Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 25 Vendégek van a témában

Pierre

Idéz
Az MSI 470 8GB on is ugyanugy Micron memoria lett volna.
Az Asusnak is tokeletesen be lehet loni a fogyasztasat.

Akkor igazából semmi hátrányom nem lett ilyen téren az ASUS kártyával. Esetleg az ASIC lett volna jobb az MSI kártyán, de amint olvastam a fórumon, az is lutri hogy milyent fog ki az ember. Működésére mondjuk abszolút nincs panaszom, eddig legalábbis. 3 napja megállás nélkül csattog szorgalmasan a csákány :) Stabilan hozza az elvárt értékeket is, hűtése is jó szerintem. 65C fokra állítottam a célhőmérsékletet, ezt tartja is szépen 56-60%-os venti fordulat mellett, szerencsére nem egy hangos technika.

Igore

Ezek közül melyiket lenne érdemes megvenni?

SAPPHIRE PULSE Radeon RX 570 OC 4GB
GIGABYTE RX 570 GAMING 4GB
GIGABYTE AORUS RX 570 4GB

hoppus

egy hozzáértő vagy sokat tapasztalt megtudja mondani miért jó/nem jó ha van backplate a kártya hátulján?

én annyit vettem észre, hogy jobb a hűtése a backplate-es kártyáimnak de lehet ez a kártyatípúsok különbsége miatt is van. Főként a VRM hőmérsékelt észrevehetően alacsonyabb. Ennyi lenne az előny vagy máshol keresendő a válasz?

proziroxx

Idézetet írta: hoppus Dátum április 20, 2017, 12:18:25 DÉLUTÁN
egy hozzáértő vagy sokat tapasztalt megtudja mondani miért jó/nem jó ha van backplate a kártya hátulján?

én annyit vettem észre, hogy jobb a hűtése a backplate-es kártyáimnak de lehet ez a kártyatípúsok különbsége miatt is van. Főként a VRM hőmérsékelt észrevehetően alacsonyabb. Ennyi lenne az előny vagy máshol keresendő a válasz?
Tudtommal elsődleges célja a nyáklap fizikai védelme, illetve hűtése. Másodsorban meg talán jobban néz ki. :D

Til

Mit szoltok.a pc webshopok kituno strategiaihoz?
Ujra lehet kapni az msi rx470 gaming x 4gb potom 80 ezer.
:)
C:\> del c:\command.com

Mulder

Idézetet írta: Til Dátum április 20, 2017, 02:22:57 DÉLUTÁN
Mit szoltok.a pc webshopok kituno strategiaihoz?
Ujra lehet kapni az msi rx470 gaming x 4gb potom 80 ezer.
:)

jézusom :D

raffiakötö

Idézetet írta: Mulder Dátum április 20, 2017, 02:32:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum április 20, 2017, 02:22:57 DÉLUTÁN
Mit szoltok.a pc webshopok kituno strategiaihoz?
Ujra lehet kapni az msi rx470 gaming x 4gb potom 80 ezer.
:)

jézusom :D

Tuti követik a fórumot... :D

kidface

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 20, 2017, 12:20:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum április 20, 2017, 12:18:25 DÉLUTÁN
egy hozzáértő vagy sokat tapasztalt megtudja mondani miért jó/nem jó ha van backplate a kártya hátulján?

én annyit vettem észre, hogy jobb a hűtése a backplate-es kártyáimnak de lehet ez a kártyatípúsok különbsége miatt is van. Főként a VRM hőmérsékelt észrevehetően alacsonyabb. Ennyi lenne az előny vagy máshol keresendő a válasz?
Tudtommal elsődleges célja a nyáklap fizikai védelme, illetve hűtése. Másodsorban meg talán jobban néz ki. :D

Ved meg jol nez ki, ennyi! :)

exertech001

Nagy AMD kavalkádba lehet elíndítok egy Nvidia RIG-et. De fogalmam sincs e téren a dolgokról. Legolcsóbb 1070 térül meg a leggyorsabban az Nvidia kártyák közül?

Uhura

Idézetet írta: Til Dátum április 20, 2017, 02:22:57 DÉLUTÁN
Mit szoltok.a pc webshopok kituno strategiaihoz?
Ujra lehet kapni az msi rx470 gaming x 4gb potom 80 ezer.
:)

De mindezt úgy, hogy az egyik ma értesített, hogy a megrendelt 2 db kártyát (2x72e) készlet hiány miatt nem tudja kiszolgálni így törölte a rendelést , utána jött 1 óra múlva az üzenet, hogy a készlet jelzést szerint újra van kártya 86 bruttóért. :)

Anomatic

Esetleg van vkinek asus rx 480 4 g dual ja? Mennyire jo ez a kari?

qwe92

Akkor egy forintot nem vesztett az árából msi rx470 gaming x 4gb 66ezerért vettem januárban 12db-ot :)
Persze ez semmit sem jelent.

raffiakötö

PCx.hu-n tegnap déletőtt nem volt Msi rx470 de délutánra lett csak az ára könnyezve tett meg 80ezer... olcsóbb volt a shappire rx480 4gb majdnem 10ezerrel.... :) :)

raffiakötö

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 20, 2017, 07:05:44 DÉLUTÁN
Nagy AMD kavalkádba lehet elíndítok egy Nvidia RIG-et. De fogalmam sincs e téren a dolgokról. Legolcsóbb 1070 térül meg a leggyorsabban az Nvidia kártyák közül?

Ahogy láttam a 1070 dupla annyit hashel zecen minta 470 "jó" fogyasztás mellett viszont dupla annyiba is kerül...

jzsolt

Én is tervezek egy nvidiás gépet összetákolni ZEC-re meg FTC-re. az ok, hogy a legjobb chip a 1070. De melyik márka? Mennyi ram? Ha úgy választok, hogy a legolcsóbb 1070-est ami csak létezik, legyen az bármilyen márka is, azzal HR-ben ugyan ott leszek, mint egy másfélszer drágább márkával?

MSI VIDEOKÁRTYA PCI-EX16X NVIDIA GTX 1070 AERO 8GB DDR5 OC

Ilyet találtam kb 95 nettóért. Vélemény?

Tiba

Erről valakinek vélemény / tapasztalat?
Jövő 7en tudnék venni ilyeneket:
GIGABYTE RX 570 GAMING 4GB

drizzt_do_urden


hoppus

hiába irja ott hogy a világ átbaszása. jelenleg olcsobb az 570 mint a megmaradt néhány darab 470

Csongor

#578
Udv!
Ma megerkezett 3db szep uj videokartyam, ASUS Strix RX470 8gb-osak. Betettem a gepbe, hogy toltsek fel rajuk uj BIOS-t, es GPU-Z-ben latom, hogy Micron memosiaval jottek, mind a 3.
A Micron memoriasokkal tenyleg semmit sem lehet kezdeni? Semmi megoldas nincs, hogy a hashrate-et megemeljem rajtuk? A Watttoolban sem tudok semmi beallitast modositani, adatokat sem mutat.