Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 23 Vendégek van a témában

KHaSH

#1020
Sziasztok, most kezdem az éter bányászatot és két kártya között vacilálok, melyik a jobb etheriumra?
duplán venném őket:
EVGA NVIDIA GeForce GTX 1060 Superclocked Gaming 6 GB GDDR5
vagy a
ASUS Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PCI Express 3.0 Graphics Card - Black

Köszi

Székely Vegán

Idézetet írta: KHaSH Dátum június 13, 2017, 04:57:32 DÉLUTÁN
Sziasztok kezdem az éter bányászatot és két kártya között vacilálok, melyik a jobb etheriumra?
duplán venném őket:
EVGA NVIDIA GeForce GTX 1060 Superclocked Gaming 6 GB GDDR5
vagy a
ASUS Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PCI Express 3.0 Graphics Card - Black

Köszi

Amelyiket lehet kapni.. az RX500 ki van fogyva világszerte, még akkor is ha némely webshop listázza hogy van... miután rendelsz jön a válasz email hogy sajnáljuk de nincs..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

KHaSH

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 05:05:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: KHaSH Dátum június 13, 2017, 04:57:32 DÉLUTÁN
Sziasztok kezdem az éter bányászatot és két kártya között vacilálok, melyik a jobb etheriumra?
duplán venném őket:
EVGA NVIDIA GeForce GTX 1060 Superclocked Gaming 6 GB GDDR5
vagy a
ASUS Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PCI Express 3.0 Graphics Card - Black

Köszi

Amelyiket lehet kapni.. az RX500 ki van fogyva világszerte, még akkor is ha némely webshop listázza hogy van... miután rendelsz jön a válasz email hogy sajnáljuk de nincs..

Munkatárs eladja az NVidiat ő játékra használta, mennyi lehet a különbség teljesítményben a két kari között 580 4GB ra 27 1060 6 GB ra 22 t találtam hashben.

Székely Vegán

Idézetet írta: KHaSH Dátum június 13, 2017, 05:13:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 05:05:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: KHaSH Dátum június 13, 2017, 04:57:32 DÉLUTÁN
Sziasztok kezdem az éter bányászatot és két kártya között vacilálok, melyik a jobb etheriumra?
duplán venném őket:
EVGA NVIDIA GeForce GTX 1060 Superclocked Gaming 6 GB GDDR5
vagy a
ASUS Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PCI Express 3.0 Graphics Card - Black

Köszi

Amelyiket lehet kapni.. az RX500 ki van fogyva világszerte, még akkor is ha némely webshop listázza hogy van... miután rendelsz jön a válasz email hogy sajnáljuk de nincs..

Munkatárs eladja az NVidiat ő játékra használta, mennyi lehet a különbség teljesítményben a két kari között 580 4GB ra 27 1060 6 GB ra 22 t találtam hashben.

Akkó vegyed meg gyorsan, ne is gondolkozz! Aztán majd veszel néhány 1060-ast is.. mert ha egyszer a bányász vírus beléd űl akkor már többé nincs megállás..  ;D
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Hanics

Halihó.

Adott jelenleg 2db GTX1060-s kártya, abból is a Gigabyte GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3G. Alap beállításokkal a Claymore hoz olyan 18-19Mh/s -t kártyánként.
Ha felrántom a memória órajelét akkor eltudom kenni a kártyák száját olyan 24-25Mh/s-re

Viszont itt nem merem úgy hagyni.

Valakinek van valami jó kis beállítási ötlete a kártyákra vagy maradjon alapon?

Előre is köszönöm!

mapege

Sziasztok, milyen kártyára érdemes szerintetek beruházni ami ár-érték arányban úgy veri a plafont?

PeeT

Idézetet írta: Hanics Dátum június 13, 2017, 05:21:07 DÉLUTÁN
Halihó.

Adott jelenleg 2db GTX1060-s kártya, abból is a Gigabyte GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3G. Alap beállításokkal a Claymore hoz olyan 18-19Mh/s -t kártyánként.
Ha felrántom a memória órajelét akkor eltudom kenni a kártyák száját olyan 24-25Mh/s-re

Viszont itt nem merem úgy hagyni.

Valakinek van valami jó kis beállítási ötlete a kártyákra vagy maradjon alapon?

Előre is köszönöm!

Nekem hetek óta megy 2db asus 1060 3gb dual 75%pwr/66° temp limittel core +150 / mem +900 -as beállításokkal, 23 ETH/115 PASC 90W fogyasztás mellett, (nem falból mérve) meg se kottyan nekik.

Székely Vegán

Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

kolieee

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:D
2 rigen eddig megvan a harmadik epp most keszul eleg kemeny lessz ma jot egy rx 470 shapire nitro vettem egy gtx 1070 meg egy gtx 1060 6gb
Akarik meg egy amd riget lehet  460 al lessz feltoltve.
Erzekelitek hogy a gtx 1070 milyen utemben fogy ?
Konkretan a b&h ben mar nem lehet kapni  ma vettem ott gtx 1060  6gb zotac 1 ventiset es en hoztam el az utolsot orulet

Hanics


Én érzékelem rendesen Aqua Elektromax-nál dolgozom és napi szinten jönnek kártyákért, van hogy egy embernek 18db Asus Dual 1060-s van lefoglalva. Sőt már tegnap jöttek Szerbiából is, hogy neki kell zöld áfa papíros vagy 1060 vagy 1070 :D

Mondom any*d nekem is kellenek kártyák :D

Székely Vegán

Idézetet írta: kolieee Dátum június 14, 2017, 06:35:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:D
2 rigen eddig megvan a harmadik epp most keszul eleg kemeny lessz ma jot egy rx 470 shapire nitro vettem egy gtx 1070 meg egy gtx 1060 6gb
Akarik meg egy amd riget lehet  460 al lessz feltoltve.
Erzekelitek hogy a gtx 1070 milyen utemben fogy ?
Konkretan a b&h ben mar nem lehet kapni  ma vettem ott gtx 1060  6gb zotac 1 ventiset es en hoztam el az utolsot orulet

Őrület.. ki fog fogyni az összes GTX is.. a gamerek kitépik a hajukat lol..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

FrenkyAti

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 08:32:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kolieee Dátum június 14, 2017, 06:35:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:D
2 rigen eddig megvan a harmadik epp most keszul eleg kemeny lessz ma jot egy rx 470 shapire nitro vettem egy gtx 1070 meg egy gtx 1060 6gb
Akarik meg egy amd riget lehet  460 al lessz feltoltve.
Erzekelitek hogy a gtx 1070 milyen utemben fogy ?
Konkretan a b&h ben mar nem lehet kapni  ma vettem ott gtx 1060  6gb zotac 1 ventiset es en hoztam el az utolsot orulet

Őrület.. ki fog fogyni az összes GTX is.. a gamerek kitépik a hajukat lol..
Már 460 as is ritka mint a fehér holló. Mindenhol csak előjegyezhető.

Uhura

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum június 14, 2017, 09:17:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 08:32:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kolieee Dátum június 14, 2017, 06:35:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


:D
2 rigen eddig megvan a harmadik epp most keszul eleg kemeny lessz ma jot egy rx 470 shapire nitro vettem egy gtx 1070 meg egy gtx 1060 6gb
Akarik meg egy amd riget lehet  460 al lessz feltoltve.
Erzekelitek hogy a gtx 1070 milyen utemben fogy ?
Konkretan a b&h ben mar nem lehet kapni  ma vettem ott gtx 1060  6gb zotac 1 ventiset es en hoztam el az utolsot orulet

Őrület.. ki fog fogyni az összes GTX is.. a gamerek kitépik a hajukat lol..
Már 460 as is ritka mint a fehér holló. Mindenhol csak előjegyezhető.

Ja meg a cégek is szórakoznak. A honlapon, raktáron - készleten van megrendeled, Össze vissza visszaigazolja majd küld egy levelet 2 nap múlva, bocsi hülyeséget küldött a rendszer a beérkezés bizonytalan. Magyarán eladta másnak pultból. Ezt már 4x játszotta meg vele 5 cég, és minden esetben csak azok ahol nem lehetett kártyával fizetni, csak kp-ban.

rower015

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Jajj Vega!....
Beültetted a fülembe a bogarat. :)
Egy ideje ismerkedek a bányászattal.
Szerencsére van nagykereskedő ismerősöm így 5db VGA Gigabyte PCIe AMD RX 460 4GB GDDR5 - GV-RX460WF2OC-4GD kártyát küldik nekem jövő héten hétfőn.
Azt mondják lehet marad 1-2db AL ASRock s1150 H81 PRO BTC R2.0 is, de kicsi rá az esély. Mert sáska módjára vásárolják fel ezeket a lapokat.
Ezzel kezdetét veszi az első bányarém építése!
Jó szerencsét Srácok! :)

Uhura

Amúgy szerintem az AMD és az NVIDIA is nagyon egyszerűen fogja elérni , hogy a játékosoknak jusson kártya miközben a bányászok hoppon maradnak.

Megfogja és minden kártyához ad 2-3 játékot 20% kedvezménnyel. Vagyis nem lesz bányász aki 6 db Call of dutty-t meg még másik 2 játékot megvesz +25-35e ft-ért amikor magas áron jönnek a kártyák csak azért , hogy legyen kártyája. Az elején még lehet de után amikor a másod piacra kerül a sok játék és semmi ára nem lesz vég is lesz ennek.

GH

Az egyik nagyker az éjszakai félbehagyott rendelésem törölte és eladta másnak, persze 8 db vga olt. Az elmúlt 15 év alatt soha nem tett ilyet , de most ....
a nagyker  étrékesítők is átcsaptak bányásznak.. :(
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Mulder

kíváncsi vagyok meddig fog tartani ez a kártya nélküliség, most sikerült vennem pár gigabyte 1070 minit külföldről, de jobban örültem volna, ha itthonról veszem :).

Mulder

Idézetet írta: GH Dátum június 14, 2017, 12:18:41 DÉLUTÁN
Az egyik nagyker az éjszakai félbehagyott rendelésem törölte és eladta másnak, persze 8 db vga olt. Az elmúlt 15 év alatt soha nem tett ilyet , de most ....
a nagyker  étrékesítők is átcsaptak bányásznak.. :(

nekem 6db rx 570em adta el a bolt másnak mert várattam őket egy fél órát...

Uhura

Idézetet írta: Mulder Dátum június 14, 2017, 12:25:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum június 14, 2017, 12:18:41 DÉLUTÁN
Az egyik nagyker az éjszakai félbehagyott rendelésem törölte és eladta másnak, persze 8 db vga olt. Az elmúlt 15 év alatt soha nem tett ilyet , de most ....
a nagyker  étrékesítők is átcsaptak bányásznak.. :(

nekem 6db rx 570em adta el a bolt másnak mert várattam őket egy fél órát...

Az azért nem semmi, persze ha túl kínálat lenne rögtön rádvágták volna az egész árat, ha bejelented az átvétel előtt fél órával, hogy bocsi még sem kell. :)

Amúgy mint mondtak , sorry .. gyorsabb volt a másik csóka. Nekem a hardverapón volt ilyen , mondtam a gyereknek kb. 2 napos eszmecsere és egyeztetés után amikor az első pillanatban megmondtam neki, hogy kell és elviszem csak az átadást és fizetést egyeztettük,  - délelőtt 10 kor - kell a cucc, ha kell elutalom előre a pénzt és jegelje  , holnap reggel megyek érte. Erre este 20-kor írja, hogy jött egy csóka 16-kor és elvitte. Mondom ecsém akkor minek a jegelés, a megbeszélés, a foglalás meg minden ... erre ő: aki hamarabb idejön érte azé... :D mondom LOL

Egyenlőre pl.: scan-nél vannak cucok újra - 460, stb. - igaz a 5xx szériából mind csak pre orderben.  Ahogy az alaplapból is úgy volt nem lesz vége mert nem gyártanak , aztán innen onnan csak beesik 100-200 db. Lehet látni pár fehér holott a kicsikből meg a gtx-ekből de a magyar webshopok simán beszedhettek volna 1-2 millás büntiket párszor a szemét hozzállásuk miatt.

c30ng1

#1039
Udv ti sok sok tobbi mind :)

A kerdesem az lenne (es nagyon koszonom ha olyan banyasz valaszol akinek pont ilyen kartyaja van)
hogy ez a kartya megfelel e  eth es zec banyaszathoz?
ASUS GeForce GTX 1050ti ROG Strix 4GB DDR5 Graphics Card
Elmeletileg 6 db osszetudok vasarolni az orszagbol :) Ez lenne a B tervem.

Az A terv:
Rendeltem egy riget,jovohetre igertek,ha nem jon ossze a rig akkor epitek sajatot es most csak a fent emlitett kartyakat tudom beszerezni

Hala es koszonet meg egy tal szekelykaposzta a hozzaszoloknak!