Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

EmKo

Idézetet írta: PJozsef Dátum július 08, 2017, 06:18:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bányász007 Dátum július 07, 2017, 05:37:24 DÉLUTÁN
Üdv!
Nem jött meg a bányászatból a Poloniexre 2 ETC-m és 1 Pascalom. Eltelt 24 óra az utalás óta. Várjak még? Vagy ilyenkor kinek és mit kell írni? Gondolom a Poloniexnek, de milyen adatokat kell mellékelni?

Sziasztok.
Én is így jártam a poloniex-el, hogy már 7 db Pascal utalás nem érkezett meg...
Írtam a nanopoolnak de ők visszaírták, hogy minden ok.
Most akarok írni a poloniexnek...
Másnak is rossz tapasztalata van velük, esetleg tudtok ajánlani jobbat?
köszi


Sajnos Poloniex nekem sem megy most, volt egy kiutalásom Bitcoin automatán probáltam leveni 0,15 BTC-t, de sajnos nem sikerült írtam nekik több mint egy napja, de nincs válasz. És nincs jóváírva kb 8 Pascal amit nano már elküldött az első Pascal-t kb. 1,5 napja. :(
Pedig eddig nagyon szépen ment a Poloniex

FrenkyAti

Idézetet írta: EmKo Dátum július 08, 2017, 06:45:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: PJozsef Dátum július 08, 2017, 06:18:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bányász007 Dátum július 07, 2017, 05:37:24 DÉLUTÁN
Üdv!
Nem jött meg a bányászatból a Poloniexre 2 ETC-m és 1 Pascalom. Eltelt 24 óra az utalás óta. Várjak még? Vagy ilyenkor kinek és mit kell írni? Gondolom a Poloniexnek, de milyen adatokat kell mellékelni?

Sziasztok.
Én is így jártam a poloniex-el, hogy már 7 db Pascal utalás nem érkezett meg...
Írtam a nanopoolnak de ők visszaírták, hogy minden ok.
Most akarok írni a poloniexnek...
Másnak is rossz tapasztalata van velük, esetleg tudtok ajánlani jobbat?
köszi


Sajnos Poloniex nekem sem megy most, volt egy kiutalásom Bitcoin automatán probáltam leveni 0,15 BTC-t, de sajnos nem sikerült írtam nekik több mint egy napja, de nincs válasz. És nincs jóváírva kb 8 Pascal amit nano már elküldött az első Pascal-t kb. 1,5 napja. :(
Pedig eddig nagyon szépen ment a Poloniex
Sziasztok! Nekem már 1 hete nem megy át az ETC és a tikettre sem válaszolnak. Ma meg nézem, hogy a ZCASH sem megy át és gondolkodom, hogy kipróbálom a Bittrex oldalt és hagyom a Poloniex-et a francba.

Sprinter

Már kezdett forrni az agyam hogy meghekkeltek, de látom másnál is fenn áll a probléma. 7-e óta nincs deposit.... Ha valaki megtud valami infót, majd ne tartsa magában. Thx a nevemben is.

kond

Nálam az 1 eth még nem jött meg pool-ról, poloniexre, pedig máskor pik pakk megszokot érkezni, érdekes...  ???

Csongor

Udv!
Krakenrol szeretnek EUR-t utalni a bankszamlamra, de nem kapom hogyan kell. Van EUR alapu bankszamlam, erre szeretnem kuldeni a penzt, de nem csinaltam meg hoha, nem tudom hol kell.
Koszi!

Andre

Idézetet írta: Csongor Dátum július 10, 2017, 08:08:20 DÉLUTÁN
Udv!
Krakenrol szeretnek EUR-t utalni a bankszamlamra, de nem kapom hogyan kell. Van EUR alapu bankszamlam, erre szeretnem kuldeni a penzt, de nem csinaltam meg hoha, nem tudom hol kell.
Koszi!


Funding > Withdraw > kiválasztod a valutát (EUR)
ha nincs itt még megadva a számlaszámod akkor +Add account
kb ennyi.  2 napig tart kb amig megjon a penz..


coca1cola

Sziasztok . A kérdésem az lenne, hogy tudok bányászni egyből az upload-os online ETH pénztrácámba egyből ETH-t ? A poloniex nekem nem szimpatikus. A segítséget előre is köszönöm.

Csongor

#1347
Idézetet írta: Andre Dátum július 11, 2017, 10:03:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Csongor Dátum július 10, 2017, 08:08:20 DÉLUTÁN
Udv!
Krakenrol szeretnek EUR-t utalni a bankszamlamra, de nem kapom hogyan kell. Van EUR alapu bankszamlam, erre szeretnem kuldeni a penzt, de nem csinaltam meg hoha, nem tudom hol kell.
Koszi!


Funding > Withdraw > kiválasztod a valutát (EUR)
ha nincs itt még megadva a számlaszámod akkor +Add account
kb ennyi.  2 napig tart kb amig megjon a penz..
Megkaptam, koszi.

A szamla gond nelkul hozza van adva, de megprobaltam atkuldeni 5EUR-t, es a pendingeles utan sikertelen, nem tudja valamiert atkuldeni. Mi lehet a gond? Atneztem, minden oknak tunik.


willow

Idézetet írta: Csongor Dátum július 11, 2017, 07:54:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andre Dátum július 11, 2017, 10:03:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Csongor Dátum július 10, 2017, 08:08:20 DÉLUTÁN
Udv!
Krakenrol szeretnek EUR-t utalni a bankszamlamra, de nem kapom hogyan kell. Van EUR alapu bankszamlam, erre szeretnem kuldeni a penzt, de nem csinaltam meg hoha, nem tudom hol kell.
Koszi!


Funding > Withdraw > kiválasztod a valutát (EUR)
ha nincs itt még megadva a számlaszámod akkor +Add account
kb ennyi.  2 napig tart kb amig megjon a penz..
Megkaptam, koszi.

A szamla gond nelkul hozza van adva, de megprobaltam atkuldeni 5EUR-t, es a pendingeles utan sikertelen, nem tudja valamiert atkuldeni. Mi lehet a gond? Atneztem, minden oknak tunik.


Van egy biztonsági kód, amit utalásnál meg kell adni. Hogy honnan nézed le nem tudom. Mikor töltöttem fel eurót a krakenre, akkor kaptam. Még szerencse, hogy a kitöltési sablont lementettem, igy vissza tudtam keresni. Ez a biztonsági kód a te személyes azonositód. Ha már ezt is megtaláltad, akkor nincs egyéb ötletem.

GH

Sziasztok!
uquid kérdésem lenne.
elsőnek usd kártyát rendeltem, kimerült a limit, aztán ugyan arról a regisztrációról, eur kártyát, az is lemerült, egy hónapja adtam be az irataimat, de semmi, valamiért nem upgradelik.
sem a kártyakibocsájtó sem uquid nem válaszol emailre :( valakinek működik rendesen vagy csak kamu cég?
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

DrPascal

Idézetet írta: GH Dátum július 13, 2017, 11:26:25 DÉLELŐTT
Sziasztok!
uquid kérdésem lenne.
elsőnek usd kártyát rendeltem, kimerült a limit, aztán ugyan arról a regisztrációról, eur kártyát, az is lemerült, egy hónapja adtam be az irataimat, de semmi, valamiért nem upgradelik.
sem a kártyakibocsájtó sem uquid nem válaszol emailre :( valakinek működik rendesen vagy csak kamu cég?


Nekem megy rendesen. A reg. is lement 5 nap alatt, bár én 4 nap után írtam nekik, másnapra elfogadták... :)
Szerintem írj a supportnak, hogy miért csúszik az upgrade.


pepperoni

Sziasztok!


Poloniexre, vagy krakenre lehet valahogy igazi pénzt küldeni? Van accom, de nem találtam lehetőséget, nem tudom, hogy esetleg csak kryptoval lehet fizetni...


Én nem bányászom, csak szeretnék beletenni pénzt, de semmi féle útmutatót nem találok. Upholdra tudtam tenni egyedül :)

sebajtóbiás

Idézetet írta: pepperoni Dátum július 16, 2017, 01:00:31 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Poloniexre, vagy krakenre lehet valahogy igazi pénzt küldeni? Van accom, de nem találtam lehetőséget, nem tudom, hogy esetleg csak kryptoval lehet fizetni...


Én nem bányászom, csak szeretnék beletenni pénzt, de semmi féle útmutatót nem találok. Upholdra tudtam tenni egyedül :)


Poloniexre csak kriptót, Krakenre lehet fiatot is:
Funding > Deposit > EUR (vagy USD)

pepperoni


bazsy

Idézetet írta: pepperoni Dátum július 16, 2017, 08:58:26 DÉLUTÁN
Nekem ott csak krypto van, meg usdt :(
Krakenen csináld meg tier 2 -ig a verifikációt és tudsz befizetni pénzt bankon keresztül

Dizi

Ahoj!

Uquid kártyáknál pénzt is lehet kivenni velük anonym automatákból?

Köszi.

FrenkyAti

Sziasztok. A poloniex már 3 hete nem reagál a tikettre! Mit lehet csinálni a várakozáson kívül, hogy hozzájussak a coinokhoz amiket nem írt jóvá?

bazsy

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum július 18, 2017, 09:11:13 DÉLELŐTT
Sziasztok. A poloniex már 3 hete nem reagál a tikettre! Mit lehet csinálni a várakozáson kívül, hogy hozzájussak a coinokhoz amiket nem írt jóvá?
Jelenleg semmit,várj türelemmel valaki már 1 hónapja vár a coinjaira

xxhpixx

Idézetet írta: bazsy Dátum július 18, 2017, 11:56:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum július 18, 2017, 09:11:13 DÉLELŐTT
Sziasztok. A poloniex már 3 hete nem reagál a tikettre! Mit lehet csinálni a várakozáson kívül, hogy hozzájussak a coinokhoz amiket nem írt jóvá?
Jelenleg semmit,várj türelemmel valaki már 1 hónapja vár a coinjaira
Poloniexre kerek egy hónap után lett meg az etc-m. 3x nyitottam újra a ticketem. Mindig azt írták minden rendben látja a beérkező tranzakciót de az egyenlegem 0. Irtam egy nem szep ticketet is es másnap jóváírták sűrű bocsánatkérés közepette.

Uhura

Idézetet írta: Dizi Dátum július 16, 2017, 11:44:39 DÉLUTÁN
Ahoj!

Uquid kártyáknál pénzt is lehet kivenni velük anonym automatákból?

Köszi.


Mit értesz anonim automatán ?