Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

de inkabb 6 gb vegyel ha kapsz. mivel a 3 gb egy even max 2 belol nem lesz hasznalhato ki kell szamolni mikor eri el a DAG file a 3 GB ot

c30ng1


drizzt_do_urden

Following the same crude approximation:

The 2GB limit will be hit around mid-December 2016
The 3GB limit will be hit around mid-April 2018
The 4GB limit will be hit around mid-September 2019

help_PLS

Igen, sajnos 3gbos lett volna, így inkább 4gigás 1050Ti, sajnos alig lehet kapni kártyát, így már szinte bármit megvesz az ember :)

c30ng1

Idézetet írta: ddu Dátum június 16, 2017, 10:10:31 DÉLUTÁN
Following the same crude approximation:

The 2GB limit will be hit around mid-December 2016
The 3GB limit will be hit around mid-April 2018
The 4GB limit will be hit around mid-September 2019

Kiraly vagy. Veszek majd neked egy miccset egy sorrel :)

drizzt_do_urden


c30ng1

Idézetet írta: ddu Dátum június 17, 2017, 09:29:36 DÉLELŐTT
egy miccs felfogamra se eleg :))))

Kaphatsz 10et is :D En olyan reg ettem mar nem is emlekszem ra hogy milyen.Bar par eve vettem itt lefagyasztva egy roman boltban,az ize az olyan volt,de nem tudtam rendesen megsutni serpenyoben sajnos :(

mennem kene lassan nyaralni valahova,erdely amugy fasza lenne...nem szervezunk egy erdelyi talalkozot a banyaszoknak?


mz/x

Unatkoztam az éjjel , így csináltam egy kisérletet raktárkészletről:
114db 1050Ti  (ebbol 56db PALIT)
7db 1070
57db 1060 6GB (ebbol 50 EVGA) van jelenleg kozponti raktaron az Alza-nal, AMD nuku semmi, az 550eseket nem szamitom egyelore.
Kulonben az osszes nagy es kisker par par darabot tart (1-2). Ez a helyzet itt nálunk a Felvidéken.
A ASUS 1060 amit múltkor vettem nem fér be a rig keretbe olyan hosszú :(, várom a aluprofilokat, hogy összerakjak egy XLes verziot.

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

kpeter

Használt piacon perpill szerintetek max. mennyit érdemes kiadni egy rx480-as kártyáért? Mindenki 120-at próbál kapni érte, megér annyit?

Balvanylajos

Idézetet írta: kpeter Dátum június 19, 2017, 01:44:34 DÉLELŐTT
Használt piacon perpill szerintetek max. mennyit érdemes kiadni egy rx480-as kártyáért? Mindenki 120-at próbál kapni érte, megér annyit?


Havi termelése jelenleg 163.73 USD. 45 000 Ft.
[/size]A 480 reális ára használtan úgy 60 000 Ft körül volt, mielőtt eltűntek a piacról.
[/size]Másfél hónap termelés kell hozzá, hogy azon az áron legyen, amennyiért el tudod adni, ha véget ér a hype.
[/size]
[/size]Inkább vegyél 470-eseket 100-ért :)
[/size]

Medve_a_hegyről

Idézetet írta: kolieee Dátum június 14, 2017, 06:35:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:D
2 rigen eddig megvan a harmadik epp most keszul eleg kemeny lessz ma jot egy rx 470 shapire nitro vettem egy gtx 1070 meg egy gtx 1060 6gb
Akarik meg egy amd riget lehet  460 al lessz feltoltve.
Erzekelitek hogy a gtx 1070 milyen utemben fogy ?
Konkretan a b&h ben mar nem lehet kapni  ma vettem ott gtx 1060  6gb zotac 1 ventiset es en hoztam el az utolsot orulet


460 nitro ETH- milyen hashratet hoz?

CoinBeni

Érdemes lenne most 2db GTX1060 6GB kártyát venni? Ezeket néztem ki ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060 6GB OC csak annyit szeretnék hogy a kártyák ára vissza jöjön :) Akkor eladnám a 2db GTX960G1 et és berendelném magamnak az új kártyákat. Eredetileg várni akartam még ki jön az új GTX2xxx széria és akkor váltani a gépbe a VGA-t de 1 hete elkezdtem utána járni a bányászatnak és nagyon teccik a dolog kár hogy nem foglalkoztam vele hamarabb. Sok videót végig néztem Fagyi Zoli és Székely Vegán videóit és így lyukadtam ki itt nálatok :) :) Alaplap procit még nem tudom mi legyen van egy 120gb samsung evo 850SSD-m és egy corsair Cx600m moduláris tápom amit feláldoznék a rig-be ram8GB és egyenlőre csak 2db VGA-t szeretnék aztán ha dől a lé akkor váltani 4 re vagy 6-ra :) Nem az az első hogy meg gazdagodjak belőle csak hobby lenne és természetesen nem más fórumtárs kárára. Remélem tudtok segíteni üdv Beni

Székely Vegán

Idézetet írta: CoinBeni Dátum június 22, 2017, 10:35:09 DÉLUTÁN
Érdemes lenne most 2db GTX1060 6GB kártyát venni? Ezeket néztem ki ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060 6GB OC csak annyit szeretnék hogy a kártyák ára vissza jöjön :) Akkor eladnám a 2db GTX960G1 et és berendelném magamnak az új kártyákat. Eredetileg várni akartam még ki jön az új GTX2xxx széria és akkor váltani a gépbe a VGA-t de 1 hete elkezdtem utána járni a bányászatnak és nagyon teccik a dolog kár hogy nem foglalkoztam vele hamarabb. Sok videót végig néztem Fagyi Zoli és Székely Vegán videóit és így lyukadtam ki itt nálatok :) :) Alaplap procit még nem tudom mi legyen van egy 120gb samsung evo 850SSD-m és egy corsair Cx600m moduláris tápom amit feláldoznék a rig-be ram8GB és egyenlőre csak 2db VGA-t szeretnék aztán ha dől a lé akkor váltani 4 re vagy 6-ra :) Nem az az első hogy meg gazdagodjak belőle csak hobby lenne és természetesen nem más fórumtárs kárára. Remélem tudtok segíteni üdv Beni


Érdemes mert magas a profit, de ha nem sietsz elfogynak a kártyák.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

CoinBeni

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 22, 2017, 11:18:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CoinBeni Dátum június 22, 2017, 10:35:09 DÉLUTÁN
Érdemes lenne most 2db GTX1060 6GB kártyát venni? Ezeket néztem ki ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060 6GB OC csak annyit szeretnék hogy a kártyák ára vissza jöjön :) Akkor eladnám a 2db GTX960G1 et és berendelném magamnak az új kártyákat. Eredetileg várni akartam még ki jön az új GTX2xxx széria és akkor váltani a gépbe a VGA-t de 1 hete elkezdtem utána járni a bányászatnak és nagyon teccik a dolog kár hogy nem foglalkoztam vele hamarabb. Sok videót végig néztem Fagyi Zoli és Székely Vegán videóit és így lyukadtam ki itt nálatok :) :) Alaplap procit még nem tudom mi legyen van egy 120gb samsung evo 850SSD-m és egy corsair Cx600m moduláris tápom amit feláldoznék a rig-be ram8GB és egyenlőre csak 2db VGA-t szeretnék aztán ha dől a lé akkor váltani 4 re vagy 6-ra :) Nem az az első hogy meg gazdagodjak belőle csak hobby lenne és természetesen nem más fórumtárs kárára. Remélem tudtok segíteni üdv Beni


Érdemes mert magas a profit, de ha nem sietsz elfogynak a kártyák.

Helló Vegán köszönöm a válaszod! Szerencsére itt még németbe még annyira nem fogytak ki ebay.de kaphatók még a kártyák a fent említett GTX1060 350 euro lenne postával ami kb 370USD. Ezt a befektetést azért még 2x át kell hogy gondoljam mivel itt kint 30-40cent között vannak az áram árak de viszont volna egy barátom aki olyan albérletbe lakik hogy fix havi díjat fizet és nincs + áramköltség. Ezt vele most át kell hogy beszéljem hogy bele vágjunk e mert nem mindegy hogy 40centes árammal 2 kártyával 500w árammal számolva havi 60 eurot vagy 0cent árammal havi 200euro profitot csinálnék azért nem mindegy :) Amúgy nagyon jók a videóid!!! Ne hallgass másra akik csak irigyek mert buták hozzá hogy meg csinálják amit te összehoztál tőlem jár a like a és fel is iratkozok mind a 2 csatornádra csak így tovább! üdv Beni

Székely Vegán

Idézetet írta: CoinBeni Dátum június 23, 2017, 12:50:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 22, 2017, 11:18:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CoinBeni Dátum június 22, 2017, 10:35:09 DÉLUTÁN
Érdemes lenne most 2db GTX1060 6GB kártyát venni? Ezeket néztem ki ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060 6GB OC csak annyit szeretnék hogy a kártyák ára vissza jöjön :) Akkor eladnám a 2db GTX960G1 et és berendelném magamnak az új kártyákat. Eredetileg várni akartam még ki jön az új GTX2xxx széria és akkor váltani a gépbe a VGA-t de 1 hete elkezdtem utána járni a bányászatnak és nagyon teccik a dolog kár hogy nem foglalkoztam vele hamarabb. Sok videót végig néztem Fagyi Zoli és Székely Vegán videóit és így lyukadtam ki itt nálatok :) :) Alaplap procit még nem tudom mi legyen van egy 120gb samsung evo 850SSD-m és egy corsair Cx600m moduláris tápom amit feláldoznék a rig-be ram8GB és egyenlőre csak 2db VGA-t szeretnék aztán ha dől a lé akkor váltani 4 re vagy 6-ra :) Nem az az első hogy meg gazdagodjak belőle csak hobby lenne és természetesen nem más fórumtárs kárára. Remélem tudtok segíteni üdv Beni


Érdemes mert magas a profit, de ha nem sietsz elfogynak a kártyák.

Helló Vegán köszönöm a válaszod! Szerencsére itt még németbe még annyira nem fogytak ki ebay.de kaphatók még a kártyák a fent említett GTX1060 350 euro lenne postával ami kb 370USD. Ezt a befektetést azért még 2x át kell hogy gondoljam mivel itt kint 30-40cent között vannak az áram árak de viszont volna egy barátom aki olyan albérletbe lakik hogy fix havi díjat fizet és nincs + áramköltség. Ezt vele most át kell hogy beszéljem hogy bele vágjunk e mert nem mindegy hogy 40centes árammal 2 kártyával 500w árammal számolva havi 60 eurot vagy 0cent árammal havi 200euro profitot csinálnék azért nem mindegy :) Amúgy nagyon jók a videóid!!! Ne hallgass másra akik csak irigyek mert buták hozzá hogy meg csinálják amit te összehoztál tőlem jár a like a és fel is iratkozok mind a 2 csatornádra csak így tovább! üdv Beni


Köszi Beni!
Ja persze, okosan kell csenáni..  8)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ


gepszij

Alsó tápot lehet fentre is szerelni forditva, vagy nem ajánlott? Csak mert olyan házam van és nem szeretném csak egy rigvázba rakni a cuccokat, mivel nem tudom ugy elhelyezni.
4 gtx 1060on gondolkodom,
https://www.amazon.de/Zotac-GeForce-1060-1506-ZT-P10600A-10L/dp/B01IA9FEOO/ref=sr_1_6?s=computers&ie=UTF8&qid=1498203277&sr=1-6&keywords=gtx+1060

mellé egy ilyen:
https://www.amazon.de/Corsair-CP-9020092-EU-RM750X-Modular-Netzteil/dp/B015Q7F4DO/ref=sr_1_5?s=computers&ie=UTF8&qid=1498204482&sr=1-5&keywords=evga%2B750w&th=1


vagy egy ilyen táppal:
https://www.amazon.de/eVGA-120-G1-0750-X2-EVGA-PC-Netzteile-schwarz/dp/B01E4ZGWM6/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1498205486&sr=8-8&keywords=evga+750w

Másik kérdés, egy FSP Hexa 500W melette egy i7 2600k plusz 1 ssd, ez elbirna 4 rx460at? asrock z68 lapom van. Ezt tudnám a legkevesebb ráfordítással bányásztra bírni. Persze a nyereség is kevesebb lenne mint 4 1060al. De ne legyünk telhetetlenek :)

Simi

IdézAlsó tápot lehet fentre is szerelni forditva, vagy nem ajánlott?
Ugyanaz a kocka csak a kábelek hosszúságaira kell figyelni, hogy mindenhova elérjen. Általában megadják a kábelek hosszúságát ha máshol nem a gyártó honlapján.
Tudom ajánlani még az FSP Hydro G 850-es tápot is ha esetleg a jövőben tervben van a rigbe több alacsonyabb fogyasztású kártya is, lehet megéri azt a felárat.
6db 6+2 PCI-e és 6 db molex, viszont az a 6 db molex csatlakozó 4 különböző korbácson van (2/2/1/1) https://www.aqua.hu/files/pix-image/225/fsp-850w-hydro-g-modularis-tapegyseg-hg-850-353347.jpg


Coinhunter

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Ki szeretném próbálni a bányászatot. Milyen kártyát vegyek próbának GTX 1050TI vagy RX 460? Claymore-programmal szeretnék kezdeni.Köszönöm