Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 17 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

MACSKAFOGO

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 06:25:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 06:14:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 05:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg


Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

Egx hét mulva már ki emlékszik rá hogy melyiket nem irták jová  amikor 24orába 2 etc *(1-2 heten belul ugysem valaszolnak)14 nap=24 ETC

Pont emiatt en megnoveltem a ifizetesi limitet hogy ne egyesevel kuldjek es ne egyesevel kelljen utannamennem.
AMugy nyitottam naluk ticketet a missing ETC-re... kivancsi leszek, de masok is iratak hogy a SIA nem jott meg nekik....
Marhajo lesz minden tranzakcio utan ticketet nyitogatni.

MI az a "ticketet a missing" nem találtam ilyet...

Skankhunt42

Bocs, az egy felig magyar felig angol mondat. :D
Szoval a support oldalukon nyitottam egy ticket, meg kell adni a tranzakcio azonositot, hash azonositot.
Aztan majd kezdenek vele valamit.

MACSKAFOGO

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 07:17:35 DÉLUTÁN
Bocs, az egy felig magyar felig angol mondat. :D
Szoval a support oldalukon nyitottam egy ticket, meg kell adni a tranzakcio azonositot, hash azonositot.
Aztan majd kezdenek vele valamit.
köszi a felvilágositást további jó bányászást!!!

hoppus


DrPascal


Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

kezdobanyasz

 Ma vettem egy kis BTC-t jó magyar forintért.  Bányászatból még nincs zseton de folyamatban  :P Szóval az átutalástól számítva kb fél órán belül  advcash - számlán volt a BTC dolcsi formában . Aki gondolja próbálja ki nekem eddig jó tapasztalataim vannak igaz még nem sok de pozitív.. Eddig :)

Laca012

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 06:25:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 06:14:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 05:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg


Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

Egx hét mulva már ki emlékszik rá hogy melyiket nem irták jová  amikor 24orába 2 etc *(1-2 heten belul ugysem valaszolnak)14 nap=24 ETC

Pont emiatt en megnoveltem a ifizetesi limitet hogy ne egyesevel kuldjek es ne egyesevel kelljen utannamennem.
AMugy nyitottam naluk ticketet a missing ETC-re... kivancsi leszek, de masok is iratak hogy a SIA nem jott meg nekik....
Marhajo lesz minden tranzakcio utan ticketet nyitogatni.

Nekem az ETC atjott (2szer 1ETC) 16 orat banyasztam, de most visszaalltam ETH-ra, mert visszaesett az ar, ugyhogy ETH megint jobb nalam..
Viszont igen, a SIAcoinok tegnap elott ota nem erkeznek meg a polora pedig a nanopool elkuldte.

En nem novelnem meg a limitet, mert oszinten felek mikor pukkan a lufi, tehat ahogy jon, mar adom is el. Nem szeretnek 4-5000Siat sem, 4-5ETH-t meg plane nem eladni fel- esetleg negyedaron amikor bezuhan..

Skankhunt42

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 26, 2017, 12:13:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 06:25:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 06:14:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 05:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg


Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

Egx hét mulva már ki emlékszik rá hogy melyiket nem irták jová  amikor 24orába 2 etc *(1-2 heten belul ugysem valaszolnak)14 nap=24 ETC

Pont emiatt en megnoveltem a ifizetesi limitet hogy ne egyesevel kuldjek es ne egyesevel kelljen utannamennem.
AMugy nyitottam naluk ticketet a missing ETC-re... kivancsi leszek, de masok is iratak hogy a SIA nem jott meg nekik....
Marhajo lesz minden tranzakcio utan ticketet nyitogatni.

Nekem az ETC atjott (2szer 1ETC) 16 orat banyasztam, de most visszaalltam ETH-ra, mert visszaesett az ar, ugyhogy ETH megint jobb nalam..
Viszont igen, a SIAcoinok tegnap elott ota nem erkeznek meg a polora pedig a nanopool elkuldte.

En nem novelnem meg a limitet, mert oszinten felek mikor pukkan a lufi, tehat ahogy jon, mar adom is el. Nem szeretnek 4-5000Siat sem, 4-5ETH-t meg plane nem eladni fel- esetleg negyedaron amikor bezuhan..

ETC meg mindig csunyan vezet.

Uhura

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 25, 2017, 10:45:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum május 25, 2017, 10:26:36 DÉLUTÁN
Ezzel valaki már szemezett?
https://mona.co/

Jónak tűnik, nem ma kezdték! (tegnap)

Pont a tagnap ugrott fel egy youtube reklám róla!

Ja nekem is ma jött fel. Néztem nem rossz ki kéne próbálni. Bár kicsit nekem erőszakos a reklám a black card-al, hogy az első 500 meg második 500 kimelet szolgáltatást kap meg minden.
Kicsi porhintés szaga van mert a fekete kártya önmagában már egy presztízs és nem szokták csak úgy hozzá vágni senkihez, főleg mert ez a legnagyobb belépési összegű kártya típus.

XAPO: egy 3 hete írtam , hogy kértem egyet és leírom ha megvan milyen tapasztalataim vannak.
A kártya 5 nap alatt jött meg. A vertifikáció hasonló mind a többi kártyánál az lassabb volt kb. 1 hetet vett igénybe.
A kártya előnnye , hogy minden fajta számla nyitható: Zimbabwei fizetőeszköztül, a magyar forinton át bármire. Van saját Vault szolgáltatása is - ezt nem probáltam még de gondolom, olyan mnt egy széf , külön védelemmel.

A védelem több lépcsős - pin kód, név, és sms / google hitelesítő kell , gyors és jól működik . Nem rég vezették be a fotós azonosítást bár ez kikerülhető igazán még nem látom át mit is szolgálna.

A fizetés : fizettem vele Ebay-en, vásárolta boltban külföldön , mindenhol jól működött, gond nélkül. A váltási árakról majd később bővebben írom mit mennyiért váltott . Mert nekem is ki kell számolnom.

A tranzakciókról folyamtos adatfolyamban mint egy chat tájékoztat, menthetek az adatok csv-ben. Van mobil alkalmazás is vagyis akár mobilal is tudok fizteni QR kód generálással.
Nem rég vezeték be a standard és fast tranzakciót, melynek keretében külön díjazásért gyorsítot tranzakciók is végrehajthatók. Bár a kártyás fizetésnél ennek értelmét nem láttam mert 5 sec alatt mint minden kártyás fizetés működött.

Én meg vagyok vele elégedve szerintem jó és kényelmes. Csak ajánlani tudom.
Egyetlen problémám - bár ez egy bitcoin kártyától irreális elvárás - hogy jó lenne ha a kártya fizetési fukciójánál váltani lehetne , hogy mi legyen a kifizetés alapja, a BTC vagy USD, EUR mert csak akkor tudsz vele fizteni ha van BTC a kártyán. Ez pedig nagyobb ingások esetén meglepetés forrása lehet.

Ja igen a kártya a mobil vagy a netes alkalmazásban "felfüggeszthető" egy mozdulattal. Ez azért lehet, jó - ha jól értem a funkciókat - mert ha ellopnák akkor offlineba állítom és nem fogják tudni használni !!!

basesoft

Zcasht és Ethereum-ot bányászgatok. Mi a legegyszerűbb  és legolcsóbb módja annak, hogy ezt eur/vagy usd egyenlegbe lehúzzam a paypal-ra? Tehát semmilyen nagy terveim nincsenek. Sem betenni, sem kivenni nem akarok magamnak kp-t. 

Worlynox

Idézetet írta: basesoft Dátum május 26, 2017, 01:35:28 DÉLUTÁN
Zcasht és Ethereum-ot bányászgatok. Mi a legegyszerűbb  és legolcsóbb módja annak, hogy ezt eur/vagy usd egyenlegbe lehúzzam a paypal-ra? Tehát semmilyen nagy terveim nincsenek. Sem betenni, sem kivenni nem akarok magamnak kp-t.

ha nem vagy amcsi
https://localbitcoins.com/

crypto

Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 05:27:19 DÉLELŐTT

XAPO: egy 3 hete írtam , hogy kértem egyet és leírom ha megvan milyen tapasztalataim vannak.
A kártya 5 nap alatt jött meg. A vertifikáció hasonló mind a többi kártyánál az lassabb volt kb. 1 hetet vett igénybe.
A kártya előnnye , hogy minden fajta számla nyitható: Zimbabwei fizetőeszköztül, a magyar forinton át bármire. Van saját Vault szolgáltatása is - ezt nem probáltam még de gondolom, olyan mnt egy széf , külön védelemmel.

A fizetés : fizettem vele Ebay-en, vásárolta boltban külföldön , mindenhol jól működött, gond nélkül. A váltási árakról majd később bővebben írom mit mennyiért váltott . Mert nekem is ki kell számolnom.

Uhura!!!Atm...?Forintot vagy Eurot nem vettél le róla?Köszi!

Skankhunt42

Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 05:27:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 25, 2017, 10:45:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum május 25, 2017, 10:26:36 DÉLUTÁN
Ezzel valaki már szemezett?
https://mona.co/

Jónak tűnik, nem ma kezdték! (tegnap)

Pont a tagnap ugrott fel egy youtube reklám róla!

Ja nekem is ma jött fel. Néztem nem rossz ki kéne próbálni. Bár kicsit nekem erőszakos a reklám a black card-al, hogy az első 500 meg második 500 kimelet szolgáltatást kap meg minden.
Kicsi porhintés szaga van mert a fekete kártya önmagában már egy presztízs és nem szokták csak úgy hozzá vágni senkihez, főleg mert ez a legnagyobb belépési összegű kártya típus.

XAPO: egy 3 hete írtam , hogy kértem egyet és leírom ha megvan milyen tapasztalataim vannak.
A kártya 5 nap alatt jött meg. A vertifikáció hasonló mind a többi kártyánál az lassabb volt kb. 1 hetet vett igénybe.
A kártya előnnye , hogy minden fajta számla nyitható: Zimbabwei fizetőeszköztül, a magyar forinton át bármire. Van saját Vault szolgáltatása is - ezt nem probáltam még de gondolom, olyan mnt egy széf , külön védelemmel.

A védelem több lépcsős - pin kód, név, és sms / google hitelesítő kell , gyors és jól működik . Nem rég vezették be a fotós azonosítást bár ez kikerülhető igazán még nem látom át mit is szolgálna.

A fizetés : fizettem vele Ebay-en, vásárolta boltban külföldön , mindenhol jól működött, gond nélkül. A váltási árakról majd később bővebben írom mit mennyiért váltott . Mert nekem is ki kell számolnom.

A tranzakciókról folyamtos adatfolyamban mint egy chat tájékoztat, menthetek az adatok csv-ben. Van mobil alkalmazás is vagyis akár mobilal is tudok fizteni QR kód generálással.
Nem rég vezeték be a standard és fast tranzakciót, melynek keretében külön díjazásért gyorsítot tranzakciók is végrehajthatók. Bár a kártyás fizetésnél ennek értelmét nem láttam mert 5 sec alatt mint minden kártyás fizetés működött.

Én meg vagyok vele elégedve szerintem jó és kényelmes. Csak ajánlani tudom.
Egyetlen problémám - bár ez egy bitcoin kártyától irreális elvárás - hogy jó lenne ha a kártya fizetési fukciójánál váltani lehetne , hogy mi legyen a kifizetés alapja, a BTC vagy USD, EUR mert csak akkor tudsz vele fizteni ha van BTC a kártyán. Ez pedig nagyobb ingások esetén meglepetés forrása lehet.

Ja igen a kártya a mobil vagy a netes alkalmazásban "felfüggeszthető" egy mozdulattal. Ez azért lehet, jó - ha jól értem a funkciókat - mert ha ellopnák akkor offlineba állítom és nem fogják tudni használni !!!

Gyorsan atfutottam most a whitepaper-t, egy valmi nem vilagos nekem ezekben a coin alapu kartyakban. Hogy miert is jo nekunk ha ezt hasznaljuk, ugyanis a coin erteke percenkent mozoghat 5-10%-ot is akar. Elindulok a boltba hogy vegyek kenyeret, abban a hitben hogy $2600 a BTC, mire a kasszahoz erek mar csak $2400. Ergo dragabban vettem a kenyeret, mintha indulas elott valtottam volna BTC-t.
Nem egyszerubb ha mindig valtok magamnak azon az aron amin akarok/amit jonak latok?
Mareszt 1% minden tranzakcio utan ezen a monaco kartyan kicsit extremnek tunik. Ugyanakkor az hogy bankkozi erteken valtja a devizat az gondolom a Magyaroknak hasznos, nalam ez ugye kiesett leven USD-ben fizetek. Bar mikozben ezt irom az jutott eszembe hogy mi lenne ha egyenesen erre banyasznam az ETH-t, akkor vegulis nem kene utalgatnom sosem. De az 1% meg igy is soknak tunik, meg a coin aranak ingadozasa meg mindig ottvan a riskek kozott. Meg ugye a valtasi ar sem teljesen vilagos "the highest daily volume exchange", azert abban sem lennek biztos hogy ez a legoptimalisabb ar. Daily, es ha en hajnal 2kor vasarolok? Akkor az elmult ket ora-t veszi alapul? ;)
Sok itt a sotet folt, valaki felhomalyosithatna. :D
Koszi.

Barbár

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 26, 2017, 03:45:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 05:27:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 25, 2017, 10:45:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum május 25, 2017, 10:26:36 DÉLUTÁN
Ezzel valaki már szemezett?
https://mona.co/

Jónak tűnik, nem ma kezdték! (tegnap)

Pont a tagnap ugrott fel egy youtube reklám róla!

Ja nekem is ma jött fel. Néztem nem rossz ki kéne próbálni. Bár kicsit nekem erőszakos a reklám a black card-al, hogy az első 500 meg második 500 kimelet szolgáltatást kap meg minden.
Kicsi porhintés szaga van mert a fekete kártya önmagában már egy presztízs és nem szokták csak úgy hozzá vágni senkihez, főleg mert ez a legnagyobb belépési összegű kártya típus.

XAPO: egy 3 hete írtam , hogy kértem egyet és leírom ha megvan milyen tapasztalataim vannak.
A kártya 5 nap alatt jött meg. A vertifikáció hasonló mind a többi kártyánál az lassabb volt kb. 1 hetet vett igénybe.
A kártya előnnye , hogy minden fajta számla nyitható: Zimbabwei fizetőeszköztül, a magyar forinton át bármire. Van saját Vault szolgáltatása is - ezt nem probáltam még de gondolom, olyan mnt egy széf , külön védelemmel.

A védelem több lépcsős - pin kód, név, és sms / google hitelesítő kell , gyors és jól működik . Nem rég vezették be a fotós azonosítást bár ez kikerülhető igazán még nem látom át mit is szolgálna.

A fizetés : fizettem vele Ebay-en, vásárolta boltban külföldön , mindenhol jól működött, gond nélkül. A váltási árakról majd később bővebben írom mit mennyiért váltott . Mert nekem is ki kell számolnom.

A tranzakciókról folyamtos adatfolyamban mint egy chat tájékoztat, menthetek az adatok csv-ben. Van mobil alkalmazás is vagyis akár mobilal is tudok fizteni QR kód generálással.
Nem rég vezeték be a standard és fast tranzakciót, melynek keretében külön díjazásért gyorsítot tranzakciók is végrehajthatók. Bár a kártyás fizetésnél ennek értelmét nem láttam mert 5 sec alatt mint minden kártyás fizetés működött.

Én meg vagyok vele elégedve szerintem jó és kényelmes. Csak ajánlani tudom.
Egyetlen problémám - bár ez egy bitcoin kártyától irreális elvárás - hogy jó lenne ha a kártya fizetési fukciójánál váltani lehetne , hogy mi legyen a kifizetés alapja, a BTC vagy USD, EUR mert csak akkor tudsz vele fizteni ha van BTC a kártyán. Ez pedig nagyobb ingások esetén meglepetés forrása lehet.

Ja igen a kártya a mobil vagy a netes alkalmazásban "felfüggeszthető" egy mozdulattal. Ez azért lehet, jó - ha jól értem a funkciókat - mert ha ellopnák akkor offlineba állítom és nem fogják tudni használni !!!

Gyorsan atfutottam most a whitepaper-t, egy valmi nem vilagos nekem ezekben a coin alapu kartyakban. Hogy miert is jo nekunk ha ezt hasznaljuk, ugyanis a coin erteke percenkent mozoghat 5-10%-ot is akar. Elindulok a boltba hogy vegyek kenyeret, abban a hitben hogy $2600 a BTC, mire a kasszahoz erek mar csak $2400. Ergo dragabban vettem a kenyeret, mintha indulas elott valtottam volna BTC-t.
Nem egyszerubb ha mindig valtok magamnak azon az aron amin akarok/amit jonak latok?
Mareszt 1% minden tranzakcio utan ezen a monaco kartyan kicsit extremnek tunik. Ugyanakkor az hogy bankkozi erteken valtja a devizat az gondolom a Magyaroknak hasznos, nalam ez ugye kiesett leven USD-ben fizetek. Bar mikozben ezt irom az jutott eszembe hogy mi lenne ha egyenesen erre banyasznam az ETH-t, akkor vegulis nem kene utalgatnom sosem. De az 1% meg igy is soknak tunik, meg a coin aranak ingadozasa meg mindig ottvan a riskek kozott. Meg ugye a valtasi ar sem teljesen vilagos "the highest daily volume exchange", azert abban sem lennek biztos hogy ez a legoptimalisabb ar. Daily, es ha en hajnal 2kor vasarolok? Akkor az elmult ket ora-t veszi alapul? ;)
Sok itt a sotet folt, valaki felhomalyosithatna. :D
Koszi.

A coin alapú kártya nem jó, pont amiatt nem amit írtál, hogy az árfolyam függvényében csak az isten tudja amikor épp vásárol a felhasnzáló, h mennyi van rajta és h milyen áron váltódik épp a coin, viszont bizonyos helyzetekben ez a hátránya a "kissebbik rossz" alapon lenyelhető, ha cserébe semmiféle áll4mi m4ffia által látható nyoma nem marad annak h ki mennyi coint keresett / vett ki...
Szerintem ezek a kártyák egyrészt az "úttörői" annak a szép (és talán nemsokára eljövő) világnak amikor az erősebb coinok árfolyama minimum olyan stabil lesz mint a forint és így ez a kockázat már kiesik, addig pedig a bár nem olcsó, de talán még mindig a legkevésbé költséges megoldást jelentik, arra, hogy a XY Z néven fut, óvalódi személyhez sehogy sem köthető coin számláról valahogy mégis kézzelfogható pénz legyen mindenféle követhető, sápolható egyéb számlamozgások nélkül..

Uhura

crypro: egyenlőre az ATM-et nem próbáltam de 2-3 napon belül letesztelem és megírom.
Amúgy igen valahol írták is a xapo a biztonsági pénztárca, amúgy drága ezt nem vitatom, bár nekem nincsenek olyan minőségi igényeim mink laca12-nek, bár értem az ő álláspontját is.

Skankhunt42: alapban nekem is ez a bajom vele amit leírtál , ha nem a BTC-hez lenne kötve akkor nem lenne bajom, bár amennyire gyors a xapo , akár azt is megcsinálhatod, hogy akkor konvertálod be BTC-be a mobilod segítségével  ha már az ATM előtt vagy :D bár ekkor 2x konverzó kell. Az lenne a tutti ha BTC-s kártya lenne de simán be lehetne állítani mögé a USD, EUR számla részt és akkor ezen konvetrálod a BTC -> EUR vagy dollárba aztán már nincs probléma a mozgással .

Barbár: az igazi az lenne ha valaki végre USDT-s kártyát csinálna , mert ha tudják tartani a minimális 5%-os ingást a USD-hez akkor simán lehetne a legjobb cripto pénz , átmenet a valós és a viruális pénzek között. Jobb lenne mint a BTC. De amíg csak BTC-s kártyákat adnak ki ..

sebajtóbiás

Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 06:03:23 DÉLUTÁN
Barbár: az igazi az lenne ha valaki végre USDT-s kártyát csinálna , mert ha tudják tartani a minimális 5%-os ingást a USD-hez akkor simán lehetne a legjobb cripto pénz , átmenet a valós és a viruális pénzek között. Jobb lenne mint a BTC. De amíg csak BTC-s kártyákat adnak ki ..

A Corion tervez (illetve már készen vannak ha jól értem és nemsokára startolnak) 1 USD értékű coin-t, beépített önregulációval ami az 1:1 közeli arányt fogja tartani. Ez egyik fő céljuk pont a kriptopénzek mindennapi életben való elterjedése, ezért úgy van kitalálva a dolog, hogy a kereskedőknek haszna legyen belőle, ha elfogadják fizetőeszközként.
Szóval csak azért jutott eszembe a fentebb írtakról, mert ehhez is lehetne kártya 1:1 váltással. Persze ennél a coinnál pont az a lényeg, hogy egyenesen elfogadják a boltban, s elég legyen egy mobilos tárca/app a fizetéshez.
(Amúgy magyar illetőségű projekt, ezért tudok róla, https://www.corion.io/)

Uhura

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 26, 2017, 10:06:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 06:03:23 DÉLUTÁN
Barbár: az igazi az lenne ha valaki végre USDT-s kártyát csinálna , mert ha tudják tartani a minimális 5%-os ingást a USD-hez akkor simán lehetne a legjobb cripto pénz , átmenet a valós és a viruális pénzek között. Jobb lenne mint a BTC. De amíg csak BTC-s kártyákat adnak ki ..

A Corion tervez (illetve már készen vannak ha jól értem és nemsokára startolnak) 1 USD értékű coin-t, beépített önregulációval ami az 1:1 közeli arányt fogja tartani. Ez egyik fő céljuk pont a kriptopénzek mindennapi életben való elterjedése, ezért úgy van kitalálva a dolog, hogy a kereskedőknek haszna legyen belőle, ha elfogadják fizetőeszközként.
Szóval csak azért jutott eszembe a fentebb írtakról, mert ehhez is lehetne kártya 1:1 váltással. Persze ennél a coinnál pont az a lényeg, hogy egyenesen elfogadják a boltban, s elég legyen egy mobilos tárca/app a fizetéshez.
(Amúgy magyar illetőségű projekt, ezért tudok róla, https://www.corion.io/)

Nem tudom a kérdés, hogy mennyire tudják fenntartani a USD 1:1 váltási arányt, a USDT-nek is voltak problémák. A másik nem értem, hogy egy magyarokból - angolokból álló csapat mirt az USD-re  köti rá az új coinját , főleg amikor már ilyen van a piacon. Meglátjuk az összes coin szerintem általában nem a technikai részek miatt bukik el hanem a koncepció hibái miatt. Vagyis hajrá.

Én feltételezem előbb utóbb minden nagyobb G8-as államban lesznek saját pénz - cripto pénz átmeneti valós pénzhez kötött megoldások. Mert a nagyobb láncoknak is érdeke egy ilyen átmeneti fizetőeszköz. A Mitsubishi már fejleszti a saját belső rendszerét.

gohanssj

valaki meg írná nekem , hogyan lehet átváltani bitcointot euróba a coinbas-en?

köszönöm előre is!

butyiba

Idézetet írta: gohanssj Dátum május 27, 2017, 07:05:54 DÉLELŐTT
valaki meg írná nekem , hogyan lehet átváltani bitcointot euróba a coinbas-en?

köszönöm előre is!

Szia,

Én is még kezdő vagyok és nálam is folyamatban van az előkészítése a rendszernek". Coinbase-nél a setting -> payment methods menünél létre kell hozzad a bankszámlád adatait vagy egy dombor nyomott kártya adatait ahonnan jogosultság ellenőrzés képpen át kell utalj a coinbase saját wallet-re egy minimális összeget. Ekkor feloldódik a buy/sell menüpont a részedre és utána tudod pl a Bitcoinjaidat átrakni az EUR-s coinbase pénztárcádba. Innen meg már lehet utalni a feltöltős EUR kártyára.
Én még csak a bankszámla ellenőrzős résznél tartok így a további folyamatot csak tippelem a neten összeszedett infók alapján.
Tapasztaltabbak meg tudják erősíteni vagy kiegészíteni az általam leírtakat.