Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 8 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

sebajtóbiás


bacsoka

Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 08:43:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hupisom1 Dátum május 31, 2017, 09:30:07 DÉLUTÁN
Sziasztok! Uqoid , advcash , cyptopay kártyáknál  , ha nem hitelesítem magam akkor ugyebár 1000 dollár/ euró a limit , ebbe bele tartozik a vásárlás is ? vagy csak a pénzfelvételre vonatkozik az összeg , köszönöm a segítséget :)

sajnos összesen $1000. mindegy milyen arányban jön össze kp felvétből/vásárlásból. és ugye kicsit átverős, mert a leirásnál azt irják vásárlásra $2500ig lehet használni, de mint kiderült az is $1000.
Én úgy tudom, hogy az uquidnál az 1000$-os limit csak ATM felvételnél van, ha vásárolsz tovább mehetsz 2500$-ig.
Én még ugyan nem értem el a limitet, de majd beszámolok róla, hogy 1000$ után is tudok e vásárolni vele. ATM-ből még nem vettem fel vele.

DrPascal

Idézetet írta: bacsoka Dátum június 01, 2017, 10:03:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 08:43:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hupisom1 Dátum május 31, 2017, 09:30:07 DÉLUTÁN
Sziasztok! Uqoid , advcash , cyptopay kártyáknál  , ha nem hitelesítem magam akkor ugyebár 1000 dollár/ euró a limit , ebbe bele tartozik a vásárlás is ? vagy csak a pénzfelvételre vonatkozik az összeg , köszönöm a segítséget :)

sajnos összesen $1000. mindegy milyen arányban jön össze kp felvétből/vásárlásból. és ugye kicsit átverős, mert a leirásnál azt irják vásárlásra $2500ig lehet használni, de mint kiderült az is $1000.
Én úgy tudom, hogy az uquidnál az 1000$-os limit csak ATM felvételnél van, ha vásárolsz tovább mehetsz 2500$-ig.
Én még ugyan nem értem el a limitet, de majd beszámolok róla, hogy 1000$ után is tudok e vásárolni vele. ATM-ből még nem vettem fel vele.

Már eleve a kártyára nem enged feltölteni többet, mint 1000 $/€.
Viszont a BTC-t leváltja neked, akármennyit. Eztán lehet gondolkodni, hogyan is veszed ki. :)

hoppus


Turcy086


raffiakötö

Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 02, 2017, 10:23:32 DÉLELŐTT
utalt ki mostanság poloniexről valaki bitcoint?

4 napja utaltam ki, minden rendben volt 1-1,5 óra és megvolt a plastic kártyán.

kond


hoppus

Idézetet írta: kond Dátum június 02, 2017, 11:13:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 02, 2017, 10:23:32 DÉLELŐTT
utalt ki mostanság poloniexről valaki bitcoint?

Tegnap utaltam poloról uquidra, 2 óra alatt ott volt az összeg.

nekem coinbase-ről kábé 10 perc alatt már uquid-on van a pénz

DrPascal

Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 11:10:06 DÉLUTÁN
Virtual cardra nincs limit. Szoval ugy :)

Ez érdekes infó! Tapasztalat?
Nem ugyan azok a kondíciók, mint a plasztik esetén? Nem találom sehol a virtuális kártya adatait.

Turcy086

Idézetet írta: hoppus Dátum június 02, 2017, 11:34:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kond Dátum június 02, 2017, 11:13:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 02, 2017, 10:23:32 DÉLELŐTT
utalt ki mostanság poloniexről valaki bitcoint?

Tegnap utaltam poloról uquidra, 2 óra alatt ott volt az összeg.

nekem coinbase-ről kábé 10 perc alatt már uquid-on van a pénz

akkor nem értem mi lehet.
history-ba ott van, de mail-t nem kapom. Rányomok hogy resent mail, de akkor se kapok semmit. Pedig múlt héten ment tökéletesen.

MACSKAFOGO

Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 02, 2017, 02:07:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum június 02, 2017, 11:34:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kond Dátum június 02, 2017, 11:13:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum június 02, 2017, 10:23:32 DÉLELŐTT
utalt ki mostanság poloniexről valaki bitcoint?

Tegnap utaltam poloról uquidra, 2 óra alatt ott volt az összeg.

nekem coinbase-ről kábé 10 perc alatt már uquid-on van a pénz

akkor nem értem mi lehet.
history-ba ott van, de mail-t nem kapom. Rányomok hogy resent mail, de akkor se kapok semmit. Pedig múlt héten ment tökéletesen.
Gyerekek  ha hétvégén utalok kártyára azt kiutalják vagy csak az elso munkanapon vagyis hetfon eröl mit tudtok...

porci

Nálatok jól működik a poloniex? Volt ETH kifizetésem, de nem érkezett még meg, a historyban sem mutatja. Eddig 1 órán belül mindig jóváírta.

carobi

Sziasztok kedves bányász kollegák.

Sokat olvasgattam de össze vagyok zavarodva a coin-ok bankok közötti utalgatásával, kártyára vagy azzal történő fizetéssel.
Nagyon megköszönném, ha valaki lenne olyan jó és szánna arra időt, hogy pár kérdésemre, ad választ.
Én ZEC-et bányászok és Poloniexre megy a coin, 2 opció érdekelne engem, hogy ha krakenre utalom onnan ugye megy otp-be SEPA-val,mert arről olvastam, vagy inkább poloniexról coinbase-re utaljam... melyikkel járnék inkább jobban a 2 közül. Mert a kibányászott pénzből újabb gépetek kívánok majd vásárolni,munkába állítani :) lehet pl a 220V.nál bitcoinnal fizetni,de szeretnék forintot is, belőle pl villanyszámla vagy megélhetésre.
Mit javasoltok és miért azt ?
Köszi szépen előre is a válaszokat !
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

BlackJack

Idézetet írta: porci Dátum június 02, 2017, 06:25:39 DÉLUTÁN
Nálatok jól működik a poloniex? Volt ETH kifizetésem, de nem érkezett még meg, a historyban sem mutatja. Eddig 1 órán belül mindig jóváírta.

Nekem az ETC-m nem futott be május 31-én 5:29 óta.
Írtam egy ticketet a Poloniex supportnak,  de az automatán kívül mindeddig senkit nem érdekelt  :-\
Egyelőre a pool-nál gyűjtögetem.
Ki lehet esetleg kérni valahogyan egy másik címre, pl bittrex-re vagy valahová egy másik walletbe a kitermelt mennyiséget?


porci

Idézetet írta: BlackJack Dátum június 02, 2017, 09:40:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: porci Dátum június 02, 2017, 06:25:39 DÉLUTÁN
Nálatok jól működik a poloniex? Volt ETH kifizetésem, de nem érkezett még meg, a historyban sem mutatja. Eddig 1 órán belül mindig jóváírta.

Nekem az ETC-m nem futott be május 31-én 5:29 óta.
Írtam egy ticketet a Poloniex supportnak,  de az automatán kívül mindeddig senkit nem érdekelt  :-\
Egyelőre a pool-nál gyűjtögetem.
Ki lehet esetleg kérni valahogyan egy másik címre, pl bittrex-re vagy valahová egy másik walletbe a kitermelt mennyiséget?

Nekem volt 31.-én ETC kifizetésem, 15:02-kor, akkor nem volt gond.
Szerk: Most meglestem a polot, és elkezdett pendingelni... Csak megjavult! :)

sebajtóbiás

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 02, 2017, 01:04:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hoppus Dátum június 01, 2017, 11:10:06 DÉLUTÁN
Virtual cardra nincs limit. Szoval ugy :)

Ez érdekes infó! Tapasztalat?
Nem ugyan azok a kondíciók, mint a plasztik esetén? Nem találom sehol a virtuális kártya adatait.

Tudtommal ugyanazok a limitek virtuálisra is mint a fizikaira, de igaz nem teszteltem még. Viszont virtuálisból könnyen és olcsón tudsz újat rendelni, szóval így nézve végülis nincs rá limit :)

BlackJack

Idézetet írta: porci Dátum június 02, 2017, 09:42:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: BlackJack Dátum június 02, 2017, 09:40:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: porci Dátum június 02, 2017, 06:25:39 DÉLUTÁN
Nálatok jól működik a poloniex? Volt ETH kifizetésem, de nem érkezett még meg, a historyban sem mutatja. Eddig 1 órán belül mindig jóváírta.

Nekem az ETC-m nem futott be május 31-én 5:29 óta.
Írtam egy ticketet a Poloniex supportnak,  de az automatán kívül mindeddig senkit nem érdekelt  :-\
Egyelőre a pool-nál gyűjtögetem.
Ki lehet esetleg kérni valahogyan egy másik címre, pl bittrex-re vagy valahová egy másik walletbe a kitermelt mennyiséget?

Nekem volt 31.-én ETC kifizetésem, 15:02-kor, akkor nem volt gond.
Szerk: Most meglestem a polot, és elkezdett pendingelni... Csak megjavult! :)
Kicsit para  vagyok újabb payout-ot kérni míg az előző nem futott be. A pool oldalán viszont írják, hogy: " Currently Poloniex seems to be having issues crediting Ether deposits. If you are missing a payout and use a Poloniex wallet please contact Poloniex support directly"


GH

ha valaki hitelesítette uquid kártyályát mondja mar el milyen dokumentumot küldött be. köszi
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

banda

Sziasztok!

Próbáltam Uquid-ra pénz feltölteni, de nem sikerült,  nem a pontos összeget küldtem üzenettel. Annyit küldtem, amit ott írtak, hogy van ez? Hozzá kell még adnom a fee-t is, amit a Poloniex levon a tranzakcióért?

Köszönöm!