Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

sebajtóbiás

Idézetet írta: Lara Dátum január 07, 2018, 02:31:50 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi Papa a választ,

de nem a felhasználói név - jelszó párossal van a gond, azt tudtam, tudom, módosítottam, kértem újat, stb...
"You have 2 factor authentication enabled. Please Enter Your Google Authenticator Six-Digit Code"
A probléma ott van, hogy kéri ezt a kétlépcsős azonosítást, de ugye hiába telepítem fel a telefonra a programot úgy hogy nincs meg a 16 karakteres kód ami alapján generálja ezt az ugrókódot. Vagy hogyan lehet megoldani, hogy azt ne kérje?

Írtam nekik a hivatalos supportjukban kiválasztható ez a problémakör, csak nem kapkodják el a választ.
Előre is köszönöm!


Te kapcsoltad be a 2FA azonosítást magadnak? Vagy miért nincs az Authenticatorban beállíva? Elméletileg a 2FA-t bekapcsolni csak úgy tudod, ha már a telefonodon beállítottad és a generált kóddal hagyod jóvá a bekapcsolást.

Franky2Ster

Idézetet írta: Lara Dátum január 07, 2018, 02:31:50 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi Papa a választ,

de nem a felhasználói név - jelszó párossal van a gond, azt tudtam, tudom, módosítottam, kértem újat, stb...
"You have 2 factor authentication enabled. Please Enter Your Google Authenticator Six-Digit Code"
A probléma ott van, hogy kéri ezt a kétlépcsős azonosítást, de ugye hiába telepítem fel a telefonra a programot úgy hogy nincs meg a 16 karakteres kód ami alapján generálja ezt az ugrókódot. Vagy hogyan lehet megoldani, hogy azt ne kérje?

Írtam nekik a hivatalos supportjukban kiválasztható ez a problémakör, csak nem kapkodják el a választ.
Előre is köszönöm!

Más megoldás nincs én már jártam így.Kell nyitni egy support ticketet és várni, hogy megoldják.Nekem 48 órába telt és megoldották.

pube111

A payeer-nél van mastercard virtual, plasztik usd, eur, rub. Kezel btc-t és eth-t. Fél dollár a virtuális. Igényeltem egyet, pár perc alatt meg is adta.

bazsy

#1783
Idézetet írta: pube111 Dátum január 07, 2018, 09:43:32 DÉLUTÁN
A payeer-nél van mastercard virtual, plasztik usd, eur, rub. Kezel btc-t és eth-t. Fél dollár a virtuális. Igényeltem egyet, pár perc alatt meg is adta.


Én csak virtualt láttam

pube111

#1784
Idézetet írta: bazsy Dátum január 07, 2018, 10:51:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 07, 2018, 09:43:32 DÉLUTÁN
A payeer-nél van mastercard virtual, plasztik usd, eur, rub. Kezel btc-t és eth-t. Fél dollár a virtuális. Igényeltem egyet, pár perc alatt meg is adta.


Én csak virtualt láttam
A kártyarendelésnél az alapbeállítás a plasztik
Ha ráböksz a virtualra, akkor vált át az űrlap a virtualra.
4 kártyát rendelhetsz.
virt eur, usd,
plast eur. usd.

bazsy

Idézetet írta: pube111 Dátum január 08, 2018, 08:11:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bazsy Dátum január 07, 2018, 10:51:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 07, 2018, 09:43:32 DÉLUTÁN
A payeer-nél van mastercard virtual, plasztik usd, eur, rub. Kezel btc-t és eth-t. Fél dollár a virtuális. Igényeltem egyet, pár perc alatt meg is adta.


Én csak virtualt láttam
A kártyarendelésnél az alapbeállítás a plasztik
Ha ráböksz a virtualra, akkor vált át az űrlap a virtualra.
4 kártyát rendelhetsz.
virt eur, usd,
plast eur. usd.


Értem köszi

Retek

#1786
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2018, 12:10:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Retek Dátum január 05, 2018, 09:31:50 DÉLUTÁN
Nekem az uquid kártyám még működik.
Es akkor az milyen ha nem VISA? Lehet tudni?

Az új uquid kártya MasterCard. A Kártya kibocsájtó weboldala: https: https://paynetics.digital/
Az új kártya tejesen ingyenes volt!

Coikaa

Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan információval szolgálni, hogy Bittrex-re bányászok és, hogy onnan hogy tudnám OTP-s mastercard kártyára kiutaltatni a megkeresett pénzt?
Előbb Coinbase-re kellene átküldenem? vagy lehet közvetlen a Bittrex-ről is utaltatni?

Til

Idézetet írta: Retek Dátum január 08, 2018, 08:55:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2018, 12:10:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Retek Dátum január 05, 2018, 09:31:50 DÉLUTÁN
Nekem az uquid kártyám még működik.
Es akkor az milyen ha nem VISA? Lehet tudni?

Az új uquid kártya MasterCard. A Kártya kibocsájtó weboldala: https: https://paynetics.digital/
Az új kártya tejesen ingyenes volt!
Kért az új kártyához azonosítást?Valamint a kártyán már van paypass?Köszi
C:\> del c:\command.com

Lara

Franky2Ster mit írtál nekik? Amit én írtam arra 23 napja nem reagáltak. Szerintem nem jól fogalmaztam meg a problémát.

sebajtóbiás nem én kapcsoltam be, legalábbis nem tudok róla. két dolog történt amire tippelni tudtam hogy történhetett:
- a megnövekedett árfolyam miatt átlépett egy értékhatárt a fiók és amiatt történt a dolog, vagy
- feltelepítettem egy poloniex alkalmazást és az kavart be valahogyan

Köszönöm a segítséget!

Retek

Idézetet írta: Til Dátum január 08, 2018, 12:19:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Retek Dátum január 08, 2018, 08:55:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum január 06, 2018, 12:10:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Retek Dátum január 05, 2018, 09:31:50 DÉLUTÁN
Nekem az uquid kártyám még működik.
Es akkor az milyen ha nem VISA? Lehet tudni?

Az új uquid kártya MasterCard. A Kártya kibocsájtó weboldala: https: https://paynetics.digital/
Az új kártya tejesen ingyenes volt!
Kért az új kártyához azonosítást?Valamint a kártyán már van paypass?Köszi
A kártyához kér azonosítást. Paypass van. Eddig én azonosítás nélkül használtam 3 napja töltöttem fel a papírjaimat.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Lara Dátum január 08, 2018, 12:31:37 DÉLUTÁN
Franky2Ster mit írtál nekik? Amit én írtam arra 23 napja nem reagáltak. Szerintem nem jól fogalmaztam meg a problémát.

sebajtóbiás nem én kapcsoltam be, legalábbis nem tudok róla. két dolog történt amire tippelni tudtam hogy történhetett:
- a megnövekedett árfolyam miatt átlépett egy értékhatárt a fiók és amiatt történt a dolog, vagy
- feltelepítettem egy poloniex alkalmazást és az kavart be valahogyan

Köszönöm a segítséget!

Hát, ha nem te kapcsoltad be, akkor valaki más, szóval nekem az első ami eszembe jut, hogy feltörték az accountodat, és beállították a 2FA-t, h te már ne juss be. De ha Franky2Sternél ugyanez volt és megoldották úgy hogy a pénze se veszett el, akkor lehet hogy mégiscsak a Poloniex aktiválta valamilyen okból vagy hibából kifolyólag. Viszont ha az alkalmazás, amit említettél, Androidos, akkor mégis esélyes, hogy illetéktelenek kavartak be:
https://twitter.com/Poloniex/status/940243721827872769

Til

Sziasztok!
Aki ethermine.org -ra bányászik az is tapasztalja az alábbi jelenséget?
Minimum kifizetésnek 0.51 Ether van beállítva.Ethermine.org függetlenül,hogy elértem e a minimum kifizetési küszöböt ,7 naponta kiutalja az összeget.Jó legyen így,hogy hetente kitolja az ethert az éterbe, de a poloniexen ,már 6 órája semmi sem jelentkezik az utalásból.A polo-s minimumot elértem ,egész pontosan 0.57 ETH-t várok.Pár hónapja volt már az,hogy 2 hét!! míg átért az utalás ethermine-ról polora :) , de most is ez lesz??
Nálatok megérkezik időben az utalás?
Mondjuk azt nem értem, hogy egy OTP-s átutalás átmegy 1 órán belül, akkor amit arra találtak ki,hogy szupergyors legyen az már 6 órája semmi.
Az meg hab volt a tortán, mikor 2 hetet kellett rá várni.
C:\> del c:\command.com

pube111

Idézetet írta: Coikaa Dátum január 08, 2018, 11:49:49 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan információval szolgálni, hogy Bittrex-re bányászok és, hogy onnan hogy tudnám OTP-s mastercard kártyára kiutaltatni a megkeresett pénzt?
Előbb Coinbase-re kellene átküldenem? vagy lehet közvetlen a Bittrex-ről is utaltatni?
Bittrexről nem lehet. Coinbase-t nem ismerem, viszont krakenről biztosan lehet. Sepa utalás a neve.

szabee

Idézetet írta: Til Dátum január 08, 2018, 07:27:18 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki ethermine.org -ra bányászik az is tapasztalja az alábbi jelenséget?
Minimum kifizetésnek 0.51 Ether van beállítva.Ethermine.org függetlenül,hogy elértem e a minimum kifizetési küszöböt ,7 naponta kiutalja az összeget.Jó legyen így,hogy hetente kitolja az ethert az éterbe, de a poloniexen ,már 6 órája semmi sem jelentkezik az utalásból.A polo-s minimumot elértem ,egész pontosan 0.57 ETH-t várok.Pár hónapja volt már az,hogy 2 hét!! míg átért az utalás ethermine-ról polora :) , de most is ez lesz??
Nálatok megérkezik időben az utalás?
Mondjuk azt nem értem, hogy egy OTP-s átutalás átmegy 1 órán belül, akkor amit arra találtak ki,hogy szupergyors legyen az már 6 órája semmi.
Az meg hab volt a tortán, mikor 2 hetet kellett rá várni.
Az ethermine-nak december elejjétől van új kifizetési policyjuk:
IdézIn short: Payout if unpaid balance > payment threshold or if no payout for 1 week & unpaid Balance > 0.01 ETH

Nekem 0.05-re van belőve coinbasere, megjött mindn azonnal, kivétel 1 db 0,4 ETH. Az meg még a december elsejei nagy kifizetési hullámból kilett utalva, blockláncon sikeres, de a coinbaseig nem jutott el. Azóta hadakozom velük, hogy írják jóvá.
Ha szeretnél ingyen ETH-t gyűjteni: http://ethcombo.com/?i=267266

85469

melyik a legjobb exchange ahol sok coin van, megbízható és alacsonyak a withdrawal feek?..
esetleg sepa is van óccsóér?.. ;D

Franky2Ster


Master91

Idézetet írta: Til Dátum január 08, 2018, 07:27:18 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki ethermine.org -ra bányászik az is tapasztalja az alábbi jelenséget?
Minimum kifizetésnek 0.51 Ether van beállítva.Ethermine.org függetlenül,hogy elértem e a minimum kifizetési küszöböt ,7 naponta kiutalja az összeget.Jó legyen így,hogy hetente kitolja az ethert az éterbe, de a poloniexen ,már 6 órája semmi sem jelentkezik az utalásból.A polo-s minimumot elértem ,egész pontosan 0.57 ETH-t várok.Pár hónapja volt már az,hogy 2 hét!! míg átért az utalás ethermine-ról polora :) , de most is ez lesz??
Nálatok megérkezik időben az utalás?
Mondjuk azt nem értem, hogy egy OTP-s átutalás átmegy 1 órán belül, akkor amit arra találtak ki,hogy szupergyors legyen az már 6 órája semmi.
Az meg hab volt a tortán, mikor 2 hetet kellett rá várni.
Tobb mint feleve banyaszok etherminera, 0.05 rth amint megvan kuldi is nekem coinbasera. Nemvolt semmi gondom sose ezzel.

vrm42


pube111

Idézetet írta: 85469 Dátum január 08, 2018, 08:18:19 DÉLUTÁN
melyik a legjobb exchange ahol sok coin van, megbízható és alacsonyak a withdrawal feek?..
esetleg sepa is van óccsóér?.. ;D
cryptopay, bittrex. Ezeken nagyon sok coin van. Sepa nincs egyiken sem, arra jó a kraken. A withdrawal fee meg olyan, hogy nézegetni kell melyik coinnak alacsony, és abban küldeni. Olyan exchange nincs ahol mindegyik coin withdrawal fee-e alacsony.