Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

NINCS - 200 EUR - BAIKAL X11 MINI AKCIÓ

Indította boti123, február 26, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

boti123

Nincs jelenleg ha lesz kiirjuk!


UPDATE: Komplett Baikal x11 mini - 150mh/sec - 200$ - kb 60.000,-
200$ / db - Az ár minimum 100 db rendelés esetén érvényes. - Ha több lesz mint 100$ kérek 1 új árajánlatott!
Március 5-ig előrendelés
Március 6-án rendeljük meg.
Március közepén lehet átvenni Pesten Andysktól.

UPDATE2: 79db-nál tartunk jelenleg!
UPDATE3: kompletten 1 darab ára 200 euró mindenel együtt.
UPDATE4: 84db-nál tartunk jelenleg! + 10db DrPascal (ö még nem töltötte ki a google dokumentumot)
Összesen 94db-eddig.
Aki rendelt megkérem hogy pm-be küldje el a telefonszámát. Andysk felszeretné venni mindenkivel a kapcsolatott.
+Ha valaki szeretné postán megkapni annak én postázom de csak előreutalással vagy nekem vagy andysknak. Andysktól átveszem és küldöm neki. A Garanciát mindenki magának intézze én segitek benne de andysk meglátogatja öket így ha 1-2 darab hibás lenne eltudja vinni.



sebajtóbiás

Szeva, ez melyik verzió? Amit andysk is rendelt és kb. 150 MH/s-t tud DASHból 40W mellett?

boti123

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum február 26, 2017, 11:52:43 DÉLELŐTT
Szeva, ez melyik verzió? Amit andysk is rendelt és kb. 150 MH/s-t tud DASHból 40W mellett?
igen.

bbarna

Üdv!
2 db 190$/db áron érdekelne.
Részletes leírást kérnék a hogyanról(pü v. email is akár) - fizetés, postázás, garancia stb..

boti123

Idézetet írta: bbarna Dátum február 26, 2017, 12:03:48 DÉLUTÁN
Üdv!
2 db 190$/db áron érdekelne.
Részletes leírást kérnék a hogyanról(pü v. email is akár) - fizetés, postázás, garancia stb..
garancia 1 hónap amit a baikal biztosit. Fizetés előre. Mivel egybe kell kifizetni hogy ez az ár érvényes legyen. Posta ha megérkezik hozzám én postázom tovább. Kérheted egyből hozzád 2 db de akkor kb 50-70$ + a posta.
Mivel 60 db 190$/db 11400$ összesen amibe a posta is benne van DHL 2-3 nap alatt megkapom és én küldeném tovább.

bbarna

#5
Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 12:10:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbarna Dátum február 26, 2017, 12:03:48 DÉLUTÁN
Üdv!
2 db 190$/db áron érdekelne.
Részletes leírást kérnék a hogyanról(pü v. email is akár) - fizetés, postázás, garancia stb..
garancia 1 hónap amit a baikal biztosit. Fizetés előre. Mivel egybe kell kifizetni hogy ez az ár érvényes legyen. Posta ha megérkezik hozzám én postázom tovább. Kérheted egyből hozzád 2 db de akkor kb 50-70$ + a posta.
Mivel 60 db 190$/db 11400$ összesen amibe a posta is benne van DHL 2-3 nap alatt megkapom és én küldeném tovább.
OK! POLONIEX-en USDT whitdrow fizetnék a konkrét rendelés előtt 1 nappal. Honnan postáznád(Hu?) és tudsz e valamiféle biztosítékot nyújtani?

lakat

4 db érdekelne.
A részleteket még egyeztessük.

Til

2 nekem is kellene.Bar ugy latom,meg messze vagyunk a 60db tol?
C:\> del c:\command.com

boti123


lakat

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 06:04:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 26, 2017, 05:06:53 DÉLUTÁN
2 nekem is kellene.Bar ugy latom,meg messze vagyunk a 60db tol?

2+4+2+4(nekem) eddig 12 még 48 kell :)
Számlát tudsz esetleg megoldani hozzá? Mert akkor 8-10 db is kellhet.

andysk

190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

andysk

Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.
Így senkinek sem kellene előre utalnia.

boti123

Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

bütykölni kell a hütéssel. Most rá 1 hütőborda + ventiltor nincs több 10-15e ft-nál kb. Meg így lehetne rigbe is épiteni a dolgot mint a gpuknál

boti123

áfa vám . ha ajándékba küldik akkor nincs rá hiába az értéke annyi amennyi. Több csomagot is kaptam kinából aminek az értéke volt mikor 1500 - 2000$ volt és dhl hozta 1x nem fizettem vámot :) ha jól adja fel az eladó akkor nincs rá vám. Most hogy x db baikalt küld azt is eltudja küldeni ajándékba.

andysk

En benne vagyok. Valaki intézze az anyagbeszerzést és bütykölést és akkor vehetünk többet is akár 300at is még olcsóbban. Csak tutira működjön azonnal ne 2 hónap múlva.
Amúgy ne feledjétek hogy táp is kell még. De 1 jó nagy rig telepakolva és szerver PSUval király lenne. Esetleg egyenesen vas polcos szekrenyre is lehetne szerelni??
Boti írok privátot.

bbarna

#15
Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 06:51:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

bütykölni kell a hütéssel. Most rá 1 hütőborda + ventiltor nincs több 10-15e ft-nál kb. Meg így lehetne rigbe is épiteni a dolgot mint a gpuknál
Jó dolog lenne, ha összehoznátok az üzletet.
A hűtésre én jóval kevesebbet saccolnék, de szükségem lenne a "gyári" hűtőborda rögzítésről egy jó minőségű fotóra.
A torony rig jó megoldásnak tűnik, valószínű nem kellene minden minerhez venti.
I7 T-s procit (35 w TDP)én egy 1800 ft-os (blokk+venti)hűtővel használom.

andysk

Szivesen lefotozom ha kell. Szét kéne szednem??

boti123

komplett baikal ár ami a 300$-os

60 db - 15.000 - 250
100 db - 22600 - 226
150 db - 33800 - 225


boti123

probálom lejebb alkudni csak tudnom kéne a konkrét darabszámot.

andysk

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 07:15:17 DÉLUTÁN
komplett baikal ár ami a 300$-os

60 db - 15.000 - 250
100 db - 22600 - 226
150 db - 33800 - 225
Na errol beszeltem. 300nal meg 220. Nem eri meg butykolni.