Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Minden ami Nvidia

Indította Székely Vegán, december 27, 2016, 10:08:47 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

ironsnowman

Udv.
Letezik gtx 1060-as kartyakra custom bios banyaszasra optimalizalva?
Egy kis oc-vel 20-21 Mh/s-t tud. Tudna tobbet is szerintetek?

DarkLaca

Nos... 3. hónapja nyomom Nvidiával. Leírom az eddigi tapasztalatokat.
MSI GTX 1070 Gaming X-et vettem 3-at,havonta egyet. Szépen kifoghattam, mert 2 micront sikerült, és egy samsung ramosat. Az első hónapig teljesen jól bírta a micron ramos, majd szépen megadta magát, és vihettem gariztatni, addig ment a a samsung ramos. Próbáltam tökéletesíteni a húzást, és ilyen eredményre jutottam: core clock : 0
                                 Power limit : 75-80
                                 Tempreture limit : automatikusan hozzááll a power limithez.
                                Core clock :+100 (nincs értelme magasabbra húzni, egyáltalán nem nő a hashrate.
                                 Memory clock +600 (ez full stabil állapot, és nincs reject share)
                                 Fan speed : 80%

Ezekkel az afterburner beállításokkal 3X1070-es 580W-ot fogyaszt,és stabil 1450-1470 Sol/S-et nyom.
Nem hiszem, hogy 3 AMD kártyával ezt ki lehet hozni,de cáfoljatok meg, ha így van.

knorbi

Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 12, 2017, 11:35:39 DÉLELŐTT
Nos... 3. hónapja nyomom Nvidiával. Leírom az eddigi tapasztalatokat.
MSI GTX 1070 Gaming X-et vettem 3-at,havonta egyet. Szépen kifoghattam, mert 2 micront sikerült, és egy samsung ramosat. Az első hónapig teljesen jól bírta a micron ramos, majd szépen megadta magát, és vihettem gariztatni, addig ment a a samsung ramos. Próbáltam tökéletesíteni a húzást, és ilyen eredményre jutottam: core clock : 0
                                 Power limit : 75-80
                                 Tempreture limit : automatikusan hozzááll a power limithez.
                                Core clock :+100 (nincs értelme magasabbra húzni, egyáltalán nem nő a hashrate.
                                 Memory clock +600 (ez full stabil állapot, és nincs reject share)
                                 Fan speed : 80%
Ezekkel az afterburner beállításokkal 3X1070-es 580W-ot fogyaszt,és stabil 1450-1470 Sol/S-et nyom.
Nem hiszem, hogy 3 AMD kártyával ezt ki lehet hozni,de cáfoljatok meg, ha így van.
Nekem 1080 van micron ramos és nincs vele baj +1000 jár a memoria. kb 3 hónapja, neked hogy jelentkezett a probléma?

PeetBp

Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 12, 2017, 11:35:39 DÉLELŐTT
Nos... 3. hónapja nyomom Nvidiával. Leírom az eddigi tapasztalatokat.
MSI GTX 1070 Gaming X-et vettem 3-at,havonta egyet. Szépen kifoghattam, mert 2 micront sikerült, és egy samsung ramosat. Az első hónapig teljesen jól bírta a micron ramos, majd szépen megadta magát, és vihettem gariztatni, addig ment a a samsung ramos. Próbáltam tökéletesíteni a húzást, és ilyen eredményre jutottam: core clock : 0
                                 Power limit : 75-80
                                 Tempreture limit : automatikusan hozzááll a power limithez.
                                Core clock :+100 (nincs értelme magasabbra húzni, egyáltalán nem nő a hashrate.
                                 Memory clock +600 (ez full stabil állapot, és nincs reject share)
                                 Fan speed : 80%

Ezekkel az afterburner beállításokkal 3X1070-es 580W-ot fogyaszt,és stabil 1450-1470 Sol/S-et nyom.
Nem hiszem, hogy 3 AMD kártyával ezt ki lehet hozni,de cáfoljatok meg, ha így van.

Jók az Nvidia kártyák, szerintem nem mondta senki, hogy nem, csak drágák. Itt az ár ár-érték arányról beszélünk mindig, abban viszont az AMD-k a jobbak....
Facebook csoport: Elektronikus Pénz ( Bányászás )

DarkLaca

Én nem beszéltem az ár érték arányról. Kifejezetten teljesítményről. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül. Ha nagyobb a befektetés, nagyobbat fogsz profitálni is nyílván,de ebbe most ne menjünk bele. Különben félek akkor, ha már ETH-t nem lehet bányászni, akkor mindenki ZEC-re fog átállni, és akkor mégjobban fel fog menni a difficulty.

knorbi

Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 12, 2017, 11:33:34 DÉLUTÁN
Én nem beszéltem az ár érték arányról. Kifejezetten teljesítményről. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül. Ha nagyobb a befektetés, nagyobbat fogsz profitálni is nyílván,de ebbe most ne menjünk bele. Különben félek akkor, ha már ETH-t nem lehet bányászni, akkor mindenki ZEC-re fog átállni, és akkor mégjobban fel fog menni a difficulty.
Bocsi de kérdeztem valamit fentebb, arra szeretnék választ :)

Anomatic

Sziasztok vettem 6 db evga 1080TI t
Elmeletben zecen brutal amit huz el is indul de kb 3 perc utan kifagy programmal lehet baj vagy vmelyik kartyaval? Ha kartyakat kicserelem r9 280 ra tokeletesen teszi a dolgat vkibek vmi otlet?

knorbi

Idézetet írta: Anomatic Dátum május 14, 2017, 10:07:36 DÉLELŐTT
Sziasztok vettem 6 db evga 1080TI t
Elmeletben zecen brutal amit huz el is indul de kb 3 perc utan kifagy programmal lehet baj vagy vmelyik kartyaval? Ha kartyakat kicserelem r9 280 ra tokeletesen teszi a dolgat vkibek vmi otlet?
Milyen programmal próbálod?
Táp mekkora? (sztem 1.5kW alatt ne próbálkozz)

rx470

Bányászott már valaki LBRY-t ezen a poolon http://yiimp.ccminer.org ? Lehet innen polora bányászni ?

knorbi

Idézetet írta: rx470 Dátum május 15, 2017, 12:04:25 DÉLUTÁN
Bányászott már valaki LBRY-t ezen a poolon http://yiimp.ccminer.org ? Lehet innen polora bányászni ?
én innen https://lbry.suprnova.cc/ bányásztam a polóra.

CryptoMan

Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 12, 2017, 11:33:34 DÉLUTÁN
Én nem beszéltem az ár érték arányról. Kifejezetten teljesítményről. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül. Ha nagyobb a befektetés, nagyobbat fogsz profitálni is nyílván,de ebbe most ne menjünk bele. Különben félek akkor, ha már ETH-t nem lehet bányászni, akkor mindenki ZEC-re fog átállni, és akkor mégjobban fel fog menni a difficulty.

Ja!Ha a pénz nem számít akkor ott van az R9 295x2-es kártya. 64MH/s kártyánként Ethash algoritmusra. :D

PeetBp

Idézetet írta: CryptoMan Dátum május 15, 2017, 02:34:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 12, 2017, 11:33:34 DÉLUTÁN
Én nem beszéltem az ár érték arányról. Kifejezetten teljesítményről. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül. Ha nagyobb a befektetés, nagyobbat fogsz profitálni is nyílván,de ebbe most ne menjünk bele. Különben félek akkor, ha már ETH-t nem lehet bányászni, akkor mindenki ZEC-re fog átállni, és akkor mégjobban fel fog menni a difficulty.

Ja!Ha a pénz nem számít akkor ott van az R9 295x2-es kártya. 64MH/s kártyánként Ethash algoritmusra. :D

Jaja az jó kis kártya....:):):):)
Facebook csoport: Elektronikus Pénz ( Bányászás )

m8k

Zec-et banyaszni NVIDIA-val nem hulyeseg? ;D
Tegnaptol atalltam LBRY-re es ugy latom lenyegesen tobbet hoz a konyhara, es ennel a coinal meg van 3 profitabilisabb is a whattomine szerint, a Monacoin(MONA), DGB-Groestl(DGB) es a Vertcoin(VTC).  Jelen pillanatban meg az ETH is profitabilisabb NVIDIA-val mint a ZEC ::)
Ki mit banyaszik a ZEC-en kivul es milyen poolon? ... a ZEC mar elavult szerintem

willow

Az nvidia kártyás rigeket is érintette a win frissités? Mert ugye az amd-nél a mod végett leálltak a rigek.

DarkLaca

Nem, mert nem moddolt kártyák,probléma nélkül megy.

willow

Idézetet írta: DarkLaca Dátum május 20, 2017, 02:39:38 DÉLUTÁN
Nem, mert nem moddolt kártyák,probléma nélkül megy.
Köszönöm, én is igy gondoltam. De úgy tudom, az nvidiákat is húzzák. Vagy az teljesen más jellegű moddolás?

m8k

Az mar overclock csak, huzni a Radeonokat is huzzak, nyuzzak... ;D
Valaki banyaszik Digibyte-ot (DGB-Groestl)?

omshree

Uraim, 1080-1080ti aktuális hr-eket megosztaná valaki? Melyik progival érdemes LBRY, Groestl, Neoscryp-re lőni? Nagyon köszönöm!

velvet

GTX 1060 3GB-al lehet ETC ill ETH-t bányászni vagy 4GB memória alatt az egyáltalán nem megy?

Zcash-re milyen hashrate-et tud egy ilyen kártya? Elég összevissza infókat találok róla..

Andokaaa

Eddig csak amd karik voltak , de már mindenki láthatja hogy nem lehet kapni sehol sem , kérdésem az lenne , hogy a 1060 - akkal mennyi a mh/s zecre és eth-ra ?
Másik kérdés , modolta már valaki ezeket a kártyákat eth-ra?
koszi