Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

babszi

Hali.

Az normalis, hogy 12:48kor kuldtem at a bitcoint coinbaserol uquidra es uquidon meg mindig pendingel??

sebajtóbiás

Idézetet írta: babszi Dátum június 12, 2017, 06:32:00 DÉLUTÁN
Hali.

Az normalis, hogy 12:48kor kuldtem at a bitcoint coinbaserol uquidra es uquidon meg mindig pendingel??

Blockchainben nezd meg a tranzakciot, asszem 6 konfirm kell  neki.

peter1300

Sziasztok!

Poloniex 1 ETH alatt is fogad ETH-t, ha a Pool-ra 0.5 ETH kifizetést állítok? Csak az első poolról utaláshoz szükséges minimum 1 ETH? :D


Gaabeesz

Kertem ki egy kisebb osszeget Rafi EUR szamlara Kraken-ről, ahol EUR-ra valtottam a ZEC-et.
De mar hivtak vergodve, hogy nem igazan kultivaljak a crypto walletrol a beerkezo penzeket.

Errol valakinek tapasztalat?

DrPascal

localbitcoins.com-on kinek van kp.-s BTC eladással tapasztalata?
Értem ezalatt a vevőt, tranzakciót, mekkora összeget adott el stb...?

1,2 - 1,4 BTC-t szeretnék forintra váltani, ez debit kártyával nem egyszerű.

Jöhet privátba is, ha nem publikus. :)

bazsy

Srácok van itt olyan aki etc-t bányászik etc.ethermine.org-on?
A bányászott címemen rég meg van az 1 etc ami poloniex beutaláshoz kell,ezt látom is az etc blockexplorerjében de poloniex nem igazán akarja jóváírni.
Mit lehetne csinálni ilyenkor?

kidface

Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 04:44:41 DÉLUTÁN
Srácok van itt olyan aki etc-t bányászik etc.ethermine.org-on?
A bányászott címemen rég meg van az 1 etc ami poloniex beutaláshoz kell,ezt látom is az etc blockexplorerjében de poloniex nem igazán akarja jóváírni.
Mit lehetne csinálni ilyenkor?
Várj egy kicsit, mostanában néha akadozik a jovairas. Nekem is múltkor 3 ETC lett egyszerre jovairva.
Ha 1-2 nap múlva sem látszik akkor regisztrálnod kell a support oldalukra és ott bejelenteni a hibát.

Roller

Sziasztok!

Uquid debit kártyával account upgrade-nél van valami probléma,  ami miatt törölték az upgradeemet. Még nem kaptam választ, de nálatok volt valami gubanc ezzel?

nagymag

#1129
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards

bazsy

Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 08:19:19 DÉLUTÁN
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards
Cryptopay is ide tartozik tudja valaki?

peter1300

Sziasztok!

Urak, lenne egy amatőr kérdésem, sajnos ez az első kiutalásom és a játék ezen részén kicsit tudatlannak tartom magam. Poloniexre bányásztam, oda fog megérkezni a poolomtól a kiutalt 1 ETH. A számomra legjobb megoldás lenne egy külföldi eurós kártya, amit már be is regisztráltam az Advcash-re, viszont kártyám még nincs.

Poloniexen át kell váltsam USD-re, majd úgy ki Adv-re?! ...majd Adv-ről át a saját OTP-s számlámra? Sajnos sürgős lenne az összeg további bővítés miatt, így nem tudnám kivenni addig, amíg nincs kártyám. Vagy tévedek?!  8)

Tapasztaltabbaktól elfogadnék ezzel kapcsolatban egy-egy jó tanácsot.  :-X

Köszönöm!


bazsy

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 13, 2017, 08:46:38 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Urak, lenne egy amatőr kérdésem, sajnos ez az első kiutalásom és a játék ezen részén kicsit tudatlannak tartom magam. Poloniexre bányásztam, oda fog megérkezni a poolomtól a kiutalt 1 ETH. A számomra legjobb megoldás lenne egy külföldi eurós kártya, amit már be is regisztráltam az Advcash-re, viszont kártyám még nincs.

Poloniexen át kell váltsam USD-re, majd úgy ki Adv-re?! ...majd Adv-ről át a saját OTP-s számlámra? Sajnos sürgős lenne az összeg további bővítés miatt, így nem tudnám kivenni addig, amíg nincs kártyám. Vagy tévedek?!  8)

Tapasztaltabbaktól elfogadnék ezzel kapcsolatban egy-egy jó tanácsot.  :-X

Köszönöm!
Nem kell átváltani,nem tudom hogy advcash fogad e eth-t ha igen akkor küld oda át az 1 eth és váltsd át ott eur-ra és kérd ki bankszámlára,vagy pedig átváltod poloniexen az 1 eth-t btc-re és a btc-t küldöd ki adv-re és ott azt váltod eur-ra és mehet ki a bankszámlára.Poloniexen az usdt az nem rendes usd!
Advcash-hez nem igazán értek de szinte mindenhol kb így van!

nagymag

Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 08:31:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 08:19:19 DÉLUTÁN
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards
Cryptopay is ide tartozik tudja valaki?

Igen, sajnos ők is beletartoznak.

bazsy

#1134
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 09:40:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 08:31:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 08:19:19 DÉLUTÁN
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards
Cryptopay is ide tartozik tudja valaki?

Igen, sajnos ők is beletartoznak.
És kik azok akik nem?
Payeer esetleg még jó lehet,vagy egy listát hol találok?

nagymag

Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 09:55:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 09:40:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 08:31:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 08:19:19 DÉLUTÁN
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards
Cryptopay is ide tartozik tudja valaki?

Igen, sajnos ők is beletartoznak.
És kik azok akik nem?

Bitpay, Shift, Wagecan ha jól emlékszem.

nagymag

Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 09:55:33 DÉLUTÁN
Payeer esetleg még jó lehet,vagy egy listát hol találok?

Sajnos a Payeer is a WaveCrest-től kapja a kártyákat.
Konkrét lista nincs, át kell nézni az adott szolgáltató weboldalán a jogi részt (pl. user agreement, stb.), ott fel szokták tüntetni, hogy ki a kártya kibocsájtója.

BlackJack

Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 09:58:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 09:55:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 09:40:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 08:31:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nagymag Dátum június 13, 2017, 08:19:19 DÉLUTÁN
Nem tudom olvastátok-e, de úgy néz ki, hogy elég komolyan lekorlátozták a névtelen debit kártyák limitjeit. 2500 dodóról 250-re, illetve 1000-ről 100-ra. Az új szabályozás június 26-tól lép életbe, akinek esetleg a kártyáján ennél nagyobb összeg van, az jobb ha leszedi róla, mert 26. után már csak azonosítással (név, cím, közüzemi számla, stb.) fog tudni hozzáférni. Ez az összes Wave Crest által kiadott kártyára érvényes (Uquid, Xapo, Advcash, stb.).

Link: https://uquid.com/blog/2017/06/4th-money-laundering-directive-for-prepaid-cards
Cryptopay is ide tartozik tudja valaki?

Igen, sajnos ők is beletartoznak.
És kik azok akik nem?

Bitpay, Shift, Wagecan ha jól emlékszem.

És azt lehet tudni, hogy csak a kártyák "élettartama" korlátozódik vagy esetleg az egész account (e-wallet) "élettartamára" is van valami korlátozás?
Mivel én csak webes vásárlásokhoz használok csak virtuális kártyákat.

Larry

Szevasztok Cryptofunok! 8)

Először is many thx és hála a fórumért az adminoknak és a moderátoroknak. Hihetetlen sok értékes infót lehet itt elcsípni egyszerű olvasóként is és szerintem az elmúlt néhány hónapban többet tanultam itt, mint anno az államvizsgára, de mondjuk ez most mellékes...

A kérdésem az lenne, hogy a cryptoközösség a fórumon kívül milyen formában tartja a kapcsolatot? Nincs esetleg egy közös skypechat, vagy bármilyen más virtuális tér (írásban, nem hangban), ahol gyorsabban lehet kommunikálni? A legnagyobb kincs mindig az időben megszerzett információ, a coinok világa és a kereskedés pedig amúgy is rendkívül gyors, ezért lenne jó valahol gyorsabban beszélgetni, ötletelni, stb....
Például az elmúlt napokban volt, aki 3x keresett a btc-n, míg én itt ültem és meredtem bambultam az árfolyamot... Sok kezdő bakitól, veszteségtől kímélhetnénk meg egymást és közbe talán a közösség is épül szépül...

Van esetleg bárkinek ilyen jellegű igénye rajtam kívül? Vagy létezik már ilyen?
Ha esetleg nincs ilyen, akkor valaki, aki érez is magában kellő létjogosultságot, annak nincs kedve összehozni?



Székely Vegán

Idézetet írta: Larry Dátum június 14, 2017, 05:38:11 DÉLUTÁN
Szevasztok Cryptofunok! 8)

Először is many thx és hála a fórumért az adminoknak és a moderátoroknak. Hihetetlen sok értékes infót lehet itt elcsípni egyszerű olvasóként is és szerintem az elmúlt néhány hónapban többet tanultam itt, mint anno az államvizsgára, de mondjuk ez most mellékes...

A kérdésem az lenne, hogy a cryptoközösség a fórumon kívül milyen formában tartja a kapcsolatot? Nincs esetleg egy közös skypechat, vagy bármilyen más virtuális tér (írásban, nem hangban), ahol gyorsabban lehet kommunikálni? A legnagyobb kincs mindig az időben megszerzett információ, a coinok világa és a kereskedés pedig amúgy is rendkívül gyors, ezért lenne jó valahol gyorsabban beszélgetni, ötletelni, stb....
Például az elmúlt napokban volt, aki 3x keresett a btc-n, míg én itt ültem és meredtem bambultam az árfolyamot... Sok kezdő bakitól, veszteségtől kímélhetnénk meg egymást és közbe talán a közösség is épül szépül...

Van esetleg bárkinek ilyen jellegű igénye rajtam kívül? Vagy létezik már ilyen?
Ha esetleg nincs ilyen, akkor valaki, aki érez is magában kellő létjogosultságot, annak nincs kedve összehozni?

Welcome Larry  ;)
Én is tűnődtem már hogy tegyek-e egy chatbox-ot a fórumba, vagy melléje, a hátrány az hogy kissé eltereli a figyelmet és ami ott íródik nem marad meg úgy mint a fórumon tehát más nem fog tudni róla, elveszik az infó.
Viszont azt belátom hogy sok esetben hasznos lehet, főleg tőzsdézésnél.
Asszem feltelepítek egyet a napokban és kipróbáljuk, ha jól mükszik és hasznos akkor majd marad.

De ez itt OFF, nyissunk neki egy új témát a Gépházban.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ