Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 11 Vendégek van a témában

mz/x

Hali,


eddig csak saphire 470 es gigabyte 480 voltak. Most sikerult rendelnem 12x PowerColor Red Devil Radeon RX 470 4GB GDDR5, DL DVI-D/ HDMI/ DisplayPort x3 {remelem meg is jon 16nap mulva} egesz jo arban. Van valami kulonleges beallitasuk vagy mehet ugy mint a sapphire mod ala es alulvoltozas ?
Nagyon orulok hogy lesz mivel feltoltenia a h81 alaplapokat, mert az 580 draga es fagy nalam ugyhogy mar a VEGA varakozasta alltam be.

menorel

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 02, 2017, 11:17:18 DÉLUTÁN
Most még 1070-es nvidián is gondolkozok.Azzal ha jól olvasgattam,zcashen kívül eth-t is lehet bányászni.Dualban megérné szerintetek,már ha lehetséges.

Dualban Zcash és ETH-t? Nem hiszem, hogy reális. De úgy egyébként az tény, hogy mindkettőre közel azonos profit ráta mellett elég jó választás a 1070-es.
--
Variance - Mind the Gap! - ZEC bányász jómunkásember!
http:/variance.hu/category/otc

kolieee

#902
Melyik kartya termeli be az arat leghamarabb gtx 1070 ?
Mert szeretnek egy riget ossze rakni vagy 1070 vagy 1080ti bol.
Egyepkent 7 darab 1080ti egy rigben tudok hasznalni es kb mekkora tap kellene 2×1000w ? Vagy ez hogy megy az nvidia kariknal.
A vega kartyak tenyleg annyira jok lesznek (gondolom arban is) :D
De komolyan mit lehet toluk varni brutal hasht vagy kb gtx1070-1080 szintet

dexter

Tegnap az alzatól kapott az egyik srác 12db rx580-ast

cobold007

Tudnál beállításokról képet feltenni?

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum június 01, 2017, 10:15:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: spikes Dátum június 01, 2017, 07:08:04 DÉLUTÁN
460, 560 kapható már olyan nettó 28 körül... végül is a semminél jobb:) Mennyivel hashel eth-t ez tudja vki?

12,5 Mh/s-re tudtam belőni a 460-asokat.

Egy durva jelenség:

Egy 80+Gold táppal ment eddig és 325 wattot vett fel a falból.
Ma lecseréltem én nóném gyökér tápra és 380 wattot vesz fel!
Két mérővel is teszteltem, mert nem hittem el elsőre.
Havonta 1500 forinttal több áramot fogyaszt egy minőségtelen táppal a rig!

Érdemes lehet kiszámolni egy nóném és egy 80+ gold közti árkülönbség mikor hozza vissza az árát!

kutyamixi

Sziasztok.Engem is a Power color red devil radeon rx 470 érdekelne,hogy ismeri-e valaki esetleg.Úgy néz ki,hogy azt lehet kapni.Köszönöm.

exertech001

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 03, 2017, 12:10:00 DÉLUTÁN
Sziasztok.Engem is a Power color red devil radeon rx 470 érdekelne,hogy ismeri-e valaki esetleg.Úgy néz ki,hogy azt lehet kapni.Köszönöm.
Hol??

kutyamixi

Informatika centrum.Én már rendeltem és vissza is igazolták,hogy felvették a rendelést,aztán majd az ünnepek után benézek hozzájuk,mi ujság,úgyis a közelben vannak.

Effect

Nincs nekik egy darab se! Pénteken hivtam őket, + email eztem is velük!
Nem rendelhető...

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 03, 2017, 02:08:02 DÉLUTÁN
Informatika centrum.Én már rendeltem és vissza is igazolták,hogy felvették a rendelést,aztán majd az ünnepek után benézek hozzájuk,mi ujság,úgyis a közelben vannak.

Uhura

Idézetet írta: Effect Dátum június 03, 2017, 02:17:06 DÉLUTÁN
Nincs nekik egy darab se! Pénteken hivtam őket, + email eztem is velük!
Nem rendelhető...

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 03, 2017, 02:08:02 DÉLUTÁN
Informatika centrum.Én már rendeltem és vissza is igazolták,hogy felvették a rendelést,aztán majd az ünnepek után benézek hozzájuk,mi ujság,úgyis a közelben vannak.

Annak ellenére fent van az oldalukon több verzióban is 470 -es és 480-as 70e-90e közötti árakon. :) szokásos webshopos slendriánság vagy pofátlanság , mert megrendeled adott esetben még ki is fizted. Aztán bocsi nincs :)

auratum

Én is rendeltem egy Gigabyteot annak ellenére, hogy nem szeretem a márkát. Mi baj lehet? Max küldenek kedden egy mailt, hogy bocsi de nincs. PCX fb-on írta hogy érkeznek 570ek, emailben viszont annyit írtak, hogy érdemes figyelni az oldalt, de pontosan ők se tudják. Amazonról meg nem merek venni a garancia intézés miatt.

kutyamixi

És,szlovákia,ott több oldalon is látok 470-eseket.

dexter

majd akkor lesz kártya ha profit nem lesz

ditibo

Idézetet írta: kutyamixi Dátum június 03, 2017, 08:57:22 DÉLUTÁN
És,szlovákia,ott több oldalon is látok 470-eseket.
Látni látsz, csak ha megrendeled mindenhonnan írják vissza hogy nincs. Ez is egy reklámfogás hogyan lehet vevőket szerezni.Ha nem tudsz kártyát venni hátha veszel más valamit. ???

kutyamixi

Akkor alternatívaként veszek egy pár darab rx 460-ast,azok is hoznak egy kis pénzt,aztán majd kialakul.Szerintetek,ha nem én fizetem az áramot,460-asokból megéri összerakni mondjuk 2 riget?,rigenként 6-6 kártya.Én úgy számoltam,hogy megérné most.

dexter

ha nem te fizeted az áramot 500 ezerért a facén s9-es gépet árultak az legalább zabálja az áramot és a bitcoin, meg emelkedik, igaz olyan hangja van mint egy sugárhajtóműnek a repülőn  ;D

Barnabás

Üdv.
r9 380-al vagy r9 280/x-el megérné bányászni ethereumot,amik használtan 30-40k körül lennének,vagy érdemes kivárni a vega kártyákat? :)

exertech001

Idézetet írta: Barnabás Dátum június 04, 2017, 11:42:42 DÉLELŐTT
Üdv.
r9 380-al vagy r9 280/x-el megérné bányászni ethereumot,amik használtan 30-40k körül lennének,vagy érdemes kivárni a vega kártyákat? :)
r9 280x zcash 290 gyári settings. ETH gyenge 12,5.

dexter

Most találtam "Sziasztok!
Eladóvá vált négy darab RX 480-as kártyám. Egyben szeretném őket eladni (300.000 huf) Két darab ASUS és két darab Gigabyte. Mind a négy kártya idén vásárolt, 2-3 hónapos! "   ezt is "Csak érdeklődöm, hogy 6 darab Sapphire RX 580-ra lenne igény egyben 450.000-ért?"    ;D

kutyamixi

Pont most akartam kérdezni,hogy rx 580-asokat lehet-e még kapni?