Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

masstersvk

Sziasztok , kezdó vagyok meg itt és nemtaláltam  a kerdesemre valaszt (vagy rosszul kerestem)
Coinbas-en olvastam amikor  ETH kulcsot neztem meg hogy ne kulgyem oda a kibányaszott ETH jutalmat ? ezt miert ?
Hova szoktátok kuldeni a kiszamolt ETH-t  poloniexre ha ott megvan akkor kulgyem att Coinbase-ra ?

Koszonom szépen a válaszokat :)

Székely Vegán

Idézetet írta: masstersvk Dátum július 05, 2017, 01:44:57 DÉLELŐTT
Sziasztok , kezdó vagyok meg itt és nemtaláltam  a kerdesemre valaszt (vagy rosszul kerestem)
Coinbas-en olvastam amikor  ETH kulcsot neztem meg hogy ne kulgyem oda a kibányaszott ETH jutalmat ? ezt miert ?
Hova szoktátok kuldeni a kiszamolt ETH-t  poloniexre ha ott megvan akkor kulgyem att Coinbase-ra ?

Koszonom szépen a válaszokat :)


Küggyed csak nyugottan a CB-re, én is oda küldöm már közel egy éve, soha nem volt gond.
Az a figyelmeztetés a szóló bányászoknak szól, minket a pool fizet.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

PreD82

Sziasztok!

Egy Debit Card Vertifikáció mennyi ideig tart ? Tegnap este küldtem el az adatokat, de még mindig csak Pending...

bazsy

Idézetet írta: PreD82 Dátum július 05, 2017, 11:06:50 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Egy Debit Card Vertifikáció mennyi ideig tart ? Tegnap este küldtem el az adatokat, de még mindig csak Pending...
1-2 hét kb de valamikor napok alatt megvan

Fxpwrh

Idézetet írta: PreD82 Dátum július 05, 2017, 11:06:50 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Egy Debit Card Vertifikáció mennyi ideig tart ? Tegnap este küldtem el az adatokat, de még mindig csak Pending...
Cryptopay-en nekem 1 munkanap volt.

BlackJack

Nekem eddig 2x dobta vissza. kb 4 napig ültek rajta, és egyik alakalommal sem sikerült számomra egyértelműen leírniuk, hogy mit rontok el.
Asszem túl hülye vagyok hozzá, hogy verifikált virt. kártyám legyen  :'(

bazsy

Idézetet írta: BlackJack Dátum július 05, 2017, 11:12:04 DÉLELŐTT
Nekem eddig 2x dobta vissza. kb 4 napig ültek rajta, és egyik alakalommal sem sikerült számomra egyértelműen leírniuk, hogy mit rontok el.
Asszem túl hülye vagyok hozzá, hogy verifikált virt. kártyám legyen  :'(
Az én gondolatom az hogy azt csinálják beküldöd és messziről nézi,és ha mindent lát rajt tisztán akkor elfogadja,de ha kicsit homályos vagy zajos a kép akkor már vissza is dobja.

BlackJack

Idézetet írta: bazsy Dátum július 05, 2017, 11:14:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: BlackJack Dátum július 05, 2017, 11:12:04 DÉLELŐTT
Nekem eddig 2x dobta vissza. kb 4 napig ültek rajta, és egyik alakalommal sem sikerült számomra egyértelműen leírniuk, hogy mit rontok el.
Asszem túl hülye vagyok hozzá, hogy verifikált virt. kártyám legyen  :'(
Az én gondolatom az hogy azt csinálják beküldöd és messziről nézi,és ha mindent lát rajt tisztán akkor elfogadja,de ha kicsit homályos vagy zajos a kép akkor már vissza is dobja.
Ennyit sikerült írniuk: Message: 121010 . / Card proxy 24665xxxxxxxx / KYC LEVEL_1


PreD82

Visszadobtál nekem is a vertifikációt :

Please upload one of the below mentioned document to the system:
A copy of your passport
A copy of your ID card (both sides)

A személyi és lakcím kártyám töltöttem. Útlevelem meg nincs, most mi a fenét töltsek fel ? :D

zs1991


adrikft


woren

Idézetet írta: PreD82 Dátum július 05, 2017, 04:03:15 DÉLUTÁN
Visszadobtál nekem is a vertifikációt :

Please upload one of the below mentioned document to the system:
A copy of your passport
A copy of your ID card (both sides)

A személyi és lakcím kártyám töltöttem. Útlevelem meg nincs, most mi a fenét töltsek fel ? :D


A személyi és lakcím kártya mindkét oldalát fel kell tölteni, nekem is ez volt a gond ! De írja is : Both sides !!!


PreD82

Természetesen mind2 oldalt feltöltöttem. Tegnap este újra feltöltöttem őket, tűéles minőségben.

Remélem ma már elfogadják ;)

jimbo98

Idézetet írta: adrikft Dátum július 05, 2017, 11:58:43 DÉLUTÁN
Hali
uquid-en van vr kártyám és valamiért nem fogadja el ebay.


Ezzel nem vagy eygedül A UQUID és ADVcash virtual kártyát nem tudomhasználni sehol ! confirmáni is lehet paypal-on de fizetni nem tudok sehol velük.

raffiakötö

Idézetet írta: jimbo98 Dátum július 06, 2017, 12:50:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: adrikft Dátum július 05, 2017, 11:58:43 DÉLUTÁN
Hali
uquid-en van vr kártyám és valamiért nem fogadja el ebay.


Ezzel nem vagy eygedül A UQUID és ADVcash virtual kártyát nem tudomhasználni sehol ! confirmáni is lehet paypal-on de fizetni nem tudok sehol velük.


A vr kártyát a paypal elfogadja.

zs1991

Az mitől lehet, hogy a Coinbase nem hajlandó Verify-olni az ID-mat?
Feltöltöttem neki a személyimről a képeket, utána némi töltés után kiírta, hogy "Sucess! Your identity has been verified.", valmint az e-mail is megjött, ami ugyanezt megerősítette. Utána viszont rögtön visszadobott oda, ahol az okmány típusát kell kiválasztani, amit fel akarok tölteni és nincs megerősítve az ID-m. Még 2x megpróbáltam, akkor is ugyanezt játszotta...

EmKo

Sziasztok!


Nálatok volt már olyan hogy a Poloniex BTC kiutalásnál a megerősítő mail linkjére azt írja hoops nem ko a megerösítő link?
Hogy tudok új megerösítő mailt kérni?

bányász007

Üdv!
Nem jött meg a bányászatból a Poloniexre 2 ETC-m és 1 Pascalom. Eltelt 24 óra az utalás óta. Várjak még? Vagy ilyenkor kinek és mit kell írni? Gondolom a Poloniexnek, de milyen adatokat kell mellékelni?

PJozsef

#1339
Idézetet írta: bányász007 Dátum július 07, 2017, 05:37:24 DÉLUTÁN
Üdv!
Nem jött meg a bányászatból a Poloniexre 2 ETC-m és 1 Pascalom. Eltelt 24 óra az utalás óta. Várjak még? Vagy ilyenkor kinek és mit kell írni? Gondolom a Poloniexnek, de milyen adatokat kell mellékelni?

Sziasztok.
Én is így jártam a poloniex-el, hogy már 7 db Pascal utalás nem érkezett meg...
Írtam a nanopoolnak de ők visszaírták, hogy minden ok.
Most akarok írni a poloniexnek...
Másnak is rossz tapasztalata van velük, esetleg tudtok ajánlani jobbat?
köszi