Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 15 Vendégek van a témában

bence1300


lukacsa82


VampireV

Mennyire veszi használatba a netet? Gondolkozom azon, hogy elkezdem a bánya mellett, viszont nincs túl erős net, így ha van szükség nagyobb kapacitásra, akkor sajnos nálam ez bukó.

lukacsa82

Idézetet írta: VampireV Dátum július 22, 2017, 01:06:05 DÉLUTÁN
Mennyire veszi használatba a netet? Gondolkozom azon, hogy elkezdem a bánya mellett, viszont nincs túl erős net, így ha van szükség nagyobb kapacitásra, akkor sajnos nálam ez bukó.

Nyílván jobb ha gyors a feltöltésed... Nekem 60/30-as net van jelenleg és 14 node fut.

gergocs12


bence1300

Normális hogy 2 nap alat csak 20 MB-t tudtam kiadni ( 70 gb-bol) ?
Vagy lehet valmi hiba nálam ?

Ridegdog

Idézetet írta: bence1300 Dátum július 23, 2017, 04:07:18 DÉLUTÁN
Normális hogy 2 nap alat csak 20 MB-t tudtam kiadni ( 70 gb-bol) ?
Vagy lehet valmi hiba nálam ?
Normális de azért ellenőrizd a portot és a tűzfalat.

DrHofman

Udvozletem nem utdja valaki milyer ilyen sok a restar nallam? 2p-enkent ujraindul. :(

szisa



CoderKevin

Üdv! Van valakinek ötlete, hogy a gui a megosztásnál miért mutat 49161-es portot narancs színnel, a beállított 4000 helyett? Köszi előre is!

lukacsa82

Megjelent az új Storj daemon és a core csomag, lehet frissíteni aki CLI-t használ.
(daemon: 3.5.5, core: 6.8.0)

VampireV

lukacsa82! Látom, hogy Te benne vagy a storj bányászatban rendesen. Abban tudnál segíteni, hogy ami a hivatalos oldalon van calculator, az mennyire pontos? Lehet hinni neki, vagy totálisan félreveheti az embert? Köszi.

lukacsa82

Idézetet írta: VampireV Dátum július 25, 2017, 12:47:41 DÉLELŐTT
lukacsa82! Látom, hogy Te benne vagy a storj bányászatban rendesen. Abban tudnál segíteni, hogy ami a hivatalos oldalon van calculator, az mennyire pontos? Lehet hinni neki, vagy totálisan félreveheti az embert? Köszi.

Milyen kalkulátor?

Van egy alap amit mindenkinek fizetnek, de az nagyon csekély. Inkább az számít, hogy mennyire használják a tárhelyedet havi viszonylatban, azaz mennyi a forgalom havonta.
Itt a payout formula ami alapján számolnak: https://docs.storj.io/docs/storj-share-gui#section-8-payments




MoranTom

Valahogy be lehet állítani, hogy windows indításnál automatikusan induljon a Storj?

lukacsa82

Idézetet írta: MoranTom Dátum július 27, 2017, 01:12:57 DÉLUTÁN
Valahogy be lehet állítani, hogy windows indításnál automatikusan induljon a Storj?

Igen van automatikus indítási mappa. Rakd ki a desktopra és húzd be a storj icon-t.
http://www.thewindowsclub.com/startup-folder-in-windows-8

Newtnt

A bányagépbe érdemes lehet venni 1 2tb-os hdd-t? Elvileg sokat használ a prociból, és elég szar teljesítményű. Pentium G4400, 4 GB RAM
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

lukacsa82

Idézetet írta: Newtnt Dátum július 27, 2017, 09:18:58 DÉLUTÁN
A bányagépbe érdemes lehet venni 1 2tb-os hdd-t? Elvileg sokat használ a prociból, és elég szar teljesítményű. Pentium G4400, 4 GB RAM

Próbáld ki először HDD vásárlás nélkül. 1-2 node-ot tudnál futtatni probléma nélkül.

carobi

Sziasztok kedves bányász kollégák


Olyan jelenséggel találkozott már valaki, hogy abban a pillanatban ahogy elindítja a StorJ-t az egyik GPU power limite leesik 70%-ra. Nekem az egyik (Gygabite 1070 Mini) ezt csinálja 95%-on kell futtassam hogy kijöjön belőle a 450-460Sol stabilan megy is több  int 1 hónapja, de hétfőn feltettem a StorJ-t és tegnap azt látom hogy 70%-on megy a GPU. Ujrainditom, jó, inditom StorJ-t, 70%  :o  leállítom ujra 95%. Valakinek erről tapasztalat?
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1