Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Karcsi papa SIA rol mit gondosz? eladni most vagy meg tartani?

Karcsi papa

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 21, 2017, 12:04:04 DÉLUTÁN
Karcsi papa SIA rol mit gondosz? eladni most vagy meg tartani?

Már rá néztem mert láttam volt kérdés róla a fórumon. Emelkedik ezért rá is húztam egy elliott hullámot 3. 4. pont késznek látszik egyenlőre még az 5. is alakul. RSI aljánál ez jó 3. szint fölött járt az előbb még az ár de most egy jó méretes medve gyertyát rajzol aminek az alakja fontos lesz mert sok mindent eldönthet. Képre rajzolt 2 gyertya egyike se jelentene jót az emelkedésnek viszont ha e gyertya után az ár nem megy a 4. szintje alá az még jót jelenthet. Tehát ha minden a forgatókönyv szerint zajlik akkor 682-700 simán benne lehet de ha még hozzá veszem a barna támasz szintet akkor a 768 esetleg 800 se lehetetlen.

https://www.tradingview.com/x/Q7gKiNZF/

Napos nézetben az a 3 utolsó szinte teli gyertya fordulatra utal 3. még a mai tehát ha ez is teli lesz és a holnapi pedig hasonló amit oda rajzoltam akkor szerintem korrekció jön. RSI-t is figyelni kell mert az is fenn ami szintél az emelkedés kifulladására utalhat.

https://www.tradingview.com/x/qpQm7A4O/

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

drizzt_do_urden

koszi. jovok egy soroddel...csak BTC -m nincs...ETC cimed nincs? DCR? SIA?

Karcsi papa

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 21, 2017, 03:22:33 DÉLUTÁN
koszi. jovok egy soroddel...csak BTC -m nincs...ETC cimed nincs? DCR? SIA?

ETC: 0x3d1dbe73d5988985ed02deaec5f1f1e295ad604a
DCR: DsWuG2yKc3HL2bT65Q6FTUi5pabC7JvrxDn
SIA: d851f814245e38d5e975ca4596b6c739b1f145ee2463ce2839430d0a15e48e107fcf02011555
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

bbarna

Sör-coin helyettesítőnek kérdeztem az alap+procit...a Sümeg melletti -re válaszolva....email OK!

drizzt_do_urden


Karcsi papa

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 04:01:49 DÉLUTÁN
Sör-coin helyettesítőnek kérdeztem az alap+procit...a Sümeg melletti -re válaszolva....email OK!

Ja ok akkor jól félreolvastam :D Komplett új konfigurációban gondolkodom i5 proci stb.  azért köszi a felajánlást. ;)
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

DCRBTC ha már szóba került :D el is felejtettem hisz itt egy tükörképet vizionáltam előre, merész gondolt volt de mint látszik nem nagyon mondtam hülyeséget. Kérdőjeles tükörképhez kellene egy rakéta valakinek nincs egy elfekvőben? :D Akkor várjunk pár napot és kiderül délibáb volt e a tükrünk!  8)

https://www.tradingview.com/x/aUC0s39T/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

bbarna

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 04:47:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 04:01:49 DÉLUTÁN
Sör-coin helyettesítőnek kérdeztem az alap+procit...a Sümeg melletti -re válaszolva....email OK!

Ja ok akkor jól félreolvastam :D Komplett új konfigurációban gondolkodom i5 proci stb.  azért köszi a felajánlást. ;)

OK! Akkor nekem marad továbbra is a kattintgatós kereskedelem, mert amit előrejelzéseket írsz, azt csak sejtem, de nem értem.
Valami ilyesminek tűnik számomra:
"A dolgok szublimációja a következő képpen kulminál!
Mindazok a dimennák, diffegrák és differenciák, amelyek a cryptocoin kollektív akcióinak manifikációját specifikálják - dacára annak,hogy az ár nem teoréma, melynek abnormális aspirációi lennének - így a fiat könnyen kiküszöbölhető!"
Ez még egy régi kamaszkori duma "aktualizálva" (értelmét ne keressétek,mert nem nagyon van, csak sejtsétek, mint én Karcsi papa RSI,Fibonacci és egyéb oda-vissza pattanásait ;))
Azért ha az SIA bejön, használom majd a címed!

Karcsi papa

Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 05:30:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 04:47:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 04:01:49 DÉLUTÁN
Sör-coin helyettesítőnek kérdeztem az alap+procit...a Sümeg melletti -re válaszolva....email OK!

Ja ok akkor jól félreolvastam :D Komplett új konfigurációban gondolkodom i5 proci stb.  azért köszi a felajánlást. ;)

OK! Akkor nekem marad továbbra is a kattintgatós kereskedelem, mert amit előrejelzéseket írsz, azt csak sejtem, de nem értem.
Valami ilyesminek tűnik számomra:
"A dolgok szublimációja a következő képpen kulminál!
Mindazok a dimennák, diffegrák és differenciák, amelyek a cryptocoin kollektív akcióinak manifikációját specifikálják - dacára annak,hogy az ár nem teoréma, melynek abnormális aspirációi lennének - így a fiat könnyen kiküszöbölhető!"
Ez még egy régi kamaszkori duma "aktualizálva" (értelmét ne keressétek,mert nem nagyon van, csak sejtsétek, mint én Karcsi papa RSI,Fibonacci és egyéb oda-vissza pattanásait ;))
Azért ha az SIA bejön, használom majd a címed!

RSI a képeim alján látható hullámok amik egy 0 és 100 közötti sávba mozognak. 25-nél és 75-nél egy pontozott vonal ennek az a jelentősége hogy mutassa az eladó vagy a vevők aktivitása nagyobb, tehát ha sokan vesznek akkor fel ha sokan eladnak akkor lefelé megy a csík. Tegyük fel vettél BTC-t ami éppen emelkedik ekkor nézzük a szinteket és ha 75-ös szint fölött a kék és piros csík akkor készülhetünk a BTC eladására, akkor ha metszi egymást a két vonal már mehet is az eladás. Ez sokat segít pl. abban hogy meglehessen határozni mikor a legideálisabb venni vagy eladni!
Kék színű vonal az emelkedést, piros a csökkenést jelzi ha baloldal kék jobb piros ilyenkor emelkedik a fordítottjánál esés ha ezek metszik egymást az jelzi a fordulatot!

Fibonacci az pedig úgy néz ki mint egy szivárvány a képeken. Ezt akkor használjuk ha pl. sokáig emelkedik az ár és úgy látjuk hogy tovább már nem fog ezt jelezheti az RSI is. ilyenkor ennek a nagy emelkedésnek a kiindulási pontját és a csúcs árra ráhúzzuk a fibonacci skálát ami fel van osztva szintekre. Sok éves tapasztalat és persze a kitalálója meghatározása alapján lehet úgymond megjósolni ebből a nagy emelkedésből meddig megy vissza az ár 0.38 és 0.61 ezek meghatározó szintek.

Összefoglalva az RSI a Fibonacci a vonalak és még bármi más amit használunk mind egy irányba mutasson amiből lehessen kiolvasni hogy mikor vegyél és azt mikor add el.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

bbarna

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 07:11:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 05:30:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 04:47:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbarna Dátum május 21, 2017, 04:01:49 DÉLUTÁN
Sör-coin helyettesítőnek kérdeztem az alap+procit...a Sümeg melletti -re válaszolva....email OK!

Ja ok akkor jól félreolvastam :D Komplett új konfigurációban gondolkodom i5 proci stb.  azért köszi a felajánlást. ;)

OK! Akkor nekem marad továbbra is a kattintgatós kereskedelem, mert amit előrejelzéseket írsz, azt csak sejtem, de nem értem.
Valami ilyesminek tűnik számomra:
"A dolgok szublimációja a következő képpen kulminál!
Mindazok a dimennák, diffegrák és differenciák, amelyek a cryptocoin kollektív akcióinak manifikációját specifikálják - dacára annak,hogy az ár nem teoréma, melynek abnormális aspirációi lennének - így a fiat könnyen kiküszöbölhető!"
Ez még egy régi kamaszkori duma "aktualizálva" (értelmét ne keressétek,mert nem nagyon van, csak sejtsétek, mint én Karcsi papa RSI,Fibonacci és egyéb oda-vissza pattanásait ;))
Azért ha az SIA bejön, használom majd a címed!

RSI a képeim alján látható hullámok amik egy 0 és 100 közötti sávba mozognak. 25-nél és 75-nél egy pontozott vonal ennek az a jelentősége hogy mutassa az eladó vagy a vevők aktivitása nagyobb, tehát ha sokan vesznek akkor fel ha sokan eladnak akkor lefelé megy a csík. Tegyük fel vettél BTC-t ami éppen emelkedik ekkor nézzük a szinteket és ha 75-ös szint fölött a kék és piros csík akkor készülhetünk a BTC eladására, akkor ha metszi egymást a két vonal már mehet is az eladás. Ez sokat segít pl. abban hogy meglehessen határozni mikor a legideálisabb venni vagy eladni!
Kék színű vonal az emelkedést, piros a csökkenést jelzi ha baloldal kék jobb piros ilyenkor emelkedik a fordítottjánál esés ha ezek metszik egymást az jelzi a fordulatot!

Fibonacci az pedig úgy néz ki mint egy szivárvány a képeken. Ezt akkor használjuk ha pl. sokáig emelkedik az ár és úgy látjuk hogy tovább már nem fog ezt jelezheti az RSI is. ilyenkor ennek a nagy emelkedésnek a kiindulási pontját és a csúcs árra ráhúzzuk a fibonacci skálát ami fel van osztva szintekre. Sok éves tapasztalat és persze a kitalálója meghatározása alapján lehet úgymond megjósolni ebből a nagy emelkedésből meddig megy vissza az ár 0.38 és 0.61 ezek meghatározó szintek.

Összefoglalva az RSI a Fibonacci a vonalak és még bármi más amit használunk mind egy irányba mutasson amiből lehessen kiolvasni hogy mikor vegyél és azt mikor add el.

Nagyon köszön(jük)m leírásod!Elmentettem, hátha sikerül képbe kerülni vele és képes leszek használni(gyönyörű,beszédes a mi nyelvünk).
Drukkolok is, hogy mihamarabb legyen tecsöved csatornád, hogy minél többen képesek legyünk képes magyarázataid alapján képbe kerülni!

Karcsi papa

DOGEBTC emelkedik rendesen most kis levegővétel és valószínű 155-ig feltolja!

https://www.tradingview.com/x/DNbmwq2I/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

awslazlo

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 08:15:21 DÉLUTÁN
DOGEBTC emelkedik rendesen most kis levegővétel és valószínű 155-ig feltolja!

https://www.tradingview.com/x/DNbmwq2I/

Bejött a számításod, már 148-nál tart.  ;D

Til

Sziasztok!
Most,hogy a zec es az eth ismet sokat novekedett, mar egyre jobban idegesit egy dolog.
Amikor kezdtem a zec 20 ,az eth 30 dollar volt.
Az eddig megkeresett penzemet nem vettem ki ott csucsul poloniexen.
Akkora okor voltam,nevezzuk ezt gyavasagnak es kezdo kereskedonek,hogy felve attol,hogy lemegy az arfolyam, mindig atvaltottam usdt-be.
Nem jol tettem!
Most mar 6x annyit erne a penzem.Duhos nem lehetek nagyon magamra,hisz kezdo vagyok,ez volt a tanulopenz.
DE most itt az ideje,hogy tegyek egy befektetest.
Szerintetek mibe erne meg 6-12 honapra befektetni?
En az eth a zec es a ltc kozott vacilalok!
Ti nem gondolkoztok el befektetesen?Szerintetek?
Karcsipapa szerinted melyik lehet hosszutavon jobb?
Valaszokat elore is köszönöm!
C:\> del c:\command.com

Dàvid

Idézetet írta: Til Dátum május 22, 2017, 08:21:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Most,hogy a zec es az eth ismet sokat novekedett, mar egyre jobban idegesit egy dolog.
Amikor kezdtem a zec 20 ,az eth 30 dollar volt.
Az eddig megkeresett penzemet nem vettem ki ott csucsul poloniexen.
Akkora okor voltam,nevezzuk ezt gyavasagnak es kezdo kereskedonek,hogy felve attol,hogy lemegy az arfolyam, mindig atvaltottam usdt-be.
Nem jol tettem!
Most mar 6x annyit erne a penzem.Duhos nem lehetek nagyon magamra,hisz kezdo vagyok,ez volt a tanulopenz.
DE most itt az ideje,hogy tegyek egy befektetest.
Szerintetek mibe erne meg 6-12 honapra befektetni?
En az eth a zec es a ltc kozott vacilalok!
Ti nem gondolkoztok el befektetesen?Szerintetek?
Karcsipapa szerinted melyik lehet hosszutavon jobb?
Valaszokat elore is köszönöm!
Én is csak tanulom a szakmát de befektetni inkább több coinba érdemes így létrehozni egy portfoliot.

Karcsi papa

Idézetet írta: Til Dátum május 22, 2017, 08:21:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Most,hogy a zec es az eth ismet sokat novekedett, mar egyre jobban idegesit egy dolog.
Amikor kezdtem a zec 20 ,az eth 30 dollar volt.
Az eddig megkeresett penzemet nem vettem ki ott csucsul poloniexen.
Akkora okor voltam,nevezzuk ezt gyavasagnak es kezdo kereskedonek,hogy felve attol,hogy lemegy az arfolyam, mindig atvaltottam usdt-be.
Nem jol tettem!
Most mar 6x annyit erne a penzem.Duhos nem lehetek nagyon magamra,hisz kezdo vagyok,ez volt a tanulopenz.
DE most itt az ideje,hogy tegyek egy befektetest.
Szerintetek mibe erne meg 6-12 honapra befektetni?
En az eth a zec es a ltc kozott vacilalok!
Ti nem gondolkoztok el befektetesen?Szerintetek?
Karcsipapa szerinted melyik lehet hosszutavon jobb?
Valaszokat elore is köszönöm!

Van ez így ebben a műfajban hogy utólag így meg úgy erre gondolni se szabad ezáltal is egy tapasztalattal gazdagabb lettél! Nézzünk egy mostani példát a ZEC 120$ nézem és azt látom ebben nincs több és kiveszem jókora haszonnal. Mi van ha holnap már 200$ senki se tudja előre, 120 az a biztos viszont ha mégse venném ki akkor lehet holnap 100, holnapután 95 és itt még mindig úgy gondolom még várok hátha visszamegy 120-ra? Ezt a gondolkodást nekem se volt könnyű kivernem a fejemből, most már ha utólag visszanézek a lezárt pozíciókra ez megszűnt és ilyenkor már egy másik pozícióban pörög a pénz.

Én nem szoktam hosszútávra befektetni esetleg most a DOGE és LTC nevezhető annak mert ebben még látok lehetőséget. Csak egy valamibe fektess be azt nem ajánlom attól függ mekkora az összeg lehet sakkozni vele. Pl ha van 1000$ azt 200$-os részekre szedve DOGE,LTC,ETC,DASH-be tenném természetesen nem biztos a 4/4 siker de esetleges egy elmegy még mindig ott a másik három és még 200$ ezen kívül is van arra a helyzetre ha közben van még szitu egy-egy gyorsan realizálható bevételre. pl. XMR-be mert most 33 tegnap még 37, tegnapelőtt meg 40-et olvastam ki a chatból tehát még ha 200$ befektetéssel nézem 35$ benne lehet.

Végére a veszteség ami mindig benne van de ha több részre oszlik és folyton pörög a pénzed holnap már nem is emlékszel rá mivel buktál tegnap. Hobbi így fogd fel ami majd magától komolyra fordul nekem ez 2-3 év és még most 5 év múlva is mindennapos tanulás. Amiket itt láttok elemzéseket ezekben is van sok hiba, részhibák mindig több vonalat kell vinni és előre beleszámolni a kiszámíthatatlansági tényezőt. Előre tehát konkrétat nem ajánlok semmit de ha visszaolvasol pár oldalt és figyeled hogy éppen miben látok hasznot akkor érhetsz el sikereket!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 10:19:15 DÉLELŐTT
"XMRUSDT nem kelet az a jelzett ugródeszka. Barna sáv egy emelkedésre utal, erre passzolnak az elliott szintek előre vetített szintjei is. 35-nél az előző és a minken kori csúcs szint tehát hegymászók nyelvén csúcs támadás és új csúcs elérése a kitűzött cél! Kék vonal egy sávot jelez és ide  is passzol egy elliott 5. szint.
https://www.tradingview.com/x/GcB2KYnj/"

Túl óvatos vagyok de csak az a biztos ami már a hátunk mögött van. Elliott 3. szint 37.5-ig felúszott ami már korrigált is 33.4-re most ha minden jól megy akkor egy szép hegymenet jön az 5. szint elérésével. Célárat biztosra és nagyon óvatosan 40-re teszem de a 44.2 se lenne nagy meglepetés, bátraknak ott az 50 8)

https://www.tradingview.com/x/kNl0LCka/

Jobban megnézve semmi se változott Elliott wave 4. pontja kék vízszintes vonal ez a szint alá nem kellene mennie az árnak. Ez a 4. még semmi nem zárja ki hogy lejjebb is kerülhet de semmi képen se lejjebb az 1. szintjénél (zöld vízszintes)mert akkor a gondolatmenetem borul. Kép alján az RSI csíkok keresztezik egymást a 25-ös szint alatt vannak tehát valószínű ez a 4. szint képes lesz megfogni az esés szándékát!

https://www.tradingview.com/x/UBwtGQ4y/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Til

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 22, 2017, 09:30:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum május 22, 2017, 08:21:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Most,hogy a zec es az eth ismet sokat novekedett, mar egyre jobban idegesit egy dolog.
Amikor kezdtem a zec 20 ,az eth 30 dollar volt.
Az eddig megkeresett penzemet nem vettem ki ott csucsul poloniexen.
Akkora okor voltam,nevezzuk ezt gyavasagnak es kezdo kereskedonek,hogy felve attol,hogy lemegy az arfolyam, mindig atvaltottam usdt-be.
Nem jol tettem!
Most mar 6x annyit erne a penzem.Duhos nem lehetek nagyon magamra,hisz kezdo vagyok,ez volt a tanulopenz.
DE most itt az ideje,hogy tegyek egy befektetest.
Szerintetek mibe erne meg 6-12 honapra befektetni?
En az eth a zec es a ltc kozott vacilalok!
Ti nem gondolkoztok el befektetesen?Szerintetek?
Karcsipapa szerinted melyik lehet hosszutavon jobb?
Valaszokat elore is köszönöm!

Van ez így ebben a műfajban hogy utólag így meg úgy erre gondolni se szabad ezáltal is egy tapasztalattal gazdagabb lettél! Nézzünk egy mostani példát a ZEC 120$ nézem és azt látom ebben nincs több és kiveszem jókora haszonnal. Mi van ha holnap már 200$ senki se tudja előre, 120 az a biztos viszont ha mégse venném ki akkor lehet holnap 100, holnapután 95 és itt még mindig úgy gondolom még várok hátha visszamegy 120-ra? Ezt a gondolkodást nekem se volt könnyű kivernem a fejemből, most már ha utólag visszanézek a lezárt pozíciókra ez megszűnt és ilyenkor már egy másik pozícióban pörög a pénz.

Én nem szoktam hosszútávra befektetni esetleg most a DOGE és LTC nevezhető annak mert ebben még látok lehetőséget. Csak egy valamibe fektess be azt nem ajánlom attól függ mekkora az összeg lehet sakkozni vele. Pl ha van 1000$ azt 200$-os részekre szedve DOGE,LTC,ETC,DASH-be tenném természetesen nem biztos a 4/4 siker de esetleges egy elmegy még mindig ott a másik három és még 200$ ezen kívül is van arra a helyzetre ha közben van még szitu egy-egy gyorsan realizálható bevételre. pl. XMR-be mert most 33 tegnap még 37, tegnapelőtt meg 40-et olvastam ki a chatból tehát még ha 200$ befektetéssel nézem 35$ benne lehet.

Végére a veszteség ami mindig benne van de ha több részre oszlik és folyton pörög a pénzed holnap már nem is emlékszel rá mivel buktál tegnap. Hobbi így fogd fel ami majd magától komolyra fordul nekem ez 2-3 év és még most 5 év múlva is mindennapos tanulás. Amiket itt láttok elemzéseket ezekben is van sok hiba, részhibák mindig több vonalat kell vinni és előre beleszámolni a kiszámíthatatlansági tényezőt. Előre tehát konkrétat nem ajánlok semmit de ha visszaolvasol pár oldalt és figyeled hogy éppen miben látok hasznot akkor érhetsz el sikereket!
Tehat,akkor en ezt ugy ertelmezem,hogy hosszu tavra is erdemesebb megosztva felrakni?
Azert kerdem,mert valahogy az az erzesem,hogy most indul be ez az egesz crypto vilag.
Lehet hogy pl max meg 2 ev van arra,hogy hatalmasakat szakitsunk ezen az egeszen.
Elmagyarazom,hogy latom en:
Az emberek most kezdenek latni ebben az egeszben fantaziat,eddig stagnalt,a bizalmatlansag miatt,de most hirtelen elkezd novekedni.Tehat elindul egy,felfele mutato hullam, ami pl 2-3-5 ev mulva fog csucsoaodni.
Ott a csucson lelassul a folyamat.Kialakul szep lassan a crypto piac,minden lecsendesul es ezutan csak ovatosan novekszik majd a piac,neha meginog.
Tehat ha visszatekintunk,erre en ugy erzem,ha vannak stabil feltorekvo coinok pl eth,etc,ltc,zec,dash stb, akkor nagy esely van ra, hogy ezt a hirtelen novekvo hullamot idoben elkapjuk.Ugy,erzem,hogy szinte nincs is kockazat jelen pillanatban hosszabb tavban gondolkodva(1-2 ev) es barmelyik stabil coinba is fektetnem az osszes penzem 1 ev mulva minimum a duplajat erne.
Valamit rosszul latok?Mennyire van ebben racio?
C:\> del c:\command.com

Karcsi papa

Idézetet írta: Til Dátum május 22, 2017, 09:52:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 22, 2017, 09:30:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum május 22, 2017, 08:21:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Most,hogy a zec es az eth ismet sokat novekedett, mar egyre jobban idegesit egy dolog.
Amikor kezdtem a zec 20 ,az eth 30 dollar volt.
Az eddig megkeresett penzemet nem vettem ki ott csucsul poloniexen.
Akkora okor voltam,nevezzuk ezt gyavasagnak es kezdo kereskedonek,hogy felve attol,hogy lemegy az arfolyam, mindig atvaltottam usdt-be.
Nem jol tettem!
Most mar 6x annyit erne a penzem.Duhos nem lehetek nagyon magamra,hisz kezdo vagyok,ez volt a tanulopenz.
DE most itt az ideje,hogy tegyek egy befektetest.
Szerintetek mibe erne meg 6-12 honapra befektetni?
En az eth a zec es a ltc kozott vacilalok!
Ti nem gondolkoztok el befektetesen?Szerintetek?
Karcsipapa szerinted melyik lehet hosszutavon jobb?
Valaszokat elore is köszönöm!

Van ez így ebben a műfajban hogy utólag így meg úgy erre gondolni se szabad ezáltal is egy tapasztalattal gazdagabb lettél! Nézzünk egy mostani példát a ZEC 120$ nézem és azt látom ebben nincs több és kiveszem jókora haszonnal. Mi van ha holnap már 200$ senki se tudja előre, 120 az a biztos viszont ha mégse venném ki akkor lehet holnap 100, holnapután 95 és itt még mindig úgy gondolom még várok hátha visszamegy 120-ra? Ezt a gondolkodást nekem se volt könnyű kivernem a fejemből, most már ha utólag visszanézek a lezárt pozíciókra ez megszűnt és ilyenkor már egy másik pozícióban pörög a pénz.

Én nem szoktam hosszútávra befektetni esetleg most a DOGE és LTC nevezhető annak mert ebben még látok lehetőséget. Csak egy valamibe fektess be azt nem ajánlom attól függ mekkora az összeg lehet sakkozni vele. Pl ha van 1000$ azt 200$-os részekre szedve DOGE,LTC,ETC,DASH-be tenném természetesen nem biztos a 4/4 siker de esetleges egy elmegy még mindig ott a másik három és még 200$ ezen kívül is van arra a helyzetre ha közben van még szitu egy-egy gyorsan realizálható bevételre. pl. XMR-be mert most 33 tegnap még 37, tegnapelőtt meg 40-et olvastam ki a chatból tehát még ha 200$ befektetéssel nézem 35$ benne lehet.

Végére a veszteség ami mindig benne van de ha több részre oszlik és folyton pörög a pénzed holnap már nem is emlékszel rá mivel buktál tegnap. Hobbi így fogd fel ami majd magától komolyra fordul nekem ez 2-3 év és még most 5 év múlva is mindennapos tanulás. Amiket itt láttok elemzéseket ezekben is van sok hiba, részhibák mindig több vonalat kell vinni és előre beleszámolni a kiszámíthatatlansági tényezőt. Előre tehát konkrétat nem ajánlok semmit de ha visszaolvasol pár oldalt és figyeled hogy éppen miben látok hasznot akkor érhetsz el sikereket!
Tehat,akkor en ezt ugy ertelmezem,hogy hosszu tavra is erdemesebb megosztva felrakni?
Azert kerdem,mert valahogy az az erzesem,hogy most indul be ez az egesz crypto vilag.
Lehet hogy pl max meg 2 ev van arra,hogy hatalmasakat szakitsunk ezen az egeszen.
Elmagyarazom,hogy latom en:
Az emberek most kezdenek latni ebben az egeszben fantaziat,eddig stagnalt,a bizalmatlansag miatt,de most hirtelen elkezd novekedni.Tehat elindul egy,felfele mutato hullam, ami pl 2-3-5 ev mulva fog csucsoaodni.
Ott a csucson lelassul a folyamat.Kialakul szep lassan a crypto piac,minden lecsendesul es ezutan csak ovatosan novekszik majd a piac,neha meginog.
Tehat ha visszatekintunk,erre en ugy erzem,ha vannak stabil feltorekvo coinok pl eth,etc,ltc,zec,dash stb, akkor nagy esely van ra, hogy ezt a hirtelen novekvo hullamot idoben elkapjuk.Ugy,erzem,hogy szinte nincs is kockazat jelen pillanatban hosszabb tavban gondolkodva(1-2 ev) es barmelyik stabil coinba is fektetnem az osszes penzem 1 ev mulva minimum a duplajat erne.
Valamit rosszul latok?Mennyire van ebben racio?

Az elmúlt egy évre tekintve aki befektetésként betett egy összeget és most néz rá először az kb azt látja hogy meg 6 szorozta a pénzét. Tehát tudás és minden nélkül ha így nézzük semmi se zárja ki hogy 1 év múlva nem éri a mostani befektetésed 6 szorosát.
Ráció van benne sokan gondolják így pl Kollos Péter is nézd meg a legújabb videóját!
https://www.youtube.com/watch?v=Y9qxzhY_8nY&t=0s
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!