Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

efraim

Nem mindig az árfolyam csökkenés van..
Ne aggodj van amikor bezavarodik a rendszer és nem frissül vagy valami talán cashből jön az egyenleg és csak pl. a felét mutatja mBTC-ben is. Egy pici idő múlva vagy restart után többnyire friss összeget mutat. Nálam is többször fordult elő hogy a mBTC egyenleg a felére csökkent hirtelen pedig nem utaltak semmit. Írtam a supportnak valami adathibát írtak stb.

elbandi

nemkell panikolni egybol ha valami gond van. ok is eszlelik a hibat (valszeg elotted mar 123-an jelentettek), es dolgoznak a javitason. ha kesz ugyis latni fogod ami megvan.

Master91

Hali

Egy ideje eth-t bányászok claymore-al coinbasere, de váltom át gdax-on btc-be.

Azon gondolkodtam hogy ezzel a Nicehash-el ha bányásznék, egyből btc-t utalnának nem?

Megérné a Nicehash? Valahol olvastam olyat is hogy kicsivel több a hashrate mint clayemorral.

Nem ismerem egyáltalán a Nicehasht.

ditibo

Idézetet írta: Master91 Dátum december 05, 2017, 07:04:39 DÉLUTÁN
Hali

Egy ideje eth-t bányászok claymore-al coinbasere, de váltom át gdax-on btc-be.

Azon gondolkodtam hogy ezzel a Nicehash-el ha bányásznék, egyből btc-t utalnának nem?

Megérné a Nicehash? Valahol olvastam olyat is hogy kicsivel több a hashrate mint clayemorral.

Nem ismerem egyáltalán a Nicehasht.
Szerintem jó a Nicehash. Én ETH-ról álltam át Cryptonight algóra. Ha náluk csinálsz wallet-et és kibányászol naponta 1 mBTC-t ki is utalják a walletedre. A cryptonight algóknál jóval kisebb a fogyasztás mint ETH-nál. Aki fűteni is akarja a lakást a riggel az maradjon az ETH+dual-on.

robibusa

Sziasztok!

Kezdőként egy Sapphire HD7870 XT és egy RX470 8GB Nitro+ kártyával igyekszem megtalálni a legjobb bánya opciót. Ki is próbáltam a Nicehash-t, amivel a Claymore napi 2,5$ keresete helyett közel 4$-t érhetnék el (persze ha hinni lehet a program által megjelenített összegnek :)). Ez nyilván nem csak nekem lenne szimpatikus, de sajnos gondom adódott. Kb. fél óra után a gép újraindul, hibaüzenet nélkül. A 7870 kb. 70 fokon, a másik 55-60 fokon üzemel. Az egész gépet most egy FSP Hexa 500 tápegység hajtja. Van ötletetek milyen irányba induljak el a hiba felderítésében? Elképzelhető, hogy ez a táp gyenge már 2 kártyához is? Claymore alatt semmi gond nincs, de ott mindkét kártyának nagyobb venti fordulat kell persze.
Köszi előre is!

Robi

Master91

Idézetet írta: ditibo Dátum december 05, 2017, 07:34:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum december 05, 2017, 07:04:39 DÉLUTÁN
Hali

Egy ideje eth-t bányászok claymore-al coinbasere, de váltom át gdax-on btc-be.

Azon gondolkodtam hogy ezzel a Nicehash-el ha bányásznék, egyből btc-t utalnának nem?

Megérné a Nicehash? Valahol olvastam olyat is hogy kicsivel több a hashrate mint clayemorral.

Nem ismerem egyáltalán a Nicehasht.
Szerintem jó a Nicehash. Én ETH-ról álltam át Cryptonight algóra. Ha náluk csinálsz wallet-et és kibányászol naponta 1 mBTC-t ki is utalják a walletedre. A cryptonight algóknál jóval kisebb a fogyasztás mint ETH-nál. Aki fűteni is akarja a lakást a riggel az maradjon az ETH+dual-on.
valószínűleg átállok én is, de egyszerűen nem tudok időt szakítani arra hogy belőjem, illetve hogy egyáltalán felfogjam hogy akkor mi és hogy megy máshogy mint sima clayemore bányászással...

SF

Idézetet írta: Master91 Dátum december 06, 2017, 07:29:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum december 05, 2017, 07:34:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum december 05, 2017, 07:04:39 DÉLUTÁN
Hali

Egy ideje eth-t bányászok claymore-al coinbasere, de váltom át gdax-on btc-be.

Azon gondolkodtam hogy ezzel a Nicehash-el ha bányásznék, egyből btc-t utalnának nem?

Megérné a Nicehash? Valahol olvastam olyat is hogy kicsivel több a hashrate mint clayemorral.

Nem ismerem egyáltalán a Nicehasht.
Szerintem jó a Nicehash. Én ETH-ról álltam át Cryptonight algóra. Ha náluk csinálsz wallet-et és kibányászol naponta 1 mBTC-t ki is utalják a walletedre. A cryptonight algóknál jóval kisebb a fogyasztás mint ETH-nál. Aki fűteni is akarja a lakást a riggel az maradjon az ETH+dual-on.
valószínűleg átállok én is, de egyszerűen nem tudok időt szakítani arra hogy belőjem, illetve hogy egyáltalán felfogjam hogy akkor mi és hogy megy máshogy mint sima clayemore bányászással...


Hát most ne állj rá!

xxhpixx

Jah reggel óta kalapálják.

SF

Idézetet írta: xxhpixx Dátum december 06, 2017, 07:38:52 DÉLUTÁN
Jah reggel óta kalapálják.


Úgy néz ki, hogy kirabolták őket...60M USD

xxhpixx

link vagy valami? nem is hallottam róla...

SF



Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Mickey

#133
De zsír, holnap kellett volna fizetniük...  :(
Decred bányászással hová érdemes átállni?

Lord11

Érdekes ez a nicehash sztori. Azt sajnos elég nehéz kideríteni, kié is az address, ahova a coinok kerültek.
https://blockchain.info/address/1EnJHhq8Jq8vDuZA5ahVh6H4t6jh1mB4rq

Aztán van két nicehash profil a facebookon, az egyik azt mondja, kirabolták őket, és a másik profil kamu. A másik profil meg azt mondja, ők az igaziak, nem rabolták ki őket, csak ellopták a facebook, twitter meg a weboldalukat.
https://www.facebook.com/NiceHash
https://www.facebook.com/NiceHashSupport/

Aztán megint újabb pletyka, hogy az anyacég H-BIT tulajának a fiának (aki valami CTO is volt a nicehash-ben) már voltak zűrös ügyei (Botnet)
https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7i24qq/nicehash_cto_is_a_well_know_criminal/
https://www.youtube.com/watch?v=FpPuvWB_Des



littleNorbi

Sziasztok! Nem akarom elhinni, hogy ez nem jár valami jogi következménnyel a NiceHash irányába. Ezzel az erővel megjátszhatták önmaguk kirablását is (nem mondom, hogy ez történt, de soha nem lehet tudni). Valamiféle kártérítés kéne, hogy járjon a bányászoknak.

sleve

Idézetet írta: littleNorbi Dátum december 08, 2017, 10:23:45 DÉLUTÁN
Sziasztok! Nem akarom elhinni, hogy ez nem jár valami jogi következménnyel a NiceHash irányába. Ezzel az erővel megjátszhatták önmaguk kirablását is (nem mondom, hogy ez történt, de soha nem lehet tudni). Valamiféle kártérítés kéne, hogy járjon a bányászoknak.

Nem csak a bitcoin decentralizált. :(

kasima

Idézetet írta: littleNorbi Dátum december 08, 2017, 10:23:45 DÉLUTÁN
Sziasztok! Nem akarom elhinni, hogy ez nem jár valami jogi következménnyel a NiceHash irányába. Ezzel az erővel megjátszhatták önmaguk kirablását is (nem mondom, hogy ez történt, de soha nem lehet tudni). Valamiféle kártérítés kéne, hogy járjon a bányászoknak.

Hahahahahahahah na azt várhatod :D Mondjuk ha vissza akarnak térni akkor muszáj lesz nekik kártérítést adni...
Mer ezek után ki az a vadbarom aki megbízik bennük...  eddig se kedveltem őket mer rászálltak minden szarra és elbaszták a diffit gondolok itt a kezdő kis coinokra...
Én örülök h eltűntek a g....be...