Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

World Wide Windows 10 Forced Update

Indította drizzt_do_urden, május 17, 2017, 03:54:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

bbencee

én hiába kapcsoltam ki a windows update-t, meg mindent ami a frissítésekkel és újraindítással kapcsolatos, DDU ellenére visszpakolja a drivert és sárgafelkiáltójelesek a kártyák: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

Valami tipp?


bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 12:16:22 DÉLUTÁN
http://download.microsoft.com/download/F/2/2/F22D5FDB-59CD-4275-8C95-1BE17BF70B21/wushowhide.diagcab

próbáltam, ki is szedett egyszer egy 470-eshez update-et, egyszer meg 480-ashoz. Azóta nem jelenik meg benne semmi, pláne hogy a windows upate is teljesen ki van kapcsolva. Azt a fos drivert mégis felrakja minden indulásnál. Rendszervisszaállítást nem tudok, mert azt írja hogy több mint 10 napja volt az utolsó rendszerfrissítés (kis hazug).

drizzt_do_urden

DDU -val leveszed a drivert. ujbol indul...elkezdi felrakni az uj drivert automatikusan (ami amugy ott van az AMD konyvtarba a C: es ki lehet torolni WU-CCC valami directory) amikor rakja fel te az device managerbe szepen belepsz es uninstall device , bebipalod azt hogy delete driver...addig csinalod ezt amig csak windows displayt lat..ekkor teszed fel a 16.9.2 drivert kozbe amig installal a driver akkor inditod a whostohide -ot es kapcsolod ki a frissitest. internet kapcsolatod kell legyen ahhoz hogy lassa a drivereket...ha kikapcsoltad megvarod mig felteszi a regi drivert inditod ujbol es kene menjen. en igy csinaltam meg...mukodott...tobb rigen is

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 12:27:28 DÉLUTÁN
DDU -val leveszed a drivert. ujbol indul...elkezdi felrakni az uj drivert automatikusan (ami amugy ott van az AMD konyvtarba a C: es ki lehet torolni WU-CCC valami directory) amikor rakja fel te az device managerbe szepen belepsz es uninstall device , bebipalod azt hogy delete driver...addig csinalod ezt amig csak windows displayt lat..ekkor teszed fel a 16.9.2 drivert kozbe amig installal a driver akkor inditod a whostohide -ot es kapcsolod ki a frissitest. internet kapcsolatod kell legyen ahhoz hogy lassa a drivereket...ha kikapcsoltad megvarod mig felteszi a regi drivert inditod ujbol es kene menjen. en igy csinaltam meg...mukodott...tobb rigen is

köszi, jó tervnek tűnik, megpróbálom és visszajelzek.

drizzt_do_urden

az amd installernel is vedd ki a pipat hogy ne updatoljon automatikusan...a vegen szokott lenni a restart ablaknal alol...

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 12:34:11 DÉLUTÁN
az amd installernel is vedd ki a pipat hogy ne updatoljon automatikusan...a vegen szokott lenni a restart ablaknal alol...

AMD installerig el se jutok. Ahányszor eltávolítom a driver-t eszközkezelőben, annyiszor kezdi újra (pakolja be legalulra a felkiáltójeles kártyákat). A windows show/hide nem mutat közbe semmit.
Az AMD könyvtárban mindig újra és újra létrejön a WUCC2 könyvtár, pedig még a netet is lekapcsoltam róla.

Turcy086

Idézetet írta: bbencee Dátum május 24, 2017, 01:10:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 12:34:11 DÉLUTÁN
az amd installernel is vedd ki a pipat hogy ne updatoljon automatikusan...a vegen szokott lenni a restart ablaknal alol...

AMD installerig el se jutok. Ahányszor eltávolítom a driver-t eszközkezelőben, annyiszor kezdi újra (pakolja be legalulra a felkiáltójeles kártyákat). A windows show/hide nem mutat közbe semmit.
Az AMD könyvtárban mindig újra és újra létrejön a WUCC2 könyvtár, pedig még a netet is lekapcsoltam róla.

Jobban jársz ha újrahúzod az egészet gépet. Az első destopot ha meglátod, rögtön kapcsold le az updatet.
Az a baj az ilyenekkel, hogy törölgetsz, felrakod nem sikerül. Ugyanez még 5x. És elszúrsz vele alsó hangon fél órát. 15 perc alatt meg komplett win10 fent van és még is csak egy tiszta rendszert kapsz!

bbencee

Idézetet írta: Turcy086 Dátum május 24, 2017, 01:18:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum május 24, 2017, 01:10:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 12:34:11 DÉLUTÁN
az amd installernel is vedd ki a pipat hogy ne updatoljon automatikusan...a vegen szokott lenni a restart ablaknal alol...

AMD installerig el se jutok. Ahányszor eltávolítom a driver-t eszközkezelőben, annyiszor kezdi újra (pakolja be legalulra a felkiáltójeles kártyákat). A windows show/hide nem mutat közbe semmit.
Az AMD könyvtárban mindig újra és újra létrejön a WUCC2 könyvtár, pedig még a netet is lekapcsoltam róla.

Jobban jársz ha újrahúzod az egészet gépet. Az első destopot ha meglátod, rögtön kapcsold le az updatet.
Az a baj az ilyenekkel, hogy törölgetsz, felrakod nem sikerül. Ugyanez még 5x. És elszúrsz vele alsó hangon fél órát. 15 perc alatt meg komplett win10 fent van és még is csak egy tiszta rendszert kapsz!

a win újrahúzása sem 15 perc, feltenni belőni mindent ahogy volt, wattool, chrome, stb stb.. De jobb ötletem már nekem sincs.

drizzt_do_urden

kitartas mert sikerul...csak szorgalmasan toroljed az eszkozkezelobol a kartyakat es egyszer majd nem teszi mar ujbol...

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 01:24:34 DÉLUTÁN
kitartas mert sikerul...csak szorgalmasan toroljed az eszkozkezelobol a kartyakat es egyszer majd nem teszi mar ujbol...

nekem ez fél óra után örökkévalóságnak tűnt, úgyhogy megy a reinstall. A tanulságot levontam a windows update-ekről.  :)

bbencee

Végül az lett hogy leszedtem a WSD progit, mert friss install után is egyből felkapkolta a driver-t, nem lehetett annyi idő alatt kikapcsolni hogy ne.. Szóval WSD, aztán karikat egyenként törölni a device manager-ben driverrel együtt, majd jöhet a normális driver install.

Andokaaa

Elkapták a rigek az átkot, vissza raktam a drivert manuálisan , de olvastam hogy nem bírja sokáig , igaz volt , 1 nap elment megint leállt a bánya. Kinek mi volt a megoldás ? Az az exe file segít , biztonságos? Segítsetek kérlek. Koszi


Andokaaa

Rendben. Koszi. Majd kiderul segített vagy sem :)

marshall

Idézetet írta: Andokaaa Dátum június 05, 2017, 10:44:20 DÉLUTÁN
Rendben. Koszi. Majd kiderul segített vagy sem :)

Nekem segített,esetleg restartnál figyeld mert volt hogy nekem bekapcsolt hiába volt disabled(én sem értem hogyan)

Andokaaa

Idézetet írta: marshall Dátum június 06, 2017, 11:08:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum június 05, 2017, 10:44:20 DÉLUTÁN
Rendben. Koszi. Majd kiderul segített vagy sem :)

Nekem segített,esetleg restartnál figyeld mert volt hogy nekem bekapcsolt hiába volt disabled(én sem értem hogyan)

Az utolsó kommentem óta rendben van a rig. Rendben reset után figyelni fogok . Koszi szépen.