Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Off topik

Indította bazsy, január 07, 2017, 08:37:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában


CryptoMan

Idézetet írta: bazsy Dátum január 07, 2017, 08:37:52 DÉLUTÁN
Most találtam :)
http://fintechradar.hu/befektetes/0105/ime-fintech-vilag-leghiresebb-pizzaja/

Képzelheted, hogy azok akik annak idején eladogatták, vagy elköltötték a BTC-éjüket, most hogy fogják a fejüket! :D ... Jó story!  8)

AnCrypto

Én ahogyan visszaemlékszek a Bitcoin indulására kicsit elszomorodok. Havernak mikor küldtem a cikket róla beszéltük hogy micsoda érdeks dolog. Akkortájt egy Radeon 4850-em volt, azzal simán bányászhattam volna naponta BTC-ket...De ki a fészkes fene tudhatta hogy ide jut ez az egész. Akkor még nem volt ennyi segítség, leírás. Tapasztalat stb. Igazából én 2016 tavaszán csöppentem ebbe a crypto világba. De igyekszem figyelni az ICO-kat új coinok esetén hátha bejön valami. :-)
Crypto Currency Miner & Trader.


DrPascal


Artthur

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 08, 2017, 08:30:39 DÉLUTÁN
Én ahogyan visszaemlékszek a Bitcoin indulására kicsit elszomorodok. Havernak mikor küldtem a cikket róla beszéltük hogy micsoda érdeks dolog. Akkortájt egy Radeon 4850-em volt, azzal simán bányászhattam volna naponta BTC-ket...De ki a fészkes fene tudhatta hogy ide jut ez az egész. Akkor még nem volt ennyi segítség, leírás. Tapasztalat stb. Igazából én 2016 tavaszán csöppentem ebbe a crypto világba. De igyekszem figyelni az ICO-kat új coinok esetén hátha bejön valami. :-)
Én ahogyan visszemlékszem a bitcoin indulására kicsit elszomorodok. Haver vett pár milláért 1 dollár alatti áron. 30 évesen már nyugdíjas lett, thaiföldön lakik most éppen és azzal foglalkozik amivel csak akar és szeret. :)

bacsoka


bazsy


Karcsi papa

Valakitől kaphatnák egy hozzáértő választ mire is lenne jó ez?

https://www.youtube.com/watch?v=3FuDWQwA0dI&t=303s
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

danieru

Idézetet írta: Artthur Dátum január 10, 2017, 10:31:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 08, 2017, 08:30:39 DÉLUTÁN
Én ahogyan visszaemlékszek a Bitcoin indulására kicsit elszomorodok. Havernak mikor küldtem a cikket róla beszéltük hogy micsoda érdeks dolog. Akkortájt egy Radeon 4850-em volt, azzal simán bányászhattam volna naponta BTC-ket...De ki a fészkes fene tudhatta hogy ide jut ez az egész. Akkor még nem volt ennyi segítség, leírás. Tapasztalat stb. Igazából én 2016 tavaszán csöppentem ebbe a crypto világba. De igyekszem figyelni az ICO-kat új coinok esetén hátha bejön valami. :-)
Én ahogyan visszemlékszem a bitcoin indulására kicsit elszomorodok. Haver vett pár milláért 1 dollár alatti áron. 30 évesen már nyugdíjas lett, thaiföldön lakik most éppen és azzal foglalkozik amivel csak akar és szeret. :)

Én minden lottó sorsolás után így érzek, miért nem azt az öt számot jelöltem be előtte :) Ez kb ilyen.



andysk


Roller

Vegan báttya mikor tolsz már fel új crypto videót?????

bbarna

A GOLEM(GNT) coinról tud valaki pontos infót?

DrPascal

Idézetet írta: bbarna Dátum február 19, 2017, 05:25:41 DÉLUTÁN
A GOLEM(GNT) coinról tud valaki pontos infót?

Gyenge kezdés után, erős visszaesés... :)

AnCrypto

Idézetet írta: bbarna Dátum február 19, 2017, 05:25:41 DÉLUTÁN
A GOLEM(GNT) coinról tud valaki pontos infót?
Ha felpumpálják lehet fel fog menni 5k satoshira is az ár. De ugye cryptovilágban bármi megtörténhet. Biztosan nem játszik olyat mint a Pascal, hiszen lényegesen sokkal több coin van már ami ugye elérhető, míg a Pascal esetében nem volt több 100 millió coin a Poloniexes bevezetéskor.
Crypto Currency Miner & Trader.