Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

MoranTom


lukacsa82

Idézetet írta: MoranTom Dátum július 28, 2017, 12:53:12 DÉLUTÁN
Mikor fizet a storj? havonta?

Minden hónap elején álltalában 1-én szokták közzéteni a payput listát utána pár napon belül utalnak. A https://storj.io/community.html announcement vagy payout csatorjnáján szotkát bejelenteni és felrakni a linket ahol megnézheted az listát.

eddy12

#282
Hali!
Tegnap bekötötték az új netet 120/60, beállítottam a programot, port forwardind stb megvolt, elvileg jó is minden, de nem kapok adatot.Előző nettel 8/0.7, minden beállítás nélkül működött, most vettem a fáradtságot beállítani  minden, ere meg nem akar jó leni.Van ötletetek?Mit hagyok ki?vagy Jó, csak várni kell? Előre is köszi   

eddy12

Közben minimálisan, megindult, de nem tetszik a hálózat használat, miért csak ilyen keveset használ?Vagy ez normális?

Johnny02

Valaki tudna példát mondani hogy hogyan fizet? Mennyit lehet vele keresni? Érdemes-e belefektetni? Valami tapasztalat?

MoranTom

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum július 28, 2017, 07:33:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum július 28, 2017, 12:53:12 DÉLUTÁN
Mikor fizet a storj? havonta?

Minden hónap elején álltalában 1-én szokták közzéteni a payput listát utána pár napon belül utalnak. A https://storj.io/community.html announcement vagy payout csatorjnáján szotkát bejelenteni és felrakni a linket ahol megnézheted az listát.


Szia.
bocs de nem találom amit írtál. segítesz? köszi!

lukacsa82

Idézetet írta: MoranTom Dátum július 31, 2017, 07:28:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum július 28, 2017, 07:33:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum július 28, 2017, 12:53:12 DÉLUTÁN
Mikor fizet a storj? havonta?

Minden hónap elején álltalában 1-én szokták közzéteni a payput listát utána pár napon belül utalnak. A https://storj.io/community.html announcement vagy payout csatorjnáján szotkát bejelenteni és felrakni a linket ahol megnézheted az listát.


Szia.
bocs de nem találom amit írtál. segítesz? köszi!
Regisztrájl az oldalra: https://storj.io/community.html  (Join Community Chat), utána lépj be és ott lesznek bal oldalt a csatornák.

bence1300

Valaki tudna segiteni hogy ez miért lehet ?
7 napja megy az elsö nap minden rendben volt de utána megált 1%-nál a kiadás

lukacsa82

Idézetet írta: bence1300 Dátum augusztus 01, 2017, 09:05:32 DÉLUTÁN
Valaki tudna segiteni hogy ez miért lehet ?
7 napja megy az elsö nap minden rendben volt de utána megált 1%-nál a kiadás


Nem fog folyamatosan új adat ékrezni a vinnyódra.  Hónapokba is telhet mire kiadod a nagyrészét a vinyódnak.

Franky2Ster


lukacsa82

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum augusztus 02, 2017, 10:44:40 DÉLUTÁN
Coinbase ETH wallet is jó a Storj-nek?

Amennyiben ERC20 kompatibils akkor igen. A myetherwallet működik.


Ridegdog

Hmm egész szép 46 storj tokent kaptam a lista szerint.  ;D ;D

MoranTom

Aki parity-t használ, mikor jelenik meg a számlán a kibányászott összeg storj-ból?
köszi

lukacsa82


lukacsa82

Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 03, 2017, 07:50:57 DÉLUTÁN
Aki parity-t használ, mikor jelenik meg a számlán a kibányászott összeg storj-ból?
köszi

Ez független a wallet-tól. Mindenkinek egyszerre küldik ki a coinokat. Minden hónap elején teszik közzé a fizetési listát, utána pár napon belül kiküldik mindenkinek. Szoktak várni pár napot az utalással az esetleges reklamációk miatt.

MoranTom

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum augusztus 03, 2017, 08:39:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum augusztus 03, 2017, 07:50:57 DÉLUTÁN
Aki parity-t használ, mikor jelenik meg a számlán a kibányászott összeg storj-ból?
köszi

Ez független a wallet-tól. Mindenkinek egyszerre küldik ki a coinokat. Minden hónap elején teszik közzé a fizetési listát, utána pár napon belül kiküldik mindenkinek. Szoktak várni pár napot az utalással az esetleges reklamációk miatt.


Köszi.
jó amugy elsőre ez a storj. már több összejött vele mint burst-al, pedig nem sok tárhelyet adok bérbe.
melyek a legjobb beállítások storj-hoz? azt olvastam, hogy minnél több "mappa" van bérbe adva annál jobb.
most 3 drive-ot csináltam.

Uhura

Valaki használja ezt mobil netről ? Vagy lenne valakinek infoja mennyit adatforgalmat generál a rendszer egy hónapban ?


Előre is köszi,

lukacsa82

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 04, 2017, 01:13:13 DÉLELŐTT
Valaki használja ezt mobil netről ? Vagy lenne valakinek infoja mennyit adatforgalmat generál a rendszer egy hónapban ?


Előre is köszi,

Ezt igy előre nem lehet megmondani, ha szerencséd van akkor napi több GB az adatforgalom, ha nincs szerencséd akkor pár MB.
(Minél több az adatforgalom annál jobb, mert akkor fizet jól.)

gergocs12

Sziasztok!

A delta az nagyon rosz ha 1500ms körül van? volt amikor 20-30 körül volt, volt amikor -8ms-t írt (tudom, hogy az lehetetlen de sikerült neki)