Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Pool kérdés - kérdések

Indította raptor666, március 02, 2017, 11:46:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

raptor666

Sziasztok! Lehet van már ilyen!

De érdeklődnék, hol éri meg bányászni? Meg mit?:

Fontos tudni: telefonokkal,illetve számítógépekkel (cpu)-kkal tudok csak bányászni.

Jelenleg itt bányászok: stratum+tcp://eu.multipool.us:8888

Ez sha-256 -os. (simán)
Ott 1 géppel: 60kh/s bányászok (1cpu mag).
telefonnal:  3 mag: 1374.422Kh/s. Mondjuk elég keményen melegszik, habár szerintem csak a feljövő videó(reklámok miatt).

Tehát androidra valami reklámmentes program is érdekelne :) Ha tudtok?!

Illetve, ezekkel mennyit profitálhatok? Simán a 60Kh/s is érdekel! :)

boti123

Idézetet írta: raptor666 Dátum március 02, 2017, 11:46:34 DÉLUTÁN
Sziasztok! Lehet van már ilyen!

De érdeklődnék, hol éri meg bányászni? Meg mit?:

Fontos tudni: telefonokkal,illetve számítógépekkel (cpu)-kkal tudok csak bányászni.

Jelenleg itt bányászok: stratum+tcp://eu.multipool.us:8888

Ez sha-256 -os. (simán)
Ott 1 géppel: 60kh/s bányászok (1cpu mag).
telefonnal:  3 mag: 1374.422Kh/s. Mondjuk elég keményen melegszik, habár szerintem csak a feljövő videó(reklámok miatt).

Tehát androidra valami reklámmentes program is érdekelne :) Ha tudtok?!

wtf man what are you talking? WTF WTF
ez egy komoly kérdés vagy trollkodni jöttél??

raptor666

Nem trollkodni jöttem -.-" igen komoly kérdés, még nem vagyok benne jártas... alapból ide storjcoin miatt regisztráltam amikor regisztráltam. De most már bele fognék a bányászásba mert inkább az mennyen mint storj mert az nem hoz 1 Ft-ot sem.

boti123

Idézetet írta: raptor666 Dátum március 02, 2017, 11:49:46 DÉLUTÁN
Nem trollkodni jöttem -.-" igen komoly kérdés, még nem vagyok benne jártas... alapból ide storjcoin miatt regisztráltam amikor regisztráltam. De most már bele fognék a bányászásba mert inkább az mennyen mint storj mert az nem hoz 1 Ft-ot sem.

Esetleg videokártyával nem szeretnéd kiprobálni?

raptor666

Nem otthoni gép. Ez egy szervergép, aminek volt 1 szabad processzor magja. Illetve még van több is. De azért kérdeztem, hogy mennyit kereshetek vele, ha 1-1 ilyen gép 60kh/s-el nyomja? Bocsi még kezdő vagyok benne. Tudom van google, de sokkal jobban szeretem az emberi válaszokat. Mert amiket én mindig megtalálok, hajajaj:D
Egyébként, lehet fikázni, de én ehhez nem értek, de biztos van olyan amihhez meg én értek és pl te nem. Ezt mindig mindenki gondolja át! :)

boti123

Idézetet írta: raptor666 Dátum március 02, 2017, 11:54:42 DÉLUTÁN
Nem otthoni gép. Ez egy szervergép, aminek volt 1 szabad processzor magja. Illetve még van több is. De azért kérdeztem, hogy mennyit kereshetek vele, ha 1-1 ilyen gép 60kh/s-el nyomja? Bocsi még kezdő vagyok benne. Tudom van google, de sokkal jobban szeretem az emberi válaszokat. Mert amiket én mindig megtalálok, hajajaj:D
Egyébként, lehet fikázni, de én ehhez nem értek, de biztos van olyan amihhez meg én értek és pl te nem. Ezt mindig mindenki gondolja át! :)

amit itt leírtál kb 0 profitot érsz el vele havonta. Ajánlom figyelmedbe a
coinwarz.com vagy
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=63&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=450&CostPerkWh=0.12
ezt az oldalt itt kitud számolni mivel mennyi nyereséget lehet elérni.
Jelenleg videokártyával (AMD) kell lehet jól bányászni illetve bányászgépel (ASIC).
Ajánlom figyelmedbe a többi forum témát is illetve Székely Vegán és Fagyi Zoli youtube csatornáit ott mindent megtudhatsz a bányászatról ha van pár órád.
Kezdő video:
https://www.youtube.com/watch?v=-WeQBg6c2O0
Ha végig nézed sok minden világos lesz számodra és akkor nem fogsz ilyeneket kérdezni.
+ a telefonról meg töröld le azt a programot mert csak tönkreteszed vele.

kidface

Csatlakozom boti123-hoz! Ilyen hash rate-tel felejtsd el a banyaszatot, meg akkor is ha ingyen van az aram! Foleg ha sha-256 algot banyaszol!! Ennek olyan magas a diff-je hogy soha sem fogsz keresni vele. Ide nem Kh/s kell hanem TH/s hogy megerje.

Ha CPU-val akarsz banyaszni, akkor allj at a Nicehash-re, az o progijukkal latni is fogod azonnal, hogy mennyit fogsz keresni BTC-ben.
Azt ajanlom allits ra minden szabad CPU-t a szerverekbol es akkor talan keresel par $/honap!

raptor666

Az a baj, hogy a nicehash az nem működik... Mert 4.200H/s és 1.74Ft/napot ír... xD
Vagy nem vágom. Talán dollár-t akar írni hogy 1.74$?:D vagy tényleg ilyen keveset hoz 1 cpu mag?:O
Mondjuk van pár gépem amiben van pár cpu szabad. (ingyen áramos) szóval nem kerül semmibe sem :) Szóval nekem kb bármi megérné, ha valamennyit kapnék érte :)

kidface

Idézetet írta: raptor666 Dátum március 03, 2017, 01:10:43 DÉLUTÁN
Az a baj, hogy a nicehash az nem működik... Mert 4.200H/s és 1.74Ft/napot ír... xD
Vagy nem vágom. Talán dollár-t akar írni hogy 1.74$?:D vagy tényleg ilyen keveset hoz 1 cpu mag?:O
Mondjuk van pár gépem amiben van pár cpu szabad. (ingyen áramos) szóval nem kerül semmibe sem :) Szóval nekem kb bármi megérné, ha valamennyit kapnék érte :)

A Nicehash Bitcoin-ban fizet es dollarban irja a profitot. Nezd meg ujra hogy mit jelez elore.

Vannak CPU-hoz banyasz progik, amikkel kozvetlen tudsz a sajat wallet-edbe banyaszni es egy kicsit tobbet keresnel, de nem sokkal!

Google a baratod! : "CPU mining"

raptor666

#9
Én át állítottam, hogy HUF-ba írja (nicecash) settings-ben lehet.
Amúgy olyan érdekelne, ami a saját wallettembe bányászik :) megpróbálok utána nézni, de én általában nem nagyon találom meg az ilyeneket mikor keresem :/
Amit írtál, hogy saját wallet-embe keres közvetlenül, azt hogy keressem neten? mert én így keresem: CPU mining for my wallet  - de nem találok olyat... Az a baj az angol tudásom nem túl profi... szóval amit megértek max.:)

Ezeket találtam:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=260049.0

https://sourceforge.net/projects/cpuminer/

http://cryptomining-blog.com/tag/cpu-mining/

De szerintem ezek nem azok, mert nem láttam, my wallet meg hasonló szövegeket :(

Illetve észre vettem, hogy elég gyakra a nicecash leáll... 0.0000 hash/s  de nem lehet újra startolni. Egyszerűen csak lemegy a hashrate... de csak a nicecash-al van ilyen probléma... a másikkal nincs. azzal a cpuminerrel de azt mondtátok, hogy inkább nicecash-t bányásszak. 0.00041 BTC-t gyűjtöttem be vele idáig xD asszem tegnap estétől megy.

boti123

Idézetet írta: raptor666 Dátum március 03, 2017, 03:57:00 DÉLUTÁN
Én át állítottam, hogy HUF-ba írja (nicecash) settings-ben lehet.
Amúgy olyan érdekelne, ami a saját wallettembe bányászik :) megpróbálok utána nézni, de én általában nem nagyon találom meg az ilyeneket mikor keresem :/
Amit írtál, hogy saját wallet-embe keres közvetlenül, azt hogy keressem neten? mert én így keresem: CPU mining for my wallet  - de nem találok olyat... Az a baj az angol tudásom nem túl profi... szóval amit megértek max.:)

Ezeket találtam:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=260049.0

https://sourceforge.net/projects/cpuminer/

http://cryptomining-blog.com/tag/cpu-mining/

De szerintem ezek nem azok, mert nem láttam, my wallet meg hasonló szövegeket :(

Illetve észre vettem, hogy elég gyakra a nicecash leáll... 0.0000 hash/s  de nem lehet újra startolni. Egyszerűen csak lemegy a hashrate... de csak a nicecash-al van ilyen probléma... a másikkal nincs. azzal a cpuminerrel de azt mondtátok, hogy inkább nicecash-t bányásszak. 0.00041 BTC-t gyűjtöttem be vele idáig xD asszem tegnap estétől megy.

Milyeb cpu val banyaszol es hany darabbal?

raptor666

#11
jelenleg 1db: intel xeon cpu e-5-2676 v3 ami 2.4ghz-es magonként.
1 maggal bányászok. 1 gépről. Mert jelenleg keresek jobb megoldásokat, amivel jobban profitálhatok. Mert pl azt a megoldást se találtam, meg hogy közvetlenül, hogyan tudnék bányászni a saját walletembe...:/
De egyébként még pár gépnek 1-1 magjával betudnék még szállni. De jobb megoldást keresek amivel tényleg havi szinten keresek is valamennyit pl 5$ vagy valami. Bár ezek nekem nem kerülnek épp semmibe. De akkor is. Ha lehet hajtani, hajtom keményen. :D

?://

Fireball

Procival Monero-t bányássz, egy i7-es asztali felér fél videokártyával és a Claymore nem használja az összes magot, teljesen használható mellette a gép.

raptor666

értem, köszi! Bár valaki azt írta, hogy saját bitcoin pénztárcába éri meg procival a legjobban. Az érdekelne. Mert akkor nem kell hónapot várnom hogy megkapja, gondolom.