Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szori

Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)

Turcy086

Akinek problémája van poloniex-szel, annak súgok: június 22-ei ticketemre tegnap válaszoltak. Nem hiszem hogy ennyire el vannak csúszva, de biztos elveszett náluk.... :)

Mar2004

Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

Ez engem is érdekelne. Changelly 20% (!) kezelési költséget emlegetett kártyás vásárlásnál. 2-3% még elfogadható, ennél több már lehúzás.

MoranTom

Idézetet írta: Szori Dátum október 07, 2017, 01:51:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)


mi ezzel a gond?



willow


Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 04:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum október 07, 2017, 01:51:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)


mi ezzel a gond?


Szerintem semmi. Csak  kis pénz, nagy költség.

Lord11

Idézetet írta: willow Dátum október 07, 2017, 06:41:31 DÉLUTÁN

Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 04:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum október 07, 2017, 01:51:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)


mi ezzel a gond?


Szerintem semmi. Csak  kis pénz, nagy költség.
Igen sajnos a magyar bankoknál a SEPA átutalás kb 4-5ezernél kezdődik, az a minimum összeg. (Ezért jó előtte megnézni a bank kondíciós listáját). Ezért csak nagy tételnél érdemes a SEPÁ-t használni.
Kis tételnél BTC ATM, bankkártyás vásárlás valamelyik oldalon (sok helyen 3Dsecure-os bankkártya kell), vagy még a mrcoin.eu is játszhat, ott mintha lehetne belföldi átutalással is venni.
Illetve ott localbitcoins.com, ami egy piac ahol magánszemélyektől tudsz esetleg venni.


johnypapa

Üdv ifjak, UQUID kártyát sikerült valakinek azóta működésre bínia? Level_2 kártyám van mégse tudok rá pénzt tölteni. Bitcoin deposit már 3 hete nem működik, ötletek? Valaki hasonló cipőben?
Van Cryptopayme kártyám is, viszont ők pofátlan árfolyamon váltják a BTC-t :(

woren

Idézetet írta: johnypapa Dátum október 10, 2017, 07:27:42 DÉLELŐTT
Üdv ifjak, UQUID kártyát sikerült valakinek azóta működésre bínia? Level_2 kártyám van mégse tudok rá pénzt tölteni. Bitcoin deposit már 3 hete nem működik, ötletek? Valaki hasonló cipőben?
Van Cryptopayme kártyám is, viszont ők pofátlan árfolyamon váltják a BTC-t :(


Uquide-nél már én sem tudom hol kell regelni a kártyát, Cardholderonline.com ? És már csak pár napig lehet...
Cryptopay-nél te tudsz Plastic kártyára tölteni ? Mert nekem azt írja hogy átmenetileg nem elérhető... , csak Virtualra tudok...

Gyaloggalopp

#1548
Sziasztok!

Mivel nem látok konkrétumokat. Így valós adatokat megadva adok egy kis infót. A mostani váltás, és utalásról.
Coinbase re bányászok ETH-t onnan utalok OTP re.

A beérkezett 2.41766951ETH átváltása EURO ra 9,39 euróba került.
Így lett 621 euróm. (kb 309 dollár ETH árfolyam volt)
A euróm utaltam az OTP irányába. Ez került 0,15 euróba.
2 nap alatt megérkezett a számlámra a pénz.
Mivel Ft. számlám van 192131Ft. érkezett be. -619ft költésg
Ezekkel az összegekkel remélem tudtam segíteni.  Esetleg alátámasztani a számításaitokat.

(egy mellékes információ. ha vennél 2 ETH-t ott a fee 7,8 euró)

Gtaati

Hello Mindenki!

Erdeklodni es segitseget szeretnek kerni. Zcash-t termelek poloniexre es mar osszejott egy kisebb osszeg amit bitcoinra valtottam es szeretnem majd kivenni. Csinaltam Coinbase fiokot is ahol csinaltam egy poloniex nevu penztarca zsebet melyre atkuldtem a bitcoin osszegemet sikeresen a poloniexrol. Itt azt tapasztaltam, hogy a poloniex elnevezeso zsebbol nem lehet kozvetlen eladni a bitciont. Ezert a poloniex elnevezesu zsebbol attransferaltam a bitcion osszeget a coinbase bitcoin zsebebe. Ez folyamatban van, meg is lett erositve az elsodleges es a masodlagos email fiokbol is, de 48 oras kesleltetes van a coinbase reszerol. Ezt miert alkalmazza a coinbes ennyi megerositesi procedura utan? Nem tudom miert kell 2 napot varnom arra h az egyik zsebbol a masik zsebbe atvezessem az osszeget? Igy az arfolyam es minden eleg sokat valtozhat 2 nap alatt mire el tudom adni a bitcoint.... Ha ez sikerul es Coinbase-rol kiutalom az osszeget a magyar folyoszamlamra abban az esetben is alkalmazzak ezt a 48 oras kesleltetest?

Koszonom!

joint

Sziasztok! Bittrex csak akkor engedi a btcusd váltás ha megvan a második verifikáció? Nekem most nincs lehetőségem vagy csak nem látom.

xenosz2

Sziasztok!

Pár napja kiíírja a Bittrex, hogy csak verifikált számlárol utalhatok ki. A Basic adataim (név, cím) nem fogadja el, tehát csinálnom kell Enhanced verificationt. Pontosan mit fognak kérni tőlem?
Valaki már megcsinálta ezt a procedurát? Mennyi ideig tart míg átfut? 

Köszönöm előre.

MoranTom

Idézetet írta: Lord11 Dátum október 07, 2017, 09:02:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 07, 2017, 06:41:31 DÉLUTÁN

Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 04:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum október 07, 2017, 01:51:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)


mi ezzel a gond?


Szerintem semmi. Csak  kis pénz, nagy költség.
Igen sajnos a magyar bankoknál a SEPA átutalás kb 4-5ezernél kezdődik, az a minimum összeg. (Ezért jó előtte megnézni a bank kondíciós listáját). Ezért csak nagy tételnél érdemes a SEPÁ-t használni.
Kis tételnél BTC ATM, bankkártyás vásárlás valamelyik oldalon (sok helyen 3Dsecure-os bankkártya kell), vagy még a mrcoin.eu is játszhat, ott mintha lehetne belföldi átutalással is venni.
Illetve ott localbitcoins.com, ami egy piac ahol magánszemélyektől tudsz esetleg venni.



Köszi az infót! mrcoin bevált! nagyon olcsó, ft utalás.
ajánlom másoknak is!

xenosz2


Idéz



Köszi az infót! mrcoin bevált! nagyon olcsó, ft utalás.
ajánlom másoknak is!

vétel 5750$
eladás 5373$

260as USDHUF esetében, tehát van egy 7%-os marzs rajta 20e Ft esetében 1400 Ft. Ez mondjuk tényleg jobb, mint a SEPA.  Én OTP-s vagyok és nálam egy SEPA utalás 2700 Ft fix.
cirka 40e Ft felett éri meg a SEPA.

willow


Idézetet írta: MoranTom Dátum október 15, 2017, 12:27:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lord11 Dátum október 07, 2017, 09:02:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum október 07, 2017, 06:41:31 DÉLUTÁN

Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 04:13:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Szori Dátum október 07, 2017, 01:51:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MoranTom Dátum október 07, 2017, 01:50:41 DÉLUTÁN
Hogy lehet a legolcsóbban bitcoin-hoz jutni?
Multkor befizettem coinbase-re 20e ft-ot és 4e ft kezelési költséget vont le...
van valami ötlet? köszi

20eft-bol szeretnel bitcoint venni ? :)


mi ezzel a gond?


Szerintem semmi. Csak  kis pénz, nagy költség.
Igen sajnos a magyar bankoknál a SEPA átutalás kb 4-5ezernél kezdődik, az a minimum összeg. (Ezért jó előtte megnézni a bank kondíciós listáját). Ezért csak nagy tételnél érdemes a SEPÁ-t használni.
Kis tételnél BTC ATM, bankkártyás vásárlás valamelyik oldalon (sok helyen 3Dsecure-os bankkártya kell), vagy még a mrcoin.eu is játszhat, ott mintha lehetne belföldi átutalással is venni.
Illetve ott localbitcoins.com, ami egy piac ahol magánszemélyektől tudsz esetleg venni.



Köszi az infót! mrcoin bevált! nagyon olcsó, ft utalás.
ajánlom másoknak is!


Na ma kipróbáltam-lom. Remélem nem átvágás. :-\

Lord11

Idézetet írta: xenosz2 Dátum október 15, 2017, 12:21:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja kiíírja a Bittrex, hogy csak verifikált számlárol utalhatok ki. A Basic adataim (név, cím) nem fogadja el, tehát csinálnom kell Enhanced verificationt. Pontosan mit fognak kérni tőlem?
Valaki már megcsinálta ezt a procedurát? Mennyi ideig tart míg átfut? 

Köszönöm előre.
Ha jól emlékszem, nálam basic verification + telefonszám verifikáció + Two factor authentication (Google hitelesítővel) megoldás működött, nem kellett enhanced.

Lord11

Idézetet írta: joint Dátum október 14, 2017, 10:00:32 DÉLELŐTT
Sziasztok! Bittrex csak akkor engedi a btcusd váltás ha megvan a második verifikáció? Nekem most nincs lehetőségem vagy csak nem látom.
Tudtommal a bittrex-en nem lehet USD-vel kereskedni. USDT-re át tudsz váltani, de az USDT (Tether) is egy kripto valuta, ami (nagyjából) kötve van az USD árfolyamához. Azt nem lehet kiutalni bankszámlára. Arra viszont jó, hogy akkor így dollárban fix értékű a coinod.


xenosz2

Idézetet írta: Lord11 Dátum október 15, 2017, 04:35:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xenosz2 Dátum október 15, 2017, 12:21:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja kiíírja a Bittrex, hogy csak verifikált számlárol utalhatok ki. A Basic adataim (név, cím) nem fogadja el, tehát csinálnom kell Enhanced verificationt. Pontosan mit fognak kérni tőlem?
Valaki már megcsinálta ezt a procedurát? Mennyi ideig tart míg átfut? 

Köszönöm előre.
Ha jól emlékszem, nálam basic verification + telefonszám verifikáció + Two factor authentication (Google hitelesítővel) megoldás működött, nem kellett enhanced.

Köszönöm. Akkor kell hozzá egy okostelefon,ha jól sejtem. :)

woren

Csak én nem tudok pénzt tölteni a Plastic kártyámra Cryptopayen vagy nálatok is ez a helyzet ?

xenosz2

Idézetet írta: Lord11 Dátum október 15, 2017, 04:35:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xenosz2 Dátum október 15, 2017, 12:21:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Pár napja kiíírja a Bittrex, hogy csak verifikált számlárol utalhatok ki. A Basic adataim (név, cím) nem fogadja el, tehát csinálnom kell Enhanced verificationt. Pontosan mit fognak kérni tőlem?
Valaki már megcsinálta ezt a procedurát? Mennyi ideig tart míg átfut? 

Köszönöm előre.
Ha jól emlékszem, nálam basic verification + telefonszám verifikáció + Two factor authentication (Google hitelesítővel) megoldás működött, nem kellett enhanced.

Nos a basic verification nem megy, mivel a címem, nevem nem találta a public
"We could not match your information to our public record providers. To complete the verification process, you must apply for an enhanced account."

a 2FA be lett állítva Authy programmal,a mit a PC-m-re töltöttem,de azzal se jutok előbbre.
Muszáj az Enhanced... Ehhez kell egy selfiet csinálni ,meg a személyidről egy fotót,de hogy pontosan hogyan még nem tudom, egyelőre nincs jó fényképezőgépem, vagy telóm