Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szori

Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 12, 2017, 01:08:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 12, 2017, 01:15:24 DÉLELŐTT
Vissza írt Coinbase, hogy a coinbase->otp utalásom miért nem jött még meg

"We are contacting you in regards to your recent SEPA deposit sent to Coinbase for an amount of 435.04 EUR, which we received on Friday, September 8.

Your funds are safe and have been received by our bank, but we haven't been able to process your deposit yet due to an internal condition that has now been resolved. We expect to process your funds and credit your Coinbase EUR wallet within 2-3 business days."
Megérkezett otp számlámra :)

Vajon csak nalad iparkodtak, vagy masnal is ? :)

Lord11

Kraken->OTP is működik.
Tegnap délután kiutaltam 380EUR-t, ma délután OTP számlára ért.

Gyaloggalopp

én ezt kaptam.
központi dolog lehet.


We are contacting you in regards to your recent SEPA deposit sent to Coinbase for an amount of 9.96 EUR, which we received on Friday, September 8.
Your funds are safe and have been received by our bank, but we haven't been able to process your deposit yet due to an internal condition that has now been resolved. We expect to process your funds and credit your Coinbase EUR wallet within 2-3 business days.
We apologize for the delay and the inconvenience this has caused you.
Thank you,
Team Coinbase

Qrcy

Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 12, 2017, 01:08:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum szeptember 12, 2017, 01:15:24 DÉLELŐTT
Vissza írt Coinbase, hogy a coinbase->otp utalásom miért nem jött még meg

"We are contacting you in regards to your recent SEPA deposit sent to Coinbase for an amount of 435.04 EUR, which we received on Friday, September 8.

Your funds are safe and have been received by our bank, but we haven't been able to process your deposit yet due to an internal condition that has now been resolved. We expect to process your funds and credit your Coinbase EUR wallet within 2-3 business days."
Megérkezett otp számlámra :)

Neked hol válaszoltak? Nekem 1 ticket van és szarnak hozzányúlni :(
Azóta is várom az Aug 2es utalásom :D

csoroka


vrm42

Idézetet írta: csoroka Dátum szeptember 13, 2017, 12:38:09 DÉLUTÁN
Valaki hasznalt mar xapo-t, esetleg romaniaban?
Romániában lehet használni:
https://support.xapo.com/which-countries-can-the-xapo-debit-card-be-shipped-to

szerintem elég nyomi
- nincs virtual card
- btc wallethez van a kártya, nem lehet kártyára EUR-t tölteni, így vásárláskor történik a btc-eur váltás épp aktuális árfolyamon
- olyan mobil app generálja a 2fa kódot, ami MINDENhez hozzáférést kér a telefonon. ha ezt nem akarod,
2 perc múlva van lehetőség sms-ben kérni a kódot

nekem a spectrocoin és a bonpay szimpatikus.
itt nézhetsz még szét hasonlók után: https://bitcointalk.org/index.php?board=223.0


csoroka

Idézetet írta: vrm42 Dátum szeptember 13, 2017, 02:54:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum szeptember 13, 2017, 12:38:09 DÉLUTÁN
Valaki hasznalt mar xapo-t, esetleg romaniaban?
Romániában lehet használni:
https://support.xapo.com/which-countries-can-the-xapo-debit-card-be-shipped-to

szerintem elég nyomi
- nincs virtual card
- btc wallethez van a kártya, nem lehet kártyára EUR-t tölteni, így vásárláskor történik a btc-eur váltás épp aktuális árfolyamon
- olyan mobil app generálja a 2fa kódot, ami MINDENhez hozzáférést kér a telefonon. ha ezt nem akarod,
2 perc múlva van lehetőség sms-ben kérni a kódot

nekem a spectrocoin és a bonpay szimpatikus.
itt nézhetsz még szét hasonlók után: https://bitcointalk.org/index.php?board=223.0


Koszi szepen a valaszt, ez a ket opcio amit mondtal azokat te is romaniaban hasznalod?

vrm42

Idézetet írta: csoroka Dátum szeptember 13, 2017, 03:01:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum szeptember 13, 2017, 02:54:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: csoroka Dátum szeptember 13, 2017, 12:38:09 DÉLUTÁN
Valaki hasznalt mar xapo-t, esetleg romaniaban?
Romániában lehet használni:
https://support.xapo.com/which-countries-can-the-xapo-debit-card-be-shipped-to

szerintem elég nyomi
- nincs virtual card
- btc wallethez van a kártya, nem lehet kártyára EUR-t tölteni, így vásárláskor történik a btc-eur váltás épp aktuális árfolyamon
- olyan mobil app generálja a 2fa kódot, ami MINDENhez hozzáférést kér a telefonon. ha ezt nem akarod,
2 perc múlva van lehetőség sms-ben kérni a kódot

nekem a spectrocoin és a bonpay szimpatikus.
itt nézhetsz még szét hasonlók után: https://bitcointalk.org/index.php?board=223.0


Koszi szepen a valaszt, ez a ket opcio amit mondtal azokat te is romaniaban hasznalod?

nem. de mindegyik ilyen mögött ugyanaz a kártyakibocsátó áll, amit nemrég megvett a visa és így eléggé egységes a policy.
a lényeg, hogy uniós országokra lett korlátozva a szolgáltatás.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: woren Dátum szeptember 08, 2017, 05:53:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum szeptember 08, 2017, 05:44:24 DÉLUTÁN
Ma voltam az OTP ben. (Magyarországon)
Átnézettem a beérkező (Coinbase) utalásokat.
Azt mondták, hogy nem tudnak semmilyen korlátozásról. Beérkező pénzt csak abban az esetben fordítanak vissza ha bűncselekmény gyanúja áll fenn.
Ebben az esetben az induló számlára visszatér a pénz.

Igaz vagy nem..... de ezt mondták.


És tudtál is utalni és meg is érkezett a napokban ?

Megérkezett.

GH

uquid kiutalta a pénzt végre, csak skype on kicsit lassan reagáltak, elkérték a btc címem és kiutaltak rá. coinbase több mint egy hete nem küldi a pénzt, remélem idővel az is kiküldi.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Uhura

LIVECOIN Excahnge figyelmeztetése:Do not share access to your account to third-partiesWe got notification that someone is collecting usernames/passwords under the pretext of [/size]manual swap[/size]. We warn all clients, that you will violate terms of services in case of granting access to your account to the third-parties. We will not take any responsibility for your account if you reveal login/password to someone.


A lényeg ne adják át harmadik személynek az acc adatokat , vagyis akik közösen csinálnak valamit ne úgy tegyék mind eddig mert a LIVEcoin nem vállal felellőséget az ebből következő károkért.

yano

#1511
Szeptember 12.-én indított €47 Coinbase-ről megérkezett 13.-án OTP Smart számlára.

woren

Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum szeptember 13, 2017, 09:43:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: woren Dátum szeptember 08, 2017, 05:53:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum szeptember 08, 2017, 05:44:24 DÉLUTÁN
Ma voltam az OTP ben. (Magyarországon)
Átnézettem a beérkező (Coinbase) utalásokat.
Azt mondták, hogy nem tudnak semmilyen korlátozásról. Beérkező pénzt csak abban az esetben fordítanak vissza ha bűncselekmény gyanúja áll fenn.
Ebben az esetben az induló számlára visszatér a pénz.

Igaz vagy nem..... de ezt mondták.


És tudtál is utalni és meg is érkezett a napokban ?

Megérkezett.


Köszi !


Cryptopayen verifikálta valaki mostanában magát ? Ha igen, milyen dokkokat és hogy töltötte fel ?

Rorsek

Sziasztok!

Akkor most már működik normálisan a coinbase-ből való kiutalás OTP-re? :)

Szori

Idézetet írta: Rorsek Dátum szeptember 15, 2017, 10:12:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Akkor most már működik normálisan a coinbase-ből való kiutalás OTP-re? :)

Igy van ! :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Qrcy

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 15, 2017, 10:37:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Rorsek Dátum szeptember 15, 2017, 10:12:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Akkor most már működik normálisan a coinbase-ből való kiutalás OTP-re? :)

Igy van ! :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Csak akinek nem küldte el a Coinbase az így járt? :(

Rorsek

Te nem kaptad még meg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Qrcy

Idézetet írta: Rorsek Dátum szeptember 16, 2017, 08:30:40 DÉLUTÁN
Te nem kaptad még meg?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Sajnos nem jött meg. Sőt nyitottam még 1 tiketet beleírva mindent. Megkaptam a visszaigazoló levelet róla. Erre már nincs is a ticketeim között :( Szóval várakozom még.

Rorsek


Til

Mivel Uquid ,még mindig csak ígérget, amivel szerintem már átesett egy bizalmi holtponton, ezért úgy döntöttem rendelek egy másik kártyát.
A Bitpay és a Wirex között vacilálok, de inkább a Wirex felé hajlok.Valaki rendelkezik Wirex kártyával?Esetleg ha választanom kell a kettő között és aki hallott valami infót,hogy melyiket érdemesebb választani és megosztaná az nagy segítség lenne.
Köszönöm!
C:\> del c:\command.com