Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

ditibo

Idézetet írta: sleve Dátum december 22, 2017, 06:45:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kártéríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\

Hogy tudtál belépni a régi walletodba?
Ha a régi walletod címét adod be az oldalon, Old balance for your adress cím alatt megtalálod a régi egyenleged amivel tartoznak. Hogy aztán lesz-e január végéig kártérítés (mert azt is ígérik ott) az majd ki fog derülni.

sleve

Idézetet írta: ditibo Dátum december 22, 2017, 05:24:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sleve Dátum december 22, 2017, 06:45:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kártéríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\

Hogy tudtál belépni a régi walletodba?
Ha a régi walletod címét adod be az oldalon, Old balance for your adress cím alatt megtalálod a régi egyenleged amivel tartoznak. Hogy aztán lesz-e január végéig kártérítés (mert azt is ígérik ott) az majd ki fog derülni.

Köszi a balancomat már látom, viszont nem tudok belépni az oldalra az eddigi jelszómmal. Azt irja reseteljem emailban kaptam valami kódot De nem kaptam. Te csináltál új reget vagy a régivel tudtál belépni?

ditibo

Idézetet írta: sleve Dátum december 22, 2017, 06:22:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum december 22, 2017, 05:24:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sleve Dátum december 22, 2017, 06:45:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kártéríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\

Hogy tudtál belépni a régi walletodba?
Ha a régi walletod címét adod be az oldalon, Old balance for your adress cím alatt megtalálod a régi egyenleged amivel tartoznak. Hogy aztán lesz-e január végéig kártérítés (mert azt is ígérik ott) az majd ki fog derülni.

Köszi a balancomat már látom, viszont nem tudok belépni az oldalra az eddigi jelszómmal. Azt irja reseteljem emailban kaptam valami kódot De nem kaptam. Te csináltál új reget vagy a régivel tudtál belépni?
Az oldalra ugyanazzal a e-mail címmel és ugyanazzal a jelszóval lépek be mint régen is. Hogy pontosítsak a chrome könyvjelzőjeként mentettem el a régi BTC címemmel. Ha arra rákattintok a chrome betölti az e-mail címet valamint a jelszót is és ekkor jelenik meg az oldalon a régi címhez tartozó old balance egyenleg. Ha itt rákattintok a wallet-ra akkor már egy teljesen új BTC wallet címet dob ki. Valószínűleg a régi cím már nem lesz használható bányászásra.

pcguru68

Sziasztok.amikor újra indult a nicehash délig betudtam lépni azóta semmi.felhasználó név és jelszó után kér egy Kétszeres hitelesítési kódot
Van egy 2FA a bejelentkezéshez, 2FA a megbízásokhoz, 2FA a Withdrawals kodóm,de nem fogadja el .Bár mit írok be Hiányzó vagy érvénytelen captcha-t ír ki.firefoxon, chrome, exploreren is.supportnak írtam de semmi válasz 2 napja,próbáltam a google hitelesítővel is de hiába.valakinek ötlete?

macsi

Idézetet írta: pcguru68 Dátum december 23, 2017, 08:03:42 DÉLELŐTT
Sziasztok.amikor újra indult a nicehash délig betudtam lépni azóta semmi.felhasználó név és jelszó után kér egy Kétszeres hitelesítési kódot

Igazabol itt allitottad be az uj jelszavad, nem hitelesitesi kod

pcguru68

Megprobáltam .Bejelentkezés ... és ez van 15 perce :\'(

sleve

Én már a 2FA ig sem jutok el nem képese küldeni a k******ott emilt.

Franky2Ster

Nem tudom miért szenvedtek vele. Aztán ha újra lenyúlják a pénzeteket. Megy majd a sírás. :\'(

sleve

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 23, 2017, 04:25:41 DÉLUTÁN
Nem tudom miért szenvedtek vele. Aztán ha újra lenyúlják a pénzeteket. Megy majd a sírás. :\'(
Én speciel azért mert szeretném még viszont látni a bent ragadt 200-300$omat.

ditibo

Idézetet írta: sleve Dátum december 23, 2017, 04:32:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 23, 2017, 04:25:41 DÉLUTÁN
Nem tudom miért szenvedtek vele. Aztán ha újra lenyúlják a pénzeteket. Megy majd a sírás. :\'(
Én speciel azért mert szeretném még viszont látni a bent ragadt 200-300$omat.
Az is lehet,hogy akiknek ott ragadt pénzük (mint pl. nekem is) és az összeg nem túl nagy azokat korábban fogják kárpótolni, mert azt gyorsabban össze tudják kaparni. Ráadásul ha még folytatod is náluk a bányászást továbbra is az megint csak egy + pont a szemükben. Én ebben bizakodok, de az is lehet hogy rosszul látom.

Antidope

Sziasztok! Most szeretnek atallni Nicehash-re 6db Rx460-al. Viszont az a bajom, hogy a benchmarkingon nem tudok tul jutni. Ha bepilalom mind a 6 kartyat hogy benchmarkolja le, akkor kifagy a gep, de meg talan 3-nal is. Muszaj vegig benchmarkolni az osszes kartyat ha mind csontra ugyan olyan?

ditibo

Idézetet írta: Antidope Dátum december 29, 2017, 01:46:22 DÉLUTÁN
Sziasztok! Most szeretnek atallni Nicehash-re 6db Rx460-al. Viszont az a bajom, hogy a benchmarkingon nem tudok tul jutni. Ha bepilalom mind a 6 kartyat hogy benchmarkolja le, akkor kifagy a gep, de meg talan 3-nal is. Muszaj vegig benchmarkolni az osszes kartyat ha mind csontra ugyan olyan?
Ha nem akarod hogy sokáig benchmarck-oljon akkor csak egyféle algót válassz ki. Éppen azt amit a whattomine az adott kártyákra előre dob. Javaslom elsőre válaszd ki csak a Dagger Hashimoto (Claymore) és Cryptonight esetleg harmadikként az Equihash-t. Az antivirust jobb ha kikapcsolod mert arra szokott reklamálni.



husosfagyi

A lenyeg, hogy amelyik algon nem futott le a benchmark, azon nem is fog banyaszni. En is oda banyaszok. Lenyegeben a crytonight es a dagger hasimoto kell. Mast ugy sem fog banyaszni.

Antidope

Koszi szepen!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

GH

mikor újraindult a nicehash azóta oda bányászok, szép kis összeg gyűlt össze , nem vagyok az oldalra regisztrálva, mikor küldi ki a pénzt? esetleg valaki meg tudja mondani?
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

ditibo

#175
Idézetet írta: GH Dátum december 29, 2017, 10:23:59 DÉLUTÁN
mikor újraindult a nicehash azóta oda bányászok, szép kis összeg gyűlt össze , nem vagyok az oldalra regisztrálva, mikor küldi ki a pénzt? esetleg valaki meg tudja mondani?
Ha az ő walletjukat használod és kibányászol 1mBTC akkor automatikusan minden nap dél körül küldi a walletodba. Azonban regisztráció mindenképpen szükséges.

GH

Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Cowek

Nem bukta... a belső wallet címre naponta utal ha eléred a 0.001-et, külsőre hetente, de csak ha azon a héten elérted a 0,01-et...
Ha jól tudom

husosfagyi

Igen ugy van. Belso valletre 100.000 satoshi elerese utani napon, kulso walletre 1.000.000 satoshi elerese utani napon

kasima

Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért jó nektek hogy át vagytok baszva???