Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 19 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Turcy086

Sziasztok!
Nyitott valaki mostanság ticketet coinbase supporton?
Két ünnep közt óta nem kapunk választ.
Olyan hibába ütköztünk, hogy a verifikáció utána kiirja hogy "Keresztnev Vezeteknev" helyett "Vezeteknev Keresztnev" van a rendszerbe.

macsi

Idézetet írta: bobalazs Dátum január 11, 2018, 01:11:43 DÉLUTÁN
gy gyors kérdés srácok. melyik coinra érdemes váltani bittrex és binance közötti átutaláshoz? (legkevesebb fee, buy-sell eltérés stb) doge ugye nincs binanceon, tehát nem jöhet szóba.

ltc, eth

bobalazs



sebajtóbiás

Idézetet írta: bobalazs Dátum január 11, 2018, 01:48:56 DÉLUTÁN

ltc, eth
/quote]

Még kisebb tételekről van szó. 0.001 btc-ről.
Neo nekem ingyen ment, igaz, a Bitfinexrol, de probald meg. Esetleg Ripple.

pcguru68

Sziasztok.Hol tudom megnézni advcashen hogy mennyi btc-m van?Konkrétan a coinbas-ről átutaltam 22 euro értékű btc-t az advcashre de ott azt írja kaptam 0,61 eurot :\'(.elöre is köszönöm

Doosa


adamszumu

Meg nem utaltam semmit de mar egy éve bányászok és ki szeretnem venni a pénzem coimbas-em van es otp számlára venném ki sajnos nem dombornyomott junior kártyám van (ingyé van), van meg egy paypal számlám is.
A kérdés hogy hogyan tudom kivenni a pénzem BTC-ből forintra otps számlára??
Előre is köszönöm a válaszokat.

macsi

Idézetet írta: adamszumu Dátum január 12, 2018, 12:00:16 DÉLUTÁN
Meg nem utaltam semmit de mar egy éve bányászok és ki szeretnem venni a pénzem coimbas-em van es otp számlára venném ki sajnos nem dombornyomott junior kártyám van (ingyé van), van meg egy paypal számlám is.
A kérdés hogy hogyan tudom kivenni a pénzem BTC-ből forintra otps számlára??
Előre is köszönöm a válaszokat.

eur-ba tudod kivenni sepa utalassal. ajanlom, hogy nyiss egy EUR alszamlat, hogy ne az otp valtogasson neked huf/eur-t

https://support.coinbase.com/customer/portal/articles/1767231-payment-methods-for-european-customers
(Withdraw to Bank Account)

Master91

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 12, 2018, 09:57:43 DÉLELŐTT
Sziasztok.Hol tudom megnézni advcashen hogy mennyi btc-m van?Konkrétan a coinbas-ről átutaltam 22 euro értékű btc-t az advcashre de ott azt írja kaptam 0,61 eurot :\'(.elöre is köszönöm
BTC-nek nagyon nagy az utalási költsége (transaction fee), szerintem arra ment el majdnem az egész

sebajtóbiás

Idézetet írta: Master91 Dátum január 12, 2018, 02:22:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 12, 2018, 09:57:43 DÉLELŐTT
Sziasztok.Hol tudom megnézni advcashen hogy mennyi btc-m van?Konkrétan a coinbas-ről átutaltam 22 euro értékű btc-t az advcashre de ott azt írja kaptam 0,61 eurot :\'(.elöre is köszönöm
BTC-nek nagyon nagy az utalási költsége (transaction fee), szerintem arra ment el majdnem az egész
Főleg hogy a coinbase inkompetens módjára nem batch tranzakciókat indít, amivel olcsóbb lehetne az utalás és a mempoolt se szemetelné tele az apró tx-ekkel.

adamszumu

Idéz

Idéz
Meg nem utaltam semmit de mar egy éve bányászok és ki szeretnem venni a pénzem coimbas-em van es otp számlára venném ki sajnos nem dombornyomott junior kártyám van (ingyé van), van meg egy paypal számlám is.
A kérdés hogy hogyan tudom kivenni a pénzem BTC-ből forintra otps számlára??
Előre is köszönöm a válaszokat.


eur-ba tudod kivenni sepa utalassal. ajanlom, hogy nyiss egy EUR alszamlat, hogy ne az otp valtogasson neked huf/eur-t


https://support.coinbase.com/customer/portal/articles/1767231-payment-methods-for-european-customers
(Withdraw to Bank Account)


Mennyibe kerül ez?
Hol találom a szükséges számokat a bankkártya regisztrálásához(IBAN, SWIFT/BiC), az otp bank nevéhez elég az hogy OTP vagy Országos Takarék Pénztár?
Mit tud történni ha huf-os otp-s szamlara utalom?

pcguru68

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 12, 2018, 03:02:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum január 12, 2018, 02:22:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 12, 2018, 09:57:43 DÉLELŐTT
Sziasztok.Hol tudom megnézni advcashen hogy mennyi btc-m van?Konkrétan a coinbas-ről átutaltam 22 euro értékű btc-t az advcashre de ott azt írja kaptam 0,61 eurot :\'(.elöre is köszönöm
BTC-nek nagyon nagy az utalási költsége (transaction fee), szerintem arra ment el majdnem az egész
Főleg hogy a coinbase inkompetens módjára nem batch tranzakciókat indít, amivel olcsóbb lehetne az utalás és a mempoolt se szemetelné tele az apró tx-ekkel.
de elötte 2 órával átküldtem 10 euronyi btc hogy tudjak bank kártyát  rendelni,031 eurot vont le.

matrix81

Sziasztok! Btc-bol h tudok a legyorsabban forintot csinalni normalis aron? koszi elore is.

TeVe1995

Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.

Olajbuvar

Idézetet írta: Kitsicrypto Dátum január 11, 2018, 12:44:26 DÉLUTÁN
Szia!


Én simán beléptem a poloniexre, semmi probléma nem volt.

Szia!

Közben megoldódott, még aznap este, és az accountomat is verifikálták. :)

További szépeket :)

woren

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 12, 2018, 09:57:43 DÉLELŐTT
Sziasztok.Hol tudom megnézni advcashen hogy mennyi btc-m van?Konkrétan a coinbas-ről átutaltam 22 euro értékű btc-t az advcashre de ott azt írja kaptam 0,61 eurot :\'(.elöre is köszönöm


Én az EXMO-ra utaltam 20 dollárnyi BTC-t és mindet levonta :D

adamszumu

Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.

kryptoman

Idézetet írta: adamszumu Dátum január 13, 2018, 12:00:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: TeVe1995 Dátum január 13, 2018, 12:32:39 DÉLELŐTT
Sziasztok. Zöldfülü vagyok és nagy segítségre lenne szügségem.
Én kb 3 hónapja kezdtem bele a bányászatba igaz nem erőmű gépekkel hanem hanem valmi kezdetleges géppel meg valmi 3 gb egyszerűbb vga-val. Én most zchas-t bányászok polloniex-re,ebből kb 15-20 ezer ft jön be ami nem valami sok. most nyáron szertnék bővülni csak addig nem szeretnék beruházni amig nem tudom hogy ami van polloniex-en pénzem ugye btc ben azt miként és hogyan juttatom át a számlámra.
Kérlek titeket valaki segítsen nekem ebben a problémámban. Nagyon köszönöm.
Poloniexről a BTC-t átutalod coinbase re ott átváltod a BTC-t euróba és SEPA utalással számlára,
én is arra a kérdésre várom a választ hogy hogyan lehet a coinbase re a bankszámlát kötni de  legalább ezzel is segítek.


A kraken nem lenne olcsóbb??

kryptoman

A criptopay-en maradt btc-m. Az szeretném átjuttatni az Advcashre. Regisztráltam az advcash-re. Verifykáció nincs. Kell verifykálni a kártyához??
Hol találom a btc címet hogy oda küldjem?
Van valahol valamilyen leírás?