Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

NINCS - 200 EUR - BAIKAL X11 MINI AKCIÓ

Indította boti123, február 26, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

boti123

100 db - 20.000$ - beszéljem meg velük? vagy többre kérjek árajánlatott andysk?

andysk


bbarna

Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 07:14:11 DÉLUTÁN
Szivesen lefotozom ha kell. Szét kéne szednem??

Nem kell szétszedni, a hűtőborda felfogatás jól látsszon.

boti123

10 db oda add 260$-ért

akkor 100db 226 az kevés kedvezmény.

lakat

#24
Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

Ha ilyen módszerrel szerzitek be és Andysk tud róla számlát is adni, akkor nekem 12 db kéne :-)

Első körben..

Parano1d


bbarna


boti123

na 100 db 200$ áron lebeszéltem :) már csak a szállitást meg andysk fizetést kéne megbeszélni

boti123


ZsZolee

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 07:36:26 DÉLUTÁN
na 100 db 200$ áron lebeszéltem :) már csak a szállitást meg andysk fizetést kéne megbeszélni

20 darab részemről lefoglalva! :)

bbarna

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 07:36:26 DÉLUTÁN
na 100 db 200$ áron lebeszéltem :) már csak a szállitást meg andysk fizetést kéne megbeszélni

A 200 dodó a komplett, vagy csak az alaplap hűtés nélkül?

andysk


boti123

na a tisztázásképpen a komplett baikal x11 mini - 150mh/s - 200$/db . Andysk írtam emailt. Szállitás benne van az árba.

andysk

Idézetet írta: lakat Dátum február 26, 2017, 07:25:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

Ha ilyen módszerrel szerzitek be és Andysk tud róla számlát is adni, akkor nekem 12 db kéne :-)

Első körben..
A számla részemről úgy lenne hogy vagy mindenki olyan szamlat kap ami a kinai szamlan lessz plussz afa, vam.
Vagy: valakik nem kernek dzamlat es akkor lakatnak adok teljes osszegben

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 07:46:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lakat Dátum február 26, 2017, 07:25:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 06:42:05 DÉLUTÁN
190 már komplett vagy még kell bütykölni a hűtést??
Ha gondoljátok akkor megveszem az egészet saját pénzből és amit nem visztek el az marad nekem. Cserébe én komplett működő cuccot kapnék. Nem kéne szerelgetnem. Ha ide Szlovákiába jönne akkor vámot és áfát minimálisra intézném. Akinek teljes osszegről kellene számla annak persze rendes áfa de nálunk az is csak 20% uniós adószámra meg persze 0%. Pestre levinném és valakinél lebonyolítanánk a dolgot hogy azé ne nézzek ki úgy mint aki autóból árul.

Ha ilyen módszerrel szerzitek be és Andysk tud róla számlát is adni, akkor nekem 12 db kéne :-)



Első körben..
A számla részemről úgy lenne hogy vagy mindenki olyan szamlat kap ami a kinai szamlan lessz plussz afa, vam.
Vagy: valakik nem kernek dzamlat es akkor lakatnak adok teljes osszegben

Az én 20 darabomról, hozok EU-s adószámmal rendelkező céget, így mehet nettóban. :)

bbarna


sebajtóbiás

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 07:44:04 DÉLUTÁN
na a tisztázásképpen a komplett baikal x11 mini - 150mh/s - 200$/db . Andysk írtam emailt. Szállitás benne van az árba.

4 darabot elvinnék én is!

boti123

na aki szeretne rendelni ezt töltse ki andysk intézi a többit én a listát küldöm majd neki
ha összejön több mint 100 akkor probálok lejebb alkudni az árból!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUmhKi8zJ36CFloeBYR9PAVK0VRnVisf15O6S3xoEtkY6hrg/viewform

boti123


ZserboTe

Kérdés:
- Ha így kompletten jön mennyi a gari rá? | Ki intézi?
- Csomag mit tartalmaz? Csak a gépet vagy kis táp átalakító kábelt is? ( nem mintha nagy összeg lenne, csak legyünk tisztában mit kapunk készhez  ;D  )