Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 18 Vendégek van a témában

Uhura

Idézetet írta: Mulder Dátum június 01, 2017, 10:00:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 01, 2017, 09:36:32 DÉLELŐTT
Sziasztok,570-est sem lehet kapni,vagy azok nem is jók annyira?

én nem vennék, nem jók ezek a kártyák, nem is forgalmazzák már őket. ;)

Ja már a gyártó se gyártja , majd jön a VEGA augusztusban addig meg ....  8)

Viccet félre téve, jelenleg jól kivan b... a bányászoktól kezdve az összes gamerrel mert nincs amd kártya a piacon, és nekem ne mondja a AMD, hogy jó ez neki és ez így jó üzlet.

Főleg mert így az NVIDA simán ha van sütni valója , teleszórja a piacot.

dexter

#861
Én is szeretnék kártyákat venni , de nem mindenáron , úgy gondoltam a dolgot az előbb. Azért hogy csak kártyám legyen nem adok érte másfélszer annyi pénzt, mint a gyártói ára inkább várok. Négy lakás és egy étterem ki van adva bérbe nyugodtan várom az ideális kártyaválasztékot  ;D

kutyamixi

És esetleg a 1060-as kártyák,azokat úgy láttam,még lehet kapni,igaz,80-90 közt van az áruk.

Custom

Én elkezdtem rx 460 4gb karikat venni. Kettő kitesz egy 470est. Aztán majd lesz valami.

kutyamixi

460-sokból mondjuk egy 8-as riget összelehet állítani?

hoppus

R9 290X kártyáról valakinek tapasztalat? itt-ott fórumokon azt olvasni 30mhs körüli teljesitményt tudnak eth esetében. valós lehet ez?

Eldenisa

Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 02:24:00 DÉLUTÁN
R9 290X kártyáról valakinek tapasztalat? itt-ott fórumokon azt olvasni 30mhs körüli teljesitményt tudnak eth esetében. valós lehet ez?
nálam r9 290 ref van hozzányúlás nélkül def beállításokon 26Mhs és hozzá 800dcr, ma tervezek hozzányúlni utána többet tudok mondani(elméletileg nincs túl sok előnye az X-nek)

Zorg33

30-32 kozptt tudnak a 290 ek. Es alul kell feszelni, kulonben marhanagy a fogyasztas.

Turcy086


kond

Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 01, 2017, 03:02:25 DÉLUTÁN
Srácok, ezt nem rég kaptam:


A kínálatukból is levették, tehát még előrendelésre se adnak lehetőséget.
Ez kezd egyre bizonytalanabá válni  :-\

hoppus


kutyamixi

Alibabáról vagy ebayről rendelt már valaki videó kártyát?Alibabán pl.találtam komplett 6 kártyás riget 2000 dollár környékén,de gondolom,nemigazán biztonságos,kitudja mit küldenek.Valami tapasztalat esetleg?

Til

Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 03:27:21 DÉLUTÁN
én is megkaptam ezt az SMS-t
En is megkaptam,de visszairtam,hogy nembaj tudok varni,de KELL!
:D
C:\> del c:\command.com

Turcy086

Idézetet írta: Til Dátum június 01, 2017, 05:55:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 03:27:21 DÉLUTÁN
én is megkaptam ezt az SMS-t
En is megkaptam,de visszairtam,hogy nembaj tudok varni,de KELL!
:D

Vicces lenne ha visszairtak volna "Hát de akkor se tudunk adni" :)  ;D ;D

spikes

460, 560 kapható már olyan nettó 28 körül... végül is a semminél jobb:) Mennyivel hashel eth-t ez tudja vki?

Készülék

Difficult bombot sejtek júliusra, a világ összes pénze gyűlik most a vega érkezéséig mert igazán jó alternatíva nincs.

Coinhunter

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 01, 2017, 05:28:55 DÉLUTÁN
Alibabáról vagy ebayről rendelt már valaki videó kártyát?Alibabán pl.találtam komplett 6 kártyás riget 2000 dollár környékén,de gondolom,nemigazán biztonságos,kitudja mit küldenek.Valami tapasztalat esetleg?

Szia!

Az aliexpressen nézz körül, én sok mindent rendeltem onnan és mindíg korrektül megérkezett. Olyantól rendelj akinek sok pozitív visszajelzése van! Nagyon fontos, ha bármi galiba van a csomaggal, 27 napig tudod visszahúzni a pénzt! Addig nem fizeti ki a rendszer az eladónak! Tehát a szállításnál nézd meg, hogy 27 napon alatt megérkezzen a csomag!
Még arra kell számítanod, ha a csomag értéke 120 USD felett van szállítással együtt akkor egyéni vám azonosítót kell kérned (csak egyszer, ez örökre megmarad) ÁFA-t, vámot kell fizetned!!!

Link: https://de.aliexpress.com/wholesale?catId=708044&initiative_id=AS_20170601100918&SearchText=gpu

Balvanylajos

Idézetet írta: spikes Dátum június 01, 2017, 07:08:04 DÉLUTÁN
460, 560 kapható már olyan nettó 28 körül... végül is a semminél jobb:) Mennyivel hashel eth-t ez tudja vki?

12,5 Mh/s-re tudtam belőni a 460-asokat.

Egy durva jelenség:

Egy 80+Gold táppal ment eddig és 325 wattot vett fel a falból.
Ma lecseréltem én nóném gyökér tápra és 380 wattot vesz fel!
Két mérővel is teszteltem, mert nem hittem el elsőre.
Havonta 1500 forinttal több áramot fogyaszt egy minőségtelen táppal a rig!

Érdemes lehet kiszámolni egy nóném és egy 80+ gold közti árkülönbség mikor hozza vissza az árát!

dexter

nekem 1 hatos rignél a gold és platinum között 40w volt a külömbség

cobold007

Idézetet írta: Custom Dátum június 01, 2017, 10:40:42 DÉLELŐTT
Én elkezdtem rx 460 4gb karikat venni. Kettő kitesz egy 470est. Aztán majd lesz valami.

Sziasztok!

Ha valaki szeretne kísérletezni van egy Gigabyte rx 460 oc 4g kártyám teamviweren keresztüli próbával, hogy mit lehet kihozni belőle.