Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Randalph

Idézetet írta: exertech001 Dátum június 15, 2017, 10:14:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bacsoka Dátum június 15, 2017, 10:02:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Randalph Dátum június 15, 2017, 09:58:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!

RX560-ról mi a vélemény? Érdemes belőle riget építeni?

Üdv
Ez engem is érdekelne, főleg ha valakinek van vele tapasztalata.


úgy olvastam, nem. ezért ki sem bontottam, visszaküldtem. Engem is érdekelne tapasztalati infó, mert kitudja miket írnak ezek a külföldiek :)

Vegán nemrég töltött fel videót a 460-ról. Ismerős azt mondta 11-12 Mhs-t hoz az 560 is.
Vacillálok a GTX 1060, vs RX 560 közt.
Hash rateben nagyjából ugyanazt tudja 2db RX 560, mint 1db 1060. Fogyasztásban picit több az 560. Mármint a 2db.

c30ng1

Idézetet írta: sankoran Dátum június 15, 2017, 10:22:08 DÉLELŐTT
Be is fejezhetitek a bányászást, nem értitek a lényegét.

Ennek a hozzaszolasnak mi ertelme volt? Annyira szanom az ilyen embereket mint te.Az 1 szavas hozzaszolas kategoria. Useless cunt.Grow brain, will ya?
A kovetkezo az lesz hogy a helyesirasrol nyitunk vitat?

Randalph

Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 15, 2017, 11:27:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sankoran Dátum június 15, 2017, 10:22:08 DÉLELŐTT
Be is fejezhetitek a bányászást, nem értitek a lényegét.

Ennek a hozzaszolasnak mi ertelme volt? Annyira szanom az ilyen embereket mint te.Az 1 szavas hozzaszolas kategoria. Useless cunt.Grow brain, will ya?
A kovetkezo az lesz hogy a helyesirasrol nyitunk vitat?

Én nem is reagáltam rá, az ilyeneket igyekszem levegőnek tekinteni. :)

Különben meg külföldi fórumokon is kacsingatnak az 560-ak felé, mert ahogy egyenes arányban fogynak a még épkézláb kártyák, úgy keresnek más alternatívát az emberek.


Mulder

Idézetet írta: Uhura Dátum június 15, 2017, 01:41:46 DÉLUTÁN
Apa kezdődik : :)

https://prohardver.hu/hir/banyaszatra_dedikalt_pascal_valtozatok.html

és mi a második hozzászólás a post alatt?  " Megéri még bányászni?  "  bakker öcsém te szatyorban élsz? :D :D


Uhura

Idézetet írta: Mulder Dátum június 15, 2017, 02:05:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum június 15, 2017, 01:41:46 DÉLUTÁN
Apa kezdődik : :)

https://prohardver.hu/hir/banyaszatra_dedikalt_pascal_valtozatok.html

és mi a második hozzászólás a post alatt?  " Megéri még bányászni?  "  bakker öcsém te szatyorban élsz? :D :D

Az emberek még mindig a BITCOIN-al azonosítják az egészet semmi infojuk nincsen sokaknak az altcoinokról. De nem csak ők, egy csomó kereskedő akit felhívtam , simán mondta nekem, ha a készleten lévő nem jó , ő rendelt most és holnapra nála lesz az RX 470-es 4 GB kártya. Vissza kérdezetem , hogy biztos: persze .. persze , sima libe ... Szerinted hányan írták vissza .. elnézést a megrendelést nem tudjuk telkesíteni...
nagyon sokan még mindig a múlt beli tapasztalatokból indulnak ki.

Székely Vegán

Idézetet írta: Randalph Dátum június 15, 2017, 09:58:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!

RX560-ról mi a vélemény? Érdemes belőle riget építeni?

Üdv

Igen mert mást nem lehet kapni.. minyá már nvidia sincs.
Rendeltem most én is 2x 560-ast úgyhogy jön a videó róla hamarosan  ;)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ


zedhun

hmmmm... RX5xx kártyák mennek asrock btc pro r2.0 lapban? ugye az 1150-es procit eszik... ?
oszt valahol itt olvastam, h 570-580 kártyákhoz javasolt a 1151-es proci
6-os rig lenne belőlük

piszabolcs

Halihooo

Nézegettem ezeket a 1060-ás vgaakat akinél van esetleg pontosan mennyit tud ETHbol csakanyolni? (Néhol találtam olyat hogy 22Mh is megvan vele ez igaz ? ) illetve volt már szó errol a 3GBos VGA kitiltásarol?! Vegan is említette egy videójaban, ezek miért vannak honnét lehet ezekről értesülni pl meddig lehet egy adott GB kártyát használni egy adott kriptopenznel(pl zcashel,vagy Pascalnal? )Már életbe lépett ez a 3GB tiltás ETHnal?

Köszi előre is.

GH

Megvolt a mai nagyker húzás megint. Tegnap 8 vgat kivettek kosárból, ma 6db 1070 est szintén egy másik nagyker. kérdem én, ha egy nagykernek 50 milliárd forgalma van egy évben foglalkozna ilyesmivel hogy kosárbol szedeget? Egy két kolega , értékesítő is rákapott.... meg nem erősített hírek szerint az egyik nagyker több mint 1000 db 580 as kártyát adott el  ma !!! (nem kereskedőnek!)
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

pube111

Én a bestmarket/hardverker-el jártam ma így. Hívtak, hogy a 3 rendelt kártyából csak egy van, az is 84e helyett 99e Ft. Mondom, de már ki van fizetve. Hogy lehet így drágább? Hát így. Kell az egy, vagy nem? Ipontól megjött a termékfigyelő mail, hogy van 580. Mire megnyitom, már nincs. Ott sem ez az első eset. Ezek a srácok a boltokban nagyot akasztanak. De azért ez durva.

help_PLS

MSI GeForce GTX 1060 3G AERO ITX OC kerestem itt a fórumon, de nem találtam ehhez a kártyához tapasztalatokat. Érdemes ilyet venni, akár ZEC akár ETHra? Tudnak ezek a kártyák annyit mint a sima 1060asok?

hupisom1

Tegnap próbáltam 1060 aero itx -et , eth 23.5 mhs , zecen 300-320-at megy , powerlimit 80% , venti 75% (és nem hangos ) a legfontosabb samsung ram volt rajta , szerintem jó vétel ( ha van  ;D ) .

FrenkyAti

Idézetet írta: GH Dátum június 15, 2017, 08:19:12 DÉLUTÁN
Megvolt a mai nagyker húzás megint. Tegnap 8 vgat kivettek kosárból, ma 6db 1070 est szintén egy másik nagyker. kérdem én, ha egy nagykernek 50 milliárd forgalma van egy évben foglalkozna ilyesmivel hogy kosárbol szedeget? Egy két kolega , értékesítő is rákapott.... meg nem erősített hírek szerint az egyik nagyker több mint 1000 db 580 as kártyát adott el  ma !!! (nem kereskedőnek!)
Ezt a törvény tiltja elvileg. Ha nagyker, akkor csak viszonteladónak adhat el ha jól tudom

Randalph

Idézetet írta: hupisom1 Dátum június 16, 2017, 04:23:33 DÉLELŐTT
Tegnap próbáltam 1060 aero itx -et , eth 23.5 mhs , zecen 300-320-at megy , powerlimit 80% , venti 75% (és nem hangos ) a legfontosabb samsung ram volt rajta , szerintem jó vétel ( ha van  ;D ) .

Azért azt tegyük hozzá, hogy 23.5-et felpiszkálva (+900-1000Mhz) megy csak. Alapon 18-20 között teljesít. Bár gondolom úgyis mindenki fel fogja csavarni őket. :)
Én egyenlőre alapon járatom őket, mert még gépházban vannak, és így eléggé felmelegszenek. Ma fogom őket kirakni majd valahová, csak még meg kell tervezni a helyüket.
Mert így egyenlőre a nem túl gazdaságos 18/15 értéken mennek (Az egyik 74fok, a másik 60.) A második kártya melegebb, és lassabb is ezáltal.
Tegnap vettem belőlük 2db-ot, és ezekkel kezdtem el bányászni. :) Még csak belőttem őket, mert már nem bírtam magammal, és látni szerettem volna mit hoznak.  ;D
Majd mondok értékeket, amint stabilan rigben lesznek kint a helyükön. :)

Uhura

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum június 16, 2017, 06:31:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: GH Dátum június 15, 2017, 08:19:12 DÉLUTÁN
Megvolt a mai nagyker húzás megint. Tegnap 8 vgat kivettek kosárból, ma 6db 1070 est szintén egy másik nagyker. kérdem én, ha egy nagykernek 50 milliárd forgalma van egy évben foglalkozna ilyesmivel hogy kosárbol szedeget? Egy két kolega , értékesítő is rákapott.... meg nem erősített hírek szerint az egyik nagyker több mint 1000 db 580 as kártyát adott el  ma !!! (nem kereskedőnek!)
Ezt a törvény tiltja elvileg. Ha nagyker, akkor csak viszonteladónak adhat el ha jól tudom

A a tevékenységek között van kisker akkor adhat el. Nagy valószínüséggel te sem lennél hülye és ha valaki bebattyog , hogy kéne ezer kártya és ráfizet akkor ő kapja meg. Ez a kapitalizmus.

help_PLS

Idézetet írta: hupisom1 Dátum június 16, 2017, 04:23:33 DÉLELŐTT
Tegnap próbáltam 1060 aero itx -et , eth 23.5 mhs , zecen 300-320-at megy , powerlimit 80% , venti 75% (és nem hangos ) a legfontosabb samsung ram volt rajta , szerintem jó vétel ( ha van  ;D ) .

Köszi a válaszokat, 3 v 6gigás verzió?

hupisom1