Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

VGA választás bányászathoz

Indította Roller, december 02, 2016, 12:27:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 04:26:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:22:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 04:19:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:15:12 DÉLUTÁN
ketlem, hogy az amazon elkuldi neked mint gift! esetleg ha megveteted amerikaba es ok tovabb kuldik. es a garancia ervenyes lenne vajon europaba is? meg tudod oldani, hogy felvallaljak? ha meg veletlenul bevamoljak nem csinaltal semmit! ne is beszelve arrol kb 3 - 4 het amig ideer!

Végig vittem a megrendelést a fizetésénél tartok. Ingyenes a szállítás MO-ra. 7-9 nap alatt itt van. Garancia pedig érvényes. Ingyen feladhatom és ingyen visszaküldik. Amazonon van 1 ilyen menüpont ahol ezt ki tudom választani a garanciát stb utána néztem rendesen a dolognak. A fizetés előtt kérdi meg hogy hogy szeretnéd vásárolni és ajándékkép is fel lehet adni az van oda írva. GIFT stb.

jelenleg hiányzik még a pénz hogy megrendeljem 10 körül lesz aktuális.

drukkolok, hogy ugy legyen! van rebate is 25$ de feltetelezem, hogy az csak amerikaba ervenyes!

de amugy jol olvass utana az ajandek resznek, nehogy csak arra ertse az ajandekot, becsomagolja szepen. Giftwrap? majd ird meg, ha minden jol sikerult!

Andre

Hát ha ezt az RX470est ennyiért meg tudnánk rendelni az amazonról az nagyon jó lenne. (postakoltség és vám nélkul persze :-) )

boti123

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:32:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 04:26:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:22:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 04:19:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:15:12 DÉLUTÁN
ketlem, hogy az amazon elkuldi neked mint gift! esetleg ha megveteted amerikaba es ok tovabb kuldik. es a garancia ervenyes lenne vajon europaba is? meg tudod oldani, hogy felvallaljak? ha meg veletlenul bevamoljak nem csinaltal semmit! ne is beszelve arrol kb 3 - 4 het amig ideer!

Végig vittem a megrendelést a fizetésénél tartok. Ingyenes a szállítás MO-ra. 7-9 nap alatt itt van. Garancia pedig érvényes. Ingyen feladhatom és ingyen visszaküldik. Amazonon van 1 ilyen menüpont ahol ezt ki tudom választani a garanciát stb utána néztem rendesen a dolognak. A fizetés előtt kérdi meg hogy hogy szeretnéd vásárolni és ajándékkép is fel lehet adni az van oda írva. GIFT stb.

jelenleg hiányzik még a pénz hogy megrendeljem 10 körül lesz aktuális.

drukkolok, hogy ugy legyen! van rebate is 25$ de feltetelezem, hogy az csak amerikaba ervenyes!

de amugy jol olvass utana az ajandek resznek, nehogy csak arra ertse az ajandekot, becsomagolja szepen. Giftwrap? majd ird meg, ha minden jol sikerult!



Úgy van oda írva hogy a csomagoláson semmi ár és semmi megjelölés nem található. Gyakorlatos vagyok ebbe pár évig aliexpressen volt egy eladó most már barátom akivel napi szinten tartom a kapcsolatot és 1000 - 1500$ csomagokat küldött ajándékképen és 1x sem vámolták le őket. Sem a DHL sem a MO posta. Csak 2x ellopták őket a postán amire máig nem kaptam hivatalos választ hogy hova tűnt a csomagom. Vele is beszéltem pár napja és 1700$ tudna küldeni antminer s9-et táppal. Csak jelenleg még 2 csekkem vár befizetésre és kajával is épp hogy elhúzom 10-ig.

drizzt_do_urden

s9 antminer mar kiment divatbol nem? nem profitabilis mintha? de ebben nem vagyok jartas csak epp olvasgattam roluk. Nalunk Romaniaba mar ritkan dolnek be a kinai Gift trukknek. altalaba megvamolnak. kevessebb osszegre de valamit orokke elvesznek!

boti123

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:41:05 DÉLUTÁN
s9 antminer mar kiment divatbol nem? nem profitabilis mintha? de ebben nem vagyok jartas csak epp olvasgattam roluk. Nalunk Romaniaba mar ritkan dolnek be a kinai Gift trukknek. altalaba megvamolnak. kevessebb osszegre de valamit orokke elvesznek!

170$ körül profitot hoz tisztán. Ha lenne 2 napkollektorom kb 130e meglenne akkor ingyen üzemeltetném és akkor kb 250$ - 300$ hozna.

boti123

hardverapró - gianni - olcsó kártyát tud szerezni bolti árhoz képest kb -10.000,- hivatalos hardverkert garanciával. Ha érdekel valakit keresse őt hardverapron. Más is van nála nem csak gpu hanem minden számítástechnikai dolgok. Gianni karácsonyi bazárja van 1 ilyen topic ha jól emlékszem.

http://hardverapro.hu/apro/-_gianni_bazarja_2016_akcios_cpu-k_es_minden_egyeb_-

http://hardverapro.hu/tag/gianni27

kidface

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 03:51:44 DÉLUTÁN
Amazon  192$ (55e) misi rx 470 gaming x 4gb kártya. Ajándékként is eltudod küldeni magadnak 3 év gari (NEM VÁMOLJÁK LE). Ingyen posta MO-ra. Bitcointal lehet venni ajándékutalványt 10-20...$ ért és ajándékutalványal lehet fizetni érte tehát Orbán Viktor nem fogja a pénzt látni. Vélemények?

Én kiválasztottak Mo-t szállításhoz és ki írta hogy $76.40 lesz a postaköltség as a vám

raffiakötö

Idézetet írta: kidface Dátum december 02, 2016, 05:52:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 03:51:44 DÉLUTÁN
Amazon  192$ (55e) misi rx 470 gaming x 4gb kártya. Ajándékként is eltudod küldeni magadnak 3 év gari (NEM VÁMOLJÁK LE). Ingyen posta MO-ra. Bitcointal lehet venni ajándékutalványt 10-20...$ ért és ajándékutalványal lehet fizetni érte tehát Orbán Viktor nem fogja a pénzt látni. Vélemények?

Én kiválasztottak Mo-t szállításhoz és ki írta hogy $76.40 lesz a postaköltség as a vám

boti123

Idézetet írta: kidface Dátum december 02, 2016, 05:52:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 03:51:44 DÉLUTÁN
Amazon  192$ (55e) misi rx 470 gaming x 4gb kártya. Ajándékként is eltudod küldeni magadnak 3 év gari (NEM VÁMOLJÁK LE). Ingyen posta MO-ra. Bitcointal lehet venni ajándékutalványt 10-20...$ ért és ajándékutalványal lehet fizetni érte tehát Orbán Viktor nem fogja a pénzt látni. Vélemények?

Én kiválasztottak Mo-t szállításhoz és ki írta hogy $76.40 lesz a postaköltség as a vám

Roller


drizzt_do_urden

Idézetet írta: Roller Dátum december 02, 2016, 10:06:52 DÉLUTÁN
megéri külföldről rendelni?

csak ha olcsobb sokkal es meg tudod oldani a garanciat. ha nincs garancia akkor nem erdemes foglalkozni!

Székely Vegán

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:41:05 DÉLUTÁN
s9 antminer mar kiment divatbol nem? nem profitabilis mintha? de ebben nem vagyok jartas csak epp olvasgattam roluk. Nalunk Romaniaba mar ritkan dolnek be a kinai Gift trukknek. altalaba megvamolnak. kevessebb osszegre de valamit orokke elvesznek!

1. Hány % -ot vesznek le összesen, import + áfa RO-ba?
2. Azt az értéket veszik amit én megadok vagy katalógus értéket?
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

raffiakötö

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 04:38:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:41:05 DÉLUTÁN
s9 antminer mar kiment divatbol nem? nem profitabilis mintha? de ebben nem vagyok jartas csak epp olvasgattam roluk. Nalunk Romaniaba mar ritkan dolnek be a kinai Gift trukknek. altalaba megvamolnak. kevessebb osszegre de valamit orokke elvesznek!

1. Hány % -ot vesznek le összesen, import + áfa RO-ba?
2. Azt az értéket veszik amit én megadok vagy katalógus értéket?

Magyarországon az az eljárás, hogy ha EU-n kívülről rendelsz valamit akkor annak az értékéhez mérten kell áfát/vámot vagy mindkettőt fizetni. Határon megfogják megnézik, és kapsz egy levelet a vámosoktól, hogy küldd el nekik  mit rendeltél, számlával együtt. Utána mondják meg mennyit kell fizetni, hogy megkaphasd a cuccot. Kifizeted és pár nap múlva hozza a postás. Elvileg ha EU-n belül rendelsz valamit RO-ba minden gond nélkül meg kéne kapnod. Elvileg.

https://www.posta.hu/static/internet/download/Maganszemelyek_vamkezeles120101.pdf


Ebay-ről kollegám rendelt úgy cuccot hogy megbeszélte az eladóval hogy 2 részben hadd fizesse ki, így ha megfogják el tudja küldeni az olcsobb számlát, és kevesebbet kell ráfizetni.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 04:38:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:41:05 DÉLUTÁN
s9 antminer mar kiment divatbol nem? nem profitabilis mintha? de ebben nem vagyok jartas csak epp olvasgattam roluk. Nalunk Romaniaba mar ritkan dolnek be a kinai Gift trukknek. altalaba megvamolnak. kevessebb osszegre de valamit orokke elvesznek!

1. Hány % -ot vesznek le összesen, import + áfa RO-ba?
2. Azt az értéket veszik amit én megadok vagy katalógus értéket?

remelem meg romanul tudsz :)))))

http://programepc.net/taxe-vamale-pentru-colete-externe-ue-china/

http://www.dutycalculator.com/

Fireball

#34
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 03:40:39 DÉLUTÁN
Én az MSi RX470-t favorizálom, mert ahogy néztem arra 3 év gart adnak, halk, nem fogyaszt "olyan sokat". Az nem tetszik benne csak, hogy nem lehet gombbal kikapcsolni a világítást, mint a Shappire RX470-nél.
Van Shappire RX 470 4gb Nitro+ kártyám is 2 db, de az egyiknek másabb a biosa a memória órajeleknél így nem tudtam azt modolni, hangosabbak valamivel, mint az MSI, és 2-3 fokkal jobban melegszik, papíron a fogyasztása is nagyobb vagy 20 - 30 Wattal.
~170 h/s-t tud a Shappire gyári bios-val, a modolt MSI, és Shappire ~185 h/s. Stabilan.

Én Sapphire 480 4GB kártyákkal bányászok és amelyiken Elpida memória van azt nem lehet PolarisBiosEditor-ral módosítani, ettől függetlenül lehet letölteni hozzá 1500-as bios-t és nálam működik. A Samsung memóriával szereltet simán lehet bios editorral módosítani és elvileg létezik Hynix memóriás is, olyat még nem vásároltam de lehet, hogy a későbbiekben belefutok egybe, úgy tudom azt is lehet bios editorral módosítani. Nálam ~ 195 H/s.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Fireball Dátum december 03, 2016, 08:39:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 03:40:39 DÉLUTÁN
Én az MSi RX470-t favorizálom, mert ahogy néztem arra 3 év gart adnak, halk, nem fogyaszt "olyan sokat". Az nem tetszik benne csak, hogy nem lehet gombbal kikapcsolni a világítást, mint a Shappire RX470-nél.
Van Shappire RX 470 4gb Nitro+ kártyám is 2 db, de az egyiknek másabb a biosa a memória órajeleknél így nem tudtam azt modolni, hangosabbak valamivel, mint az MSI, és 2-3 fokkal jobban melegszik, papíron a fogyasztása is nagyobb vagy 20 - 30 Wattal.
~170 h/s-t tud a Shappire gyári bios-val, a modolt MSI, és Shappire ~185 h/s. Stabilan.

Én is Sapphire 480-as kártyákkal bányászok és amelyiken Elpida memória van azt nem lehet PolarisBiosEditor-ral módosítani, ettől függetlenül lehet letölteni hozzá 1500-as bios-t és nálam működik. A Samsung memóriával szereltet simán lehet bios editorral módosítani és elvileg létezik Hynix memóriás is, olyat még nem vásároltam de lehet, hogy a későbbiekben belefutok egybe, úgy tudom azt is lehet bios editorral módosítani. Nálam ~ 195 H/s.

Az Elpida memoriak gyorsabbak, mint a Hynix, de nehezebben modolhatoak. de amugy van mar eleg mdolt Elpida ROM is ahhoz, hogy ne kelljen kinlodni otthon a HEX editorral!

raffiakötö

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:41:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Fireball Dátum december 03, 2016, 08:39:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 03:40:39 DÉLUTÁN
Én az MSi RX470-t favorizálom, mert ahogy néztem arra 3 év gart adnak, halk, nem fogyaszt "olyan sokat". Az nem tetszik benne csak, hogy nem lehet gombbal kikapcsolni a világítást, mint a Shappire RX470-nél.
Van Shappire RX 470 4gb Nitro+ kártyám is 2 db, de az egyiknek másabb a biosa a memória órajeleknél így nem tudtam azt modolni, hangosabbak valamivel, mint az MSI, és 2-3 fokkal jobban melegszik, papíron a fogyasztása is nagyobb vagy 20 - 30 Wattal.
~170 h/s-t tud a Shappire gyári bios-val, a modolt MSI, és Shappire ~185 h/s. Stabilan.

Én is Sapphire 480-as kártyákkal bányászok és amelyiken Elpida memória van azt nem lehet PolarisBiosEditor-ral módosítani, ettől függetlenül lehet letölteni hozzá 1500-as bios-t és nálam működik. A Samsung memóriával szereltet simán lehet bios editorral módosítani és elvileg létezik Hynix memóriás is, olyat még nem vásároltam de lehet, hogy a későbbiekben belefutok egybe, úgy tudom azt is lehet bios editorral módosítani. Nálam ~ 195 H/s.
ellesmere
Az Elpida memoriak gyorsabbak, mint a Hynix, de nehezebben modolhatoak. de amugy van mar eleg mdolt Elpida ROM is ahhoz, hogy ne kelljen kinlodni otthon a HEX editorral!

Minden rx470-s kártyának a biosára a gpu-z azt írja hogy ellesmere, mégis az egyiknek az memória órajelei teljesen mások. Így nem mertem nagyon piszkálni, bár dual biosos.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 08:59:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:41:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Fireball Dátum december 03, 2016, 08:39:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 03:40:39 DÉLUTÁN
Én az MSi RX470-t favorizálom, mert ahogy néztem arra 3 év gart adnak, halk, nem fogyaszt "olyan sokat". Az nem tetszik benne csak, hogy nem lehet gombbal kikapcsolni a világítást, mint a Shappire RX470-nél.
Van Shappire RX 470 4gb Nitro+ kártyám is 2 db, de az egyiknek másabb a biosa a memória órajeleknél így nem tudtam azt modolni, hangosabbak valamivel, mint az MSI, és 2-3 fokkal jobban melegszik, papíron a fogyasztása is nagyobb vagy 20 - 30 Wattal.
~170 h/s-t tud a Shappire gyári bios-val, a modolt MSI, és Shappire ~185 h/s. Stabilan.

Én is Sapphire 480-as kártyákkal bányászok és amelyiken Elpida memória van azt nem lehet PolarisBiosEditor-ral módosítani, ettől függetlenül lehet letölteni hozzá 1500-as bios-t és nálam működik. A Samsung memóriával szereltet simán lehet bios editorral módosítani és elvileg létezik Hynix memóriás is, olyat még nem vásároltam de lehet, hogy a későbbiekben belefutok egybe, úgy tudom azt is lehet bios editorral módosítani. Nálam ~ 195 H/s.
ellesmere
Az Elpida memoriak gyorsabbak, mint a Hynix, de nehezebben modolhatoak. de amugy van mar eleg mdolt Elpida ROM is ahhoz, hogy ne kelljen kinlodni otthon a HEX editorral!

Minden rx470-s kártyának a biosára a gpu-z azt írja hogy ellesmere, mégis az egyiknek az memória órajelei teljesen mások. Így nem mertem nagyon piszkálni, bár dual biosos.

A GPU mindegyikel Ellesmere. a Memory Type ami lejjebb van ott irja, hogy Hynix vagy Elpida! nincs dual biso tudtommal az MSI -nel.

Székely Vegán

Az MSI gaming RX470 4gb karikkal nagyon meg vagyok elégedve idáig.
Az Armor verziót lehet-e már kapni MO-n? Még be sem üzemeltem lol..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

raffiakötö

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 09:09:21 DÉLELŐTT
Az MSI gaming RX470 4gb karikkal nagyon meg vagyok elégedve idáig.
Az Armor verziót lehet-e már kapni MO-n? Még be sem üzemeltem lol..

Még nem lehet kapni. Viszont tuti nem olyan jó áron mint kint...