Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Karcsi papa

Idézetet írta: Mulder Dátum június 03, 2017, 09:00:27 DÉLELŐTT
Karcsi Papa pascal/btc szerinted hogyan alakulhat?

Mostanában nem is néztem rá de lehet most pont jókor. :D Több mint 3 napos oldalazásból lépett ki sőt vissza is nézett a kilépési szintre. Itt az a szabály ha átlépi azt a szintet amit piros vonallal jelzek ott az ideális belépni stopot pedig a sáv tetejéhez rakni nagyobb kockázattal az aljához is rakható. Ha minden jól alakul akkor az előző csúcs ár simán elérhető, azt hiszem jól látható hova gondolom, többi infó a chart alatt!

https://www.tradingview.com/chart/PASCBTC/KxBbsS8W-PASC-BTC/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

drizzt_do_urden

Papa!

meglodult a DCR? mikor erdemes eladni? 0.021 -et tettem be de lehet annyi nem lesz?

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 10:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 09:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 06:34:56 DÉLUTÁN
SCBTC kis összeggel beszálltam a buliba igaz még nem lépett ki a barna alakzatból és lehet még az alsó vonalat is érinteni fogja de szerintem rendben lesz. 998 az elsődleges cél tehát az elliott hullám 3. szintje, hosszú távon majd az 1500 de ez még kicsit odébb van.

https://www.tradingview.com/chart/SCBTC/oTy53sSO-SC-BTC/

az odebb mit jelent idoben ?:)))

kb 20 napra gondolok mert a chartot ha összekötném az 1.-3. pontokat akkor az 5.-et itt érhetné el.

Félidő, talán féltáv? Piros vonal talán az a szint amit ha átlép akkor az 531-580 sima ügy lehet, Rsi is jó esélyt mutat!

https://www.tradingview.com/x/n5079jl9/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: menorel Dátum június 02, 2017, 09:29:22 DÉLELŐTT
Egyébként mi a TradingView-ban a nagy szám? Márhogy nem leszólni akarom csak keresem azt, hogy mivel jobb mint bármelyik trade charting. Amit én használok az a trade.kraken.com (ugye ez a korábbi cryptowat.ch, amit a kraken felvásárolt). Tudok rajta elemezni (ami nálam kimerül az MACD és az OVB figyeléséből) és egyből tudok kereskedni is. Érdemes megismerkedni a TradingView-val, vagy ott is az a helyzet, hogyha úgy egyébként ennél mélyebben nem értek a technikai elemzéshez, akkor ne erőltessem? :)

Nekem forexben a MetaTrader, cryptonal a Tradingview de ez tökélete forex elemzésre is. Jobban átláthatónak gondolom és tudom mit hol keressek de mindenki ott elemezzen ahol jól érzi magát. Tehát elemzés, ennek publikálása és a jobb átláthatósága miatt nekem ez jobban be jövős!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum június 03, 2017, 10:18:32 DÉLELŐTT
Papa!

meglodult a DCR? mikor erdemes eladni? 0.021 -et tettem be de lehet annyi nem lesz?

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 05:00:24 DÉLUTÁN
DCRBTC ha már szóba került :D el is felejtettem hisz itt egy tükörképet vizionáltam előre, merész gondolt volt de mint látszik nem nagyon mondtam hülyeséget. Kérdőjeles tükörképhez kellene egy rakéta valakinek nincs egy elfekvőben? :D Akkor várjunk pár napot és kiderül délibáb volt e a tükrünk!  8)

https://www.tradingview.com/x/aUC0s39T/

Ide tettem az előző posztomat amiben rakétákról elmélkedtem.  :D 21-et az ém gondolataim és a képen látható szintek alapján tűztek ki célul? Na de ez nem lényeges hanem az amit látunk. Bevallom ilyen tükörképes elemzést még nem láttam ha én lenék a kitalálója az nagy dicsőség főleg ha bejön. 0.01510-nél van ennek az egésznek a közepe, ami egy tökéletes célár ez már nincs is olyan messze. 05.17.-én volt egy kiszúrás amit tükör szerint a 03.27.-i csúccsal veszek egy kalap alá, ez lehet egy második célár 0.0178. Végül a 21 a nyerő én kockáztatók és a 15-re lapot húzok, sőt 18-ra is. Viszont nem zárom ki annak a lehetőségét sem hogy az előbb irt céláraknál zárom és korrekciók után újra nyitok pozit ha így lesz az jelezni fogom!

https://www.tradingview.com/x/ECG2rZgP/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

spikes

Kicsit lehet buta a kérés, de írhatnátok pár sort arról, hogyan adtok vesztek.... A technikai dolgokra gondolok (pl. Poloniexen lehet adni venni bármit?) Mert én általában amit bányászok váltom btc-re, de lehet van ennél jobb megoldás is....

awslazlo

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 11:01:04 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum június 03, 2017, 10:18:32 DÉLELŐTT
Papa!

meglodult a DCR? mikor erdemes eladni? 0.021 -et tettem be de lehet annyi nem lesz?

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 21, 2017, 05:00:24 DÉLUTÁN
DCRBTC ha már szóba került :D el is felejtettem hisz itt egy tükörképet vizionáltam előre, merész gondolt volt de mint látszik nem nagyon mondtam hülyeséget. Kérdőjeles tükörképhez kellene egy rakéta valakinek nincs egy elfekvőben? :D Akkor várjunk pár napot és kiderül délibáb volt e a tükrünk!  8)

https://www.tradingview.com/x/aUC0s39T/

Ide tettem az előző posztomat amiben rakétákról elmélkedtem.  :D 21-et az ém gondolataim és a képen látható szintek alapján tűztek ki célul? Na de ez nem lényeges hanem az amit látunk. Bevallom ilyen tükörképes elemzést még nem láttam ha én lenék a kitalálója az nagy dicsőség főleg ha bejön. 0.01510-nél van ennek az egésznek a közepe, ami egy tökéletes célár ez már nincs is olyan messze. 05.17.-én volt egy kiszúrás amit tükör szerint a 03.27.-i csúccsal veszek egy kalap alá, ez lehet egy második célár 0.0178. Végül a 21 a nyerő én kockáztatók és a 15-re lapot húzok, sőt 18-ra is. Viszont nem zárom ki annak a lehetőségét sem hogy az előbb irt céláraknál zárom és korrekciók után újra nyitok pozit ha így lesz az jelezni fogom!

https://www.tradingview.com/x/ECG2rZgP/

Music coint hogy látja mester úr?

venndi

#967
Tudnátok valami ismertetőt adni a (coin)tőzsdézésről? Próbálom kitalálni ezeket a "bull" stb. szavakat, meg hogy mikor van a várható növekedés vagy csökkenés, mikor érdemes coint venni.
Ti hogyan csináljátok a coin eladás-vételt? Ha vesztek coint, akkor azt milyen sűrűn adjátok el? Félreértés ne essék, nyilván akkor kell venni, amikor a növekedés előtt áll...de pl. ha a BTC-t nézem, akkor egy hónappal ezelőtt kb. 1500USD-ért vehettem volna, és most 2500-at ér. Ez az 1 hónap alatt is adtatok el/vettetek BTC-t, kisebb haszonért? Arra gondolok, hogy a napi árfolyam változással is lehet profitot teremteni, pl ma 2490 USD is volt a BTC, aztán leugrott 2423-ra. 2490-nél eladom, aztán 2423-nál ismét megveszem, most pedig 2500-nál tart...minimális haszon, de hasszon. Szóval valami oktató kis leírás jól jönne.

Karcsi papa

Idézetet írta: venndi Dátum június 03, 2017, 02:04:31 DÉLUTÁN
Tudnátok valami ismertetőt adni a (coin)tőzsdézésről? Próbálom kitalálni ezeket a "bull" stb. szavakat, meg hogy mikor van a várható növekedés vagy csökkenés, mikor érdemes coint venni.
Ti hogyan csináljátok a coin eladás-vételt? Ha vesztek coint, akkor azt milyen sűrűn adjátok el? Félreértés ne essék, nyilván akkor kell venni, amikor a növekedés előtt áll...de pl. ha a BTC-t nézem, akkor egy hónappal ezelőtt kb. 1500USD-ért vehettem volna, és most 2500-at ér. Ez az 1 hónap alatt is adtatok el/vettetek BTC-t, kisebb haszonért? Arra gondolok, hogy a napi árfolyam változással is lehet profitot teremteni, pl ma 2490 USD is volt a BTC, aztán leugrott 2423-ra. 2490-nél eladom, aztán 2423-nál ismét megveszem, most pedig 2500-nál tart...minimális haszon, de hasszon. Szóval valami oktató kis leírás jól jönne.

Nagyon alap dolgokat kérdezel, mi az a bull (bika így nevezik a charton lévő zöld gyertyákat ha sok a zöld akkor bullish a trend, pirosak a medvék ez pedig értelem szerűen beaeris. Igyekszek mindig részletesen leírni mit mikor és miért teszek vagy mégse elég részletes? BTC-vel való kereskedést én nem szeretem mert nagyon biztosra kell menni, benne van a nagy nyereség de a bukta is.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: spikes Dátum június 03, 2017, 11:15:42 DÉLELŐTT
Kicsit lehet buta a kérés, de írhatnátok pár sort arról, hogyan adtok vesztek.... A technikai dolgokra gondolok (pl. Poloniexen lehet adni venni bármit?) Mert én általában amit bányászok váltom btc-re, de lehet van ennél jobb megoldás is....

Kattints a EXCHANGE menüre az oldal tetején, majd jobbra fen láthatod hogy mit tudsz venni. BTC, ETH, XMR, USDT ezek az alap coinok ezeken belül a táblázatban fel vannak sorolva a további lehetőségek!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Worlynox

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 02:56:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: venndi Dátum június 03, 2017, 02:04:31 DÉLUTÁN
Tudnátok valami ismertetőt adni a (coin)tőzsdézésről? Próbálom kitalálni ezeket a "bull" stb. szavakat, meg hogy mikor van a várható növekedés vagy csökkenés, mikor érdemes coint venni.
Ti hogyan csináljátok a coin eladás-vételt? Ha vesztek coint, akkor azt milyen sűrűn adjátok el? Félreértés ne essék, nyilván akkor kell venni, amikor a növekedés előtt áll...de pl. ha a BTC-t nézem, akkor egy hónappal ezelőtt kb. 1500USD-ért vehettem volna, és most 2500-at ér. Ez az 1 hónap alatt is adtatok el/vettetek BTC-t, kisebb haszonért? Arra gondolok, hogy a napi árfolyam változással is lehet profitot teremteni, pl ma 2490 USD is volt a BTC, aztán leugrott 2423-ra. 2490-nél eladom, aztán 2423-nál ismét megveszem, most pedig 2500-nál tart...minimális haszon, de hasszon. Szóval valami oktató kis leírás jól jönne.

Nagyon alap dolgokat kérdezel, mi az a bull (bika így nevezik a charton lévő zöld gyertyákat ha sok a zöld akkor bullish a trend, pirosak a medvék ez pedig értelem szerűen beaeris. Igyekszek mindig részletesen leírni mit mikor és miért teszek vagy mégse elég részletes? BTC-vel való kereskedést én nem szeretem mert nagyon biztosra kell menni, benne van a nagy nyereség de a bukta is.
Elég részletes. Ennyire az alapokkal, az internet korában, bőségesen  képbe lehet kerülni ha valakit valóban érdekel a téma.

trebor27

#971
Idézetet írta: Worlynox Dátum június 03, 2017, 03:55:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 02:56:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: venndi Dátum június 03, 2017, 02:04:31 DÉLUTÁN
Tudnátok valami ismertetőt adni a (coin)tőzsdézésről? Próbálom kitalálni ezeket a "bull" stb. szavakat, meg hogy mikor van a várható növekedés vagy csökkenés, mikor érdemes coint venni.
Ti hogyan csináljátok a coin eladás-vételt? Ha vesztek coint, akkor azt milyen sűrűn adjátok el? Félreértés ne essék, nyilván akkor kell venni, amikor a növekedés előtt áll...de pl. ha a BTC-t nézem, akkor egy hónappal ezelőtt kb. 1500USD-ért vehettem volna, és most 2500-at ér. Ez az 1 hónap alatt is adtatok el/vettetek BTC-t, kisebb haszonért? Arra gondolok, hogy a napi árfolyam változással is lehet profitot teremteni, pl ma 2490 USD is volt a BTC, aztán leugrott 2423-ra. 2490-nél eladom, aztán 2423-nál ismét megveszem, most pedig 2500-nál tart...minimális haszon, de hasszon. Szóval valami oktató kis leírás jól jönne.

Nagyon alap dolgokat kérdezel, mi az a bull (bika így nevezik a charton lévő zöld gyertyákat ha sok a zöld akkor bullish a trend, pirosak a medvék ez pedig értelem szerűen beaeris. Igyekszek mindig részletesen leírni mit mikor és miért teszek vagy mégse elég részletes? BTC-vel való kereskedést én nem szeretem mert nagyon biztosra kell menni, benne van a nagy nyereség de a bukta is.
Elég részletes. Ennyire az alapokkal, az internet korában, bőségesen  képbe lehet kerülni ha valakit valóban érdekel a téma.

Szerintem nem lesz aki ezt megválaszolja neked pár mondatban. Olvasgass, én is azt teszem, és tapasztald ki, hogyan érdemes, mindenesetre a mindennapi adás-vételnek én nem látom sok értelmét, de nem is vagyok tőzsdei szakember. Én lényegében lutrira vásárolok, de nem azért mert annyi pénzem van vagy mert unatkozok, hanem az a meggyőződésem hogy a türelem meghozza a várva várt eredményt, csak nézd végig a coinokat és a mutatókat. Nyilván én is nézem mikor hol áll az árfolyam de csak olcsó és maguk mögött valami hasznos dolgot sejtető "altcoinokba" teszek. Megeshet persze, hogy bármikor bedől bármelyik, a DOGE-ra már volt példa korábban, de hiszem, hogy hosszabb távon nyereséget lehet velük elérni. Jelenleg én Sia, DOGE, Digibyte-ról beszélek, ezekbe tettem pénzt, és nem 10-20 db-ról van szó, hanem DOGE-ra most indítottam utalást 185.000 egységre, ami Forintálisan nem is sok, viszont ha ugrik egy fél év alatt akár 0.1 dollárt, akkor az nem rossz. És ekkora növekedés az egész piacot "elemezve" simán benne van a pakliban, de ez csak az én véleményem, mint az is, hogy napi adás-vétel szerintem hülyeség, de lehet csak azért mert sosem csináltam és emiatt nem látok mögé, egyelőre. Mindenesetre úgy érdemes szerintem csinálni, ha van félretett pénzed amit nem félsz beletenni akár hónapokig sem, tehát a mindennapi megélhetésed nem ezen múlik.

sebajtóbiás

#972
Idézetet írta: menorel Dátum június 02, 2017, 09:29:22 DÉLELŐTT
Egyébként mi a TradingView-ban a nagy szám? Márhogy nem leszólni akarom csak keresem azt, hogy mivel jobb mint bármelyik trade charting. Amit én használok az a trade.kraken.com (ugye ez a korábbi cryptowat.ch, amit a kraken felvásárolt). Tudok rajta elemezni (ami nálam kimerül az MACD és az OVB figyeléséből) és egyből tudok kereskedni is. Érdemes megismerkedni a TradingView-val, vagy ott is az a helyzet, hogyha úgy egyébként ennél mélyebben nem értek a technikai elemzéshez, akkor ne erőltessem? :)

Több opciód, indikátorod stb. van, jobban kezelhető az egész, egyszerűbb a chartot mozgatni/nagyítani, egyszerűbben és gyorsabban lehet rá rajzolgatni, ilyesmik... A váltókon levő chartok szerintem elléggé nehézkesek. Ill. a Krakenen csak a főbb coinokkal lehet kereskedni, ha kisebbekkel is akarsz, akkor a Poloniex/Bittrex-re kell menni, ezeken pedig kb. használhatatlan a chart.

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 10:25:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 10:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 09:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 06:34:56 DÉLUTÁN
SCBTC kis összeggel beszálltam a buliba igaz még nem lépett ki a barna alakzatból és lehet még az alsó vonalat is érinteni fogja de szerintem rendben lesz. 998 az elsődleges cél tehát az elliott hullám 3. szintje, hosszú távon majd az 1500 de ez még kicsit odébb van.

https://www.tradingview.com/chart/SCBTC/oTy53sSO-SC-BTC/

az odebb mit jelent idoben ?:)))

kb 20 napra gondolok mert a chartot ha összekötném az 1.-3. pontokat akkor az 5.-et itt érhetné el.

Félidő, talán féltáv? Piros vonal talán az a szint amit ha átlép akkor az 531-580 sima ügy lehet, Rsi is jó esélyt mutat!

https://www.tradingview.com/x/n5079jl9/

559-nél zárni fogom a pozit, képen a (3) elliott szint mert korrekcióra számítok a (4) szintig kb.490-nél vagy lehet itt is szerepe lesz a piros szintnek az 470 körül. Újra beszállott majd akkor ha visszatér a korrekcióból a (3) szintre és célárat 672-re tippelem!

https://www.tradingview.com/x/dpwzynCQ/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

drizzt_do_urden

ne felejtsetek el, hogy Karcsi papa szereti a sort!!!!

Karcsi papa

Music coin, Wawes ezekről nem tudok elemzést csinálni mert nincs a tradingwiev kínálatában máshova meg nem vagyok regisztrálva ahol részletesen látok mindent.

Music fennakadt az ezres szintem most tesz egy új próbát ha sikerül fölé zárni majd kis korrekció után újra fölé kerülni akkor 1150-1200 elérhetővé válhat.

Wawesnek is volt egy kitörés szerű emelkedése ami ha igaz már a korrekción is túl van és éppen emelkedik. 2346 és 2642 ezeket a szinteket kell sikeresen áttörni!

Ismét jól látszik hogy a BTC áremelkedés húz magával minden mást ez megkönnyíti a pozitív elemzéseket is. 2900 az a szint amíg emelkedésre utaló jeleket látok tehát valószínű ez másokra is pozitívan fog hatni.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 02, 2017, 09:27:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 31, 2017, 10:16:57 DÉLELŐTT
ETHUSDT szépen visszakúszott az ár és már 220 felett is száguldhatunk ha minden jól alakul  8) Képen/charton ismét a nekem jól bevált elliott hullám (3)-ból korrekció, (4) kb ott ahol a képen is látszik egy a lényeg ne menjen (1) alá, cél természetesen a (5) .

Tehát a minimum TP(célár) 295, SL(stop) 172.55


https://www.tradingview.com/chart/ETHUSDT/PKmNa3Jl-ETH-USDT/

Nagyon nem sieti el ezt a korrekciót. Szépen beállt oldalazni és lehet ezzel ki is fulladt a lendület de az is lehet már ki is alakult a 4. 200-as árnál, majd eldől merre folytatja.

https://www.tradingview.com/x/nfZi9ubj/

230-as szinten megakadt az ár de lehet hogy jól is jön mert ezzel egy ugyanolyan alakzat (csak fordított iránnyal) amit pirossal rajzoltam  alakulhat ki ha 230 fölé zárna és célként jöhet az elliott (5) 255-295 között bárhol mondhatja ennyi de átlagban azt tapasztalom hogy fibo 2.618-at eléri!

https://www.tradingview.com/x/rJ4jzAax/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

bbarna

Köszi Karcsi papa az előre jelzéseket + 0,004 a sörre ;)

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 07:04:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum június 03, 2017, 10:25:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 10:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 24, 2017, 09:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 24, 2017, 06:34:56 DÉLUTÁN
SCBTC kis összeggel beszálltam a buliba igaz még nem lépett ki a barna alakzatból és lehet még az alsó vonalat is érinteni fogja de szerintem rendben lesz. 998 az elsődleges cél tehát az elliott hullám 3. szintje, hosszú távon majd az 1500 de ez még kicsit odébb van.

https://www.tradingview.com/chart/SCBTC/oTy53sSO-SC-BTC/

az odebb mit jelent idoben ?:)))

kb 20 napra gondolok mert a chartot ha összekötném az 1.-3. pontokat akkor az 5.-et itt érhetné el.

Félidő, talán féltáv? Piros vonal talán az a szint amit ha átlép akkor az 531-580 sima ügy lehet, Rsi is jó esélyt mutat!

https://www.tradingview.com/x/n5079jl9/

559-nél zárni fogom a pozit, képen a (3) elliott szint mert korrekcióra számítok a (4) szintig kb.490-nél vagy lehet itt is szerepe lesz a piros szintnek az 470 körül. Újra beszállott majd akkor ha visszatér a korrekcióból a (3) szintre és célárat 672-re tippelem!

https://www.tradingview.com/x/dpwzynCQ/

Ezzel a kisebb hullámmal meg is volnánk. Éjjel 1-kor megvolt a 672 aminek reggelre a korrekcióján is túl voltunk, most ismét 672 fölött van az ár ez biztató az további emelkedés szempontjából. Nincs más hátra mint előre :D el kell érnünk az eredeti nagy hullám 3. szintjét 998-as csúcstámadással!  8) Pár érdekesség a képen is van!

https://www.tradingview.com/x/a8yQ6S3l/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!