Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

elbandi

azt probalta-e valaki hogy az advcash virtualis kartyan ha elfogy a limit, nyom egy "Reissue card"-ot, akkor az uj kartyan ujbol 250$ lesz vagy a limitet "viszi" magaval?

bazsy

Akinek megy az advcash kártyája nyilatkozhatna mert rendelnék




Franky2Ster

Nyugodtan rendelj MasterCardot adnak minden ok vele.

bazsy

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum január 10, 2018, 08:05:33 DÉLELŐTT
Nyugodtan rendelj MasterCardot adnak minden ok vele.


Rendben csak nem akartam feleslegesen kifizetni aztán várni rá közben nem küldenek

extazzzi94

Bazsy: rendelj nyugodtan,minden okés vele... :)

Til

Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi
C:\> del c:\command.com

axwel

Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 08:23:52 DÉLELŐTT
Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi

Crypto wallet nincs. Viszont mindent tudsz küldeni rá a changer.com-ról eth a legjobb én azt használom jó árfolyamon küldi és kb 10 perc alatt használhatod is a pénzed.

Til

Idézetet írta: axwel Dátum január 10, 2018, 08:58:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 08:23:52 DÉLELŐTT
Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi

Crypto wallet nincs. Viszont mindent tudsz küldeni rá a changer.com-ról eth a legjobb én azt használom jó árfolyamon küldi és kb 10 perc alatt használhatod is a pénzed.
Köszönöm!
A changer.com -ról hogy tudja ,akkor az ETH-t átküldeni,ha nem wallet address-t kér?Az advcash ad egy felhasználónevet és arra lehet egyenest küldeni?
C:\> del c:\command.com

axwel

Igen megadod az advcash fiókod és ott egyből dollárba jelenik meg a pénzed. Amit utána feltöltesz a kártyádra és használod.

bazsy

Idézetet írta: axwel Dátum január 10, 2018, 12:15:55 DÉLUTÁN
Igen megadod az advcash fiókod és ott egyből dollárba jelenik meg a pénzed. Amit utána feltöltesz a kártyádra és használod.


És ha eur walletom van azzal mi a a helyzet?

axwel

Idézetet írta: bazsy Dátum január 10, 2018, 12:17:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: axwel Dátum január 10, 2018, 12:15:55 DÉLUTÁN
Igen megadod az advcash fiókod és ott egyből dollárba jelenik meg a pénzed. Amit utána feltöltesz a kártyádra és használod.


És ha eur walletom van azzal mi a a helyzet?

Advcashen eur és dollár wallet is van, de ha arra gondolsz hogy eur alapú a kártyád akkor sincs baj dollár walletből is tudod tölteni. Én is így használom eur alapú mastercard de dollárba töltök advcashre.

bazsy

Idézetet írta: axwel Dátum január 10, 2018, 12:20:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 10, 2018, 12:17:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: axwel Dátum január 10, 2018, 12:15:55 DÉLUTÁN
Igen megadod az advcash fiókod és ott egyből dollárba jelenik meg a pénzed. Amit utána feltöltesz a kártyádra és használod.


És ha eur walletom van azzal mi a a helyzet?

Advcashen eur és dollár wallet is van, de ha arra gondolsz hogy eur alapú a kártyád akkor sincs baj dollár walletből is tudod tölteni. Én is így használom eur alapú mastercard de dollárba töltök advcashre.


Értem köszi az infót

elbandi

Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 08:23:52 DÉLELŐTT
Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi
https://wex.nz/ -rol (regen btc-e neven futott), igyen tudsz kuldeni usd-t/eur-t, azonnal ottvan.

Til

Idézetet írta: elbandi Dátum január 10, 2018, 02:20:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 08:23:52 DÉLELŐTT
Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi
https://wex.nz/ -rol (regen btc-e neven futott), igyen tudsz kuldeni usd-t/eur-t, azonnal ottvan.
Köszi!
Srácok!
Ezeket az oldalakat changer.com / wex.nz honnan tudtátok ,hogy lehet használni advcash-ez?Valahol olvastátok?
Vagy az advcash oldalán írták?Az életben nem tudtam volna ezekről.Ezen oldalak ezek szerint kapcsolatban állnak az advcash-el?
Azért kérdezem mert uquid-on amikor összebalhéztak a wavecrestel még Augusztusban, akkor azóta nem lehetett se fel se le tölteni pénzt az uquid kártyáról.Ott nem volt ilyen oldalak.Csak és kizárólag az uquid oldalán,ha működött a feltöltés ,akkor lehetett ,tehát elég zárt volt.
Emiatt pénzt sem tudtam levenni.
Itt mi lenne akkor ,ha ugye váltok ETH-t ,vagy a fent írt oldalon BTC-t ingyen és átküldöm advasch-re ,ami EURO-ban megjelenik.
Beüt a krakk és leszeretném venni a pénzem.Azonnal ki szeretném utalni.Van erre lehetőség?
Van olyan kártyaszolgáltató is akinél külön walletek vannak ,így ha valami beüt ,akkor csak fogom a motyót és kiküldöm a walletembe.
C:\> del c:\command.com

pcguru68

Sziasztok.Ez csak nem megy nekem. Coinbesről akartam utalni a advchasre . amit add címet Depositing funds  fülnél a bitcoin címre kattintva ad WALLET-BE egy E betűvel kezdödö számokat amire a coin érvénytelen címet hozz ki.mi a gond?

elbandi

Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 05:04:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: elbandi Dátum január 10, 2018, 02:20:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 10, 2018, 08:23:52 DÉLELŐTT
Valaki légyszi írja le, hogy van e az advcash weboldalán online wallet és milyen cryptokat lehet fogadni?A kártya közvetlen a walletből vonja le az összeget vagy előbb át kell váltani manuálisan a cryptot dollárba vagy euróba és ha így van korrekt árfolyamon váltja e át?Köszi
https://wex.nz/ -rol (regen btc-e neven futott), igyen tudsz kuldeni usd-t/eur-t, azonnal ottvan.
Köszi!
Srácok!
Ezeket az oldalakat changer.com / wex.nz honnan tudtátok ,hogy lehet használni advcash-ez?Valahol olvastátok?
Vagy az advcash oldalán írták?Az életben nem tudtam volna ezekről.Ezen oldalak ezek szerint kapcsolatban állnak az advcash-el?
3 napja csinaltam igy es akkor (meg) mukodott.

PeACeY

Valakinél fordult elő changer.com, hogy kb. két órája ezt írja ki:  "Porcessing... The exchange status is updated real-time, you don't need to refresh the page."

Ethereumot utaltam, coinbaseről, advcashre.

Balvanylajos

Idézetet írta: PeACeY Dátum január 11, 2018, 01:59:59 DÉLELŐTT
Valakinél fordult elő changer.com, hogy kb. két órája ezt írja ki:  "Porcessing... The exchange status is updated real-time, you don't need to refresh the page."

Ethereumot utaltam, coinbaseről, advcashre.


Ez már azután van, hogy lement a 25 confirmation, ugye?
Nem hangzik jól :)
A txhash mit ír? Átment az utalás? Még azon a címen van az ETH, ahová utaltad?

PeACeY

#238
Ez azután van, hogy a changer jelezte, hogy beérkezett hozzájuk az ethereum.
És processing van, hogy áttegyék az advcash számlámra.

Etherscan:
TxReceipt Status:
Success
Block Height:
4887373 (738 block confirmations)

Lehetséges az a baj, hogy coinbasen mikor kiutaltam az ethereumot a changer által megjelölt címre, adtam meg közleményt? (Az advcash email címem)

Azért nem gondolnám, mert a changerre megérkezett a pénz..

Esetleg az a baj, hogy nem vagyok verifikálva advcashen?

Szegedi