Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

spikes

Nagyon jó, eur kértyával csak éppen eurot nem lehet kivenni automatából... Felhívtam őket, azt mondták nem automata hanem váltó, ezért van ez. Tehát ha FT kártyát vagy usd vagy bármi van akkor azt átváltja és lehet euroban kivenni, de eurot euroban nem, mert azon nem keresnek...

spikes

Idézetet írta: Arkenso Dátum július 21, 2017, 07:24:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: spikes Dátum július 21, 2017, 06:12:20 DÉLUTÁN
Nagyon jó, eur kértyával csak éppen eurot nem lehet kivenni automatából... Felhívtam őket, azt mondták nem automata hanem váltó, ezért van ez. Tehát ha FT kártyát vagy usd vagy bármi van akkor azt átváltja és lehet euroban kivenni, de eurot euroban nem, mert azon nem keresnek...

EURONET automata? :)

IGEN!

Randalph

Idézetet írta: xxhpixx Dátum július 18, 2017, 12:56:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum július 18, 2017, 11:56:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum július 18, 2017, 09:11:13 DÉLELŐTT
Sziasztok. A poloniex már 3 hete nem reagál a tikettre! Mit lehet csinálni a várakozáson kívül, hogy hozzájussak a coinokhoz amiket nem írt jóvá?
Jelenleg semmit,várj türelemmel valaki már 1 hónapja vár a coinjaira
Poloniexre kerek egy hónap után lett meg az etc-m. 3x nyitottam újra a ticketem. Mindig azt írták minden rendben látja a beérkező tranzakciót de az egyenlegem 0. Irtam egy nem szep ticketet is es másnap jóváírták sűrű bocsánatkérés közepette.

Az jó, esetleg leírhatnád azokat a varázs szavakat ide is, mert idestova én is 1 hónapja várok az ETC-imre. :)

Üdv

Randalph

Sziasztok!

Lehet, csak én vagyok vak, de Krakenen egyszerűen nem találtam USD kiutalási lehetőséget. Van USDT, Japán Yen, Canadai dollár, Euro meg sok más, de USD-t nem találok.
Kérdésem, hogy én vagyok a béna, vagy valóban nem lehet USD-t kiutalni SEPA-val krakenről?
Ha mégis, akkor valaki segíthetne, megköszönném. :)

Üdv

EmKo

Csak jelezném a poloniexen megoldódott a problémám.
Ki akartam utalni BTC-t de nem ment el AWAITING APROWAL statuszba került. Készítettem egy hibajegyet a supporton kértem töröljék.
Majd vártam 25 napot :D és törölték visszakerült az egyenlegemre a BTC kérték mindig legyen bekapcsolva a 2FA hitelesítés.



pepperoni

Sziasztok!


Krakenen hogyan lehet a "tier" szintet feljebb vinni?


A másik, hogy bitcoint sikerült ide küldenem, de abból szeretnék valamely más altcoint venni. Sajnos elég hülyén van megoldva, ha mondjuk 10 EUR-t költenék zic-re azt hogyan kell? Tényleg át kell számolni nekem, hogy mennyit ér a 10 eur? Hiába írom be, hogy 10 eur-t költenék egyébre, nem elég neki, tiszta röhej... Ezt hogyan oldjátok meg?

sankoran

Idézetet írta: pepperoni Dátum július 22, 2017, 03:57:42 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Krakenen hogyan lehet a "tier" szintet feljebb vinni?


A másik, hogy bitcoint sikerült ide küldenem, de abból szeretnék valamely más altcoint venni. Sajnos elég hülyén van megoldva, ha mondjuk 10 EUR-t költenék zic-re azt hogyan kell? Tényleg át kell számolni nekem, hogy mennyit ér a 10 eur? Hiába írom be, hogy 10 eur-t költenék egyébre, nem elég neki, tiszta röhej... Ezt hogyan oldjátok meg?

https://www.kraken.com/u/verify


Worlynox

Idézetet írta: pepperoni Dátum július 22, 2017, 03:57:42 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Krakenen hogyan lehet a "tier" szintet feljebb vinni?


A másik, hogy bitcoint sikerült ide küldenem, de abból szeretnék valamely más altcoint venni. Sajnos elég hülyén van megoldva, ha mondjuk 10 EUR-t költenék zic-re azt hogyan kell? Tényleg át kell számolni nekem, hogy mennyit ér a 10 eur? Hiába írom be, hogy 10 eur-t költenék egyébre, nem elég neki, tiszta röhej... Ezt hogyan oldjátok meg?



Bob


Randalph


pepperoni


kond


Nekem 2 eth van a levesbe... nem jött még meg Polo-ra  07.16 otta....
Ti most hova bányásztok?  ::) 

konyabalazs

Bittrex-re
Viszont most ők zárolták a BTC walletet aug 1.-ig, így nem tudok váltani ETH-t.  :(

Randalph

Idézetet írta: konyabalazs Dátum július 23, 2017, 10:15:56 DÉLELŐTT
Bittrex-re
Viszont most ők zárolták a BTC walletet aug 1.-ig, így nem tudok váltani ETH-t.  :(

Én most Kraken-re tolom az ETH-t.


G-Magic

ETH-t bányászok poloniex-re eddig pár alkalommal késett a tranzakció. Egyik több napot, de a következő kibányászott ethernél mindkettőt küldték egyszerre. Ezen a héten egyik tranzakció fél napot, de ma pl. azonnal meg is kaptam.
Szóval én nagyon nagy késésekről nem tudok beszámolni, igaz ETC-t nem küldtem.

BlackJack

Kedves Fórumozók!


Kapott-e már valaki e-bay-ről sikertelen vásárlást követően uquid-ra refundot ?


A paypal írta mélcímemre, hogy visszaküldik (ugyanolyan módon, ahogy kifizettem), de nekem nincs hozzárendelve az uquidos kártyám a paypalhoz.


- teljes képzavar-.... :-\


Dizi

#1377
Uquidos kártyáról pár mondatban tudna informálni valaki, hogyan működik?

Hogyan kerül rá pénzösszeg és hogyan veszem azt ki automatából névtelenül?

Köszi :-)

Pepperoni:

Tier 2-höz jogsi/személyi/lakcímkártya kel asszem, Tier 3-hoz meg bankszámla másolat, vagy közüzemi számla másolat.
Fel kel őket tölteni.
Írja amúgy az oldalon, miket kel feltölteni...

sebajtóbiás

Idézetet írta: Dizi Dátum július 29, 2017, 11:54:07 DÉLUTÁN
Uquidos kártyáról pár mondatban tudna informálni valaki, hogyan működik?

Hogyan kerül rá pénzösszeg és hogyan veszem azt ki automatából névtelenül?

Köszi :-)

Az uquid úgy anonim, hogy (adott limiten belül) nem kell semmi szkennelt igazolványt feltöltened, de nevet/címet meg kell adnod mert ugye egyébként hogyan küldenék ki a kártyát.

Feltöltéskor megadod a kívánt összeget EUR/USD/GBP-ben, erre ő kiírja mennyi BTC-t küldjél. Satoshira pontosan annyit átküldesz a megadott időn belül (15 perc talán). Aztán megvárod amíg jóváírja a számládon. Utána a számládról áttöltöd a kártyádra (amiből szintén rendelhetsz EUR/USD/GBP alapút). Kártyával elmész ATM-hez, és a megszokott módon használod. Közben az ATM-nek nem mutatkozol be. Ha nem akarod hogy a biztonsági kamera rögzítsen, akkor esetleg húzhatsz símaszkot is :D :D

KisretF

Udv.
Nicehash-en banyaszok, BTC-t megy a poloniexre. Onnan kuldom az uquid-ra. Az uquidon nyitok egy instant bitcoin depositot es a penz megjelenik Euro formajaban. Kb. 2 tranzakcio sikeresen letre is jott, viszont a harmadik elakadt, a polon a history ban azt irja hogy awaiting approval. Eltelt vagy 4 nap, rajuk irtam, es ez a valasz erkezett :

Please be advised that Poloniex is not a web wallet or address changing service. When a customer deposits funds to their Poloniex account we assume they do so to trade on our platform. Continued use of your Poloniex account to deposit and withdraw funds without trading could lead to freezes and possible account closure.

There are a variety of other solutions for storing your coins. Check out local wallets or web wallets designed for handling such operations.

Thanks for your cooperation and understanding.

Sincerely,

Poloniex Support

Nagyjabol ertem is hogy mi a gond, de a segitsegeteket kernem hogy mit csinaljak maskepp hogy ne tortenjen meg ez a problema.