Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Mulder

Idézetet írta: Uhura Dátum június 14, 2017, 12:38:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum június 14, 2017, 12:25:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum június 14, 2017, 12:18:41 DÉLUTÁN
Az egyik nagyker az éjszakai félbehagyott rendelésem törölte és eladta másnak, persze 8 db vga olt. Az elmúlt 15 év alatt soha nem tett ilyet , de most ....
a nagyker  étrékesítők is átcsaptak bányásznak.. :(

nekem 6db rx 570em adta el a bolt másnak mert várattam őket egy fél órát...

Az azért nem semmi, persze ha túl kínálat lenne rögtön rádvágták volna az egész árat, ha bejelented az átvétel előtt fél órával, hogy bocsi még sem kell. :)

Amúgy mint mondtak , sorry .. gyorsabb volt a másik csóka. Nekem a hardverapón volt ilyen , mondtam a gyereknek kb. 2 napos eszmecsere és egyeztetés után amikor az első pillanatban megmondtam neki, hogy kell és elviszem csak az átadást és fizetést egyeztettük,  - délelőtt 10 kor - kell a cucc, ha kell elutalom előre a pénzt és jegelje  , holnap reggel megyek érte. Erre este 20-kor írja, hogy jött egy csóka 16-kor és elvitte. Mondom ecsém akkor minek a jegelés, a megbeszélés, a foglalás meg minden ... erre ő: aki hamarabb idejön érte azé... :D mondom LOL

Egyenlőre pl.: scan-nél vannak cucok újra - 460, stb. - igaz a 5xx szériából mind csak pre orderben.  Ahogy az alaplapból is úgy volt nem lesz vége mert nem gyártanak , aztán innen onnan csak beesik 100-200 db. Lehet látni pár fehér holott a kicsikből meg a gtx-ekből de a magyar webshopok simán beszedhettek volna 1-2 millás büntiket párszor a szemét hozzállásuk miatt.

csak annyi volt a válaszuk, mikor vissza lett telózva, hogy sajnos elkeltek, csak azért nem kezdtem el balhézni velük, mert benn van rendelésben náluk 5 db asus 1070 dual amit holnap adnak fel... :D Gondolom valaki bement a boltba és kp-ben kiperkálta, így nem kellett vele szenvedni, postázni stb...

De tényleg nagy királyok lettek most, hogy hiánycikk van. Rendeltem pár tápot, ahogy leadtam a rendelést felemelkedett az ára 3-4e ftal érdekes módon.

Uhura

1050-eset szerintem ne vegyél legalább 1060-asat, abból is inkább ha lehet a 6 GB-set

c30ng1

oke,koszi a valasz.Gondolom akkor ennek a teljesitmenye elhanyagolhatoan gyenge.

Szinte egy darab RX 470/480.-as kartya sincs az orszagban.
Mar a CEX boltokat is megnezem,ott hasznalt kartyak vannak,de alig talni ott is valamit

Nem lesz ez egyszeru menet :) Januar februarig tervezek 10 riget felepiteni,megvenni.6 kartya/riggel.
Most ott tartok hogy 21re rendeltem meg a vezetekes netet,mert a wifis ha jol tudom nem megfelelo.
Nem fogok unatkozni :) Most elmegyek es veszek egy furot :D :D



marshall

Ha vannak itt szlovakiaban elo magyarok akkor most kaptam a mailt hogy van nekik ujra kartya

http://www.pcmania.sk/produkt/886-herne-graficke-karty/20733650/



multkor rendeltem megerkezett elphidia memoria es szepen megy

c30ng1

Hu ez de vagany :) Siman rendelek toluk ha nem jon meg a rigem a jovoheten.

A srac akitol rendelnem az elso rigem, 600 db kartyat vett, penteken vagy hetfon er el hozza az aru,es meg 1-2 nap mire osszerakja,installalja,kiprobalja. 2500€ ker erte es ether banyaszatnal kb 165mh/s lesz a teljesitmenye.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 03:06:21 DÉLUTÁN
Hu ez de vagany :) Siman rendelek toluk ha nem jon meg a rigem a jovoheten.

A srac akitol rendelnem az elso rigem, 600 db kartyat vett, penteken vagy hetfon er el hozza az aru,es meg 1-2 nap mire osszerakja,installalja,kiprobalja. 2500€ ker erte es ether banyaszatnal kb 165mh/s lesz a teljesitmenye.

remelem elore nem fizettel :))

marshall

Idézetet írta: ddu Dátum június 14, 2017, 03:15:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 03:06:21 DÉLUTÁN
Hu ez de vagany :) Siman rendelek toluk ha nem jon meg a rigem a jovoheten.

A srac akitol rendelnem az elso rigem, 600 db kartyat vett, penteken vagy hetfon er el hozza az aru,es meg 1-2 nap mire osszerakja,installalja,kiprobalja. 2500€ ker erte es ether banyaszatnal kb 165mh/s lesz a teljesitmenye.

remelem elore nem fizettel :))

es mielott megveszed teszteld le nehogy valami sittes alkatreszt kapj

Székely Vegán

Idézetet írta: rower015 Dátum június 14, 2017, 10:10:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 05:13:04 DÉLELŐTT
Zsiga bá elég ügyesn hessel! RX 460 Gigabyte 4GB Micron ramos, 12Mh semmi állitás nélkül:


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wwFy03kB7sY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Jajj Vega!....
Beültetted a fülembe a bogarat. :)
Egy ideje ismerkedek a bányászattal.
Szerencsére van nagykereskedő ismerősöm így 5db VGA Gigabyte PCIe AMD RX 460 4GB GDDR5 - GV-RX460WF2OC-4GD kártyát küldik nekem jövő héten hétfőn.
Azt mondják lehet marad 1-2db AL ASRock s1150 H81 PRO BTC R2.0 is, de kicsi rá az esély. Mert sáska módjára vásárolják fel ezeket a lapokat.
Ezzel kezdetét veszi az első bányarém építése!
Jó szerencsét Srácok! :)

Hehe.. a bányász vírus beléd ült.. most már nincs menekvés.. csákányfüggő leszel egy életen át!!  ;D
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Lancer


c30ng1

Idézetet írta: marshall Dátum június 14, 2017, 03:16:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 14, 2017, 03:15:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 03:06:21 DÉLUTÁN
Hu ez de vagany :) Siman rendelek toluk ha nem jon meg a rigem a jovoheten.

A srac akitol rendelnem az elso rigem, 600 db kartyat vett, penteken vagy hetfon er el hozza az aru,es meg 1-2 nap mire osszerakja,installalja,kiprobalja. 2500€ ker erte es ether banyaszatnal kb 165mh/s lesz a teljesitmenye.

remelem elore nem fizettel :))

es mielott megveszed teszteld le nehogy valami sittes alkatreszt kapj


Nem dehogy,ez nekem sok penz nagyon.
Beszeltem parszor a sraccal telon,megpokoltam a facebookon :D es utana elmentem oda ahol lakik egeszen az esszakir hatarig.
Mult penteken talalkoztunk egy dumaltunk egy felorat.Szimpatikus a pofa amugy.
Mondtam neki hogy nekem az lenne a tuti hogy szemelyes atvetel es fizetes.Nem szeretnek beleszaladni valami zuros uzletbe.Akkor es ott mindenben ugytunt megegyeztunk.Majd jovoheten kiderul hogy vegzodik ez a fejezet :)

a srac a kepen

Til

2db rx460 4gb (80ezer/2db) vs 1db gtx1060 6gb(90/1db)
Szerintetek melyik a jobb valasztas?
C:\> del c:\command.com

Artthur

#1051
Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 07:16:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: marshall Dátum június 14, 2017, 03:16:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 14, 2017, 03:15:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 03:06:21 DÉLUTÁN
Hu ez de vagany :) Siman rendelek toluk ha nem jon meg a rigem a jovoheten.

A srac akitol rendelnem az elso rigem, 600 db kartyat vett, penteken vagy hetfon er el hozza az aru,es meg 1-2 nap mire osszerakja,installalja,kiprobalja. 2500€ ker erte es ether banyaszatnal kb 165mh/s lesz a teljesitmenye.

remelem elore nem fizettel :))

es mielott megveszed teszteld le nehogy valami sittes alkatreszt kapj


Nem dehogy,ez nekem sok penz nagyon.
Beszeltem parszor a sraccal telon,megpokoltam a facebookon :D es utana elmentem oda ahol lakik egeszen az esszakir hatarig.
Mult penteken talalkoztunk egy dumaltunk egy felorat.Szimpatikus a pofa amugy.
Mondtam neki hogy nekem az lenne a tuti hogy szemelyes atvetel es fizetes.Nem szeretnek beleszaladni valami zuros uzletbe.Akkor es ott mindenben ugytunt megegyeztunk.Majd jovoheten kiderul hogy vegzodik ez a fejezet :)

a srac a kepen
Na ez a srac cseszett at! Guntis Vitolin, rendeltem tole 2db EVGA 1300 as tapot es kuldott helyette 2db 1200as kolinket. Ha talalkozol vele legyszives emlitsd meg neki hogy az egyik haverod nincs megelegedve a szolgaltatasaval. Mar 2 hete nem erti meg hogy kuldjon dhl futart hogy visszakuldhessem neki a tapokat es cserelje ki EVGA ra de nem erti meg... Kozel allok hozza hogy a garazsa ele rendelek neki egy teherautonyi trágyát...

c30ng1

NA ezert fasza az ilyen forum,ossze ernek a szalak :)
O az,Guntis,igen.
Rakerdezhetek tole hogy mi volt ezzel a szitu ha talalkozok vele jovoheten.
Es te Magyarorszagrol rendeltel cuccot tole? Hogy talaltad meg pont ot?
Nekem ugytunik o itt az ireknel az egyetlen aki ezzel foglalkozik.
Lehet en leszek a masodik :) :D
A megrendelesed megvan meg? screenshoot vagy valami? Segitsek valamiben?Leirni, megfogalmazni,stb?

Artthur

Idézetet írta: c30ng1 Dátum június 14, 2017, 08:30:36 DÉLUTÁN
NA ezert fasza az ilyen forum,ossze ernek a szalak :)
O az,Guntis,igen.
Rakerdezhetek tole hogy mi volt ezzel a szitu ha talalkozok vele jovoheten.
Es te Magyarorszagrol rendeltel cuccot tole? Hogy talaltad meg pont ot?
Nekem ugytunik o itt az ireknel az egyetlen aki ezzel foglalkozik.
Lehet en leszek a masodik :) :D
A megrendelesed megvan meg? screenshoot vagy valami? Segitsek valamiben?Leirni, megfogalmazni,stb?
Privatban radirok majd, en arra gondolok hogy nincs ideje foglalkozni a problemammal. Amugy meg regen risereket rendeltem tole 3 alkalommal is es korrekt volt de most arra gondoltam hogy bezarja a businesst es lehuz mindenkit akit tud.
Hungaryba rendeltem btcert minden igazolas megvan rendelesi szamokkal, fotokkal amiket csatoltam is neki de nem erti! ...

banda

Nem találtam semmit róla a fórumon, ezért megkérdezem: AMD-t és NVidiát lehet vegyesen egy rigben üzemeltetni vagy teljesen halott ötlet?

Köszi!

Székely Vegán

Idézetet írta: banda Dátum június 15, 2017, 06:36:42 DÉLELŐTT
Nem találtam semmit róla a fórumon, ezért megkérdezem: AMD-t és NVidiát lehet vegyesen egy rigben üzemeltetni vagy teljesen halott ötlet?

Köszi!

Elméletileg lehet, de van amikor a gyakorlatban nem mükszik..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Randalph

Sziasztok!

RX560-ról mi a vélemény? Érdemes belőle riget építeni?

Üdv

bacsoka

Idézetet írta: Randalph Dátum június 15, 2017, 09:58:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!

RX560-ról mi a vélemény? Érdemes belőle riget építeni?

Üdv
Ez engem is érdekelne, főleg ha valakinek van vele tapasztalata.

exertech001

Idézetet írta: bacsoka Dátum június 15, 2017, 10:02:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Randalph Dátum június 15, 2017, 09:58:21 DÉLELŐTT
Sziasztok!

RX560-ról mi a vélemény? Érdemes belőle riget építeni?

Üdv
Ez engem is érdekelne, főleg ha valakinek van vele tapasztalata.
úgy olvastam, nem. ezért ki sem bontottam, visszaküldtem. Engem is érdekelne tapasztalati infó, mert kitudja miket írnak ezek a külföldiek :)

sankoran

Be is fejezhetitek a bányászást, nem értitek a lényegét.