Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

kezdobanyasz

Sziasztok..

Használ valaki advcash-től rendelt MasterCardot ? Hogy szuperál ?  :) Vásárlás + ATM ?

Köszi.. 

DrPascal

Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 25, 2017, 11:48:44 DÉLELŐTT
Sziasztok..

Használ valaki advcash-től rendelt MasterCardot ? Hogy szuperál ?  :) Vásárlás + ATM ?

Köszi..

Rendesen működik!

Egy valamit azért tisztázzunk! Ezeket a kártyákat mind egytől-egyig a VISA vagy a MASTERCARD adja ki. A kártyára vonatkozó összes kondíció ugyan az.
A háttér szolgáltatást nyújtják ezek a cégek (Advcash, Uquid, Xapo), megveszik tőled a coint, és feltöltik az ellenértékével a kártyádat. Itt lehet eltérés a a levont összegekben.
Ilyen itthon pl. a FESTIPAY amit forinttal tölthetsz fel.

Tehát a kártyák MIND jól fognak működni, bárkitől is veszed meg!

kezdobanyasz

Idézetet írta: DrPascal Dátum május 25, 2017, 12:36:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kezdobanyasz Dátum május 25, 2017, 11:48:44 DÉLELŐTT
Sziasztok..

Használ valaki advcash-től rendelt MasterCardot ? Hogy szuperál ?  :) Vásárlás + ATM ?

Köszi..

Rendesen működik!

Egy valamit azért tisztázzunk! Ezeket a kártyákat mind egytől-egyig a VISA vagy a MASTERCARD adja ki. A kártyára vonatkozó összes kondíció ugyan az.
A háttér szolgáltatást nyújtják ezek a cégek (Advcash, Uquid, Xapo), megveszik tőled a coint, és feltöltik az ellenértékével a kártyádat. Itt lehet eltérés a a levont összegekben.
Ilyen itthon pl. a FESTIPAY amit forinttal tölthetsz fel.

Tehát a kártyák MIND jól fognak működni, bárkitől is veszed meg!

Remek köszi az infót ..

bazsy

Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?

drizzt_do_urden


Barbár

Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?

Mit bányászol? (ETH-nél pl nagy minusz, hogy 1ETH-t amikor elérte a címedre ékező kifizetések össz értéke, akkor jóváírják, de ha még csak 0,9 ETH-nál jársz akkor 0 látszik mindenhol.
(Ami azért több mint pofátlanság, hogy a mostani árfolyamok mellett akár 180$-ján az embernek csak úgy ülnek, hogy "majd ha lesz több mint 200 akkor megkapod a saját pénzed..."

Tompesz

#886
Sziasztok!

Kezdő vagyok a bányászatban.
Két hónapja megy néhány RX470-esem.
Coinbase-re küldtem a keresett ETH-kat.

Szeretném átutalni az OTP-s számlámra.
Küldtem egy 10 euros SEPA utalást OTP-ről múlt hét pénteken, azóta eltelt 4 munkanap.
Még nem jelent meg a Coinbase-en.

Ennyi idő kell neki, vagy valamit elrontottam? Mindent úgy adtam meg az utalásnál ahogy a coinbase írja.

Annyi hogy ezt androidos coinbase-n csináltam és ott csak simán feldobta az utaláshoz az adatokat. Ma néztem, hogy asztali gépen először kéri az én banki adataimat. Bank név, Iban szám, swift, majd utána írja ki a célszámlát.

Lehetséges, hogy a mobilos appon a küldés előtt nem volt megadva az Iban számlaszámom és csak úgy elutaltam a coinbase-nek?
A közlemény rovatba beírtam a megadott azonosítót. Elvileg ez alapján azonosítanak nem? Mondjuk furcsa, hogy mobil appon a közlemény résznél tesz egy kötőjelet a szövegbe, míg asztali gépen nem.

Appon így néz ki: CBAEURRAWSR-COX gépen meg így: CBAEURRAWSRCOX Mondjuk lehet azért van kötőjel, mert nem fér ki a kijelzőn egy sorba és így jelzi. Sajna én azt is beleírtam.

Lehet hogy azzal elrontottam? Írjak a coinbase-nek szerintetek vagy várjak még egy picit?

Köszi a válaszokat!

Tompesz


hoppus

Idézetet írta: Tompesz Dátum május 25, 2017, 02:14:28 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kezdő vagyok a bányászatban.
Két hónapja megy néhány RX470-esem.
Coinbase-re küldtem a keresett ETH-kat.

Szeretném átutalni az OTP-s számlámra.
Küldtem egy 10 euros SEPA utalást OTP-ről múlt hét pénteken, azóta eltelt 4 munkanap.
Még nem jelent meg a Coinbase-en.

Ennyi idő kell neki, vagy valamit elrontottam? Mindent úgy adtam meg az utalásnál ahogy a coinbase írja.

Annyi hogy ezt androidos coinbase-n csináltam és ott csak simán feldobta az utaláshoz az adatokat. Ma néztem, hogy asztali gépen először kéri az én banki adataimat. Bank név, Iban szám, swift, majd utána írja ki a célszámlát.

Lehetséges, hogy a mobilos appon a küldés előtt nem volt megadva az Iban számlaszámom és csak úgy elutaltam a coinbase-nek?
A közlemény rovatba beírtam a megadott azonosítót. Elvileg ez alapján azonosítanak nem? Mondjuk furcsa, hogy mobil appon a közlemény résznél tesz egy kötőjelet a szövegbe, míg asztali gépen nem.

Appon így néz ki: CBAEURRAWSR-COX gépen meg így: CBAEURRAWSRCOX Mondjuk lehet azért van kötőjel, mert nem fér ki a kijelzőn egy sorba és így jelzi. Sajna én azt is beleírtam.

Lehet hogy azzal elrontottam? Írjak a coinbase-nek szerintetek vagy várjak még egy picit?

Köszi a válaszokat!

irjál a coinbase-nek, 1 hétnél hamarabb úgy sem fognak válaszolni. Azt veszem észre, hogy nem igazán tudták lekövetni a jelenlegi kriptovilág növekedését és kezdenek összeomlani. Szerintem én menekitem onnan az összes pénzem....



hoppus



spikes


MACSKAFOGO

Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg

Skankhunt42

Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg

Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

MACSKAFOGO

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 05:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg


Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

Egx hét mulva már ki emlékszik rá hogy melyiket nem irták jová  amikor 24orába 2 etc *(1-2 heten belul ugysem valaszolnak)14 nap=24 ETC

drizzt_do_urden

hat annak van nyoma! HASH ID .. TX ID... blockhain explorerrel tudod bizonyotani a tied...

Skankhunt42

Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 06:14:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum május 25, 2017, 05:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum május 25, 2017, 05:47:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum május 25, 2017, 01:34:37 DÉLUTÁN
Srácok poloniexre nem érkeznek meg a kibányászott coinok a poolról!
Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?


Én is ilyen cipőbe járok mit és hol tudok reklamálni ezel kapcsoladba a nanorol elment a ETC csak a polonira nem érkezett meg


Szinten ETC-re varok... nem hiszem hogy a reklamalasnak barmi ertelme van, 1-2 heten belul ugysem valaszolnak. :D
Remenykedjunk hogy elobb utobb megerkezik. :D

Egx hét mulva már ki emlékszik rá hogy melyiket nem irták jová  amikor 24orába 2 etc *(1-2 heten belul ugysem valaszolnak)14 nap=24 ETC

Pont emiatt en megnoveltem a ifizetesi limitet hogy ne egyesevel kuldjek es ne egyesevel kelljen utannamennem.
AMugy nyitottam naluk ticketet a missing ETC-re... kivancsi leszek, de masok is iratak hogy a SIA nem jott meg nekik....
Marhajo lesz minden tranzakcio utan ticketet nyitogatni.

drizzt_do_urden