Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

lukacsa82

Idézetet írta: Ridegdog Dátum június 29, 2017, 11:51:35 DÉLELŐTT
Hát én nem látom magam a listában, pedig új verzión vagyok, ETH cím beállítva stb...

Mikor frissítetted és mikor állítottad be az ETH címet?
Regeisztrálj be, https://storj.io/community.html-oldalra és írj nekik a community chat-re a payout topic-ba.

wminer

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 09:24:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: wminer Dátum június 28, 2017, 10:20:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hyperk Dátum június 28, 2017, 10:15:29 DÉLUTÁN
Nagyon segítőkész vagy!


De egyenlőre még nem jutottam dűlőre a dolgokkal kapcsolatban!


Nem szeretném szét spammelni a fórumot a saját gondjaimmal, nem lenne gond ha megkeresnélek privát üzenet formájában ?


Válaszodat előre is köszönöm


Nyugi ez a kupleráj amit ez a Storj csinált nem csak a te képességeidet haladja meg. Én már azért nem foglalkozok vele, mert nem ér az egész annyit, mint amennyi a bele fektetett munka.  ;D

Kupleráj? Nekem eddig nagyon is bejött, csak ahhoz hogy megértsd tájékozódni kell és időt belerakni. Nagyon jó a community-juk és mindent nagyon jól dokumentálnak. Véleményem szerint a STORJ az ez egyik legjobb szolgáltatás amit a blockchainre építenek.

Igazad van nem kupi: egy rakás sz@r. $5-ért én nem fogok órákig szüttyögni vele. Zseniális volt az alapötlet de a kivitelezők mohósága ezt is megölte. Na ez a konkrét véleményem. Mellesleg a végletekig túl lett bonyolítva...

lukacsa82

Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 06:03:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 09:24:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: wminer Dátum június 28, 2017, 10:20:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hyperk Dátum június 28, 2017, 10:15:29 DÉLUTÁN
Nagyon segítőkész vagy!


De egyenlőre még nem jutottam dűlőre a dolgokkal kapcsolatban!


Nem szeretném szét spammelni a fórumot a saját gondjaimmal, nem lenne gond ha megkeresnélek privát üzenet formájában ?


Válaszodat előre is köszönöm


Nyugi ez a kupleráj amit ez a Storj csinált nem csak a te képességeidet haladja meg. Én már azért nem foglalkozok vele, mert nem ér az egész annyit, mint amennyi a bele fektetett munka.  ;D

Kupleráj? Nekem eddig nagyon is bejött, csak ahhoz hogy megértsd tájékozódni kell és időt belerakni. Nagyon jó a community-juk és mindent nagyon jól dokumentálnak. Véleményem szerint a STORJ az ez egyik legjobb szolgáltatás amit a blockchainre építenek.

Igazad van nem kupi: egy rakás sz@r. $5-ért én nem fogok órákig szüttyögni vele. Zseniális volt az alapötlet de a kivitelezők mohósága ezt is megölte. Na ez a konkrét véleményem. Mellesleg a végletekig túl lett bonyolítva...

Milyen móhóság? Mi lett túl bonyolítva? Nekem ez a "rakás sz@r" ebben a hónapban $50-et hozott, és minden hónapban nő a bevételem. Ne hírtelen akarj nagyon lóvét akasztani, inkább olvass utána mi hogy működik, mit hogy kell beállítani és legyél napra kész. Befektetett idő és energia nélkül semmi sem fog működni...

wminer

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 07:12:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 06:03:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 09:24:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: wminer Dátum június 28, 2017, 10:20:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hyperk Dátum június 28, 2017, 10:15:29 DÉLUTÁN
Nagyon segítőkész vagy!


De egyenlőre még nem jutottam dűlőre a dolgokkal kapcsolatban!


Nem szeretném szét spammelni a fórumot a saját gondjaimmal, nem lenne gond ha megkeresnélek privát üzenet formájában ?


Válaszodat előre is köszönöm


Nyugi ez a kupleráj amit ez a Storj csinált nem csak a te képességeidet haladja meg. Én már azért nem foglalkozok vele, mert nem ér az egész annyit, mint amennyi a bele fektetett munka.  ;D

Kupleráj? Nekem eddig nagyon is bejött, csak ahhoz hogy megértsd tájékozódni kell és időt belerakni. Nagyon jó a community-juk és mindent nagyon jól dokumentálnak. Véleményem szerint a STORJ az ez egyik legjobb szolgáltatás amit a blockchainre építenek.

Igazad van nem kupi: egy rakás sz@r. $5-ért én nem fogok órákig szüttyögni vele. Zseniális volt az alapötlet de a kivitelezők mohósága ezt is megölte. Na ez a konkrét véleményem. Mellesleg a végletekig túl lett bonyolítva...

Milyen móhóság? Mi lett túl bonyolítva? Nekem ez a "rakás sz@r" ebben a hónapban $50-et hozott, és minden hónapban nő a bevételem. Ne hírtelen akarj nagyon lóvét akasztani, inkább olvass utána mi hogy működik, mit hogy kell beállítani és legyél napra kész. Befektetett idő és energia nélkül semmi sem fog működni...

Igazán közhelyes mondatok. Fél évet foglalkoztam vele havi $5-ért. Szerintem az én időm ennél jóval többet ér. Nem fogok 100 ezrekért merevlemezeket vásárolni, hogy keressek $50-t. Nekem ez egy sz@r befektetés és kész.

lukacsa82

Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 08:18:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 07:12:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 06:03:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 09:24:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: wminer Dátum június 28, 2017, 10:20:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hyperk Dátum június 28, 2017, 10:15:29 DÉLUTÁN
Nagyon segítőkész vagy!


De egyenlőre még nem jutottam dűlőre a dolgokkal kapcsolatban!


Nem szeretném szét spammelni a fórumot a saját gondjaimmal, nem lenne gond ha megkeresnélek privát üzenet formájában ?


Válaszodat előre is köszönöm


Nyugi ez a kupleráj amit ez a Storj csinált nem csak a te képességeidet haladja meg. Én már azért nem foglalkozok vele, mert nem ér az egész annyit, mint amennyi a bele fektetett munka.  ;D

Kupleráj? Nekem eddig nagyon is bejött, csak ahhoz hogy megértsd tájékozódni kell és időt belerakni. Nagyon jó a community-juk és mindent nagyon jól dokumentálnak. Véleményem szerint a STORJ az ez egyik legjobb szolgáltatás amit a blockchainre építenek.

Igazad van nem kupi: egy rakás sz@r. $5-ért én nem fogok órákig szüttyögni vele. Zseniális volt az alapötlet de a kivitelezők mohósága ezt is megölte. Na ez a konkrét véleményem. Mellesleg a végletekig túl lett bonyolítva...

Milyen móhóság? Mi lett túl bonyolítva? Nekem ez a "rakás sz@r" ebben a hónapban $50-et hozott, és minden hónapban nő a bevételem. Ne hírtelen akarj nagyon lóvét akasztani, inkább olvass utána mi hogy működik, mit hogy kell beállítani és legyél napra kész. Befektetett idő és energia nélkül semmi sem fog működni...

Igazán közhelyes mondatok. Fél évet foglalkoztam vele havi $5-ért. Szerintem az én időm ennél jóval többet ér. Nem fogok 100 ezrekért merevlemezeket vásárolni, hogy keressek $50-t. Nekem ez egy sz@r befektetés és kész.

Nem kell többet foglalkozni vele mint normál bányász rigg-el, nem tudom mit csináltál 6hónapig, de valami nagyon félre ment. Mindenki azt csinál amit akar, de nem kellene lehúzni valamit ami neked nem megy...

wminer

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 08:44:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 08:18:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 07:12:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: wminer Dátum június 29, 2017, 06:03:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum június 29, 2017, 09:24:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: wminer Dátum június 28, 2017, 10:20:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Hyperk Dátum június 28, 2017, 10:15:29 DÉLUTÁN
Nagyon segítőkész vagy!


De egyenlőre még nem jutottam dűlőre a dolgokkal kapcsolatban!


Nem szeretném szét spammelni a fórumot a saját gondjaimmal, nem lenne gond ha megkeresnélek privát üzenet formájában ?


Válaszodat előre is köszönöm


Nyugi ez a kupleráj amit ez a Storj csinált nem csak a te képességeidet haladja meg. Én már azért nem foglalkozok vele, mert nem ér az egész annyit, mint amennyi a bele fektetett munka.  ;D

Kupleráj? Nekem eddig nagyon is bejött, csak ahhoz hogy megértsd tájékozódni kell és időt belerakni. Nagyon jó a community-juk és mindent nagyon jól dokumentálnak. Véleményem szerint a STORJ az ez egyik legjobb szolgáltatás amit a blockchainre építenek.

Igazad van nem kupi: egy rakás sz@r. $5-ért én nem fogok órákig szüttyögni vele. Zseniális volt az alapötlet de a kivitelezők mohósága ezt is megölte. Na ez a konkrét véleményem. Mellesleg a végletekig túl lett bonyolítva...

Milyen móhóság? Mi lett túl bonyolítva? Nekem ez a "rakás sz@r" ebben a hónapban $50-et hozott, és minden hónapban nő a bevételem. Ne hírtelen akarj nagyon lóvét akasztani, inkább olvass utána mi hogy működik, mit hogy kell beállítani és legyél napra kész. Befektetett idő és energia nélkül semmi sem fog működni...

Igazán közhelyes mondatok. Fél évet foglalkoztam vele havi $5-ért. Szerintem az én időm ennél jóval többet ér. Nem fogok 100 ezrekért merevlemezeket vásárolni, hogy keressek $50-t. Nekem ez egy sz@r befektetés és kész.

Nem kell többet foglalkozni vele mint normál bányász rigg-el, nem tudom mit csináltál 6hónapig, de valami nagyon félre ment. Mindenki azt csinál amit akar, de nem kellene lehúzni valamit ami neked nem megy...

Nem csak nekem nem ment...  ;D

Hyperk

Nem szeretnék béke bírót játszani ebben a "csatában". Lehet nekem azért nem sikerült, mert én még ezeket a digitális pénz bányászásokat, most kóstolgatom még és nem rendelkezem megfelelő technikai tudással / nyelv tudással ahhoz hogy talpra tudjam állítani ezt a fajta újítást.


Ha bele szólhatnék egy picit ebbe a dologba ami kettőtök között zajlik, és nem szeretném azt hogy rajtam csattanjon a végén az a bizonyos ostor, de valahol mind a kettőtök álláspontja érthető. Az hogy a rendszer hogyan lesz alakítva, mint ahogy olvastam az egyik hozzászólásban, azt nem mi döntjük el...mi csak azt a részét dönthetjük el hogy akarjuk e használni az általuk biztosított lehetőséget vagy nem. Szerény személyem saját véleménye az az, hogy számomra az általuk adott lehetőség igen csak kézenfekvő és tetszik is, de azt a részét nem értem hogy miért volt erre a dologra jelenleg szükség amit végre hajtottak.


Mivel nem tudom pro / kontra érveket azzal kapcsolatban hogy ez most nekem a technikai hiányosságok pótlása után jó lesz vagy nem....ezért nem is szeretnék azzal kapcsolatban állást foglalni.


Én a saját fennakadásaimtól függetlenül szurkolok ennek a projektnek, és nem csak a tőlük kapott kis 1-5$-ért csinálom....hanem hogy be lehessen inteni a nagyobb cloud storage cégeknek, és hogy ne csak a dropbox meg a nagy multik szelhessék ki ebből a tortából azt a bizonyos szeletet.

lukacsa82

Idézetet írta: Hyperk Dátum június 30, 2017, 01:39:40 DÉLELŐTT
Nem szeretnék béke bírót játszani ebben a "csatában". Lehet nekem azért nem sikerült, mert én még ezeket a digitális pénz bányászásokat, most kóstolgatom még és nem rendelkezem megfelelő technikai tudással / nyelv tudással ahhoz hogy talpra tudjam állítani ezt a fajta újítást.


Ha bele szólhatnék egy picit ebbe a dologba ami kettőtök között zajlik, és nem szeretném azt hogy rajtam csattanjon a végén az a bizonyos ostor, de valahol mind a kettőtök álláspontja érthető. Az hogy a rendszer hogyan lesz alakítva, mint ahogy olvastam az egyik hozzászólásban, azt nem mi döntjük el...mi csak azt a részét dönthetjük el hogy akarjuk e használni az általuk biztosított lehetőséget vagy nem. Szerény személyem saját véleménye az az, hogy számomra az általuk adott lehetőség igen csak kézenfekvő és tetszik is, de azt a részét nem értem hogy miért volt erre a dologra jelenleg szükség amit végre hajtottak.


Mivel nem tudom pro / kontra érveket azzal kapcsolatban hogy ez most nekem a technikai hiányosságok pótlása után jó lesz vagy nem....ezért nem is szeretnék azzal kapcsolatban állást foglalni.


Én a saját fennakadásaimtól függetlenül szurkolok ennek a projektnek, és nem csak a tőlük kapott kis 1-5$-ért csinálom....hanem hogy be lehessen inteni a nagyobb cloud storage cégeknek, és hogy ne csak a dropbox meg a nagy multik szelhessék ki ebből a tortából azt a bizonyos szeletet.

Nincs itt semmi csata, csak különböző nézőpontok. :D

sabe

Sziasztok, több, mint 1 hónapja fut egy gépemen 1 TB megosztás. Úgy tűnik senki nem használta még, mert 0%-n áll, pedig minden beállítás OK. Így is fizet vagy csak a felhasznált hely után?

Ridegdog

pár nap alatt 150 giga 2 terra megosztásból. Portod nyitva? Tűzfal nem blokkol?

adamszumu

Ki milyen oldalt szokott használni bitcoin átváltásra, bitcoin->usd, vagy eur?(valami olyan oldal kéne amelyiken jó a személyi igazolvány mert jogsim még nincs és útlevelem sem)?

Ridegdog


lukacsa82

Júniusi kifizetések.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HLXvmS7Y_EnLaD-9S7uoK2zxdaSJTCvmT8d8VuY-48A/edit#gid=0

"Anyone associated with BTC addresses (you can sort by the isBtcAddress to isolate) should update their address to use a ETH compatible wallet as soon as possible. In similar fashion to May's process, any payments on this sheet belonging to BTC addresses will go out with next month's payments."

Minden hónap elején itt hírdetik ki a kifizetéseket, valamint az egyéb híreket, frissítéseket, változásokat is itt az announcement csatornán jelentik be.
https://community.storj.io/channel/announcements

Ridegdog


lukacsa82

Megjelent az új storjshare-daemon verzió.
https://github.com/Storj/storjshare-daemon/releases/tag/v3.4.2

Aki CLI-t használ frissítse az alábbiak szerint.
1. storjshare killall
2. npm install --global storjshare-daemon

Megjelent az új GUI verzió is.
https://github.com/Storj/storjshare-gui/releases/tag/v6.2.0

1. Help-> Check for updates
2. Letöltés és telepítés majd índítás.

csiGusz

Sziasztok! Kis sietséget kérnék tőletek.
Beüzemeltek a programot próbaképpen és működik is a dolog csak van egy apró kis problémám.
Megcsináltam a MyEtherWallet pénztárcát, be is állítottam a leírás szerint viszont nem jelenik meg  jóváírás rajta. Nem beszélek tökéletesen angolul ezért lehet, hogy elrontottam valamelyik lépést? Tudnátok ebben a dologban segíteni?
http://kephost.com/images/2017/07/08/Storjdeposit.jpg

lukacsa82

Idézetet írta: csiGusz Dátum július 08, 2017, 08:26:42 DÉLUTÁN
Sziasztok! Kis sietséget kérnék tőletek.
Beüzemeltek a programot próbaképpen és működik is a dolog csak van egy apró kis problémám.
Megcsináltam a MyEtherWallet pénztárcát, be is állítottam a leírás szerint viszont nem jelenik meg  jóváírás rajta. Nem beszélek tökéletesen angolul ezért lehet, hogy elrontottam valamelyik lépést? Tudnátok ebben a dologban segíteni?
http://kephost.com/images/2017/07/08/Storjdeposit.jpg

Pontosan miben kell segítség? Milyen jóváírás nem jelenik meg?

Ridegdog

Rosszul adtad meg a tokent a walleten valószínűleg. Így a helyes:
Address: 0xb64ef51c888972c908cfacf59b47c1afbc0ab8ac
Token Symbol: STORJ
Decimals: 8

csiGusz

A token ami nem jelenik meg awalletten hiába is írom be a címemet.Ha jól értelmeztem token a jutalom amit át kell majd váltani. Akárhányszor megpróbálom mindannyiszor ugyanaz az eredmény!
Not a valid ERC-20 token
Pedig a Júniusi kifizetések között megtalálom a címemet.
http://kephost.com/images/2017/07/09/Storj2.jpg

lukacsa82

Idézetet írta: csiGusz Dátum július 09, 2017, 05:53:35 DÉLELŐTT
A token ami nem jelenik meg awalletten hiába is írom be a címemet.Ha jól értelmeztem token a jutalom amit át kell majd váltani. Akárhányszor megpróbálom mindannyiszor ugyanaz az eredmény!
Not a valid ERC-20 token
Pedig a Júniusi kifizetések között megtalálom a címemet.
http://kephost.com/images/2017/07/09/Storj2.jpg

Az csak egy lista, hogy ki mennyit fog kapni, de még nem lettek kiküldve! Majd jelezni fogják payout vagy az announcement csatornán miután kiutalták.