Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Rig alternatívák - régi gépeket beindítani !

Indította Andokaaa, május 26, 2017, 07:15:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

macsi

dell t3500-as gepen rx 470-es kartyat sikerult valakinek alulfeszelni? nekem core fesz 920mv alatt a claymoreban kikapcsol a kartyat, 0-val hashel tovabb.. cryptonight algo
powercolor rx 470, riser, kartya kulon tapegysegen (evga 850), win10, bios A17

benceman

Hello

Dell t3500at valaki próbált már PCI elosztóval? 4 kártya van most benne, mennék tovább :D

Til

#142
Idézetet írta: benceman Dátum február 02, 2018, 01:52:17 DÉLELŐTT
Hello

Dell t3500at valaki próbált már PCI elosztóval? 4 kártya van most benne, mennék tovább :D
Milyen kártyák?Amd vagy Nvidia?
Milyen osztó 3 v 4 v 8?Sokak szerint a 3-as nem kezeli megfelelően az Nvidia kártyákat.
Nekem van 3-as amd-ket kezeli semmi gondja.Azt viszont nem tudom,hogy processzor függő e, vagy az osztó elvégez minden multiplier feladatot.
(Proci g1840)
C:\> del c:\command.com

benceman

Idézetet írta: Til Dátum február 06, 2018, 07:01:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: benceman Dátum február 02, 2018, 01:52:17 DÉLELŐTT
Hello

Dell t3500at valaki próbált már PCI elosztóval? 4 kártya van most benne, mennék tovább :D
Milyen kártyák?Amd vagy Nvidia?
Milyen osztó 3 v 4 v 8?Sokak szerint a 3-as nem kezeli megfelelően az Nvidia kártyákat.
Nekem van 3-as amd-ket kezeli semmi gondja.Azt viszont nem tudom,hogy processzor függő e, vagy az osztó elvégez minden multiplier feladatot.
(Proci g1840)
Ne haragudj a hiányos megfogalmazásért. Amd kártya és 4es elosztot használnék. Nem nagyon találok semmi konkrét infót de elvileg 40lanet támogat a proci. Ezt hogyan kell számolni? Egy riseres vga az 1 lanet használ de mondjuk egy alaplapi PCIe slotba dugott kártya az 16lanet használ a 40ből?

Til

Idézetet írta: benceman Dátum február 07, 2018, 03:13:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 06, 2018, 07:01:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: benceman Dátum február 02, 2018, 01:52:17 DÉLELŐTT
Hello

Dell t3500at valaki próbált már PCI elosztóval? 4 kártya van most benne, mennék tovább :D
Milyen kártyák?Amd vagy Nvidia?
Milyen osztó 3 v 4 v 8?Sokak szerint a 3-as nem kezeli megfelelően az Nvidia kártyákat.
Nekem van 3-as amd-ket kezeli semmi gondja.Azt viszont nem tudom,hogy processzor függő e, vagy az osztó elvégez minden multiplier feladatot.
(Proci g1840)
Ne haragudj a hiányos megfogalmazásért. Amd kártya és 4es elosztot használnék. Nem nagyon találok semmi konkrét infót de elvileg 40lanet támogat a proci. Ezt hogyan kell számolni? Egy riseres vga az 1 lanet használ de mondjuk egy alaplapi PCIe slotba dugott kártya az 16lanet használ a 40ből?
Mintha úgy emlékeznék, hogy a G1840 16 lane-es!Nem hinném, hogy olyan egyszerű,hogy x1 az 1 lane, az x16 meg 16.Valami olyasmi, hogy egy kapcsolat az 2 lane-t foglal.Ugye oda vissza irány.De vannak gyorsabb slotok és az több szálon is üzemelhet.A lelki világát nem ismerem, de ha a procid 40-et tud ,akkor az több mint az én 16-om.Valamint, mondom azt sem tudom, hogy a proci egyáltalán beleszól e az elosztó működésébe.Lehet ,hogy csak kiszolgálja, de a rajta levő chip címez.Valószínű jó lesz amit akarsz, 7 kártya meg úgy tudom Windows rendszeren megfelelően működik.
C:\> del c:\command.com