Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 24 Vendégek van a témában

proziroxx

Ether-t bányászok, kb. 120W fogyasztással 30MH/s, 69 fokos, a táp hangosabb nála.

exertech001

Hali. 66 ezerre lement az Asus rx 480. Evvel az árral már jobb vétel mint egy rx470? Most tervezek venni pár új kártyát.

hoppus

Idézetet írta: proziroxx Dátum március 17, 2017, 11:45:20 DÉLELŐTT
Ether-t bányászok, kb. 120W fogyasztással 30MH/s, 69 fokos, a táp hangosabb nála.

gondolom moddolva éri el a 30at ugye?

Worlynox

Asic Quality az nem márka kérdése. Egy gyártón belül is lehet 70% körüli, meg jóval 80% feletti is akár.

kidface

Már többször is bebizonyosodott hogy az MSI kártyák a legjobbak!

hoppus


Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

semmi kulonbseg sincs a ket kartya kozott teljesitmenybe!

kidface

Az MSI kártyáknak van szerintem a legjobb hűtése!
Ha jól tudom a legnagyobb hűtő felülettel rendelkezik az rx400-as szériában.
Nem melegszik túl, nagyon stabil hőfokon dolgozik! És egy kis finomhangolás után fix, alacsony fordulatszámot lehet elérni tulmelegedes nélkül.
Ha nem 100%-on kimaxolva hajtod akár venti bekapcsolasa nélkül is képes dolgozni, persze megfelelő körülmények esetén!

Uhura

Az különben mennyire meghatározó nálatok -mármint aki régebben csinálja - , hogy később mennyiért tudod eladni a kártyát ? Ezzel foglalkozik valaki vagy benne van a kártya kiválasztásában mint szempont?

atideath

Még mindig keresnék NVIDIA kártyás embert! Ha van ilyen írjon már rám privátba egy skype vagy valami gyorsabb elérhetőséget! Köszi!
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

proziroxx

Idézetet írta: atideath Dátum március 17, 2017, 08:11:09 DÉLUTÁN
Még mindig keresnék NVIDIA kártyás embert! Ha van ilyen írjon már rám privátba egy skype vagy valami gyorsabb elérhetőséget! Köszi!
Próbáltam GTX 1060-at, ZEC-en tud 260H/s-t, ETH-en 20MH/s 110-120W fogyasztással...

lakat

XFX kártyákat használ valaki? Mik a tapasztalatok vele? Az áruk jónak tűnik..

kidface

Idézetet írta: lakat Dátum március 17, 2017, 09:05:50 DÉLUTÁN
XFX kártyákat használ valaki? Mik a tapasztalatok vele? Az áruk jónak tűnik..
nekem van egy XFX 470-es. Melegszik, és a venti pörög mint állat! Azért az árulkodó jel hogy a Max rpm 3000 gyárilag

kidface

Idézetet írta: Uhura Dátum március 17, 2017, 07:53:45 DÉLUTÁN
Az különben mennyire meghatározó nálatok -mármint aki régebben csinálja - , hogy később mennyiért tudod eladni a kártyát ? Ezzel foglalkozik valaki vagy benne van a kártya kiválasztásában mint szempont?
Ha mindenki számba venne akkor csak a 480 8gb fogyna a polcokrol

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 09:24:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum március 17, 2017, 07:53:45 DÉLUTÁN
Az különben mennyire meghatározó nálatok -mármint aki régebben csinálja - , hogy később mennyiért tudod eladni a kártyát ? Ezzel foglalkozik valaki vagy benne van a kártya kiválasztásában mint szempont?
Ha mindenki számba venne akkor csak a 480 8gb fogyna a polcokrol

kidface

Idézetet írta: Uhura Dátum március 17, 2017, 09:52:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 09:24:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum március 17, 2017, 07:53:45 DÉLUTÁN
Az különben mennyire meghatározó nálatok -mármint aki régebben csinálja - , hogy később mennyiért tudod eladni a kártyát ? Ezzel foglalkozik valaki vagy benne van a kártya kiválasztásában mint szempont?
Ha mindenki számba venne akkor csak a 480 8gb fogyna a polcokrol

Uhura

Értem. :) Amúgy mennyire gáz ha vegyes felvágott a rig, nem azonos kártyákból áll? Okoz valamiben problémát.

Láttam Vegán is, Fagyi Zoli is ugyanazokat  a kártyákat pakolja a rigbe de van különben probléma ha nem ugyanaz?

drizzt_do_urden

Lehet keverni a kartyakat csak oda kell figyelni melyik milyen driverre van optimalizalva. de ha RX4xx kartyak akor ugyanazt a drivert hasznaljak.

Székely Vegán

Van 3 power color kártyám, meg vagyok elégedve velük.
A legújabb egy ventis és Samsung rammal jött, nagyon jó!
Amúgy ja, lehet keverni az összes rx470/480-ast.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ