Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 11 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

peiper

Szia igazad van de akkor a Poloniex-en az email visszaigazolást miért fogadta el(confirmed).
A hystoriban meg error van.
???

bazsy

Idézetet írta: peiper Dátum június 07, 2017, 10:34:05 DÉLELŐTT
Szia igazad van de akkor a Poloniex-en az email visszaigazolást miért fogadta el(confirmed).
A hystoriban meg error van.
???
Ha kifizetés van akkor mindig küld emailt és el is fogadja,nem tudom miért van ez így van megoldva

matt

Valaki esetleg próbálta már a Bitcoin ATM-et az Anker Klubban?
Érdekelne, hogy ahhoz mi kell, és mennyit von le kezelési költségként, vagy átváltási díjként.

peiper

De akkor igazából még mindig kellene a segítség kedves tagok mert így kárba veszett 48 órám és az utalásaim a Poloniexről a Coinbase-re.
Tanács esetleg a Coinbase-el kapcsolatban vagy,hogy mennyit érdemes átküldeni Poloniexről???

BlackShark

Sziasztok.

Új hús lennék és sokminden tiszta, amiért köszönet a sok videóért és itteni írásokért és előre is a sok türelemért.  ;D

Sajnos a kifizetés nem tartozik közéjük (picit hosszabb lesz).

Jelenleg Poloniex-en van pénztárcám, ahová a bányászott coint be tudom váltani bitcoinra, ez eddig ok. Láttam azt is egy videóban, hogy ennek a továbbküldése hogyan történik, szintén egy pénztárcát kell megadni (mert ha jól értettem, innen nem nagyon van lehetőség közvetlenül készpénzhez jutni.

Olvastam, hogy csinálhatok másik pénztárcát, ahová átutalhatom innen (ha jól értettem az átváltott) bitcoint és ott már van lehetőség pl. Krakenen (ez még nincs nekem) átváltani Eu-ba és lehet SEPA-val utalni számlára.

A SEPA-t nem értem, hogy az a Kraken-en belül egy kifizetési mód, amit ki lehet választani, vagy az megint egy köztes számla?

A másik a talán kevésbé NAV figyelemfelhívó, hogy pl. Coinbase, Cryptopay, Uquid regisztráció és kártya vásárlás.
De ha jól értem ezek meg azért macerások, mert rendelni kell kártyát, ami időbe telik, amivel nem lenne gond, ha nem lenne rajtuk kifizetési korlát, ami miatt újból és újból rendelni kell belőlük.

Olyan esetleg időközben nem született, aminek nincs ilyen korlátja, illetve ha jókat írtam, akkor melyiket ajánljátok közülük?

Előre is köszi, üdv: Zsolt

sebajtóbiás

Idézetet írta: peiper Dátum június 07, 2017, 09:38:29 DÉLELŐTT
Sziasztok kezdő vagyok és egy kis segítség kellene.

A következő volna a problémám:Complete: ez jelenik meg Poloniexen a Hystory-ban       Error BTC 0.00017209
Ennyit küldtem átt a Poloniexről a Coinbase-re de hibát ír.
Email visszaigazolás az sikeres volt elfogadta,de coinbase-en nem leneik meg semmi

Most komolyan? ~50 centet akarsz utalni? Ebbol még lemegy a Polo fee 0.0001, marad kb. 20 cent. Mi értelme filléreket utalgatni bárhova is?

sebajtóbiás

Idézetet írta: BlackShark Dátum június 07, 2017, 11:56:36 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Új hús lennék és sokminden tiszta, amiért köszönet a sok videóért és itteni írásokért és előre is a sok türelemért.  ;D

Sajnos a kifizetés nem tartozik közéjük (picit hosszabb lesz).

Jelenleg Poloniex-en van pénztárcám, ahová a bányászott coint be tudom váltani bitcoinra, ez eddig ok. Láttam azt is egy videóban, hogy ennek a továbbküldése hogyan történik, szintén egy pénztárcát kell megadni (mert ha jól értettem, innen nem nagyon van lehetőség közvetlenül készpénzhez jutni.

Olvastam, hogy csinálhatok másik pénztárcát, ahová átutalhatom innen (ha jól értettem az átváltott) bitcoint és ott már van lehetőség pl. Krakenen (ez még nincs nekem) átváltani Eu-ba és lehet SEPA-val utalni számlára.

A SEPA-t nem értem, hogy az a Kraken-en belül egy kifizetési mód, amit ki lehet választani, vagy az megint egy köztes számla?

A másik a talán kevésbé NAV figyelemfelhívó, hogy pl. Coinbase, Cryptopay, Uquid regisztráció és kártya vásárlás.
De ha jól értem ezek meg azért macerások, mert rendelni kell kártyát, ami időbe telik, amivel nem lenne gond, ha nem lenne rajtuk kifizetési korlát, ami miatt újból és újból rendelni kell belőlük.

Olyan esetleg időközben nem született, aminek nincs ilyen korlátja, illetve ha jókat írtam, akkor melyiket ajánljátok közülük?

Előre is köszi, üdv: Zsolt

Ez már mind meg volt válaszolva, csak szólok.

SEPA:
https://en.wikipedia.org/wiki/Single_Euro_Payments_Area
A térképen jelölt államok közti (relatíve) gyors és olcsó eurós utalási módszer, nincs köze a kriptopénzekhez.

Krakenre utalhatsz BTC-n kívül ETH/ETC/ZEC és még vagy 5-6 fajta másik coint, és ott eladhatod őket EUR-ért.

A debitkártyákon lévő limit a törvényből adódik, ha bármelyik ilyen szolgáltatónál verifikálod magad rendesen igazolvánnyal akkor feloldják a limiteket. A kártyák 1-2 hét alatt szoktak megérkezni, ha ez neked sok, ajánlok elmenni valamilyen elvonulásra, ahol kicsit le tudsz lassulni ;)

BlackShark

Köszönöm a választ, mint írtam az idő nem is lenne gond az első igénylésnél, de az időnkénti kártyarendelést talán kicsit macerásnak gondolom.

Egy azonosítást szerintem megér a korlátlanság.

Erről az egészről valakinek nincs kedve tutoriál videót készíteni? (melyiknek a regisztrációja, hogyan megy, a kártyarendelés hogyan történik, kell-e aktiválni és ha igen, hogyan, ezek a lépések nagyjából mennyi időt igényelnek, a költségek terén jelenleg melyik a gazdaságosabb megoldás, gondolok itt fenntartási és kezelési költségekre, mit célszerű: hagyni minden BTC-ben vagy váltani euróra/dollárra és úgy kivenni ATM-nél, stb.)  :D

A korábban megválaszolt kérdéseimért pedig elnézést kérek, de a jelenlegi 73 oldal fórumbejegyzést nem egyszerű átnézni, hogy a végén a teljes kép összeálljon.

pube111

Van valakinek bitpay kártyája? Ott is van lifetime limit? Keresek valamit a uquid helyett, ami lassan eléri a limitet.

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

zs1991

Hogyan tudom legkönnyebben Poloniex-ről a bankszámlámra küldeni az ott lévő Zcash értékét?

Székely Vegán

Idézetet írta: zs1991 Dátum június 07, 2017, 03:53:20 DÉLUTÁN
Hogyan tudom legkönnyebben Poloniex-ről a bankszámlámra küldeni az ott lévő Zcash értékét?

Előbb át kell váltanod euró-ba pl. a kraken.com-on aztán SEPA utalással a bankszámládra.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

zs1991

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 07, 2017, 03:58:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zs1991 Dátum június 07, 2017, 03:53:20 DÉLUTÁN
Hogyan tudom legkönnyebben Poloniex-ről a bankszámlámra küldeni az ott lévő Zcash értékét?

Előbb át kell váltanod euró-ba pl. a kraken.com-on aztán SEPA utalással a bankszámládra.

Tehát akkor egyszerűbb már alapból a Kraken-re bányászni, nem? Mert akkor nem oda külön átküldözgetni, hanem onnan rögtön átváltom euróba.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 07, 2017, 03:51:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum június 07, 2017, 03:30:52 DÉLUTÁN
Van valakinek bitpay kártyája? Ott is van lifetime limit? Keresek valamit a uquid helyett, ami lassan eléri a limitet.

Nekem van és nem emlékszem hogy lenne ilyen limit.
https://help.bitpay.com/bitpay-card/how-much-money-can-i-load-onto-my-card-what-is-my-daily-spending-limit
https://bitpay.com/card/resources/Fees.pdf

Amúgy most látom hogy már világszerte lehet BitPay kártyád, régebb csak Amerikában volt:
http://www.coindesk.com/131-countries-bitpay-goes-international-bitcoin-prepaid-card/

Ja, de neked gondolom ID verifikált accountod van. Ha jól emlékszem a BitPaynél verifikáció nélkül eleve nem is lehet kártyát igényelni.
https://help.bitpay.com/bitpay-card/what-kind-of-information-will-you-need-from-me-for-a-bitpay-card-order

DrPascal

Külföldről szeretnék vásárolni vga-t, viszont nem tudom kifizetni a plasztik kártyával, mert ugye 1000€ limit van rajta verifikáció nélkül.

Valaki próbált már virtuális kártyára feltölteni nagyobb összeget és vásárolni vele?
Kérdeztem már korábban is, de nem jött egyértelmű válasz.


zsidoka91

Na összejött a kifizetés Coinbaseről OTP-re SEPA utalással. első próbára 10 eurot. Tudna valaki, valami infót szolgáltani, hogy mennyire számítsak ami marad belőle? mennyi lehet a tranzakciós díj?

bbarna

26 €-ból kb 5400 ft érkezett még márciusban. A dijj állítólag bankonként változik. Én nem tudtam kinyomozni, hogy a küldő v. a fogadó volt ilyen drága - a drágaszág!

zsidoka91


pepperoni

Sziasztok!

Poloniexre lehet forintot tenni, hogy altcoint vásároljak? Ha igen, hogyan?

bazsy