Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 15 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 08, 2017, 11:07:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 11:05:28 DÉLELŐTT
pedig az elpida memory a legjobb :))) vissza nem vittem volna!

Lehet a 3 Hynix-et cserélte elpida-ra..  ;D

egyes szamba beszelt ;) szerintem az elpida lesz :))

Anomatic

Idézetet írta: Uhura Dátum április 07, 2017, 10:24:40 DÉLUTÁN
Vegán: amúgy szerinted melyik a jobb 470 4 gb vagy 480 4 gb-vel vagy akkor már inkább 8GB ?
koszonom en most veletlen hozzajutottam 9 db hoz meg nem banyasztam soha most kezdek bele remelem jol teljesitenek. Mennyit lehet darabonkent kihozni veloluk?

Uhura

Idézetet írta: messimage Dátum április 08, 2017, 10:58:06 DÉLELŐTT
Csak érdekesség:


Tegnap vettem 4 db ASUS rx 470 strix 4gb ot, és 3 hynix volt, 1 pedig elpida. Visszavittem és szerencsére kicserélték. Minden egyezett, kivéve a csomagolása belülről és a kártya hátán egy apró felirat.

Meg tudnád adni a gyári számok memóriára utaló részét, hogy felvigyük az adatbankba? Előre is köszi.

Anomatic

Ha nem szamit a fogyasztas mit lehet kihozni egy powercolor rx470 4 gb bol? Nem vagyok jarta benne mi az a hatar ami nem karos a kartyanak. Fogyasztas nem lenyeg van egy hydram 8kw ig jo vgyok javaslom aki teheti ruhazzon be ra piszokjo

proziroxx

Idézetet írta: Anomatic Dátum április 08, 2017, 12:09:10 DÉLUTÁN
Fogyasztas nem lenyeg van egy hydram 8kw ig jo vgyok javaslom aki teheti ruhazzon be ra piszokjo
Ez mi, és hol lehet kapni? :D

drizzt_do_urden

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 08, 2017, 12:12:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Anomatic Dátum április 08, 2017, 12:09:10 DÉLUTÁN
Fogyasztas nem lenyeg van egy hydram 8kw ig jo vgyok javaslom aki teheti ruhazzon be ra piszokjo
Ez mi, és hol lehet kapni? :D

feltetelezem hogy viz/gattal mukodo aramfejleszto.

messimage

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 11:05:28 DÉLELŐTT
pedig az elpida memory a legjobb :))) vissza nem vittem volna!


Azt is meg tudja mondani valaki, hogy miért az Elpida a legjobb?:)

(amúgy az asus rx470 strix elpida verziója az egyetlen ahol nem találtam flash-t, nem lehet módosítani, szóval hiába jó, ha a hynixesek 28 al mennek, az meg 24 el)

Anomatic

Igen elfolyoviz generator 6 db targoncaaksiba taromim az aramot eredetileg foldezek fuszerpaprikazok es kint nehez az aramot megoldani igy van napelem es egy 8kw os hydra generator ilyenkor mar napi 24 ben uzemel kb 40szazalekos hatasfokkal gondoltam kihasznalnam, meg ugy alakult hogy hozzajutottam 9 db powercolorhoz igy most kezdem.

drizzt_do_urden

#448
Idézetet írta: messimage Dátum április 08, 2017, 12:45:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 11:05:28 DÉLELŐTT
pedig az elpida memory a legjobb :))) vissza nem vittem volna!


Azt is meg tudja mondani valaki, hogy miért az Elpida a legjobb?:)

(amúgy az asus rx470 strix elpida verziója az egyetlen ahol nem találtam flash-t, nem lehet módosítani, szóval hiába jó, ha a hynixesek 28 al mennek, az meg 24 el)

na latod epp ez az az elpida megy gyarilag 24 -el. a Hynix gyarilag meg alig 22 -t. az elpidat is lehet modolni. peldaul nekem is van modolt elpida romom, sajnos elpida memorias kartyam nincs :)

vagy hanem meg lehet csinalni a modolast HEX editorral. nehezebb de nem keptelenseg!

de nem kell mergelodni. a hynix is jo szoval ne idegeskedj ha visszadtad.

messimage

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 01:06:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: messimage Dátum április 08, 2017, 12:45:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 11:05:28 DÉLELŐTT
pedig az elpida memory a legjobb :))) vissza nem vittem volna!


Azt is meg tudja mondani valaki, hogy miért az Elpida a legjobb?:)

(amúgy az asus rx470 strix elpida verziója az egyetlen ahol nem találtam flash-t, nem lehet módosítani, szóval hiába jó, ha a hynixesek 28 al mennek, az meg 24 el)

na latod epp ez az az elpida megy gyarilag 24 -el. a Hynix gyarilag meg alig 22 -t. az elpidat is lehet modolni. peldaul nekem is van modolt elpida romom, sajnos elpida memorias kartyam nincs :)

vagy hanem meg lehet csinalni a modolast HEX editorral. nehezebb de nem keptelenseg!

Igen, lehet egy profi meg tudná oldani, de kifejezetten az ASUS strix elpidáját nem lehet, vagy sehol egy infó nincs róla. Már majdnem az egész internetet átnéztem :)

drizzt_do_urden

igy van neked konnyebb lesz a hynix memoriaval. en csak mondtam hogy az elpida amugy a legjobb memoria ami a piacon van. utana samsung meg hynix, micornt keruljetek! lehet modolni azt is de nagyon erzekeny kartyak. nehezen lehet hangolni oket fagynak mindenre!

Uhura

Idézetet írta: messimage Dátum április 08, 2017, 01:08:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 01:06:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: messimage Dátum április 08, 2017, 12:45:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 08, 2017, 11:05:28 DÉLELŐTT
pedig az elpida memory a legjobb :))) vissza nem vittem volna!


Azt is meg tudja mondani valaki, hogy miért az Elpida a legjobb?:)

(amúgy az asus rx470 strix elpida verziója az egyetlen ahol nem találtam flash-t, nem lehet módosítani, szóval hiába jó, ha a hynixesek 28 al mennek, az meg 24 el)

na latod epp ez az az elpida megy gyarilag 24 -el. a Hynix gyarilag meg alig 22 -t. az elpidat is lehet modolni. peldaul nekem is van modolt elpida romom, sajnos elpida memorias kartyam nincs :)

vagy hanem meg lehet csinalni a modolast HEX editorral. nehezebb de nem keptelenseg!

Igen, lehet egy profi meg tudná oldani, de kifejezetten az ASUS strix elpidáját nem lehet, vagy sehol egy infó nincs róla. Már majdnem az egész internetet átnéztem :)

El tudnád küldeni az elpidás és hynixes memóriákkal szerelt kártyák gyári számait ?

Anomatic

Lehet buta kerdes de kezdo vagyok. Kartyakat vegyiteni lehet? Powercolor kartyaim vannak es szeretnek meg vasarolni de nem talalok eladot csak msit

messimage

Lehet, nálam is 2 féle van, de arra figyelj, hogy a memóriájuk egy fajta legyen. Legalábbis ha flasheled, nagyon megkönnyíti a dolgod.

Uhura

Idézetet írta: Anomatic Dátum április 08, 2017, 02:11:32 DÉLUTÁN
Lehet buta kerdes de kezdo vagyok. Kartyakat vegyiteni lehet? Powercolor kartyaim vannak es szeretnek meg vasarolni de nem talalok eladot csak msit

Lennél olyan jó és a VGA kártyák memória típusai adatbanja c topicba beírnád a gyári számokat meg a memória típusokat és akkor power colorról is lenne valami adat. Előre is köszi.

Anomatic

Termeszetesen nem gond legkesobb hetfon megirom mindenkeppen !!! Aki pedig hydraepitesbe kezdene tudok segiteni hiszen ha nincs aramkoltseg tobb a le :)

kidface

Idézetet írta: Anomatic Dátum április 08, 2017, 03:34:23 DÉLUTÁN
Termeszetesen nem gond legkesobb hetfon megirom mindenkeppen !!! Aki pedig hydraepitesbe kezdene tudok segiteni hiszen ha nincs aramkoltseg tobb a le :)
Ide irhatnal rola egy kicsit, hogy kepben legyunk:
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=89.0

Mulder

Ma a megint meghalt egy Shappire RX470 4gb nitro+ kártyám, ez már a második ami meghall ebből a típusból. A másik is ugyan ilyen van sőt egy szériából valóak.. (299-1E347) Nem voltak se modolva se húzva. Megint garizhatom le kb 1 hónap mire lesz helyette másik.

fpeter

Idézetet írta: Mulder Dátum április 08, 2017, 07:52:05 DÉLUTÁN
Ma a megint meghalt egy Shappire RX470 4gb nitro+ kártyám, ez már a második ami meghall ebből a típusból. A másik is ugyan ilyen van sőt egy szériából valóak.. (299-1E347) Nem voltak se modolva se húzva. Megint garizhatom le kb 1 hónap mire lesz helyette másik.
Dual mining vagy sima ment rajta? Kb milyen hőmérsékleten ment a gpu/vrm? Milyen táp hajtotta, nem lehet az a bűnös? Egyszerűen csak többé nem látszik vagy égésnyom, elfüstölt alkatrész is van? (szag)
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

Mulder

Idézetet írta: fpeter Dátum április 08, 2017, 08:31:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 08, 2017, 07:52:05 DÉLUTÁN
Ma a megint meghalt egy Shappire RX470 4gb nitro+ kártyám, ez már a második ami meghall ebből a típusból. A másik is ugyan ilyen van sőt egy szériából valóak.. (299-1E347) Nem voltak se modolva se húzva. Megint garizhatom le kb 1 hónap mire lesz helyette másik.
Dual mining vagy sima ment rajta? Kb milyen hőmérsékleten ment a gpu/vrm? Milyen táp hajtotta, nem lehet az a bűnös? Egyszerűen csak többé nem látszik vagy égésnyom, elfüstölt alkatrész is van? (szag)

zec-et bányászott épp mikor elszállt de eth bányászatnál mindig kikapcsoltam a dual miningot, nem tetszett, hogy ennyire melegíti a kártyákat. Nem volt se füstös szag se égésnyom, a kártyák 70 fokon mennek 50-60%os ventikkel, vrm kb 76 fokos max 80. Táp egy FSP hyper M 700, de csak 2 kártyát hajt.