Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

bence1300

Bittrexes STORJ cimet is elfogad ?
vagy csak ERC20-at ?

MoranTom

Idézetet írta: Ridegdog Dátum augusztus 11, 2017, 10:48:30 DÉLELŐTT
Mostanában nagyon megy a storj, napi 20 gigát simán rádobnak a winyómra , bittrexen 0.79 dolcsinál járunk  ;D ;D
Csak néha lehal a windows kliens és nem értem hogy mitől lehet


azt hogy tudod követni hogy hány dolcsi van eddig? vagy az még a havi elszámolás?

MoranTom

Elég szépen megugrott a storj árfolyama, nem tudom figyeltétek -e.

Uhura

Amúgy mennyire terheli meg a netes kapcsolatot ? mennyire érezhető hogy töltenek fel vagy le ?

IceMan

Hali!

Napok óta nem mozdul az adatmennyiség. Ez normális?

Uhura

Idézetet írta: IceMan Dátum augusztus 17, 2017, 12:34:06 DÉLELŐTT
Hali!

Napok óta nem mozdul az adatmennyiség. Ez normális?


Ja. Ha nincs adat nincs mozgás sem. Fent írták volt aki 1 hónap alatt 10 gigát adatott ki.

Franky2Ster

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 15, 2017, 09:29:20 DÉLUTÁN
Amúgy mennyire terheli meg a netes kapcsolatot ? mennyire érezhető hogy töltenek fel vagy le ?

Én adsl-el próbáltam egy combos géppel 4 mag 12Gb ram megosztva vagyis 4 node. Ment vagy 3 hétig aztán egyszer csak úgy beindult ,hogy napi 60Gb-ot terhelt a vinyón és az internet szinte használhatatlan lett mert annyira fogta.Sajnos kénytelen voltam le állítani. Én azt mondom ,hogy ennek nagy internet sebesség kell mert ha beindul nagyon tudják terhelni!

Uhura

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum augusztus 17, 2017, 09:18:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 15, 2017, 09:29:20 DÉLUTÁN
Amúgy mennyire terheli meg a netes kapcsolatot ? mennyire érezhető hogy töltenek fel vagy le ?

Én adsl-el próbáltam egy combos géppel 4 mag 12Gb ram megosztva vagyis 4 node. Ment vagy 3 hétig aztán egyszer csak úgy beindult ,hogy napi 60Gb-ot terhelt a vinyón és az internet szinte használhatatlan lett mert annyira fogta.Sajnos kénytelen voltam le állítani. Én azt mondom ,hogy ennek nagy internet sebesség kell mert ha beindul nagyon tudják terhelni!


Vagyis akkor valami szélessévú , nem kábeles net inkább ups kéne neki. Vagy egy szerver parkba bepakolsz vagy 30 hdd-s gépet ami megvan kb 150W -ből  :( és akkor már  ahavi 10k foinos szerver bérelti díj vissza jön.


Tényleg van valmi érték hogy 1 TH mennyi hoz ha ki van adva ?

tomno1

Nekem 30 + 200 Gb van kiadva.
2 hónap alatt kb. 6-8 Gb-ot foglaltak, és még semmi pénzt nem láttam ennyi idő alatt! :-(

Tomno10


Uhura

Idézetet írta: tomno1 Dátum augusztus 18, 2017, 11:50:42 DÉLUTÁN
Nekem 30 + 200 Gb van kiadva.
2 hónap alatt kb. 6-8 Gb-ot foglaltak, és még semmi pénzt nem láttam ennyi idő alatt! :-(

Tomno10


De azt lehet tundi, hogy mi alapján választja ki a tárterületett ? vagy a bérlő választ listából ? Mi a kiválasztás alapja ?

IceMan

Hali!

Tudna valaki ajánlani egy jólműködő, és bevált progit, amivel az adatforgalmamat tudom nyomon követni?

tomno1

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 19, 2017, 10:20:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tomno1 Dátum augusztus 18, 2017, 11:50:42 DÉLUTÁN
Nekem 30 + 200 Gb van kiadva.
2 hónap alatt kb. 6-8 Gb-ot foglaltak, és még semmi pénzt nem láttam ennyi idő alatt! :-(

Tomno10


De azt lehet tundi, hogy mi alapján választja ki a tárterületett ? vagy a bérlő választ listából ? Mi a kiválasztás alapja ?
Én sajnos nem tudok ilyenről.
Bár valószínű valamilyen szempontok alapján osztja az adatokat.

Tomno10


Gyaloggalopp

Sziasztok!

Megoldható, hogy windows rendszeren a gép indításával együtt induljon.... Kis méretben vagy a háttérben?
Az induláskor felugró ablaktól szeretnék megszabadulni.

MoranTom

A júliusi fizetéseket már mindenki megkapta?
én nem kaptam meg parity-re. tud valaki segíteni? köszi

p.petya

Szia, Én már augusztus közepén megkaptam. ERC20-as a walletod?

MoranTom

Idézetet írta: p.petya Dátum augusztus 26, 2017, 11:01:21 DÉLELŐTT
Szia, Én már augusztus közepén megkaptam. ERC20-as a walletod?


nem tudom mi az az ERC20, de a parity az ajánlott walletek között van.

tamagucsi

Sziasztok. Én mult hónap utolsó 5 napjára kaptam 3,9 storj t bittrex re 08.12. én. 451 Gb van most kiadva a 3Tb ból. Eddigi tapasztalataim: Ha újraindul a miner gép újrakezdi a peers és az offers ek számolását. Ha sokáig nem történik kiadás növekedés vagy túl nagy a delta szám akkor a network time programon megnyomom az update now gombot.

gergocs12

Szaisztok!
Az miért van, hogy a megosztásnál "..." van 3-4 napja? Az offerek 500 körül szoktak lenni a nap végére (24/7 be szoktam futtatni)

tamagucsi

Hello. Szerintem a "network time" hiányzik nállad és emiatt nem tud szinkronizálni.

gergocs12

Idézetet írta: tamagucsi Dátum augusztus 29, 2017, 06:06:03 DÉLUTÁN
Hello. Szerintem a "network time" hiányzik nállad és emiatt nem tud szinkronizálni.

Be van állítva 3 óránként csinálja