Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 24 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

carobi

Sziasztok kedves bányász kolegák !

Kraken problémába ütköztem, már több alkalommal utaltam sepa-val vissza OTP-be viszonylag hamar és zökkenőmentesen.
Pár napja amikor a BTC olyan magason volt 17.000 azt hiszem én úgy düntöttem eladom és kérem a pénzem, de valamit elbaltáztam. Módszer BTC-átvált euróba-eurót utal sepával OTP forintra, eddig így csináltam a Zcash-elm nem volt gond szépen ment. BTC-vel azonban más lett a helyzet, lehet valami mást állítottam be de nem adta el a BTC-t hanem nyitott egy short poziciót, amit másnap vettem észre és gyorsan zártam is, amit ellentétes tranzakcióval meg is tudtam tenni. Azonban rá pár napra azt látom nyitva van 4 pozicióm a teljes BTC-m van sell-market nyitva. Gyorsan mondom nem érdekel a veszteség zárom és kiszállok BTC-t nem shortolom, ennyire nem vagyok bátor. De nem sikerül, képtelen vagyok rá, odáig jutottam hogy a meglévő BTC-met engedte átváltani Euróba, mondom akkor hajrá kérem sepa-val, akkor azt kaptam az arcomba, hogy nyitott pozícióval nem enged pénzt kiutalni. Huhh vissza az egészet, gyorsan minden euróbol BTC vettem most ott tartok, hogy van BTC-m kevés euróm és 4 nyitott short poziciom. Nem tudom mit csinájak, valaki aki jobban jártak Kraken-ben kérem segítsen, akár PM-ben akár skype vagy viber, de már teljesen tanácstalan vagyok, 3-4 órám ment eddig rá, mert folyton error-host hiba, de ez nem zavar, csak tudjam lezárni a poziciókat és végre kiutalni a pénzem.
Végtelen hálás lennék, ha valaki segítene.

Köszönöm előre is !!!

Robi
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

urobee

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 15, 2017, 10:12:44 DÉLELŐTT
Nem kell ,hogy 3D secure legyen jó a sima kártya is. A lényeg az ,hogy a Coinbasenek ellenőrizni kell a kártyádat.Ezt úgy tudod megtenni,hogy beutalsz SEPA utalással legalább 1 Eurot az utalád díja kb. 3000-4000Ft.És utánna már használhatod teljes körűen.  ;)

Jaja, a SEPA utalás megvolt, de az az érdekes, hogy a kártyás vásárlást visszautasítja a Coinbase, nem irányít át a bank oldalára, pedig a számlám jóvá lett hagyva. (Budapest Bank)

Ha a Coinbase nem jön össze, hol lenne érdemes csinálni egy walletet?
A terv annyi, hogy havonta vásárolnék BTC-t, ezen a walleten hagynám gyarapodni, aztán majd valamikor kérek egy withdraw-ot a saját bankszámlámra. Trade egyelőre nem foglalkoztat.
Szóval olyan hely kéne, ahol aránylag alacsony a BTC vásárlás (és a withdraw) költsége. Ezért tetszett vna a Coinbase.

A SEPA utalás díja bankonként változhat esetleg?

willow

Idézetet írta: urobee Dátum december 16, 2017, 08:12:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 15, 2017, 10:12:44 DÉLELŐTT
Nem kell ,hogy 3D secure legyen jó a sima kártya is. A lényeg az ,hogy a Coinbasenek ellenőrizni kell a kártyádat.Ezt úgy tudod megtenni,hogy beutalsz SEPA utalással legalább 1 Eurot az utalád díja kb. 3000-4000Ft.És utánna már használhatod teljes körűen.  ;)

Jaja, a SEPA utalás megvolt, de az az érdekes, hogy a kártyás vásárlást visszautasítja a Coinbase, nem irányít át a bank oldalára, pedig a számlám jóvá lett hagyva. (Budapest Bank)

Ha a Coinbase nem jön össze, hol lenne érdemes csinálni egy walletet?
A terv annyi, hogy havonta vásárolnék BTC-t, ezen a walleten hagynám gyarapodni, aztán majd valamikor kérek egy withdraw-ot a saját bankszámlámra. Trade egyelőre nem foglalkoztat.
Szóval olyan hely kéne, ahol aránylag alacsony a BTC vásárlás (és a withdraw) költsége. Ezért tetszett vna a Coinbase.

A SEPA utalás díja bankonként változhat esetleg?


Szia .  A javaslatom a következő. Csinálsz egy window-os BTC walletet. A MrCoin-nál vásárolsz btc-t, és rárakod a walletre. Amikor vissza akarod utalni, akkor a walletről egyszerűen visszaküldöd.  A másik lehetőség. Számlát nyitsz az uphold-nál. Sepával küldesz rá eurót. Ott megkapod BTC-ben. Ha csak ülni akarsz rajta, akkor ettől kezdve nincs semmi dolgod. Ha vissza akarod kapni a pénzed, akkor egyszerűen visszautalod sepával a magyar bankba. És ennyi. Ha nagyobb biztonságba akarod tudni a pénzed, akkor az upholdról kirakhatod walletbe. De ez már részlet kérdés. Ja, csak az apróbetűs részben megjegyezném, hogy a btc árfolyama csökkenhet is. De ez már a te dolgod. Sok sikert.

urobee

Idézetet írta: willow Dátum december 16, 2017, 09:01:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: urobee Dátum december 16, 2017, 08:12:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 15, 2017, 10:12:44 DÉLELŐTT
Nem kell ,hogy 3D secure legyen jó a sima kártya is. A lényeg az ,hogy a Coinbasenek ellenőrizni kell a kártyádat.Ezt úgy tudod megtenni,hogy beutalsz SEPA utalással legalább 1 Eurot az utalád díja kb. 3000-4000Ft.És utánna már használhatod teljes körűen.  ;)

Jaja, a SEPA utalás megvolt, de az az érdekes, hogy a kártyás vásárlást visszautasítja a Coinbase, nem irányít át a bank oldalára, pedig a számlám jóvá lett hagyva. (Budapest Bank)

Ha a Coinbase nem jön össze, hol lenne érdemes csinálni egy walletet?
A terv annyi, hogy havonta vásárolnék BTC-t, ezen a walleten hagynám gyarapodni, aztán majd valamikor kérek egy withdraw-ot a saját bankszámlámra. Trade egyelőre nem foglalkoztat.
Szóval olyan hely kéne, ahol aránylag alacsony a BTC vásárlás (és a withdraw) költsége. Ezért tetszett vna a Coinbase.

A SEPA utalás díja bankonként változhat esetleg?


Szia .  A javaslatom a következő. Csinálsz egy window-os BTC walletet. A MrCoin-nál vásárolsz btc-t, és rárakod a walletre. Amikor vissza akarod utalni, akkor a walletről egyszerűen visszaküldöd.  A másik lehetőség. Számlát nyitsz az uphold-nál. Sepával küldesz rá eurót. Ott megkapod BTC-ben. Ha csak ülni akarsz rajta, akkor ettől kezdve nincs semmi dolgod. Ha vissza akarod kapni a pénzed, akkor egyszerűen visszautalod sepával a magyar bankba. És ennyi. Ha nagyobb biztonságba akarod tudni a pénzed, akkor az upholdról kirakhatod walletbe. De ez már részlet kérdés. Ja, csak az apróbetűs részben megjegyezném, hogy a btc árfolyama csökkenhet is. De ez már a te dolgod. Sok sikert.


Köszi a gyors választ!
Persze, tisztában vagyok vele, hogy csökkenhet is az árfolyam, de egyszer már lemaradtam arról, hogy beszálljak legalább egy kisebb összeggel (valahol $4000 környékén gondolkodtam rajta, aztán el lett felejtve egy darabig) Most amíg ilyen nagy a hype körülötte, úgy gondolom kisebb-nagyobb ütemben de még biztos a növekedés. Aztán meglátjuk, hogy merre mozdulok vele tovább. Érdekelne a trade is, de még sokat kell róla tanulnom, nem szeretnék fejetlenül beleugrani, addig meg ellenne a walletben a BTC.
Köszi még1x :)

Franky2Ster



Dàvid

Poloniexen bitcoin kiutalás tranzakciós díja 0.0001 ha jól látom. Ezzel a díjjal mennyi idő kb onnan egy kiutalás?

Franky2Ster


kryptoman

Poloniexre szeretnék regisztrálni. A laptop web kameráját nem fogadja el. Milyen kamera kell neki hogy regisztrálni tudjak??
Az alacsony BTC utalás fee miatt kellene

sebajtóbiás

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 20, 2017, 06:56:50 DÉLELŐTT
Ha valóban ilyen kevés akkor több nap is lehet.


Dehogyis. Viszonylag gyorsan átmegy. Egy tranzakcióba egy csomó utalást belenyomnak, tehát sok user 0.0001-jéből áll össze a miner fee.

sebajtóbiás

Idézetet írta: kryptoman Dátum december 20, 2017, 01:27:45 DÉLUTÁN
Poloniexre szeretnék regisztrálni. A laptop web kameráját nem fogadja el. Milyen kamera kell neki hogy regisztrálni tudjak??
Az alacsony BTC utalás fee miatt kellene


Napi 2000$-nál többet akarsz utalni? Mert az alatt nem kell semmilyen verifikáció, elég egy email cím.

szleven

Hello. milxen tapasztalatotok van a coinbase kifizetessel kapcsolatban, mert nekem mar egy hete kesik a kifizetes.

vrm42

Idézetet írta: Arkenso Dátum december 19, 2017, 12:27:27 DÉLELŐTT
Visa® Cardholder Limits - As of 17th Jan 2018

https://mychoicecorporate.com/visa-limits/

Azonosítás nélkül gyakorlatilag használhatatlan. Visszatért viszont az Uquid Mastercard kártyával és a korábbi 1000 dollár vagy euro helyett 2500 a lifetime load.

traktoros

Hi !

Coinone váltót https://coinone.co.kr/ valaki használta már, minden rendben működik vele? A BTG pl majdnem duplája USD-ben mérve, szóval érdekes lehet.
Érintőlegesen olvastam valami offline kifejezést, de ennek még jobban utána kell járnom.

Szóval ha valaki használta és minden rendben, akkor az ne tartsa magában. :)

köszi !
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

kryptoman

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 20, 2017, 07:15:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum december 20, 2017, 01:27:45 DÉLUTÁN
Poloniexre szeretnék regisztrálni. A laptop web kameráját nem fogadja el. Milyen kamera kell neki hogy regisztrálni tudjak??
Az alacsony BTC utalás fee miatt kellene


Napi 2000$-nál többet akarsz utalni? Mert az alatt nem kell semmilyen verifikáció, elég egy email cím.
Jó lenne de nem.
A csatolt ürlap kitöltése után web kamerát kér. Valamit rosszúl csinálok??


zsigit

Kell a verifikáció, mert anélkül semmit nem lehet csinálni.

Én vettem egy pár ezer Ft-os USB-s webkamerát. Azzal rendesen ment Firefox alatt. Kellett a személyi eleje, hátulja a kamerába, meg egy "selfie" és egyből 25 ezer lett a limit.

hoppus

az ujregeknél kell, a régieket egyelőre nem basztatják. nekem márciusi a regem és $2000-es limitem van nulla verifikációval

zsigit

Idézetet írta: hoppus Dátum december 21, 2017, 11:52:28 DÉLELŐTT
az ujregeknél kell, a régieket egyelőre nem basztatják. nekem márciusi a regem és $2000-es limitem van nulla verifikációval

Lehetséges, én egy hónapja futottam meg ezeket a köröket.

sebajtóbiás

#1698
Idézetet írta: kryptoman Dátum december 21, 2017, 11:46:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 20, 2017, 07:15:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kryptoman Dátum december 20, 2017, 01:27:45 DÉLUTÁN
Poloniexre szeretnék regisztrálni. A laptop web kameráját nem fogadja el. Milyen kamera kell neki hogy regisztrálni tudjak??
Az alacsony BTC utalás fee miatt kellene


Napi 2000$-nál többet akarsz utalni? Mert az alatt nem kell semmilyen verifikáció, elég egy email cím.
Jó lenne de nem.
A csatolt ürlap kitöltése után web kamerát kér. Valamit rosszúl csinálok??
Aha, akkor ez valami újdonság. Anno a basic szinthez elég volt a nevet és az országot megadni, nem kellett semmi fénykép.

A webkamerán keresztül szelfit kér vagy az igazolványt is úgy akarja fotóztatni? Mert akkor lehet, hogy nem elég a webcamed felbontása. Más váltók általában uploadolt fotót/scant is elfogadnak, itt csak webcam opció van?

Esetleg próbáld meg a telefonoddal vagy keríts egy külső HD kamerát.

Krisztian5

Igen a Poloniexre kötelezően kell már a verifikáláshoz kép "mindenről" és a poén hogy nem enged be képet tallózni úgy mint más váltók, csak és kizárólag webkamera.
Ha sokat próbálkozol sikertelenül (~6-7) akkor elérsz egy limitet és többé nem is engedi verifikálni a profilt, ez is komoly  :P