Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

paff62

Idézetet írta: kasima Dátum december 09, 2017, 10:53:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: littleNorbi Dátum december 08, 2017, 10:23:45 DÉLUTÁN
Sziasztok! Nem akarom elhinni, hogy ez nem jár valami jogi következménnyel a NiceHash irányába. Ezzel az erővel megjátszhatták önmaguk kirablását is (nem mondom, hogy ez történt, de soha nem lehet tudni). Valamiféle kártérítés kéne, hogy járjon a bányászoknak.

Hahahahahahahah na azt várhatod :D Mondjuk ha vissza akarnak térni akkor muszáj lesz nekik kártérítést adni...
Mer ezek után ki az a vadbarom aki megbízik bennük...  eddig se kedveltem őket mer rászálltak minden szarra és elbaszták a diffit gondolok itt a kezdő kis coinokra...
Én örülök h eltűntek a g....be...

+1

sebajtóbiás

Lehet, h csodalkozni fogtok, de nagyon sokan varjak, hogy ujrainduljanak. Tegnap bejelentettek twitteren, hogy dolgoznak rajta, h visszaallitsak a szolgaltatast es a kommentelok nagy resze ujjongott, h ez milyen jo hir, es alig varjak, h visszamehessenek a nicehashre banyaszni.
Szavazas, szinten a kommentek kozott:

https://twitter.com/ImThe__Boss/status/939247217440886784

ditibo

Nekem kb. 70 eurónyi BTC rekedt ott

elbandi

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 09, 2017, 01:43:16 DÉLUTÁN
Lehet, h csodalkozni fogtok, de nagyon sokan varjak, hogy ujrainduljanak. Tegnap bejelentettek twitteren, hogy dolgoznak rajta, h visszaallitsak a szolgaltatast es a kommentelok nagy resze ujjongott, h ez milyen jo hir, es alig varjak, h visszamehessenek a nicehashre banyaszni.
Szavazas, szinten a kommentek kozott:

https://twitter.com/ImThe__Boss/status/939247217440886784
ketfajta ceg van: akit feltortek mar es akit majd fognak.


a kerdes az hogy a ceg belebukik-e a feltoresbe vagy sem. viszont nezzuk a tenyeket: a banyaszok egy resze kedvelte, mert csak beallitottad az asicot, es jott a penz, 0 munka, foglalkozni sem kellett vele (random walletet syncelni, exchange betolni, ott valtani, kiutalni, stb). a nagy gpusok is szerettek mert neha tobbet hozott mint a nagy atlag (eth, zec). a kis gpusok is szerettek, mert egy cs vagy lol meccs utan elinditottak a nhm-et, es jott annyi amibol megvehettek a dlc-t vagy kovetkezo jatekot steamen.




bányász007

Idézetet írta: elbandi Dátum december 09, 2017, 02:41:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 09, 2017, 01:43:16 DÉLUTÁN
Lehet, h csodalkozni fogtok, de nagyon sokan varjak, hogy ujrainduljanak. Tegnap bejelentettek twitteren, hogy dolgoznak rajta, h visszaallitsak a szolgaltatast es a kommentelok nagy resze ujjongott, h ez milyen jo hir, es alig varjak, h visszamehessenek a nicehashre banyaszni.
Szavazas, szinten a kommentek kozott:

https://twitter.com/ImThe__Boss/status/939247217440886784
ketfajta ceg van: akit feltortek mar es akit majd fognak.


a kerdes az hogy a ceg belebukik-e a feltoresbe vagy sem. viszont nezzuk a tenyeket: a banyaszok egy resze kedvelte, mert csak beallitottad az asicot, es jott a penz, 0 munka, foglalkozni sem kellett vele (random walletet syncelni, exchange betolni, ott valtani, kiutalni, stb). a nagy gpusok is szerettek mert neha tobbet hozott mint a nagy atlag (eth, zec). a kis gpusok is szerettek, mert egy cs vagy lol meccs utan elinditottak a nhm-et, es jott annyi amibol megvehettek a dlc-t vagy kovetkezo jatekot steamen.

Ha nem lesz kárpótlás az gáz... Persze reménykedni lehet.
Én akár hogyan számoltam kb.10-15%-al többet hozott (VOLNA!) mintha ZEC-et bányásztam volna.
Szerencsére csak 0.0098 BTC-m lett oda. Persze épp az első kifizetésem előtt. >:(

ata88

A vezérigazgató azt mondta, hog yminkenkit kárpótolni fognak, de ez időbe fog kerülni.

Szegedi

Sziasztok! Tud bárki bármi hírt hogy vissza tér e a Nicehash valaha?
Esetleg nem tud valaki egy hasonló programot a Nicehash helyett.

Székely Vegán

Idézetet írta: Szegedi Dátum december 14, 2017, 05:37:40 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tud bárki bármi hírt hogy vissza tér e a Nicehash valaha?
Esetleg nem tud valaki egy hasonló programot a Nicehash helyett.


Azt mondták hogy azon dolgoznak hogy mielőbb újra induljanak.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Krisztian5

Idézetet írta: Szegedi Dátum december 14, 2017, 05:37:40 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tud bárki bármi hírt hogy vissza tér e a Nicehash valaha?
Esetleg nem tud valaki egy hasonló programot a Nicehash helyett.

Itt van pár nicehash alternatíva:
https://www.youtube.com/watch?v=bq-AKrfk504

de egyik sem túl ajánlott legalább is videós szerint (én egyiket sem próbáltam). A NH meg valóban, a facebook bejegyzésük szerint valamikor visszatérnek...

elbandi

Idézetet írta: Szegedi Dátum december 14, 2017, 05:37:40 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tud bárki bármi hírt hogy vissza tér e a Nicehash valaha?
Esetleg nem tud valaki egy hasonló programot a Nicehash helyett.
100% visszafog terni, aranytojast tojo tyuk volt ez, a lopott coinnokra meg majd kitalalnak valami

Szegedi

Koszonom a válaszokat !

AnCrypto

Idézetet írta: elbandi Dátum december 15, 2017, 12:46:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Szegedi Dátum december 14, 2017, 05:37:40 DÉLUTÁN
Sziasztok! Tud bárki bármi hírt hogy vissza tér e a Nicehash valaha?
Esetleg nem tud valaki egy hasonló programot a Nicehash helyett.
100% visszafog terni, aranytojast tojo tyuk volt ez, a lopott coinnokra meg majd kitalalnak valami
A lopott BTC-k helyett majd még a végén csinálnak egy NiceTokent. Amiből mindenki megkap valamennyit. Nem megoldás de ki tudja. Lehet a végén ilyesmi lesz. Azért 4700 BTC irgalmatlan nagy érték. Visszaadni nem bírják mert évek kellenek hogy visszacsordogáljon. Mindenképpen a hackerek jártak jól.
Crypto Currency Miner & Trader.

ditibo

#152
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kártéríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\

kasima

Ott rohad meg ez a buzi oldal....

bazsy

Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kár téríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\


És annyi is volt előtte vagy 0 volt az egyenleg mert ha ingyé osztogatják a pénzt akkor beregisztrálok

Krisztian5

Letöltöttem a nicehash klienset, de semmi benchmarkot nem tudok lefuttatni. Teljesen mindegy hogy CPU vagy GPU és hogy milyen algo egy idő mindig terminated lesz az eredmény.
Tűzfal és vírusírtó kikapcsolva. AMD-hez való változat van fent.

Szerintetek ez miért van?

Merderion

Idézetet írta: Krisztian5 Dátum december 21, 2017, 06:57:16 DÉLUTÁN
Letöltöttem a nicehash klienset, de semmi benchmarkot nem tudok lefuttatni. Teljesen mindegy hogy CPU vagy GPU és hogy milyen algo egy idő mindig terminated lesz az eredmény.
Tűzfal és vírusírtó kikapcsolva. AMD-hez való változat van fent.

Szerintetek ez miért van?

Ez egy jel, hogy ne használd azt a szu....jól működő csontdobáló cuccost :D
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

Krisztian5

Nem akarom hosszútávon használni csak kíváncsiságból ránéznék  :)

ditibo

Idézetet írta: bazsy Dátum december 21, 2017, 05:32:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kár téríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\


És annyi is volt előtte vagy 0 volt az egyenleg mert ha ingyé osztogatják a pénzt akkor beregisztrálok
Kb. annyi lehetett előtte is, de bevallom én kevesebbre emlékszem. De csak regisztrálj be, hátha neked is osztanak valamennyit 0 egyenlegre.

sleve

Idézetet írta: ditibo Dátum december 21, 2017, 05:29:47 DÉLUTÁN
Gyerekek a Nicehash újra üzemel. Megjelent már a whattomine-on is, és dobja is mindjárt az első helyre a cryptonight algóval. Állítólag januárban kártéríteni is fognak. A Nicehash wallet-om mellett meg is jelent az egyenleg hogy mennyit kéne kapnom. 0,0087 BTC ami nem is jönne rosszul.  :-\

Hogy tudtál belépni a régi walletodba?