UPDATE!!! BAIKAL A900 GIANT GROUP BUY - 2380$/1850$+DHL

Indította andysk, március 01, 2017, 01:17:28 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

andysk

UPDATE!!!!!

Úgy látom rengeteg darab giant kell. Ennyit most már nemtok megfinanszírozni az én 105 darabom mellett.
Tehát a következőt javaslom:
1. írjátok össze mennyi kell és kinek. Skype és email elerhetőséggel. Ki vállalja?? Most sajna nincs erre időm hétfő reggelig. Addigra kéne lezárni.
2. Mindenki saját maga rendelné a csoportos vásárláson belül. Ár 1850$+DHL (kb80$. kettőnél vagy többnél persxe spórolsz)
3. Atideath-nek elmagyaráztam hogyan intézze a vámot. Neki simán bejott 1-2 giant. Privátot írtok neki és megosztja veletek az infót.
Ha valaki azt szeretne hozzám jöjjön akkor előre kérem a BTCs utalást hozzám. Remélem nem lessz ilyen, nem szivesen tartogatom más pénzét. Épp elég bajom van 105nyi giantra valo BTC gyors beszerzésével.
Ja és mindenkitől elnézést kérek, én sem gondoltam volna az elején hogy 112 gigantot veszek összesen. És hogy az ára is felmegy picit mivel őrülten kapkodják.

Jó lessz így??
---------------------------------------------------------------



Sziasztok. Sajnos egyenlőre a minik és 4-es minik nem elérhetőek. Ill. a scam oldalak kínálják csak

andysk

Ja sokat gondolkodtam rajta mert ugye március végén megyek ki hozzájuk hogy elhalasztom a vásárlást. Ha vinnék ki pár európai örömlányt ajándékba pár napra, jól leitatnám őket (fizetni úgy sem hagytak még soha a kínaiak) és ha esetleg ki is verném belőlük az 1500-at amit nem hiszek, akkor 1 havi profittól esnék el ami kb 300 petródollár.
Magyarul nincs értelme várni...

omshree

Hi, nekem 2 biztosan kell, lehet még 2 is ez ma kiderül.

evko81

Idézetet írta: andysk Dátum március 01, 2017, 01:23:58 DÉLELŐTT
Ja sokat gondolkodtam rajta mert ugye március végén megyek ki hozzájuk hogy elhalasztom a vásárlást. Ha vinnék ki pár európai örömlányt ajándékba pár napra, jól leitatnám őket (fizetni úgy sem hagytak még soha a kínaiak) és ha esetleg ki is verném belőlük az 1500-at amit nem hiszek, akkor 1 havi profittól esnék el ami kb 300 petródollár.
Magyarul nincs értelme várni...

Szia!

Bocs, kezdő vagyok a témában...
Ez a dash miner dash valutát tud bányászni, vagy mit? CSak azt?
És komoly, hogy 394$-t bányászik 1 hó alatt? Levonva a számlát?

Vagy mit kell tudni róla? Mert érdekel a dolog.. Priviben is jöhet info.

Köszi

omshree

#4
Andy, egyénként ők az igazi gyártók: https://toplinesz.en.alibaba.com/company_profile.html?spm=a2700.7724838.0.0.P2sFgq#top-nav-bar   
Valami ipari printergép volt eredetileg.

omshree


fpeter

Sziasztok!

Abszolút kezdőként ismerkedek a dologgal, ezért hasonló kérdéseim lennének mint 3al felettem. Pontosan milyen pénzt lehet vele bányászni, milyen wallet-be? És nagyságrendileg milyen havi bevétel várható (adózás előtt) vele? RX 470-el számolva elmegy villanyszámlára a bevétel közel fele - ezzel tényleg kb a szűk tizedével lehet számolni villanyszámla tekintetében?

Elnézést a "hüje kezdő" kérdésekért, de látom hogy nagyon gyorsan kellene dönteni az ügyben...

@andysk: ha tényleg vállalnád azt hogy intézed a beszerzést, vámot, és tőled kp-ért lehet átvenni, akkor én is beneveznék 1, esetleg 2 ilyen nagyvasra, ha a fentiek tisztázódnak! Akár szlovákiáig is elmegyek, de ha úgyis jársz pesten az mégjobb... A szándék és tőke megvan, csak a tudásom hiányos még :)
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

lakat

Szia Andy,
nekem kéne 3db
Nagyon köszi, hogy ennyit segítesz nekünk és bevállalod a beszerzés összes nyűgjét!
Üdv, Lakat



andysk

Hi, I'm sorry that we just received a news from company, 1900usd would be our best price at presnt..
Because be informed Giant alsow ill be sold out soon.
Megőrülok....

atideath

Idézetet írta: andysk Dátum március 01, 2017, 10:58:13 DÉLELŐTT
Hi, I'm sorry that we just received a news from company, 1900usd would be our best price at presnt..
Because be informed Giant alsow ill be sold out soon.
Megőrülok....

Nem akarnak ezek nagyon eladni belőle úgylátom. :)
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

omshree

''According to Shenzhen Topline Technology, who claim to be the original manufacturer and drop-shipper,
The A900 is an industrial computer, the original OEM purpose was printing customer's logos.''

Ezért mertem belinkelni, felvettem a kapcsolatot velük, még nem írtak vissza. Az 1900 is jó ár, csak nehogy minden levélváltásra rátegyenek pár dodót:)

omshree

 Ez az oldalukról
If you need large quantity, please skype me for better price, we are factory, direct ship!

Skype : plyedda
WhatsApp : +86 13510948172

fpeter

Jól értem, hogy akkor ezzel  célhardverrel kizárólag DASH-t lehet előállítani, másra nem jó? Tehát ha valami történik a DASH-al, akkor nem lesz több egy drága levélnehezéknél. De mi az az X11 X13 X15 stb meg hozzá a különböző megadott W értékek, ha mindnél ugyanaz a 900MH/s sebesség van megadva?

Próbálok kalkulálgatni hogy mire lehet számítani megtérülés terén aktuális árfolyamok mellett - ez a giant 1x vs ugyanabból a pénzből építhető 8-9 kártyás rig RX470-ekkel. A jobb fogyasztás ellenére egyáltalán nem olyan hatalmas az előnye ennek a giant-nak és ha hozzáveszem azt is hogy ezzel nem lehet ETH/ZEC/stb egyebek között ugrálni, valamint a garancia hiánya (kevés, az is nehezen intézhető) is árnyal még a képen... Egy napelemekkel megtámogatott 470 rig lehet biztonságosabb befektetés lenne?
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

lakat

Idézetet írta: fpeter Dátum március 01, 2017, 12:48:53 DÉLUTÁN
Jól értem, hogy akkor ezzel  célhardverrel kizárólag DASH-t lehet előállítani, másra nem jó? Tehát ha valami történik a DASH-al, akkor nem lesz több egy drága levélnehezéknél. De mi az az X11 X13 X15 stb meg hozzá a különböző megadott W értékek, ha mindnél ugyanaz a 900MH/s sebesség van megadva?

Próbálok kalkulálgatni hogy mire lehet számítani megtérülés terén aktuális árfolyamok mellett - ez a giant 1x vs ugyanabból a pénzből építhető 8-9 kártyás rig RX470-ekkel. A jobb fogyasztás ellenére egyáltalán nem olyan hatalmas az előnye ennek a giant-nak és ha hozzáveszem azt is hogy ezzel nem lehet ETH/ZEC/stb egyebek között ugrálni, valamint a garancia hiánya (kevés, az is nehezen intézhető) is árnyal még a képen... Egy napelemekkel megtámogatott 470 rig lehet biztonságosabb befektetés lenne?
Nem csak DASH ra jó, minden kriptopénzt tudsz bányászni az általad is leírt algoritmusokkal.

andysk

Idézetet írta: omshree Dátum március 01, 2017, 11:34:43 DÉLELŐTT
Ez az oldalukról
If you need large quantity, please skype me for better price, we are factory, direct ship!

Skype : plyedda
WhatsApp : +86 13510948172

2250$+ shipping 100 darabnál. Gyártó ez a fenét gyártó. Ilyenből sok van. Egyenlore 1850$ plussz a shipping fele az igazi baikalosoknál.

omshree

Köcsög kínaiak :) Na, közben nekem már 4 kell biztosan.

fpeter

Idézetet írta: lakat Dátum március 01, 2017, 01:59:50 DÉLUTÁN...
No így mindjárt jobban hangzik a dolog - ebben tudnátok kicsit segíteni helyretenni a dolgot a fejemben? Próbáltam youtube videókat keresni, de a konfig felület csak egy helyen látszik az egyik mini típusnál https://www.youtube.com/watch?v=2KLKBckjjSs - itt egy X11 pool látszik, de X13 és X15 meg a többire, illetve a konkrétan a giant konfig felületére nem találtam csak külső mutogatós videókat... Mit jelentenek ezek az algoritmusok - ez valamiféle hatékonysági szám hogy mennyire agresszíven, mekkora fogyasztással és melegedéssel számolja ugyanazt? És akkor ezek nagyjából bármelyik pénznemhez passzíthatóak?

900MH/s értéket ír a gyártó, de a MH/s értéket leginkább csak a DASH-nál és ETC-nél látom emlegetni, de a ZEC esetén inkább H/s-ben adják meg a sokkal kisebb értéket - hogy is van ez? Akkor ez a vas hogyan viszonyul számítási teljesítményben egy RX470-hez a különböző digit pénzeket nézve?

@andysk: a szállítás fele, illetve a szlovák sarcok akkor mennyit is dobnak még rá az 1850$-ra?
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

lakat

Idézetet írta: fpeter Dátum március 01, 2017, 07:26:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lakat Dátum március 01, 2017, 01:59:50 DÉLUTÁN...
No így mindjárt jobban hangzik a dolog - ebben tudnátok kicsit segíteni helyretenni a dolgot a fejemben? Próbáltam youtube videókat keresni, de a konfig felület csak egy helyen látszik az egyik mini típusnál https://www.youtube.com/watch?v=2KLKBckjjSs - itt egy X11 pool látszik, de X13 és X15 meg a többire, illetve a konkrétan a giant konfig felületére nem találtam csak külső mutogatós videókat... Mit jelentenek ezek az algoritmusok - ez valamiféle hatékonysági szám hogy mennyire agresszíven, mekkora fogyasztással és melegedéssel számolja ugyanazt? És akkor ezek nagyjából bármelyik pénznemhez passzíthatóak?

900MH/s értéket ír a gyártó, de a MH/s értéket leginkább csak a DASH-nál és ETC-nél látom emlegetni, de a ZEC esetén inkább H/s-ben adják meg a sokkal kisebb értéket - hogy is van ez? Akkor ez a vas hogyan viszonyul számítási teljesítményben egy RX470-hez a különböző digit pénzeket nézve?

@andysk: a szállítás fele, illetve a szlovák sarcok akkor mennyit is dobnak még rá az 1850$-ra?
Nem elvenni akarom a kedved, de szerintem pár GPU-val vágj bele először és utána folytasd a drágább ASIC gépekkel. Ha megtanultad az alapokat és képben vagy a kockázatokkal, utána ruházz csak bele a drágább megoldásokba. Felesleges hogy egy 2000USD-s cuccon tanulod meg, hogy mik azok a pool-ok, stb..