WinMiner - profit maximalizáló automata bányász, kifizetés: PayPal, BTC, ETH

Indította kalmarattila, augusztus 26, 2017, 08:10:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

dioo89

hali,van valami komolyabb hosszu tavu teszt eredmeny ezzel a winminerrel kapcsolatban?erdekelne a dolog...

dioo89

neztem a mining pool hub oldalt...ez sem tunik rossznak...magatol valtogatja coinokat profitabilitas szerint.... https://miningpoolhub.com/index.php?page=login

ez meg a program hozza...beregisztralsz csinalsz workert meg stb. es a programban csaka  start.batot elinditotd..fog letolteni meg par dolgot,benchmarkot csinal...ez eltart egy darabig...

https://mega.nz/#!VmYhzY5C!jbtzYwwLA5qRaFcPCAQXvxfbnw-muJYpAR5txyUi204

AvataR

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 05, 2017, 03:27:43 DÉLUTÁN
hali,van valami komolyabb hosszu tavu teszt eredmeny ezzel a winminerrel kapcsolatban?erdekelne a dolog...

Én kicsibe 2 kártyával tolom, ha meglesz a 20 USD lekérem paypalra, és írok :D

dioo89

valaki metudna nekem mondani h hogy lehet bekapcsilni h lasd a banyasz programot futni a winminer alatt?meg h hol vaannak mentve mert h elvileg letolti a programokat,csak ezzel a winminerrel lassabban banyasznak a kartyaim mint siman alapbol ha en inditom oket...20mhs kulombseg is vanaszerint amit mutat a banyasz program(claymor)vagy amit mutat a winminer...

Krumpli

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 09, 2017, 09:29:16 DÉLELŐTT
valaki metudna nekem mondani h hogy lehet bekapcsilni h lasd a banyasz programot futni a winminer alatt?meg h hol vaannak mentve mert h elvileg letolti a programokat,csak ezzel a winminerrel lassabban banyasznak a kartyaim mint siman alapbol ha en inditom oket...20mhs kulombseg is vanaszerint amit mutat a banyasz program(claymor)vagy amit mutat a winminer...

Settingsben be kell pipálni a show command screen-t. Amit kiírt installálálskor mappát hogy tedd a víruskereső kivételekhez oda tölti le a minereket.

pube111

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 09, 2017, 09:29:16 DÉLELŐTT
valaki metudna nekem mondani h hogy lehet bekapcsilni h lasd a banyasz programot futni a winminer alatt?meg h hol vaannak mentve mert h elvileg letolti a programokat,csak ezzel a winminerrel lassabban banyasznak a kartyaim mint siman alapbol ha en inditom oket...20mhs kulombseg is vanaszerint amit mutat a banyasz program(claymor)vagy amit mutat a winminer...
Itt vannak a minerek:
C:\Users\rig01\AppData\Local\WinMiner\Miners

AvataR

Elég magas fee-vel dolgoznak.
Bányászás közben is húznak ugye 3%, Devfee: 1%
Majd ha kikéred a 20 USD-t ez fogad:

dioo89

Idézetet írta: AvataR Dátum szeptember 11, 2017, 11:16:14 DÉLELŐTT
Elég magas fee-vel dolgoznak.
Bányászás közben is húznak ugye 3%, Devfee: 1%
Majd ha kikéred a 20 USD-t ez fogad:
na ez igen....  :-\ de nemtudom h figyelted e..de ha siman claymoral banyaszom akkor 27.3-27.8 az atlag hash kartyankent..amint elinditom a winminert az osszes kartyam 25.6-26 mhs kozott hashel...vagyis alapbol kartyankent elveszik 2mhs...azokkal mi van?az osszesitet claymoreal 231.4 mig winminer csak 217-218mhs...a maradek eltunt hash szerintem nekik dolgozik...kozben ott miner devfee is...szoval jol kivan talalva...

AnCrypto

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 11, 2017, 01:35:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AvataR Dátum szeptember 11, 2017, 11:16:14 DÉLELŐTT
Elég magas fee-vel dolgoznak.
Bányászás közben is húznak ugye 3%, Devfee: 1%
Majd ha kikéred a 20 USD-t ez fogad:
na ez igen....  :-\ de nemtudom h figyelted e..de ha siman claymoral banyaszom akkor 27.3-27.8 az atlag hash kartyankent..amint elinditom a winminert az osszes kartyam 25.6-26 mhs kozott hashel...vagyis alapbol kartyankent elveszik 2mhs...azokkal mi van?az osszesitet claymoreal 231.4 mig winminer csak 217-218mhs...a maradek eltunt hash szerintem nekik dolgozik...kozben ott miner devfee is...szoval jol kivan talalva...
Hogy dolgozna már nekik? LOL. Simán nem -dcri 1 értékkel operál a program ez az alap beállítás. Azért eshet a MH-ed. Hogy nem esik pl. ZEC algóknál meg Cryptonight algóknál?
Crypto Currency Miner & Trader.

Krumpli

az is gond ezzel, hogy ugye instant átváltja neked a coinokat. Így ha lemegy az ár olyan mintha áron alul adnád el.

AvataR

Idézetet írta: Krumpli Dátum szeptember 12, 2017, 09:04:11 DÉLELŐTT
az is gond ezzel, hogy ugye instant átváltja neked a coinokat. Így ha lemegy az ár olyan mintha áron alul adnád el.

Ezzel még nem is lenne baj, hiszen a modell eleve arra épül, hogy neked USD-ben tárolja az "azonnal" kikérhető pénzed.
Nyilván ez jó is, rossz is, ha lemegy az árfolyam örülsz, hiszen az eddig megtermelt usd-d nem csökken, ha felmegy, ugyanez a képlet.
Ezzel még együtt lehet élni, ha nem walletra bányászó "hörcsög" útját akarod járni, hanem inkább az X időnként USD-t kiszedő egyszeri emberekét, de sajna sok a költség...

dioo89

Idézetet írta: AnCrypto Dátum szeptember 12, 2017, 08:14:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 11, 2017, 01:35:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AvataR Dátum szeptember 11, 2017, 11:16:14 DÉLELŐTT
Elég magas fee-vel dolgoznak.
Bányászás közben is húznak ugye 3%, Devfee: 1%
Majd ha kikéred a 20 USD-t ez fogad:
na ez igen....  :-\ de nemtudom h figyelted e..de ha siman claymoral banyaszom akkor 27.3-27.8 az atlag hash kartyankent..amint elinditom a winminert az osszes kartyam 25.6-26 mhs kozott hashel...vagyis alapbol kartyankent elveszik 2mhs...azokkal mi van?az osszesitet claymoreal 231.4 mig winminer csak 217-218mhs...a maradek eltunt hash szerintem nekik dolgozik...kozben ott miner devfee is...szoval jol kivan talalva...
Hogy dolgozna már nekik? LOL. Simán nem -dcri 1 értékkel operál a program ez az alap beállítás. Azért eshet a MH-ed. Hogy nem esik pl. ZEC algóknál meg Cryptonight algóknál?
en sem dcri 1 -et hasznalom,az en beallitasaim -ethi 14 -dcri 13.ha a -dcri lejjebb visszem akar 8-9re akkor sem no az eth hashratem...13 aza szam ami a legmagasabb  de nem csokken az eth hashrate...viszont -dcri 14 nel mar 27.308 helyett marcsak 26.986mhs...szoval envegettem ha -dcri 10 is lenne akkor sem esne a hashratem...

Newtnt

Idézetet írta: dioo89 Dátum szeptember 05, 2017, 03:45:16 DÉLUTÁN
neztem a mining pool hub oldalt...ez sem tunik rossznak...magatol valtogatja coinokat profitabilitas szerint.... https://miningpoolhub.com/index.php?page=login

ez meg a program hozza...beregisztralsz csinalsz workert meg stb. es a programban csaka  start.batot elinditotd..fog letolteni meg par dolgot,benchmarkot csinal...ez eltart egy darabig...

https://mega.nz/#!VmYhzY5C!jbtzYwwLA5qRaFcPCAQXvxfbnw-muJYpAR5txyUi204
Hogyan állítok be hozzá accountot/címet?
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

BalazsOfficial

Sziasztok!
Vannak valami új információk a WinMiner-el kapcsolatban? Megéri evvel bányászni?

Előre is köszi!
Üdv.: Balázs

Newtnt

Idézetet írta: BalazsOfficial Dátum november 07, 2017, 12:40:15 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Vannak valami új információk a WinMiner-el kapcsolatban? Megéri evvel bányászni?

Előre is köszi!
Üdv.: Balázs
Ha az van ami eddig akkor nem :D Inkább nicehash
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

BalazsOfficial

Idézetet írta: Newtnt Dátum november 07, 2017, 05:26:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: BalazsOfficial Dátum november 07, 2017, 12:40:15 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Vannak valami új információk a WinMiner-el kapcsolatban? Megéri evvel bányászni?

Előre is köszi!
Üdv.: Balázs
Ha az van ami eddig akkor nem :D Inkább nicehash

Rendben, köszi!

Degerg

Ha valaki utalt már ki paypal-ra, mennyi idő volt míg megérkezett, és más tárcába?

AnCrypto

Idézetet írta: BalazsOfficial Dátum november 07, 2017, 12:40:15 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Vannak valami új információk a WinMiner-el kapcsolatban? Megéri evvel bányászni?

Előre is köszi!
Üdv.: Balázs


Minden relatív. Ha pl kibányászol Winminerrel 200 $-t  akkor amikor 370 $ az ETH és nem bántod, csak akkor amikor 200 $-ra beesik az ETH és ETH ban kiveszed a 200 $-t akkor igenis jól jössz ki a winminerrel még feeket is beleszámítva.
Crypto Currency Miner & Trader.

sleve

Le kéne cserélni a topik címet: profit minimalizáló automata bányász .......

AnCrypto

Idézetet írta: sleve Dátum január 16, 2018, 07:28:21 DÉLUTÁN
Le kéne cserélni a topik címet: profit minimalizáló automata bányász .......
Miért? Semmi baj sincs winminerrel. Szépen dolgozik.
Crypto Currency Miner & Trader.