Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

NINCS - 200 EUR - BAIKAL X11 MINI AKCIÓ

Indította boti123, február 26, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 05:34:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 05:00:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 03:49:53 DÉLUTÁN
Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

Sajnálom. :( Az A900ra szerintem kizárt hogy olyan árat kapj, amivel megérné. 6db mininek a teljesítményét tudja 7.9 mini áráért (listaáron), tehát aránylag mindig a minit érné meg venni.
Ja ezt tudjuk. De jelenleg egyetlen minijuk sincs. Az utó kettőt én rendeltem.

Nem érné meg várni? Mikorra várható hogy teljesítik a megrendelésünket?

DrPascal

Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 06:03:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 05:34:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 05:00:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 03:49:53 DÉLUTÁN
Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

Sajnálom. :( Az A900ra szerintem kizárt hogy olyan árat kapj, amivel megérné. 6db mininek a teljesítményét tudja 7.9 mini áráért (listaáron), tehát aránylag mindig a minit érné meg venni.
Ja ezt tudjuk. De jelenleg egyetlen minijuk sincs. Az utó kettőt én rendeltem.

Nem érné meg várni? Mikorra várható hogy teljesítik a megrendelésünket?

Lehet, hogy készül az utódja, és kisöpörték a raktárat.
Amennyiben a ár/teljesítményt figyelembe véve adnak árat, akkor igazából mindegy, hogy mini vagy nagy.

atideath

Idézetet írta: DrPascal Dátum február 27, 2017, 06:07:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 06:03:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 05:34:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum február 27, 2017, 05:00:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 03:49:53 DÉLUTÁN
Gyerekek úgy néz ki hogy csak az a900-as giant lessz. Majd boti123 elmagyarázza mi is történt. Az A900asra holnap lessz árajánlatom.

Sajnálom. :( Az A900ra szerintem kizárt hogy olyan árat kapj, amivel megérné. 6db mininek a teljesítményét tudja 7.9 mini áráért (listaáron), tehát aránylag mindig a minit érné meg venni.
Ja ezt tudjuk. De jelenleg egyetlen minijuk sincs. Az utó kettőt én rendeltem.

Nem érné meg várni? Mikorra várható hogy teljesítik a megrendelésünket?

Lehet, hogy készül az utódja, és kisöpörték a raktárat.
Amennyiben a ár/teljesítményt figyelembe véve adnak árat, akkor igazából mindegy, hogy mini vagy nagy.

Biztos hogy nincs raktáron mert én most rendeltem egy giant-ot és kérdeztem hogy mini-t tudok-e mellé rendelni és azt mondták nincs mini raktáron. Hogy miért nem tudom.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Székely Vegán

Idézetet írta: lbandita Dátum február 27, 2017, 07:10:58 DÉLUTÁN
utolsó pár hétben ugrott meg a dash ára , jelenleg jól fizet, de ha visszazuhan akkor kidobott pénz. ha az elmúlt pár hónap átlaga lenne a mostani árfolyam akkor vennék én is, persze az is benne van hogy felfele fog menni de akkor nőni fog a nehézség , jól gondolom?

És ha a gyártó még piacra dob pár 10.000 darbot akkor ismét padlót fog a profit.. én egyelőra maradok a gpu-knál, habár ha úgy lesz pénzem 1-2 minit vennék kuriózumnak..  8)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

boti123

igen igaz a hír a scam-el beszéltem meg a dolgot amit a bitcointtalk lehozott most probálunk egyezetettni a gyártóval hogy mikor lesz mini vagy quadra. De jelenleg csak a giant elérhető.

lakat

Giant-ra nem adtak valami nagyon baráti árat? Mert mondjuk aki 5-nél több minit szeretett volna rendelni, annak a Giant is reális alternatíva lehetne megfelelő áron. Pl 12 mini helyett teljesen jó lehetne 2 db Giant..

andysk


andysk

Idézetet írta: lakat Dátum február 27, 2017, 09:40:01 DÉLUTÁN
Giant-ra nem adtak valami nagyon baráti árat? Mert mondjuk aki 5-nél több minit szeretett volna rendelni, annak a Giant is reális alternatíva lehetne megfelelő áron. Pl 12 mini helyett teljesen jó lehetne 2 db Giant..
A 7db giant darabjat1900$+szallitasert vettem. Ettol lejjebb nyomom.

andysk

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum február 27, 2017, 08:05:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum február 27, 2017, 07:10:58 DÉLUTÁN
utolsó pár hétben ugrott meg a dash ára , jelenleg jól fizet, de ha visszazuhan akkor kidobott pénz. ha az elmúlt pár hónap átlaga lenne a mostani árfolyam akkor vennék én is, persze az is benne van hogy felfele fog menni de akkor nőni fog a nehézség , jól gondolom?

És ha a gyártó még piacra dob pár 10.000 darbot akkor ismét padlót fog a profit.. én egyelőra maradok a gpu-knál, habár ha úgy lesz pénzem 1-2 minit vennék kuriózumnak..  8)
Nincs kizárva. Viszont a gép több algót is tud és jelenleg kb annyi profitáló coint tudsz bányászni mint VGAval. Tehát ha el is adnak rengeteget valamelyest megoszlik az a sok hashpower az algoritmusok és azokon belül a coinok közt.

proziroxx

Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 10:13:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lakat Dátum február 27, 2017, 09:40:01 DÉLUTÁN
Giant-ra nem adtak valami nagyon baráti árat? Mert mondjuk aki 5-nél több minit szeretett volna rendelni, annak a Giant is reális alternatíva lehetne megfelelő áron. Pl 12 mini helyett teljesen jó lehetne 2 db Giant..
A 7db giant darabjat1900$+szallitasert vettem. Ettol lejjebb nyomom.

úúú az nagyon drága :/ 1000$/db felett nem éri meg megvenni szerintem

andysk

#70
Idézetet írta: proziroxx Dátum február 27, 2017, 10:26:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum február 27, 2017, 10:13:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lakat Dátum február 27, 2017, 09:40:01 DÉLUTÁN
Giant-ra nem adtak valami nagyon baráti árat? Mert mondjuk aki 5-nél több minit szeretett volna rendelni, annak a Giant is reális alternatíva lehetne megfelelő áron. Pl 12 mini helyett teljesen jó lehetne 2 db Giant..
A 7db giant darabjat1900$+szallitasert vettem. Ettol lejjebb nyomom.

úúú az nagyon drága :/ 1000$/db felett nem éri meg megvenni szerintem
Lehet. És rigeket építeni az amd Vega előtt megéri?? Olyan difficulty bomba lessz hogy az Rxr470-480asokkal majd csak ingyen árammal lessz érdemes bányászni. Kicsit lutri itt minden.

proziroxx

Tényleg, lehet már tudni valamit arról, hogy mennyire lesz erős az RX 580 és az RX 590 ill. mennyibe fognak kerülni?

niagara59

Egy komplettre szerelve érdekelne jelenleg. És ha marad az ár, később több is.

Lancer

Sziasztok érdeklődnék hogy lesz végül 100 db-os ajánlat illetve rendelés? Vagy ez a vonal befuccsolt? És mikorra várható ha összejön? Még ebben a hónapban?

andysk

Olvasd előlről a topikot. Szerintem lessz hamarosan. De olyan 250€val számolj.

evko81

Idézetet írta: andysk Dátum március 02, 2017, 08:43:36 DÉLUTÁN
Olvasd előlről a topikot. Szerintem lessz hamarosan. De olyan 250€val számolj.

Ez érdekel... 250€ és ha kimegyek hozzád, akkor mennyi jön még erre rá/db?

Illetve szerinted hülyeség venti és keret nélkül megvenni a cuccot, mondjuk 100-at? Láttam, erről volt már téma.. mi van, ha azt viszont sokkal olcsóbban adják?

andysk

Idézetet írta: evko81 Dátum március 02, 2017, 09:05:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum március 02, 2017, 08:43:36 DÉLUTÁN
Olvasd előlről a topikot. Szerintem lessz hamarosan. De olyan 250€val számolj.

Ez érdekel... 250€ és ha kimegyek hozzád, akkor mennyi jön még erre rá/db?

Illetve szerinted hülyeség venti és keret nélkül megvenni a cuccot, mondjuk 100-at? Láttam, erről volt már téma.. mi van, ha azt viszont sokkal olcsóbban adják?
[/quote
Nincs nekik olyan. A boti egy scam-mel tárgyalt.
A koppintás lenne a tutkó. De biztosan bevédték magukat.
Ha van valakinek ötlete hogyan lehetne lemásolni zbban benne lennék. Százezreket lehetne eladni belőlük..

andysk

Idézetet írta: evko81 Dátum március 02, 2017, 09:05:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum március 02, 2017, 08:43:36 DÉLUTÁN
Olvasd előlről a topikot. Szerintem lessz hamarosan. De olyan 250€val számolj.

Ez érdekel... 250€ és ha kimegyek hozzád, akkor mennyi jön még erre rá/db?

Illetve szerinted hülyeség venti és keret nélkül megvenni a cuccot, mondjuk 100-at? Láttam, erről volt már téma.. mi van, ha azt viszont sokkal olcsóbban adják?
Nem adják!! Blöff volt. Kamu!! Értsétek már meg. Boti 1 kibaxott scammel tárgyalt. Még jó hogy nem fizettünk...

evko81

Sziasztok.
Ha amazonon (de) vasarolok 1 vagy tobb x11minit...
Van ra penzvisszafizetesi gari? Azaz vevo vedelem???

andysk

Idézetet írta: evko81 Dátum március 16, 2017, 12:00:42 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Ha amazonon (de) vasarolok 1 vagy tobb x11minit...
Van ra penzvisszafizetesi gari? Azaz vevo vedelem???
Van vevovedelem.