Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

vrm42

Egyetlen célja van (és volt korábban is a Visás kártyákkal): villanyszámla befizetés az E-On oldalán. A többi csak teszt volt, hogy működik-e a kártya.

Írtam most nekik még egyet, konkrét megerősítést kértem arra, hogy nem használható a kártya azokra, amiket leírtam. Ha válaszolnak, beírom ide.

Simi

#1941
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 04, 2018, 05:38:50 DÉLUTÁN
Egyetlen célja van (és volt korábban is a Visás kártyákkal): villanyszámla befizetés az E-On oldalán. A többi csak teszt volt, hogy működik-e a kártya.

Írtam most nekik még egyet, konkrét megerősítést kértem arra, hogy nem használható a kártya azokra, amiket leírtam. Ha válaszolnak, beírom ide.


Szia!


Nálam Ali-n működött a Skrill kártya legutóbb (úgy 2 hete).
Benzinkúton sosem volt gondom vele, kivéve a legutóbbi tankoláskor kaptam egy "elutasítva"-t de túl sok jelentőséget nem tulajdonítottam neki mert ez ritkán de előfordul mind Skrill és Neteller kártyáknál is (évi pár alkalom) így mindig kénytelen vagyok másik kártyával vagy KP-val "bebiztositani" magam az ilyen helyzetekre.
Online Telenor számlát régóta nem tudok fizetni vele.
Amúgy "minden másra ott a Mastercard", ugye ...  ;D


szerk.: ha Kp-t veszel ki összegtől függően nem mindegy milyen ATM-hez mész. A Skrill alap limit (úgy értem ha nem vagy VIP) hiába €900, pl az OTP max. csak 100 eHUF-ot ad ki nem OTP-s kartyanak / tranzakcio, a Rafi és Unicredit jobb egy fokkal. Pontos limitet most sajnos nem tudok de Rafi engedte régen a 300-at, manapság viszont már a 250-et is visszautasítja így lehet változtattak valamin (150-et tuti enged).


vrm42

Erste ATM azt írja, hogy az ön bankja nem engedélyezte a tranzakciót. Előtte a mekiben sem ment.
Lehet, hogy a Skrill-lel is az van, mint az Advcash-sel, Upholddal és ilyenekkel?

Til

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 05, 2018, 09:33:09 DÉLELŐTT
Erste ATM azt írja, hogy az ön bankja nem engedélyezte a tranzakciót. Előtte a mekiben sem ment.
Lehet, hogy a Skrill-lel is az van, mint az Advcash-sel, Upholddal és ilyenekkel?
Mikor rendelted a kártyát?Régen lehetett úgy rendelni, hogy nem kellett magad verifikálni, az újabb kártyákat azonosítás nélkül meg sem engedi rendelni.
C:\> del c:\command.com

Simi

Érdekes, Skrill mit ír a kártyádra, Active? Kártya limiteid stb rendben?

vrm42

nincs két hete, hogy megrendeltem. nem is enged rendelni verifikáció nélkül. péntek este aktiváltam, jelzi is, hogy aktív.
limitek rendben, sose volt használva. euro is van rajt. megírtam nekik, hogy az atm se megy.

vrm42

Minden világos:

------------------
Please be advised, that funds deposited via Bitcoin cannot be used with the prepaid card.
Please empty your account balance via one of the alternative methods and once you deposit again with another deposit method you should be able to use the card.
However, we would like to confirm, that you are unable to use the card at gas stations.
------------------

Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi a sz.rt lehet kezdeni egy ilyen kártyával, kíváncsian várom.
De lehet, hogy mindjárt szétvágom ollóval és elküldöm nekik a képet :)



lory87k

Sziasztok használ valaki ePayments Debit Kártyát? Criptot lehet kivenni vele ATM-bol?

magellan



Idézetet írta: vrm42 Dátum február 05, 2018, 06:56:21 DÉLUTÁN
De lehet, hogy mindjárt szétvágom ollóval és elküldöm nekik a képet :)

És ha bitpandán átváltod euróra és azt küldöd a Skrillre?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


vrm42

Spectrocoinom van, csak még nincs kész a verifikálás. Náluk is van Skrill-re küldés. Elég sok plusz költség lesz ez így.

Til

Aki esetleg tudja , hogy a Skrill-nél ezek havi, napi, lifetime vagy milyen limitek?Köszi

Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)
C:\> del c:\command.com

lory87k

Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 01:28:36 DÉLUTÁN
Aki esetleg tudja , hogy a Skrill-nél ezek havi, napi, lifetime vagy milyen limitek?Köszi

Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Napi

Til

Idézetet írta: lory87k Dátum február 07, 2018, 05:28:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 01:28:36 DÉLUTÁN
Aki esetleg tudja , hogy a Skrill-nél ezek havi, napi, lifetime vagy milyen limitek?Köszi

Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Napi
Tapasztalat vagy megbízható információ?
Tehát pl. napi 10x vehetek le 900 EUR-t?
Köszi
C:\> del c:\command.com

vrm42

10 alkalommal és összesen 900-at.
ezek nem napi vagy egyéb időszakos limitek, hanem a jelenlegi azonosítási szintedhez tartoznak.
a help/terms of use írja le.

VampireV

Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 05:53:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lory87k Dátum február 07, 2018, 05:28:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 01:28:36 DÉLUTÁN
Aki esetleg tudja , hogy a Skrill-nél ezek havi, napi, lifetime vagy milyen limitek?Köszi

Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Napi
Tapasztalat vagy megbízható információ?
Tehát pl. napi 10x vehetek le 900 EUR-t?
Köszi

Nem tudom, hogy az adott vip szintel(gondolom még full alap számla) mik a limitek, de én is úgy tudom, hogy ez napi limit, és összesen 10 részletben veheted(+ költheted) le az adott összeget, tehát nem 10*900

Til

Idézetet írta: VampireV Dátum február 07, 2018, 06:59:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 05:53:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lory87k Dátum február 07, 2018, 05:28:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 07, 2018, 01:28:36 DÉLUTÁN
Aki esetleg tudja , hogy a Skrill-nél ezek havi, napi, lifetime vagy milyen limitek?Köszi

Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Napi
Tapasztalat vagy megbízható információ?
Tehát pl. napi 10x vehetek le 900 EUR-t?
Köszi

Nem tudom, hogy az adott vip szintel(gondolom még full alap számla) mik a limitek, de én is úgy tudom, hogy ez napi limit, és összesen 10 részletben veheted(+ költheted) le az adott összeget, tehát nem 10*900
Én is úgy sejtem, hogy napi limit.Ha teljes életre szólna ,akkor elég karcsú lenne ez a 900 euro.
Akkor úgy érted gondolom, hogy napi 10x lehet levenni 90 euro-t.
Viszont ,akkor valami nem tiszta , tegnap 12:00-kor vásároltam online, tehát maradt :

Currently available for purchase: EUR 2600 (49 transactions remaining)

Ma 9:00-kor vásároltam ismét, és maradt pl. EUR 2500 (48 transactions remaining)
Igaz , még nem telt le a 24 óra , tehát a napi limit, de ha tényleg napi a napi, akkor gondolom vissza kellene ugrania a számlálónak is, de nem ugrott.Egyenlőre vagy végleg marad, majd leírom.

Viszont tudok pontos számokat írni online vásárlásra, mennyi a fee.
Bitpanda - altcoin váltása EUR-ba:  -8% (ez az árfolyam rés)
Bitpanda - Skrill küldés kis összegnél 50 EUR-alatt : -2,45 EUR
Skrill vásárlás online : -1.75%
Skrill Euro-Forint váltásnál a valuta vételi áron vesz, nem középárfolyamon
50 EUR alatt , míg eljut polo-rol a pénz az üzletig : -16,75%
C:\> del c:\command.com

bazsy

#1956
Mai történet


Skrill kártya 5000HUF elsőre gondnélkül Unicredit,másodikra 6000HUF Unicredit már elutasítva
Átmentem K&H hoz,elsőre 6000HUF gond nélkül


Telekom feltöltés is megy!


Váltogatni kell az automatákat szerintem

Til

Folytatom én is a Skrill-t:
Currently available for purchase: EUR 2700 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Tehát ezek napi limitek, mert eltelt egy nap és felugrott,visszaállt a számláló az eredetibe.Volt tegnap egy online fizetésem, ami mára visszaállt mind az EUR, mind a tranzakció számláló.
Tehát a napi limit 2700/900 EUR és 50/10 tranzakcióba kell beleférjen.
C:\> del c:\command.com

vrm42

"50 EUR alatt , míg eljut polo-rol a pénz az üzletig : -16,75%"

nem semmi, mikor írtam, hogy drága lesz, kevesebbre tippeltem.
majd én is kiszámolom spectrocoinnal. kár, hogy oda nem lehet ltc-t küldeni.
viszont a napi limites dolognak és a sikeres telekom feltöltésnek azért örülök.
kösz az infókat!

Til

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 08, 2018, 07:33:03 DÉLUTÁN
"50 EUR alatt , míg eljut polo-rol a pénz az üzletig : -16,75%"

nem semmi, mikor írtam, hogy drága lesz, kevesebbre tippeltem.
majd én is kiszámolom spectrocoinnal. kár, hogy oda nem lehet ltc-t küldeni.
viszont a napi limites dolognak és a sikeres telekom feltöltésnek azért örülök.
kösz az infókat!
Spectro-n kíváncsian várom.Majd írd le mit tapasztalsz.Számold bele ,ha tőzsdén vagy egyéb walletből küldöd ki Spectro-ra a küldési fee-t is.

(Igazából az is lényeges, hogy ugye milyen árréssel dolgoznak a váltók (exmo,bitpanda,spectro stb.) Hiába olcsó a szolgáltatás, ha átváltja az ember a BTC-t az egyiken 7000 EUR-ért , míg a másikon 7500 EUR)
C:\> del c:\command.com