Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nem lesznek alkategóriák

Indította Székely Vegán, december 03, 2016, 06:27:42 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Székely Vegán

Na, jöhetnek a kategória javaslatok, leirással, alkategóriákkal, stb.
Hogy tetszik amit idáig csináltam?
Módositási javaslatok?



Nem jó ez igy.. túl van aprózva.. törlök minden alkategóriát.
Viszonylag kis méretű lesz ez a fórum úgyhogy nem lesz nehéz megtalálni amit akarasz.
Az aktuális témák úgyis mindeg legfelül lesznek.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

bacsoka

A ki alakult témák sem rosszak, de hogy megnéztem a videódat kezdem érteni az elképzelésedet. Én az alkategóriákat Coinokra bontanám és azon belül csinálnám meg a hardver, szoftver, pénz kategóriákat. Mert hát mindegyik specifikus magára nézve és nem lehet általánosítani se a szoftvert se a hardvert. Aztán azokon belül hardverrel lehet gpu CPU, táp Ram ez a 4 volt a fő kérdés eddig. GPU lehet még bontani amd-re meg nvidiára. Erre is volt már érdeklődő.
És így tovább a többi alkategóriák is.
Nagyon örülök, hogy ez létre jött már csak le kell tiszteljük egy kicsit.
Asszem jól le lett tesztelve a fórum.
Jó szerencsét!

bacsoka

Senkit nem érdekel a fórum összetétele? Kezd egy kicsit kaotikus lenni a témákon belüli téma. Kavarodnak a dolgok imitt amott. :)
Én is várom az ötleteket. Hajrá gyerekek. Jó szerencsét!

sebajtóbiás

Szerintem nagyjából jó, ahogy Vegán javasolja... ne legyen túlzottan elaprózva. Esetleg lehetne még egy "Minden egyéb" alfórum, ahová azok a témák mehetnek amik nem passzolnak máshova :) És akkor lehet teljesen el lehetne tüntetni a közvetlenül a főoldalon (mármint a Minden ami kriptó alatt) levő témákat, helyette lehetne "Legfrissebb" vagy valami hasonló ahol a legutóbb kommentelt témák jönnének fel vegyesen (ha támogat ilyet a fórum motor).

Roller

Jó ez a bontás, csak az alfórumba is kéne külön alfórum, ahogy szó is volt róla. Mondjuk a "Hardwer"-en belül lenne alaplap,cpu, vga, stb. külön topik. Szerintem ebben símán meg van a szabadság, hogy hardverbe bedobj egy olyan kérdést, hogy ZEC-et, milyen GPU-val érdemes bányászni. Meg az is, hogy egyik-másik kártya hogyan hashel. Fain ez a fórum, nekem nagyon tetszik. Alig várom, hogy már élesben is elindulhasson az építés ;D ;D

raffiakötö

Idézetet írta: Roller Dátum december 03, 2016, 11:09:18 DÉLELŐTT
Jó ez a bontás, csak az alfórumba is kéne külön alfórum, ahogy szó is volt róla. Mondjuk a "Hardwer"-en belül lenne alaplap,cpu, vga, stb. külön topik. Szerintem ebben símán meg van a szabadság, hogy hardverbe bedobj egy olyan kérdést, hogy ZEC-et, milyen GPU-val érdemes bányászni. Meg az is, hogy egyik-másik kártya hogyan hashel. Fain ez a fórum, nekem nagyon tetszik. Alig várom, hogy már élesben is elindulhasson az építés ;D ;D

Elaprózni se kéne a fórumot, mert az fórum alfórumának alfórumának az alfórumán belüli alfórumos alfórumra való felosztása előbb utóbb átláthatlan lesz...
Jó az ha fel van bontva több részre, de ha túlaprózva az káosz lesz...
Lehet coinok ként kéne bontani, pl ZEC - azon belül tippek, trükkök, hardver, softver, adás vétel,stb, Eth-Etc hasonlóan...

kidface

Szerintem a Hardver kategoria maradjon, mert az viszonylag adott, itt ki lehet targyalni ki milyen tapot, procit, alaplapot, risert, kartyat, stb. hasznal.
Felbontanam azert par alkategoriara mint pl. ki milyen RIG-et epitett, Videokartya, es talan a Tap mehetne kulon kategoriaba, mert az gyakori kerdes szokott lenne, hogy ki hogy oldja meg az aramforrast.

A szoftver kategoriat atraknam az ermek ala, mert az ermek banyaszasahoz hasznalt programok es beallitasok, amik specifikusak! Az OP-rendszer maradhatna, itt lehetne beszelni a windows es kulon a Linux rendszer szintu bealliasokrol, tippekrol, trukkokrol.

A Penz kategoria tok jo igy ahogy van, ide johetne a penztarcak, exchange oldalak, kifizetes es adozas, stb.

Es amit a Bence csinalt tema az jo otlet! Egy HELP kategoria, ha valakinek hirtelen valami gondja akadt, akkor az abba inditson egy temat, es ha megoldodtt a problema akkor a tema inditoja zarja is le azt!!!

Egyenlore ennyi javaslatom lenne most igy hirtelen :)




drizzt_do_urden

nem latom ertelmet kulon alkategoriaknak! orokke akkor vegig kell nezzed az egesz kategoriat mert nem latod hol ki mit irt ujjat! igy ahol minden kozosbe volt orokke elol tette az aktiv temakat uj hozzaszolasokat. igy most mindegyik kategoriaba kulon be kell lepkedni ahhoz hogy lassad hogy irt valaki valamit?

Székely Vegán

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 05:22:40 DÉLUTÁN
nem latom ertelmet kulon alkategoriaknak! orokke akkor vegig kell nezzed az egesz kategoriat mert nem latod hol ki mit irt ujjat! igy ahol minden kozosbe volt orokke elol tette az aktiv temakat uj hozzaszolasokat. igy most mindegyik kategoriaba kulon be kell lepkedni ahhoz hogy lassad hogy irt valaki valamit?

Ja ez nekem sem tetszik igy.. hacsak nincs opció hogy minden új témát listázzon a kriptó fórumon belül a fő oldalon akkor nem jó.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 05:31:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 05:22:40 DÉLUTÁN
nem latom ertelmet kulon alkategoriaknak! orokke akkor vegig kell nezzed az egesz kategoriat mert nem latod hol ki mit irt ujjat! igy ahol minden kozosbe volt orokke elol tette az aktiv temakat uj hozzaszolasokat. igy most mindegyik kategoriaba kulon be kell lepkedni ahhoz hogy lassad hogy irt valaki valamit?

Ja ez nekem sem tetszik igy.. hacsak nincs opció hogy minden új témát listázzon a kriptó fórumon belül a fő oldalon akkor nem jó.

hat fooldalon van egy opcio alol hogy az uj hozzaszolasok megtekintese. de ott meg osszetesz mindent es tul kaotikus!

drizzt_do_urden

szerintem tegyel vissza mindent ugy ahogy volt es esetleg a fobb temakat feltuzod elol hogy ne keruljenek le a vegere. a tobbit meg majd ugy ahogy jonnek az uj hozzaszolasok!

bbencee

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 05:31:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 05:22:40 DÉLUTÁN
nem latom ertelmet kulon alkategoriaknak! orokke akkor vegig kell nezzed az egesz kategoriat mert nem latod hol ki mit irt ujjat! igy ahol minden kozosbe volt orokke elol tette az aktiv temakat uj hozzaszolasokat. igy most mindegyik kategoriaba kulon be kell lepkedni ahhoz hogy lassad hogy irt valaki valamit?

Ja ez nekem sem tetszik igy.. hacsak nincs opció hogy minden új témát listázzon a kriptó fórumon belül a fő oldalon akkor nem jó.

Nem rossz ez így, ki kell forrja magát. Adjunk neki pár napot és le fog tisztulni. Egyelőre a Hardver alfórum jónak bizonyult, a többi nem annyira különválasztható. Érmék alfórum viszont értelmetlen úgy gondolom.

drizzt_do_urden

nem a forummal van baj. hanemhogyha mindent meg akarsz nezni akkor ki be kell lepjel a kategoriakba es alkategoriakba. annyit klikkelek mar meguntam. oda vissza oda vissza!

bacsoka


sebajtóbiás

Legfölül az Üdvözlünk alatt van egy link "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.", az kilistázza az összes témát amiben új hozzászólás van, én ezt használom jelenleg.

drizzt_do_urden

de az minden kategoriat egybe tesz. egy nagy kalamajka!

sebajtóbiás

Jahh, de mivel jelenleg szinte csak Kriptó... kategóriában vannak hozzászólások, egyelőre használható.

boti123

uhha számomra nagyon átláthatatlan lett ez a forum már nem tudom mit és hol keresem.

Karcsi papa

Idézetet írta: boti123 Dátum december 04, 2016, 10:41:17 DÉLELŐTT
uhha számomra nagyon átláthatatlan lett ez a forum már nem tudom mit és hol keresem.

Kis türelem és minden téma megtalálja a helyét. Javaslóm a kereső használatát mindenkinek és ha találsz már olyan témát ami a hozzászólásodnak leginkább megfelel akkor oda ird!
Ha mégse találsz megfelelő témát akkor a hozzászólásodat írd az Általános beszélgetés témakörbe!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

m8k

Tobb forumon van olyan hogy ha egy threaden elolvastam a 3 oldalon a 4. hozzaszolast, ha legkozelebb raakarom menni akkor megnyomok a thread elott egy gombolt es odavissz egyenesen, nem kell ramenni az 5. oldalra es onnan visszamenjek a negyedikre es legorgesseg addig mig tovabb tudom olvasni. Naeztjolmegmagyaraztamderemelemmegertettetekmitakarok ;D