Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Larry


CoderKevin

Üdv!

Lehetséges, hogy coinbase-n ETH-t csak EUR-ért adhatom el, és BTC-re nem tudom váltani? Nem találok ilyen lehetőséget hogy ETH -> BTC. Valaki tapasztaltabb megerősítené hogy tényleg nem lehet, vagy csak én nem találom?  :D Köszönöm!

Worlynox

Idézetet írta: CoderKevin Dátum június 14, 2017, 10:53:56 DÉLUTÁN
Üdv!

Lehetséges, hogy coinbase-n ETH-t csak EUR-ért adhatom el, és BTC-re nem tudom váltani? Nem találok ilyen lehetőséget hogy ETH -> BTC. Valaki tapasztaltabb megerősítené hogy tényleg nem lehet, vagy csak én nem találom?  :D Köszönöm!

Írd be jobb fent a keresőbe (itt ebben a témában a fórum keresőjébe), hogy coinbase és a 30. találatot nézd meg.

BlooD eYe

Mitt kell tenni olyankor ha Poloniex-re 2X átutalás történt, de egyik se jelent meg se a balance ba se a historiba. Az első 4 nappal ezelőtt a második kb 24 órája, de semmi. Mindakét alkalommal 1.1 ETC lett utalva.

kidface

Idézetet írta: BlooD eYe Dátum június 15, 2017, 06:44:15 DÉLELŐTT
Mitt kell tenni olyankor ha Poloniex-re 2X átutalás történt, de egyik se jelent meg se a balance ba se a historiba. Az első 4 nappal ezelőtt a második kb 24 órája, de semmi. Mindakét alkalommal 1.1 ETC lett utalva.
Regisztrálnod kell a support oldalukra és ott kell bejelentened nekik, aztán vársz és ha szerencséd van hamar válaszolnak vagy vársz egy hétig mint én

BlooD eYe

Idézetet írta: kidface Dátum június 15, 2017, 08:01:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: BlooD eYe Dátum június 15, 2017, 06:44:15 DÉLELŐTT
Mitt kell tenni olyankor ha Poloniex-re 2X átutalás történt, de egyik se jelent meg se a balance ba se a historiba. Az első 4 nappal ezelőtt a második kb 24 órája, de semmi. Mindakét alkalommal 1.1 ETC lett utalva.
Regisztrálnod kell a support oldalukra és ott kell bejelentened nekik, aztán vársz és ha szerencséd van hamar válaszolnak vagy vársz egy hétig mint én
Már regisztráltam, de tudna valaki segiteni nekem mit kell tenem pontosan kicsit gyenge az angolom

woren

Azabaj , hogy kis összegekkel ( néhány dollár ) annyira nem foglalkoznak, nekem mondjuk párszáz dollárt egyből átraktak Coinbase-re, legalábbis eddig !

peter1300

Hogyha Coinbase-ről szeretnék kiutalni OTP-s számlára, akkor a kártya verifikálásához mindenképpen dombornyomott kártyára van szükség?

Beadtam neki tegnap a bankkártyámat, nem kért semmiféle megerősítést, a vétel résznél megjelenik a legördülőben a Master Card, de a kifizetésnél nem. :(

Valaki járt már így?

drizzt_do_urden


peter1300

Idézetet írta: ddu Dátum június 15, 2017, 10:56:52 DÉLUTÁN
szerintem SEPA utalashoz IBAN kell. a kartya szam az semmit se jelent!

SEPA-n kívül szeretnék utalni, úgy hallottam, hogy ott több a fee :)

drizzt_do_urden


BlooD eYe

Idézetet írta: BlooD eYe Dátum június 15, 2017, 09:50:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum június 15, 2017, 08:01:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: BlooD eYe Dátum június 15, 2017, 06:44:15 DÉLELŐTT
Mitt kell tenni olyankor ha Poloniex-re 2X átutalás történt, de egyik se jelent meg se a balance ba se a historiba. Az első 4 nappal ezelőtt a második kb 24 órája, de semmi. Mindakét alkalommal 1.1 ETC lett utalva.
Regisztrálnod kell a support oldalukra és ott kell bejelentened nekik, aztán vársz és ha szerencséd van hamar válaszolnak vagy vársz egy hétig mint én
Már regisztráltam, de tudna valaki segiteni nekem mit kell tenem pontosan kicsit gyenge az angolom
"Please complete with the transaction id/hash of the deposit(s) comma separated"ide mit kell irni pontosan?

drizzt_do_urden

amikor a pool kiutalja a penzed akkor add hozza egy TX (HASH) ID t amit megtalalhatsz a blockchain exploreren ami bizonyitsa hogy az az utalas es penz a tied. azt keri.

BlooD eYe

Idézetet írta: ddu Dátum június 15, 2017, 11:21:31 DÉLUTÁN
amikor a pool kiutalja a penzed akkor add hozza egy TX (HASH) ID t amit megtalalhatsz a blockchain exploreren ami bizonyitsa hogy az az utalas es penz a tied. azt keri.
Koszi! Es a Description mit irjak?

drizzt_do_urden


woren

Idézetet írta: peter1300 Dátum június 15, 2017, 11:00:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 15, 2017, 10:56:52 DÉLUTÁN
szerintem SEPA utalashoz IBAN kell. a kartya szam az semmit se jelent!

SEPA-n kívül szeretnék utalni, úgy hallottam, hogy ott több a fee :)

Deviza számla adatai kellenek hozzá ! Mivel Eurot nem tudsz kivenni Mo-on így kártyát sem adnak devizaszámlához !
Viszont van az Euro devizaszámládhoz forint számla és deviza árfolyamon teheted át rá az Eurot aminek jobb az árfolyama !
Alig vonnak le , mit akarsz ennél kevesebb fee-t ?

CoderKevin

Idézetet írta: woren Dátum június 16, 2017, 08:51:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 15, 2017, 11:00:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 15, 2017, 10:56:52 DÉLUTÁN
szerintem SEPA utalashoz IBAN kell. a kartya szam az semmit se jelent!

SEPA-n kívül szeretnék utalni, úgy hallottam, hogy ott több a fee :)

Deviza számla adatai kellenek hozzá ! Mivel Eurot nem tudsz kivenni Mo-on így kártyát sem adnak devizaszámlához !
Viszont van az Euro devizaszámládhoz forint számla és deviza árfolyamon teheted át rá az Eurot aminek jobb az árfolyama !
Alig vonnak le , mit akarsz ennél kevesebb fee-t ?

Adnak hozá kártyát ha kérsz, és több euros ATM is van magyarországon ahol tudsz eurot kivenni. A kérdés tekintetében mindegy csak gondoltam jelzem, van ilyen euros számlám.

drizzt_do_urden


woren

Idézetet írta: CoderKevin Dátum június 16, 2017, 03:30:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: woren Dátum június 16, 2017, 08:51:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: peter1300 Dátum június 15, 2017, 11:00:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 15, 2017, 10:56:52 DÉLUTÁN
szerintem SEPA utalashoz IBAN kell. a kartya szam az semmit se jelent!

SEPA-n kívül szeretnék utalni, úgy hallottam, hogy ott több a fee :)

Deviza számla adatai kellenek hozzá ! Mivel Eurot nem tudsz kivenni Mo-on így kártyát sem adnak devizaszámlához !
Viszont van az Euro devizaszámládhoz forint számla és deviza árfolyamon teheted át rá az Eurot aminek jobb az árfolyama !
Alig vonnak le , mit akarsz ennél kevesebb fee-t ?

Adnak hozá kártyát ha kérsz, és több euros ATM is van magyarországon ahol tudsz eurot kivenni. A kérdés tekintetében mindegy csak gondoltam jelzem, van ilyen euros számlám.

Akkor lehet , megnéztem Googlen és tényleg írja , hogy EUR Valuta ATM az OTP-nél, K&H-nál aztmondták nem lehet eurot kivenni ATM-ből, viszont az csak akkor jó ha EURO zónába mész elkölteni, vagy vki nagyon jó áron váltja neked, de amúgy a Deviza váltás kedvezőbb és egyszerűbb !

Retek

Sziasztok!
Mi a különbség az uquid-on a Instant deposit és a Realtime deposit közt?