ethnak.

Alex 2017

#664
sziasztok ra jottem hogy kell bealitani legjobban hogy 28-29mhs eth+pascal 620mh 110-120w falbol

Ethereum magaba 31mhs


pube111

Attól, hogy dualban nyomod, még nem kell csökkennie az eth nak. A "-"(minusz) gombbal nyomd le a dcri-t alacsonyra pl 5-re. Akkor az eth maximumon lesz. Kezdd el felnyomni a plusz gombbal. mindig várj egy kicsit, és figyeld az eth értékét. Amikor már csökken az eth, akkor ne emeld tovább a dcri-t. A legjobb dcri értéket írd be a configba. Vagy a .bat ba. Pl.: -dcri 14

pube111

Idézetet írta: Arkenso Dátum június 18, 2017, 02:37:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum június 18, 2017, 02:34:16 DÉLUTÁN
Attól, hogy dualban nyomod, még nem kell csökkennie az eth nak. A "-"(minusz) gombbal nyomd le a dcri-t alacsonyra pl 5-re. Akkor az eth maximumon lesz. Kezdd el felnyomni a plusz gombbal. mindig várj egy kicsit, és figyeld az eth értékét. Amikor már csökken az eth, akkor ne emeld tovább a dcri-t. A legjobb dcri értéket írd be a configba. Vagy a .bat ba. Pl.: -dcri 14

Te sem konfigoltál még NVIDIA-t :)
Miért gondolod?

Alex 2017

Ennel jobb belistast nem talaltam mivel igy 600 pascal es 29mhs ethernum,
Ha lelyeb veszem akkor kapok 30 mhs de csak 300 pascalt
En szerintem igy decri 32on jo

kisgolyzer95

#668
Nekem dualban pont hogy jobban ment az eth mind single:D Fagyi Zoli mondta az egyik videojaban hogy az -ethi legyen 12, be is állítottam 16 os dcri vel 169 mhs rol 173 lett. Mondjuk rx 570 rol van szó. Üdv

Alex 2017

Nem kicsi az egy kicsit pascalhoz?

GH



https://prohardver.hu/hir/banyaszatra_dedikalt_pascal_valtozatok.html"Tekintettel arra, hogy ezek a kártyák bányászatra és nem játékra készültek, videokimenet várhatóan egyikre sem kerül, így is spórolva a költségekkel és az energiával."
[/size]ha alaplapra kötöm a monitort wattol nem működik,
[/size]sok esetben egyik vga gyengébben teljesít ekkor át szoktam kötni rá a monitort és megjavul,
[/size]gondolom a fenti esetekre lesz valami megoldás a videokimenet nelküli kártyákra.
[/size]
[/size]a másik , lehet megjelenik a kártya, de hogy egy darabig mi magyarok nem látunk egyet sem az is biztos.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Robertson


Sziasztok


nekiálltam 1070 esekkel is bányászni de komolyan mondom megőrülök.
egy kártyával tökéletesen működött de mikor beraktam még hármat jötttek a gondok.
2 asus 2 msi a két msi kártyát egyszerre nem akarja felismerni (nem kártya hiba kipróbáltam)
gondoltam újra rakom az egész gépet hátha megoldódik...
a problémam megmaradt sőt mikor elindítom a dual minert az ETH le esika a béka segge alá a pascal meg felmegy.
ETH  2.443 Mh/s
PASC 12.936 Mh/s
már mindent próbáltam: megint újra tettem a win10et, start file is jól van megírva nem jó se az ajánlott 368.81 driver se a legújabb 382.53 driver.
ötletem nincs légyszi segítsetek...

GH

start filet másold be akkor többet tudni., de gondolom ugyan azzal a start file al egy kártyával megy rendesen.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

dadowsky

sziasztok, 1060-as 6GB kartyak ha csak 2-3 hasht nyomnak ETH, akkor hol lehet a hiba? Win 10, Mem 4gb, virtual mem 16Gb, defender off, win update off
Zcash 300 sol, de pár perc és fagyi...köszi

Robertson

Idézetet írta: GH Dátum június 18, 2017, 07:35:31 DÉLUTÁN
start filet másold be akkor többet tudni., de gondolom ugyan azzal a start file al egy kártyával megy rendesen.

nem az a gond már1 kártyával sem megy rendesen

Fxpwrh

MSI 1070 Gaming X kártyánál az afterburnerben a power limitet 50% alá nem lehet húzni, pedig még kívánná a csökkentést. Van rá valami megoldás? így 120W-ig tudom levinni csak a kártya fogyazstását. A kártyákra 8+6 pines csatit is rá kell dugni, nem tudom emiatt lehet, e hogy 50%-on van 900mV-nál.
A másik rigemben levő 1070-esek csak 8 pines csatlakozót kérnék, és ott 65-70% körülig van 800mV-nál, és 100-110W körül.

kisgolyzer95

Idézetet írta: Robertson Dátum június 18, 2017, 07:28:28 DÉLUTÁN

Sziasztok


nekiálltam 1070 esekkel is bányászni de komolyan mondom megőrülök.
egy kártyával tökéletesen működött de mikor beraktam még hármat jötttek a gondok.
2 asus 2 msi a két msi kártyát egyszerre nem akarja felismerni (nem kártya hiba kipróbáltam)
gondoltam újra rakom az egész gépet hátha megoldódik...
a problémam megmaradt sőt mikor elindítom a dual minert az ETH le esika a béka segge alá a pascal meg felmegy.
ETH  2.443 Mh/s
PASC 12.936 Mh/s
már mindent próbáltam: megint újra tettem a win10et, start file is jól van megírva nem jó se az ajánlott 368.81 driver se a legújabb 382.53 driver.
ötletem nincs légyszi segítsetek...
Idézetet írta: Robertson Dátum június 18, 2017, 07:28:28 DÉLUTÁN

Sziasztok


nekiálltam 1070 esekkel is bányászni de komolyan mondom megőrülök.
egy kártyával tökéletesen működött de mikor beraktam még hármat jötttek a gondok.
2 asus 2 msi a két msi kártyát egyszerre nem akarja felismerni (nem kártya hiba kipróbáltam)
gondoltam újra rakom az egész gépet hátha megoldódik...
a problémam megmaradt sőt mikor elindítom a dual minert az ETH le esika a béka segge alá a pascal meg felmegy.
ETH  2.443 Mh/s
PASC 12.936 Mh/s
már mindent próbáltam: megint újra tettem a win10et, start file is jól van megírva nem jó se az ajánlott 368.81 driver se a legújabb 382.53 driver.
ötletem nincs légyszi segítsetek...
Hali próbáltad a win 10 et frissiteni a legujjabb verziora? Úgy tudom az segít az alacsony hashraten azthiszem minimum 1607 es verzio kell. Remelem tudtam segiteni.

molmat1013

Jelentem én is beálltam az Nvidia bányászok körébe :)
Ma kaptam kézhez egy 1080-at, ami nagyon szépen muzsikál!
Esetleg szerintetek lehet még javítani rajta?





Robertson

Idézetet írta: kisgolyzer95 Dátum június 18, 2017, 08:35:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Robertson Dátum június 18, 2017, 07:28:28 DÉLUTÁN

Sziasztok


nekiálltam 1070 esekkel is bányászni de komolyan mondom megőrülök.
egy kártyával tökéletesen működött de mikor beraktam még hármat jötttek a gondok.
2 asus 2 msi a két msi kártyát egyszerre nem akarja felismerni (nem kártya hiba kipróbáltam)
gondoltam újra rakom az egész gépet hátha megoldódik...
a problémam megmaradt sőt mikor elindítom a dual minert az ETH le esika a béka segge alá a pascal meg felmegy.
ETH  2.443 Mh/s
PASC 12.936 Mh/s
már mindent próbáltam: megint újra tettem a win10et, start file is jól van megírva nem jó se az ajánlott 368.81 driver se a legújabb 382.53 driver.
ötletem nincs légyszi segítsetek...
Idézetet írta: Robertson Dátum június 18, 2017, 07:28:28 DÉLUTÁN

Sziasztok


nekiálltam 1070 esekkel is bányászni de komolyan mondom megőrülök.
egy kártyával tökéletesen működött de mikor beraktam még hármat jötttek a gondok.
2 asus 2 msi a két msi kártyát egyszerre nem akarja felismerni (nem kártya hiba kipróbáltam)
gondoltam újra rakom az egész gépet hátha megoldódik...
a problémam megmaradt sőt mikor elindítom a dual minert az ETH le esika a béka segge alá a pascal meg felmegy.
ETH  2.443 Mh/s
PASC 12.936 Mh/s
már mindent próbáltam: megint újra tettem a win10et, start file is jól van megírva nem jó se az ajánlott 368.81 driver se a legújabb 382.53 driver.
ötletem nincs légyszi segítsetek...
Hali próbáltad a win 10 et frissiteni a legujjabb verziora? Úgy tudom az segít az alacsony hashraten azthiszem minimum 1607 es verzio kell. Remelem tudtam segiteni.
Szia ezt megpróbálom hátha... most töltöm az újabb verziót de szerintem csak holnap kerül sor rá...

Alex 2017

Sziasztok valaki tudja hogy kel megnezni a power fogyastast egy kartyanak claymorw dual minerben?