Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

NINCS - 200 EUR - BAIKAL X11 MINI AKCIÓ

Indította boti123, február 26, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

boti123

Március 5-ig lehet leadni a rendelést!
Március 6-án rendeljük!
Március közepén Andysk lehozza a gépeket pestre helyszini átvétel + fizetés!


andysk

Idézetet írta: ZserboTe Dátum február 26, 2017, 08:33:15 DÉLUTÁN
Kérdés:
- Ha így kompletten jön mennyi a gari rá? | Ki intézi?
- Csomag mit tartalmaz? Csak a gépet vagy kis táp átalakító kábelt is? ( nem mintha nagy összeg lenne, csak legyünk tisztában mit kapunk készhez  ;D  )
Csak gep 2 hungarocell darab kizott es egy kartondoboz. Táp kb 3000 ft nejed kell beszerezni.

boti123

Idézetet írta: ZserboTe Dátum február 26, 2017, 08:33:15 DÉLUTÁN
Kérdés:
- Ha így kompletten jön mennyi a gari rá? | Ki intézi?
- Csomag mit tartalmaz? Csak a gépet vagy kis táp átalakító kábelt is? ( nem mintha nagy összeg lenne, csak legyünk tisztában mit kapunk készhez  ;D  )

csak a gép. gari 1 hónap gyártói garancia annyit adnak rá. táp átalakitó 2000 ft kb azt mindenki megtudja venni magnak.
Andysk és én intézem a dolgokat.

boti123


andysk

Valamit tisztázzunk!!! Szivesen segítek itt a fórumtársaknak. Csak hogy lássátok nem vagyok valami ... ahogy páran fikáztatok. De mivel semmit nem keresek tajtatok ne várjátok el hogy postázgatni fogom. Áthozom a cuccot Pestre aztán fizetés készpénz. Kézből kézbe a megadott napon.

kidface

Vennék én is egyet, csak hogy kiprobaljam

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum február 26, 2017, 08:40:30 DÉLUTÁN
Valamit tisztázzunk!!! Szivesen segítek itt a fórumtársaknak. Csak hogy lássátok nem vagyok valami ... ahogy páran fikáztatok. De mivel semmit nem keresek tajtatok ne várjátok el hogy postázgatni fogom. Áthozom a cuccot Pestre aztán fizetés készpénz. Kézből kézbe a megadott napon.

Teljesen korrekt!  8)

DrPascal


bbarna

Idézetet írta: boti123 Dátum február 26, 2017, 08:34:44 DÉLUTÁN
Március 5-ig lehet leadni a rendelést!
Március 6-án rendeljük!
Március közepén Andysk lehozza a gépeket pestre helyszini átvétel + fizetés!

Küldtem pü-t.

Roller

Én is benevezek egyre, köszönöm szépen! Kitöltöttem az űrlapot is.

andysk

Az érdekesség kedvéért 2 darab mini 1 nap és 8 órs alatt ennyit hozott a konyhára nicehash-en.

atideath

#51
3 db érdekelne engem is!

Nekem éppen úton van egy giant miner :) Kíváncsi leszek mit produkál :)
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

andysk

Nekem 7 van úton. Ma ide is érnek. Már átjöttek a vámon. Este menni fognak.

omshree

Srácok, giant a-900 at is hozzá lehet csapni a rendeléshez?

Zorg33

Akinek kell táp, keressen meg, már készülnek a tápjaim Baikal Gianthoz és Minihez is.
Pl. egy 2200W-os tápról elmegy 7db Giant. A minihez pedig épp egy 1200W-osat csinálok, amiről elmegy akár 24db mini. Más méretben is tudom természetesen.

AnCrypto

Sziasztok. Most csöppenek a témába. Erről a kis ASIC minerről akinek van tudna valamit mesélni? X11 algóval bármit lehet bányászni? Igazándiból sosem olvastam még utána a ASIC-oknak. Lehet érdekelne engem 1-2 db ha még belefér a csomagba.
Crypto Currency Miner & Trader.

andysk

Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 03:49:53 DÉLUTÁN
Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

Sajnálom. :( Az A900ra szerintem kizárt hogy olyan árat kapj, amivel megérné. 6db mininek a teljesítményét tudja 7.9 mini áráért (listaáron), tehát aránylag mindig a minit érné meg venni.

andysk

Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 05:00:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 03:49:53 DÉLUTÁN
Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

Sajnálom. :( Az A900ra szerintem kizárt hogy olyan árat kapj, amivel megérné. 6db mininek a teljesítményét tudja 7.9 mini áráért (listaáron), tehát aránylag mindig a minit érné meg venni.
Ja ezt tudjuk. De jelenleg egyetlen minijuk sincs. Az utó kettőt én rendeltem.

kidface

Akkor miért adtak ki árajánlatot 100db-ra??