Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

drizzt_do_urden

meg valaki panaszkodott valamelyik nap de mar nem emlekszem melyik topicba...vagy nem-e te voltal?:))

Simi

Én kb 3 napja csináltam meg de processing most is (korábban nem én panaszkodtam).

willow

Sziasztok. Most regisztráltam a uquidre. Azt látom, hogy bank transfer lehetőség van, de kártyáról is lehet feltölteni eurót? Valaki használta már igy?

crypto

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 30, 2017, 05:20:34 DÉLUTÁN
meg valaki panaszkodott valamelyik nap de mar nem emlekszem melyik topicba...vagy nem-e te voltal?:))
Én voltam... ;D ennyit várni... :'( legalább írnának valamit,hogy relax apukám, egy kicsit több idő lesz...

xXFelaXx

Sziasztok!
Poloniexen új vagyok... PASCAL-om van, ki szeretném venni... Hogy történnek itt a dolgok? Ha pl. withdraw-ra nyomok és megadok egy Coinbase-es BTC címet akkor BTC-be kiutalja vagy előbb át kell váltanom a PASCAL-t BTC-re? Ha váltani kell akkor az hol történik? Mely menüpont alatt? Exchange? Válaszokat előre is köszi.

sebajtóbiás

Idézetet írta: willow Dátum május 30, 2017, 07:43:31 DÉLUTÁN
Sziasztok. Most regisztráltam a uquidre. Azt látom, hogy bank transfer lehetőség van, de kártyáról is lehet feltölteni eurót? Valaki használta már igy?

Mi értelme lenne?

sebajtóbiás

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 30, 2017, 08:46:57 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Poloniexen új vagyok... PASCAL-om van, ki szeretném venni... Hogy történnek itt a dolgok? Ha pl. withdraw-ra nyomok és megadok egy Coinbase-es BTC címet akkor BTC-be kiutalja vagy előbb át kell váltanom a PASCAL-t BTC-re? Ha váltani kell akkor az hol történik? Mely menüpont alatt? Exchange? Válaszokat előre is köszi.

Exchange, jobb oldalt Market alatt kivalasztod a PASC/BTC parost, SELL PASC dobozban kitoltod az Amount-ot (ha mindet el akarod adni, akkor a You have: utan levo szamra kattintasz es kitolti) aztan Sell. Aztan BTC withdraw.

BTC-s címre csak BTC-t, PASC címre csak PASC-alt, stb. lehet küldeni.

somogyi betyár

Idézetet írta: xXFelaXx Dátum május 30, 2017, 08:46:57 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Poloniexen új vagyok... PASCAL-om van, ki szeretném venni... Hogy történnek itt a dolgok? Ha pl. withdraw-ra nyomok és megadok egy Coinbase-es BTC címet akkor BTC-be kiutalja vagy előbb át kell váltanom a PASCAL-t BTC-re? Ha váltani kell akkor az hol történik? Mely menüpont alatt? Exchange? Válaszokat előre is köszi.

Mi a búsnak akarod Coinbase-re küldeni?  :o
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

spikes

Érdemes eth-t tartani vagy inkább váltani btc-re? Most elég jó eth árfolyam...

Zorg33

Van arra valakinek ötlete miért nem fogadja el a paypal az új cryptopay virtuális EUR kártyámat?
A másik két cryptopayes kártyámat simán linkeltem a paypal accountomhoz, de ez a 3. nem megy. Pedig van rajta 19 EUR egyenleg is.

Volt valakinek ilyen?

somogyi betyár

"Krízis, Baldrick, krízis..." :D
Olyan régen nem küldtem pénzt Coinbase-ről, várva, hogy 200 euró fölé menjen az ETH, hogy elfelejtettem hogy kell :D
Esküüüü.. :D

Szóval Coinbase-ről szeretném a cryptopay-es karcsikát megtömni a zsééééros euróval - hogy csináltam? :D
Ti hogy csináljátok?

Igen, Drizzt, a tököm tele vele, menekülök a Cionbase-ről :)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

BlackJack

Sziasztok!

Futott már bele valaki olyasmibe, hogy ali-ról/e-bayról rendelt, Uquid virtual kártyával fizetett rendelés "véletlenül" vámos kezébe került?

Állítólag ilyenkor bankkivonattal kellene igazolni a kifizetést és az áru értékét. Dehát egy KYC1-es virtuális kártyánál ilyet honnan vegyek?  :-\

Valakinek van ötlete?

Barbár

Idézetet írta: BlackJack Dátum május 31, 2017, 07:52:33 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Futott már bele valaki olyasmibe, hogy ali-ról/e-bayról rendelt, Uquid virtual kártyával fizetett rendelés "véletlenül" vámos kezébe került?

Állítólag ilyenkor bankkivonattal kellene igazolni a kifizetést és az áru értékét. Dehát egy KYC1-es virtuális kártyánál ilyet honnan vegyek?  :-\

Valakinek van ötlete?

Sosem fizettem még kriptós kártyával ebayen, de fizettem már vámot ebay-es / pandawill-es rendelés után.
Én a paypal-os fizetésről a paypalon "nyomtatható"PDF-eket küldtem nekik emailben, azt elfogadták és az azon szereplő összeg alapján állapították meg az ÁFA / vám értékét és minden simán ment.
Szerintem lesz@rják, hogy milyen kártyáról, számláról fizetted, őket az érdekli, hogy legyen egyértelműen igazolható, hogy az adott termékért összesen (szállítási költségekkel együtt) mennyit fizettél és kész.

somogyi betyár

Idézetet írta: BlackJack Dátum május 31, 2017, 07:52:33 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Futott már bele valaki olyasmibe, hogy ali-ról/e-bayról rendelt, Uquid virtual kártyával fizetett rendelés "véletlenül" vámos kezébe került?

Állítólag ilyenkor bankkivonattal kellene igazolni a kifizetést és az áru értékét. Dehát egy KYC1-es virtuális kártyánál ilyet honnan vegyek?  :-\

Valakinek van ötlete?

Mindegy, mivel fizettél, kaptál az íméledre egy megerősítő ímélt, a tétellel, s az ÖSSZEGgel - ők ilyen kis perverzek, erre izgulnak ;)
Printscreent küldd be, ennyi.
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Gaabeesz

Idézetet írta: crypto Dátum május 30, 2017, 05:11:58 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Aki mostanában regelt Krakenre vagy ezt használja segítsen pls...22-én hétfőn regeltem...nekem csak a tier 1-2 -re lenne szükségem, nekem az elég.Úgy tudom,hogy azzal már lehet sepazni,de még mindig "processing"...Én rontottam el valamit vagy ennyire leterhelt a rendszer?Lent azt írja,hogy max 48 óra...Valaki valami ötlet?

Hello and sorry for the verification delay,
We currently have a large verification queue due to a huge influx of new users awaiting verification. At this time we do not know how long exactly it is going to take to process your verification and we do not have an estimate either. However, we did not forget you and we will get to your application soon. You will be notified once your application has been reviewed.

Mario
Kraken Client Engagement

Ezt a választ kaptam, remélem tényleg csak egy kis késésről lesz szó.

CoderKevin

#955
Üdv!
Coinbase-ről direktben számlára nem lehetséges a kiutalás? Sell-nél mutatja hogy hova szeretném utalni, ott van az EUR vallet és az hogy add payment method. Ha ráklikkelek az add payment method-ra, ott van a listában a bankszámlám "Verified" állapottal, de sell-nél nem jelenik meg. Ez normális és valóban nem lehet így számlára utalni, vagy valami még hiányzik hozzá?
Köszönöm előre is!

BlackJack

Idézetet írta: Barbár Dátum május 31, 2017, 08:45:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: BlackJack Dátum május 31, 2017, 07:52:33 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Futott már bele valaki olyasmibe, hogy ali-ról/e-bayról rendelt, Uquid virtual kártyával fizetett rendelés "véletlenül" vámos kezébe került?

Állítólag ilyenkor bankkivonattal kellene igazolni a kifizetést és az áru értékét. Dehát egy KYC1-es virtuális kártyánál ilyet honnan vegyek?  :-\

Valakinek van ötlete?

Sosem fizettem még kriptós kártyával ebayen, de fizettem már vámot ebay-es / pandawill-es rendelés után.
Én a paypal-os fizetésről a paypalon "nyomtatható"PDF-eket küldtem nekik emailben, azt elfogadták és az azon szereplő összeg alapján állapították meg az ÁFA / vám értékét és minden simán ment.
Szerintem lesz@rják, hogy milyen kártyáról, számláról fizetted, őket az érdekli, hogy legyen egyértelműen igazolható, hogy az adott termékért összesen (szállítási költségekkel együtt) mennyit fizettél és kész.
Nos, a visszaigazoló mail csak az order numbert tartalmazza, meg annyit, hogy succesfully paid :( Viszont az ali-nál az order detail-s nál megvan az egész történet. Remélem az megfelel.

CoderKevin

Idézetet írta: CoderKevin Dátum május 31, 2017, 12:05:01 DÉLUTÁN
Üdv!
Coinbase-ről direktben számlára nem lehetséges a kiutalás? Sell-nél mutatja hogy hova szeretném utalni, ott van az EUR vallet és az hogy add payment method. Ha ráklikkelek az add payment method-ra, ott van a listában a bankszámlám "Verified" állapottal, de sell-nél nem jelenik meg. Ez normális és valóban nem lehet így számlára utalni, vagy valami még hiányzik hozzá?
Köszönöm előre is!

Sorry azt hiszem megtaláltam.. Accounts -> EUR wallet -> withdraw-nál lehetséges amit kerestem.

somogyi betyár

COINBASE-en a settings-eket az IP címmel kell validálni.
Azt honnan rántom elő?

"To save, validate your account by completing the IP given below (the IP corresponds to the public IP address of one of your workers)"
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

raffiakötö

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 31, 2017, 03:38:13 DÉLUTÁN
COINBASE-en a settings-eket az IP címmel kell validálni.
Azt honnan rántom elő?

"To save, validate your account by completing the IP given below (the IP corresponds to the public IP address of one of your workers)"

Ezzel próbáld meg:
https://www.whatismyip.com/